Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71351) Elims válasza vomir1 (#71340) üzenetére


Elims
veterán

Szia!

Szerencséd van és volt eszed,hogy írtàl ide vàsàrlàs előtt. Én kevésbé voltam ilyen előrelàtò és eléggé ràszaladtam egy 12gb-os superslim-mel.
Esélytelen a 12gb.Gta-hoz főleg.Kizàrt,hogy tudj vele jàtszani ùgy,hogy minden frissítést is letöltetsz hozzà.
Én azt mondom,hogy olyan slim-et vagy superslim-et keress amiben legalàbb 320gb-os winchester van.500gb-os màr tökéletes.
Tapasztalatbòl írom...eléggé rossz érzés tud lenni amikor kibontod az ùj gépet,jàtszanàl egy rég vàrt jàtékkal ràkészülve és helyhiàny miatt nem fog menni bàrmit csinàlj is.

Árpi: :-DDDD

Kevepapa: Vagy ha ragaszkodsz picit a géphez és tudnàl "jobb" àron.... ps4-et akkor megveszed azt készpénzre.
Egyébként a 100e tényleg nagyon jò àr érte,ha darabokban àrulgatnàd ki hònapok alatt,nem jönne össze a 100-as.Jò jàtékok vannak benne,de az àruk màr lent van..

(#71352) Bogyi007 válasza Elims (#71351) üzenetére


Bogyi007
veterán

Viszont ha van elfekvőben akár csak egy 40 vagy 80 gigás vinyója akkor máris nyert ügye van még beépítő-keret nélkül is, de ha vesz külön azt meg egy kisebbfajta vinyót akkor is olcsóbban jöhet ki mintha vinyóval venné meg...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#71353) vomir1 válasza Bogyi007 (#71352) üzenetére


vomir1
tag

Lehet akár külső usb-s vinyóra is telepíteni ha úgy adódik, ideiglenesen?

(#71354) Bogyi007 válasza vomir1 (#71353) üzenetére


Bogyi007
veterán

Nem, magába a gépbe lehet vinyót tenni garanciavesztés nélkül akár beépítő-keret nélkül is (erről a műveletről a youtubeon találhatsz videót).
Külső vinyót csak képek s filmek megtekintése céljából lehetséges hozzácsatolni...

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#71355) MoRT2195 válasza supercow (#71308) üzenetére


MoRT2195
tag

Rendben, köszi! :)

Steam: Ricsi2195 || Xfire: farkasricsi || Origin: MoRT2135 || Uplay: Mort2195

(#71356) Thorus


Thorus
aktív tag

Hali

Mi van akkor, mikor a PS4 készenlétiben tölt játékot és közben a PS3-al belépek ugyanarra az accountra akkor valamelyik gépet ledobja az accountról vagy nem fog semmi történni és minden megy tovább?

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#71357) A`rpi válasza Thorus (#71356) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Párhuzamosan mehet mindkettő gépen (PS3-PS4) akár az online játék is. :K

(#71358) 4850 oc


4850 oc
aktív tag

Hali

Valaki tudja esetleg hogy honnan lehetne Abe's játékot szerezni.. :U

(#71359) Thorus válasza A`rpi (#71357) üzenetére


Thorus
aktív tag

Akkor PS4 tölti szépen a Bloodborne GOTY én meg PS3-on The Witch and the Hundred Knight. :)

Az ember annyit ér, amennyit a többiek akarják, hogy érjen.

(#71360) A`rpi válasza Thorus (#71359) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Pontosan. :K

(#71361) vomir1 válasza Bogyi007 (#71354) üzenetére


vomir1
tag

Értem, köszi :) Januárban akkor beszerzek egy Vinyót is...
Más:
Far Cry 4 lemezes mennyi helyet foglalhat? Hogy legalább avval tudjak játszani januárig :R :U

(#71362) #49155328 válasza vomir1 (#71361) üzenetére


#49155328
törölt tag

Farcry 4 nálam 8836 mb-ot foglal.

(#71363) 4850 oc


4850 oc
aktív tag

Valaki segítsen.!! :O
Milyen PS3-at érdemes venni?
Nagyon tanácstalan vagyok!

[ Szerkesztve ]

(#71365) sotetlovag97


sotetlovag97
tag

Üdv!

Egyik barátomnak akarunk venni valami Evil Within-hez hasonló játékot a Resident Evil 4-en kívül.
Esetleg tudnátok valami tanácsot adni, hogy milyen játék legyen?

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#71366) A`rpi válasza 4850 oc (#71363) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Mire ügyeljek PS3 vásárlásakor?

-Superslim modellt vásárolj csak.
-PC-n regisztrálj egy PSN fiókot
-Regisztrált fiókoddal lépj be.
-Ellenőrizd HDD kapacitását.
-Lemezes játékkal próbáld ki
-Internetes (multi) játékmódot is ellenőrizd.
-Vedd kézbe DualShock 3-mat, ellenőrizd az eredetiségét.
-DS3-mon próbálj ki minden gombot, és az analóg karokat is.
-PS3 hűtése ne legyen hangosabb mint egy átlagos hordozható számítógépé.
-PS3 HDMI csatlakozójánál mozgasd meg a kábelt.
Ha ilyenkor a kép elmegy az nem szerencsés.

(#71367) Wlac válasza sotetlovag97 (#71365) üzenetére


Wlac
Ármester

Ha még nem volt meg, akkor a Dead Space pont ilyen.

“The wha-"

(#71368) sotetlovag97 válasza Wlac (#71367) üzenetére


sotetlovag97
tag

Oké, köszi! :R

Azért ha úgy van, akkor még érdekelne pár cím, hogy legyen miből válogatni! :R :R

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#71369) Adam_Shepard válasza sotetlovag97 (#71368) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Most fog megjelenni a resident evil zero hd, silent hill sorozat, dead space így hirtelen.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71370) sotetlovag97 válasza Adam_Shepard (#71369) üzenetére


sotetlovag97
tag

Oké, köszi! :R

Az az igazán idegesítő, ha valaki baszik válaszolni…

(#71371) supercow


supercow
őstag

Ha valaki váltáson gondolkozik, a konzolstúdióban van most akciós PS4 110e.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#71372) Bogyi007 válasza supercow (#71371) üzenetére


Bogyi007
veterán

Tescoban és az Auchanban meg 99990 ft lesz ezen gépek ára....

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#71373) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Battlefield 4 online pass-os? vagy tudok vele online játszani, ha használtan veszek egyet?

(#71374) A`rpi válasza Sanyi.mTs (#71373) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Csak a SONY játékok fizetősek, már ami ugye online pass-os, az összes többi EA játék OP-a letölthető ingyenesen.

BF4 amúgy már nem volt pass-os, szóval tudsz vele játszani. :K

(#71375) Tdizsolt válasza A`rpi (#71374) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Csáó!

Ha már említésre került az OP...
Most szereztem be az Uncharted 2-3 darabjait potom 4k-ért,és nem is tudom,talán a 3 dobozán láttam valami network pass feliratot...akkor most az is online pass-os? :F Bocs a hülye kérdésért,nem vagyok benne annyira a témába. :B

Psn ID: Tdizsolt

(#71376) Elims válasza Tdizsolt (#71375) üzenetére


Elims
veterán

Igen,vmikor az volt,de màr nem gàz ha nem él a kòd.Ingyenes a store-ban. Legalàbbis nagyon ùgy emlékszem.
Egy uncharted 2 coop-ot menjünk majd. ;-)

Nokia pàrtival is jò lenne.. :-)

(#71377) Tdizsolt válasza Elims (#71376) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszi!!
Alap... :K Bár elvileg a Jézuska hozza majd (a gyerek úgy tudja),úgyhogy addig várnom kell vele... :C

Psn ID: Tdizsolt

(#71378) A`rpi válasza Tdizsolt (#71375) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ahogy mondottam a SONY játékokhoz tartozó online pass-ok továbbra is fizetősek.

Ennek megfelelően Uncarted 3-hoz 3090 forint az online pass.

(#71379) Elims válasza Tdizsolt (#71377) üzenetére


Elims
veterán

Sajnos mégsem. :-( Árpi javított.
Nem gond,nekem az uncharted 3.,3 féle verziòban van meg.Vmikor megadta a plus vele együtt ezt az online pass-t is,van egy goty kiadàsom amit csak kibontottam és van egy special edition-om (explorer edition tartozéka),a két lemezes közül vmelyik kòdja csak él. (Ha le nem jàrt.. :-( )

Árpi: Köszi!!

[ Szerkesztve ]

(#71380) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

BF4 premium. Jó gondolom, h ez a lemezeshez való és ez meg a játékot is tartalmazza?

(#71381) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

download listből lehet törölni dolgokat? a demók miatt érdekelne, zavar, h ott vannak a listában.

(#71382) Wlac válasza Sanyi.mTs (#71381) üzenetére


Wlac
Ármester

Ha jól tudom, egyelőre nem, de már tervben van a funkció behozása.

“The wha-"

(#71383) ldave válasza Wlac (#71382) üzenetére


ldave
félisten

Inkább egy keresés funkciót tennének bele.

A Slime draws near! Command?

(#71384) RangerFox válasza A`rpi (#71366) üzenetére


RangerFox
veterán

Sima Slimet miért ne vásárolhatna. Nagyon kicsi volt az arány, amik bekapták a lemezt, meg a meghajtójuk tönkre, ment, az is megbízható gép, én úgy hallottam.

(#71385) fausto válasza ldave (#71383) üzenetére


fausto
addikt

Majd fognak... PS4-en :D

(#71386) Tdizsolt válasza A`rpi (#71378) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Köszönöm :R
Néztem is nagyokat,hogy az ingyenesnél csak vállalhatatlan nyelvi kiadások vannak... :F

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#71387) A`rpi válasza Tdizsolt (#71386) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ez csak "lite" verziója UC3 multijának, nyugodtan töltsd le ha érdekel. Később aztán lehet frissíteni teljes értékűre, ha szeretnéd élvezni teljes szolgáltatást (némi pénz ellenében).

(#71388) Tdizsolt válasza A`rpi (#71387) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Nem tudom,egyenlőre lejátszom a kettőt,aztán ha úgy adódik,szerintem inkább az általad belinkelt pass-t megveszem hozzá,az mégis csak érthetőbb nyelven van... :B

Psn ID: Tdizsolt

(#71389) RangerFox


RangerFox
veterán

A metal gear solid V The Phantom pain mennyi helyet foglal a hdd-n? Oldalak azt írják 8,6gb körül, de gondolom erre még rájön a frissítés.. Valaki akinek megvan, meg tudná nézni?

(#71390) Adam_Shepard válasza RangerFox (#71389) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

asszem 28 vagy 32 GB

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71392) torik


torik
senior tag

Üdv!

Most vettem egy PS3-at, első konzolom és lenne egy problémám: A Metal Gear Solid Legacy Collection-t szeretném megvenni rá, amiben az egyik játékhoz csak kódot adnak amerikai store-hoz. Az egész csomag ntsc, de a lemezekkel nincs gond mert pal ps3 elviszi őket.

Mihez tudok kezdeni a kóddal? Még nem regisztráltam a store-ba, de fogok és nyílván eu-s accountot szeretnék, ugyanakkor hajlandó lennék csinálni egy amcsi accountot is hogy ezt a játékot letölthessem és ne kelljen megvenni újra a nekünk elérhető store-ból.
Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy lehetséges a ps3-on váltogatni ntsc és pal account között? Számíthatok bármiféle retorzióra ha elkezdek babrálni ezzel?

A válaszokat előre is köszönöm.

All that and a bag of chips

(#71393) A`rpi válasza torik (#71392) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Összefoglalóban is le van írva, lehet több régiójú fiókod egy időben. Szóval gondod nem lehet belőle.

Annyi ha egyes régiójú a lemez, akkor csak USA fiókkal vásárolhatsz DLC-ket, máskülönben nem megy.

Viszont azt megteheted "egyes" régiójú játékkal és DLC-vel, "kettes" régiójú EU-s fiókkal játssz.

(#71394) kevepapa válasza torik (#71392) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Viszont ha nem újonnan veszed és a kódot már felhasználták akkor a mgs1 sajnos bukta, én így jártam. Hozzáteszem nyilván nem az első rész miatt veszi meg az ember. Sőt, az ősi metal gear játékok rajta vannak a lemezen!

(#71395) Tdizsolt válasza kevepapa (#71394) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Na mizu? Beszámoltattad a motyót?? :K

Psn ID: Tdizsolt

(#71396) torik válasza A`rpi (#71393) üzenetére


torik
senior tag

Köszi a gyors választ. Csináltam is 2 accountot (magyart és amcsit ahogy az meg volt írva) és be is logoltam az előbbivel, de amikor az utóbbival próbáltam azt írta hogy csak egyet lehet használni a ps-en.

Bocsi ha valami nagyon triviális dolog felett siklottam el de nagyon idegen még nekem az egész konzol téma :)

All that and a bag of chips

(#71397) A`rpi válasza torik (#71396) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Új felhasználót kell csinálni.

Create new user beírod HUN ide jön magyar email jelszó.
Create new user beírod USA ide jön USA email jelszó.

Bocsi ha valami nagyon triviális dolog felett siklottam el de nagyon idegen még nekem az egész konzol téma :)

Semmi gond szívesen segítünk. :R

(#71398) kevepapa válasza Tdizsolt (#71395) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Szombaton lesz esedékes, de végül a váltás mellett döntöttem. :)

(#71399) Tegla80 válasza RangerFox (#71384) üzenetére


Tegla80
addikt

Az uccso verza a 320gb os "B" tipusu Slim ami sztem meg "ajanlott" lehet vetelre.....az nalam/nalunk bevallt....viszont van egy "A" verzios is ami olvasohibaskent lett veve es azota is az.(digitre van csak hasznalva).Plusz szomszedban is van egy ugyan ilyen 120gb os "A" ami szinten olvaso hibas......
En ennyit tok hozzafuzni a dolgokhoz. :D

Bogyi007
Orulok,h visszajarsz es a "topic lakoja vagy",de nem lehetne a box-os hulyeseget off-kent emlegetni??!! Bantja a szemem nemtom maskent mondani. ;] (nincs baj,h Te valtottal,de ......remelem ertesz. ;) :R
)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#71400) james001


james001
veterán

AC2-ből van fönn a store-n kétféle verzió,egy Complete Pack meg a GOTY verzió,mindkettő le van akciózva ugyanannyira,de mi a különbség köztük? A Complete Pack-ban benne vannak a dlc-k,de a GOTY-ben is... Akkor most nem értem :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.