Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71951) AndrewTdi válasza Tegla80 (#71950) üzenetére


AndrewTdi
addikt

Köszönöm a választ.

(#71952) Noys187 válasza Tegla80 (#71946) üzenetére


Noys187
tag

Szia!
Full format volt az elso dolgom miutan megvettem de nem fer ra sehogyan sem :(
Csak az en felhasznalom van rajta, csont ures az egesz rendszer. A 40 gigabol 31 szabad jelenleg (ismetelt format utan) a ttt2 pedig 17.1 gb. Gondolom telepitve meg tobb ezert nem engedi mar letolteni sem :(
Atneztem az osszefoglalot es ezert kerdeztem a vinyorol, mert itt lattam olyan kommentet, h ne legyen vastagabb a vinyo 9.5 mm-nel, osszefoglaloban pedig csak annyit ir, h teljesen atlagos 2.5-os vinyo van benne...viszont a vasarolhato vinyok kozott a 10.5 mm-es a legkisebb...kicsit el vagyok emiatt veszve, penzt kidobni pedig nem akarok. Ha lenne tipped, esetleg egy konkret vinyo ami 100% h jo bele, nagyon halas lennek :)
Koszi

Huawei Mate 20 Pro/ Opel Signum 04' Z32SE

(#71953) czanga válasza Tegla80 (#71950) üzenetére


czanga
őstag

Nagyon köszönöm a korrekt és gyors választ! :R

Játék közben nem lett még egyszer sem hangosabb, mint a lemez olvasó hangja. Eddig. Azért kezdtem el aggódni, mert szétszedéskor picit hajlott, feszült az alaplap, nagyon nehezen akarta elengedni a gyári pasztát, továbbá az Arctic pasztám már maradék volt, és nem volt a legjobb az állaga.

(#71954) Gabor343 válasza Noys187 (#71952) üzenetére


Gabor343
tag

Szia!

Azért nem elég neki a hely, mert a ps3 netről úgy telepít játékokat hogy letölti aztán új helyre telepíti és utána törli a telepítőfájlokat, így minden játék telepítéséhez dupla annyi üres hely kell mint amekkora méretű a játék.
2x 17,1=34.2 > 31
Elég nagy hülyeség, de ez így megy sajnos. :(

Amúgy könnyen lehet találni 9.5mm-es vinyókat, sőt még vékonyabbat is. :)
Példa: [9.5mm vastag] Ez biztos jó bele.

(#71955) Tegla80 válasza Noys187 (#71952) üzenetére


Tegla80
addikt

sztem barmely notiba valo 2.5" os hdd jo neki. Nezhetsz hasznaltat is ;)

czanga
Sztem vagy annyira muszaki,h hasznalat kozben eszrevedd,h valami gebasz van a huttessel,ha mar pasztazol. Szoval "a puding probaja az eves",igy hasznalni kell....sztem gondod nem lesz es jol sikerult,mert volt aki pasztazta es utana mar rogton hallhato volt ,h valami nincs rendben....ujrakentek es utana jo lett.(topicban keresovel megtalalod)
Nalad alapban jonak tunik es a hasznalatot is birja,mivel jatszotal mar vele....
Ne aggodj,jo lett az.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#71956) #49155328


#49155328
törölt tag

The Evil Within és az Alien Isolation mennyire parás ?
Elég jó árban vannak most a storeon.

(#71957) Elims válasza #49155328 (#71956) üzenetére


Elims
veterán

Az alien isolation állítólag a legkeményebb.Keményen parás.

(#71958) juhasz22 válasza #49155328 (#71956) üzenetére


juhasz22
aktív tag

ALIEN ISOLATION and EVIL WHITIN

 iPhone SE (2020) --- Nintendo Switch™ OLED --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB --- 55" LG C1 OLED

(#71959) #49155328 válasza Elims (#71957) üzenetére


#49155328
törölt tag

Az f@sza, főleg hogy 21-24-ig szoktam játszani.
Utána meg rémálmaim vannak, legutoljára az asszonyt rabolták el a zombik, mi meg kerestük őt a gyerekekkel. Csak sosem jutok a végére mindig felébredek. :D

(#71960) Elims válasza #49155328 (#71959) üzenetére


Elims
veterán

Akkor mindenképp hagyd ki. :-)) Páran írtak róla itt a topikokban,de beszélgettem már másokkal is erről az alien-ről.Volt aki megvette,elkezdte és abba is hagyta. :-)
Ha jól emlékszem Dilipok is írt itt erről a játékról.
Inkább egy assassins creed.. ;-) (engem még a last of us is fel tudott húzni rendesen pedig az az alien-hez képest vmi nyugis rajzfilm :-) )

(#71961) #49155328 válasza juhasz22 (#71958) üzenetére


#49155328
törölt tag

Kell ez már biztos.

Elims ki nem hagyom szeretem őket, csak néha bele élem magamat.
Ami nagyon parás volt még az a Ps2-n a Fatal Frame 1-2.

(#71962) nokia párti válasza #49155328 (#71956) üzenetére


nokia párti
őstag

Ps3-ra nem ajánlom az Isolation-t, valami borzalom volt a port. Mondom ezt én, aki egyáltalán nem grafika örűlt. A játék egyébként nem rossz, de ez az ocsmány kinézet, a brutál fps droppok, egyszerűen tönkre vágja az egészet. :(

[ Szerkesztve ]

(#71963) satz18 válasza #49155328 (#71956) üzenetére


satz18
őstag

Az alien isolation számomra az eddigi legfrusztrálóbb játék volt. Nagyon sokára sikerült végigvinni. Az Evil Within a totális ellentettje. Az egy klasszikus túlélő horror. Sztem baromi hangulatos és nagyon jó a harc. Én egyértelműen azt ajánlom a kettő közül. A másikat csak akkor kezd el, ha nagyon bírod a strapát és elég fanatikus vagy.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#71964) james001 válasza #49155328 (#71956) üzenetére


james001
veterán

Evil Within-t ajánlom én is,ha szereted a Resident Evil játékokat akkor meg végképp,az csinálta aki az első 4 Resi-t is :K

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71965) perge666 válasza james001 (#71964) üzenetére


perge666
veterán

Ezt jó tudni,akkor utánanézek.

(#71966) james001 válasza perge666 (#71965) üzenetére


james001
veterán

Shinji Mikami a mester,ő benne volt olyan remek játékok csinálásában is mint az első DMC,Shadows of the Damned,Vanquish,Dino Crisis 1-2,meg a Resi Zero és Code Veronica is. ;)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71967) negyedes válasza #49155328 (#71956) üzenetére


negyedes
addikt

en is elgondolkoztam azon hogy megveszem az alien-t, de gameplay, reviewuk alapjan nem. bujkalni az alien elol? :U emlekszem mig a p2-es gepen toltam ejszaka az alien 1-2 fostyam orba szajba.... mikor a marien-el vagy es kibaxot sotetben csak a mozgasdetektorod pittyog es hopp megfordulsz es mar le is kaszabolt. na ez a jatekelmeny.

most jatszom a RE: Revelation 2-ot hat, azon kivul hogy sok loszert pocsekolok nem fosok semmenyiere.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#71968) fausto válasza #49155328 (#71956) üzenetére


fausto
addikt

Én az Alien-t vittem végig. Ha szereted a filmeket, akkor a játékot imádni fogod :) Nagyon autentikus Alien hangulata van, leginkább az első részt idézi. Abszolút jól néz ki PS3-on is, FPS droppok csak nagyobb robbanásoknál vannak. Számomra két negatívum volt, egy kicsit nehezen indult be a sztori, legalábbis elég sokáig kellett várni, mire megjelent a dög. Illetve a vége felé egy kicsit kiszámíthatóvá vált a Xeno viselkedése, így a végére kicsit könnyű és monoton lett a gameplay.

Szerk: najó, pontosítok, mert úgy látom nem mindenkinek jön be a stílus :D Szóval:
Ha szereted a filmeket és a lopakodós gameplay-t, akkor a játékot is imádni fogod :)

[ Szerkesztve ]

(#71969) nokia párti válasza fausto (#71968) üzenetére


nokia párti
őstag

Jól néz ki PS3-on? :( Nem láttad sztem még más platformon.

(#71970) fausto válasza nokia párti (#71969) üzenetére


fausto
addikt

Valóban nem. Ez számít? Attól még be tudom lőni, hogy a PS3-as játékokhoz mérten hogy néz ki.

(#71971) Rezuhu válasza nokia párti (#71969) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

....és Ps5-ön hogy fog kinézni az újra kiadás!!! :D

(#71972) satz18 válasza fausto (#71968) üzenetére


satz18
őstag

" végére kicsit könnyű és monoton lett a gameplay"

Az is a vége felé volt, hogy fél órája nincs mentés, és egyszerre támad rád 8 db pajzsos android, amit csak azzal a puskával lehet 1 shotolni, amihez az egész játék alatt van 5 lőszer. Biztos ugyan azzal a játékkal játszottunk?

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#71973) fausto válasza satz18 (#71972) üzenetére


fausto
addikt

Biztos, csak annyi, hogy én nem csak puskával lőttem őket, hanem craftoltam bombákat, molotov koktélokat és azokkal is dobáltam őket :D

(#71974) satz18 válasza fausto (#71973) üzenetére


satz18
őstag

Molotovval csak a sima androidot lehet leszedni, a szkafanderesek azok immunisak a tűzre. Jó pár molotovot eldobáltam rájuk, mire beláttam, hogy ez így nem fog működni.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#71975) fausto válasza satz18 (#71974) üzenetére


fausto
addikt

Már rég játszottam vele, de úgy rémlik, volt valami elektromos bomba, amit ha felrobbantottam a közelükben, le lehetett zúzni őket, azt is használtam. Arra emlékszem, hogy a játék egészét nézve nehezebb volt ez a rész, mint a többi, de nem éreztem különösebben keménynek. Mondjuk normalon-on játszottam, nem tudom, ez számít-e.

(#71976) Wlac


Wlac
Ármester

Na jól van, eddig még csak agyaltam a játékon, de így, hogy ennyire nehéz, tuti megveszem. Maximum elvisz egy szívroham.

“The wha-"

(#71977) james001


james001
veterán

The Wolf Among Us-t kb. hány óra végigjátszani? Olcsó most store-n,gondoltam beszerzem úgyis régóta szemezek már vele :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71978) Adam_Shepard válasza james001 (#71977) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

5x1-2 óra asszem.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71979) Elims válasza Adam_Shepard (#71978) üzenetére


Elims
veterán

James-nek /4. ;-))

(#71980) james001 válasza Adam_Shepard (#71978) üzenetére


james001
veterán

Akkor az egész hosszú. Kb. TWD szint.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71981) Adam_Shepard válasza james001 (#71980) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Meg tobb route is van uh. még kicsivel hosszabb is.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71982) Wlac válasza james001 (#71980) üzenetére


Wlac
Ármester

TellTale játék, szóval ugyanazt a hosszt adja, mint a többi. Egyébként mindenképpen ajánlom, baromi jó és hangulatos cucc.

“The wha-"

(#71983) james001 válasza Wlac (#71982) üzenetére


james001
veterán

Eddig baromi jó. :D A malacon meg a repülő majmon besírtam először :C Nem is tudtam,hogy ez ilyen fantasy/gyerek mesékből vette a karaktereket.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71984) Elims


Elims
veterán

Assassin's Creed - Rogue
Aki kijátszotta tudja,hogy van benne egy-két apró hiba amiket igyekszünk nem észrevenni,de,hogy olyan is van amit nem tudunk Nem észrevenni az már szomorú.
Sajnos van két trófea amit nem adott meg. :-/ Az egyik a Ninja,a másik a gyűjtsd össze az összes szinkronizálási pontot (100).
Nekem a ninja-t egyszer megadta,de a trófea listában nincs ott. :-/ Azóta már ha megad egy trófeát már szinkronizálom is... Ez nem is lenne gond,mert gondolom a save data-val lehet vmi gubanc,így ha meglenne minden trófea kivéve a ninja,újra megcsinálnám -mint ahogy már megcsináltam még vagy 3x hátha beadja-,de a 100 viewpoints hiba már keményebb.Abból csak 99 van meg,egy hiányzik pedig mind megvan,ezt is csináljam újra?? :-/ Esetleg járjam körbe mind?De akkor csinálhatnám majd a ninja-val együtt. :-//
Ott rontottam el,hogy minden sztori kezdés előtt én már próbáltam gyűjteni mindent amit lehetett,egy-két hétig csak azt csináltam.
+van mégvmi..azok a kis tablet-ek amiket össze kell gyűjteni,a 20-ból nekem csak 19 van meg,egyet szerintem a 2.(?) emeleten hagyhattam el,de az a szint ugye a játék előrehaladtával bezáródik.Hogyan tudnék oda visszamenni?
Próbáljam azt a progress tracker-t ahol lehet ugrálni a szekvenciák között?

(#71985) james001 válasza Elims (#71984) üzenetére


james001
veterán

Szinkronizálási pontból biztos nincs 100,szerintem az animus fragment-el kevered nem? :D Meg a viewpoint-okért nem is ad trófeát. :F Meg a fragment-ekből 200 van ráadásul... Szóval most nem nagyon értem mire gondolsz :D
Ez meg fura hogy megadta a trófeát de nincs ott a listában,erre nem tudok mit írni... Nekem megadott minden trófeát. Amúgy a Ninja-t a sequence select-ben is meg tudod szerezni,mert van pont egy olyan misszió ami ezt "tanítja" be neked hogy foglalj el egy outpost-ot.

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71986) Elims válasza james001 (#71985) üzenetére


Elims
veterán

Pedig van 100.Az abstergo challange részben lehet làtni,hogy eddig mennyi van meg.99-et szinkronizàltam.De azért este rànézek ùjbòl..
Van esetleg vhol elrejtve még egy ilyen pont?
Tudom,te màr rég jàtszottàl vele,de hàtha emlékszel.
A ninja-t egyszer kiírta,hogy megadta mint a többi tròfeàt -emlékszem,mert furcsàlltam is a "ninja-t-,de nincs a tròfea listàban. :-/

(#71989) james001 válasza Elims (#71986) üzenetére


james001
veterán

Le tudod fényképezni? Valami rémlik hogy van egy viewpoint vagy ilyen fragment amit valami sequence-ben lehet csak megszerezni. Nézz utána gugliban ha nem megy,vagy a playstationtrophies.com oldalon ;)
A Ninja trófeában viszont nem tudok segíteni ott nem tudom mi lehet :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71990) czanga válasza Tegla80 (#71955) üzenetére


czanga
őstag

Kösz még egyszer. Azóta rendesen üzemel, semmi érdemleges. :) Halkabb talán a silm-től csak a super slim lenne, ha az egyáltalán.
Már csak az irányítást kell megszoknom.
Sosem volt a kezemben még konzol, így most még kb élvezhetetlen. :)

(#71991) Elims válasza james001 (#71989) üzenetére


Elims
veterán

Este lefotòzom.Köszi!!
Igen,megvan az az egy is ami azon az eldugott helyen van. (North Atlantic déli részén,DS)
Na mindegy,lehet,hogy ùjra kell jàtszanom a jàtékot.
Unity.Az nagyon tetszett ebben,hoy amivel végetér a rogue azzal kezdődik az unity. :-)
Egyébként szerintem a grafikàn kivül gyengébb az unity. (Mondom ezt 20perc jàték utàn..)

(#71992) negyedes


negyedes
addikt

Borderlands 2 beszerezve. Este terem utan ki is probalom. :C

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#71993) perge666 válasza negyedes (#71992) üzenetére


perge666
veterán

Csak nem az Auchanba vetted?
Volt 6-7db játét 3000-4000 ft körüli áron,köztük volt ez is.

(#71994) negyedes válasza perge666 (#71993) üzenetére


negyedes
addikt

Nem, romaniai vagyok es az egyik multimedias boltban volnt earazva. Kb 3000 ft jott ki azert is ugrottam ra. Hasznaltam felenk kb 4-5000 megy.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#71995) Adam_Shepard válasza negyedes (#71994) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Destiny valaki?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71996) Elims válasza james001 (#71989) üzenetére


Elims
veterán

Nagyon benéztem.. :-) Nem azt a szinkronizàciòt írja..a küldetések legyenek teljesek. :-)
Viszont a ninja-s téma sajnos még ott van. :-/
Nem gond,azt megtudom utòlag is csinàlni.

Aki most jàtsza a rogue-t,nézze meg kérem az abstergo challange-ben a viewpoint-ok szàmàt,ott van mellette két szàm / jellel elvàlasztva,nekem màr pipa van ott,így a màsodik szàmot nem làtom.
Mennyi van ott?

(#71997) czanga válasza czanga (#71990) üzenetére


czanga
őstag

Arra lettem figyelmes, hogy egy-1,5 óra FryCry 3 után úgy egy óra múlva vette csak vissza a ventilátort magas fordulatról. Ilyen puhány lenne ténylegesen a SLIM gépek hűtése, vagy kezdjek aggódni, hogy van valami gondja, hiába pasztáztam újra nemrég.

Akkor vette csak vissza, mikor nagyon óvatosan kivettem a helyéről ami a fa TV állványom egyik polca, ami ugyan nem zárt, és van üres tér körülötte, de na.. Szóval tudom hogy a HDD sem szereti, így iszonyat óvatosan mozgattam, és felállítottam fekvő pózból, így pár perc után abbamaradt.

Gondolkodtam rajta, hogy megcsinálom a neten látott szellőző nyílást a ventinek, de az hazavágná a gép tetejének szépségét amit nem szeretnék.

Vészes szerintetek a történet, vagy megint kinőtt belőlem az aggódó szülő? Életem legelső konzolja, és nem szeretnék valami hibába belefutni.

(#71998) Elims válasza czanga (#71997) üzenetére


Elims
veterán

Ha pontosan és jól pasztáztad Nem tettél rá sem sokat,sem keveset,de egyenletesen mindenhova akkor szerintem teljesen fölösleges aggódnod. :-)
Komolyan. :-)

(#71999) Prime110 válasza Elims (#71996) üzenetére


Prime110
aktív tag

60

(#72000) james001 válasza Elims (#71996) üzenetére


james001
veterán

Ja 100% szinkronizációra gondolsz akkor jóvan :D A 100 viewpoint irreálisan sok lenne,vagy k.va nagy térkép kellene hozzá :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.