Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71201) dilipok válasza A`rpi (#71200) üzenetére


dilipok
veterán

nem jol tapasztaltad ;)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#71202) Adam_Shepard válasza A`rpi (#71200) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Anno volt a the bouncer címu jatek amit azzal promoztak hogy ha kicsit nyomod akkor kicsit üt a karaktered.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71203) Elims válasza Tegla80 (#71199) üzenetére


Elims
veterán

Az x kb. annyira nyomàsérzékeny a ps2-es joy-nàl mint a 3-asnàl.Mindkét joy-bòl szedtem màr szét egyet-kettőt vmint gt3-4-ben ùgy emlékszem,hogy vmennyire szàmított a nyomàs erőssége.L2/R2 szintùgy (bàr ebben nem vagyok biztos...ps2-nél.)
Ha talàlnék ilyen kiegészítőt egy-két ezer Ft-ért,kipròbàlnàm.Max ennyit szànnék rà.Kivéve persze ha vki biztosra írnà a dolgot és fixre megtudnà mondani,hogy tökéletesen megy vele akkor többet is adnék érte. Bàr egy vmi belső tàpos/jeladòs àtalakítònak jobban örülnék.. :-) Ps2-es joy végére csak ràdugni és az a kis ketyere àtkzüldené bluetooth-on a ps3-nak a jelet.
Vagy ne bonyolítsam ennyire? :-)

(#71204) A`rpi


A`rpi
Topikgazda

Mindig tanul az ember. Köszi.

(#71205) Robi86 válasza A`rpi (#71204) üzenetére


Robi86
senior tag

Én a Gt6-nál vettem észre, ott alap beállítás, hogy az X a gáz, amúgy nem is gondoltam volna.

(#71206) A`rpi válasza Robi86 (#71205) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

GT széria nekem kimaradt, amikkel idáig játszottam ott nem vettem észre, lehet csak én voltam figyelmetlen, de most már ezt is tudom. :B

(#71207) TazLeacher válasza A`rpi (#71200) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én is úgy tudtam, hogy az X is nyomásérzékeny, de a GT6-ban nem ezt tapasztaltam...

Robi86: én nem vettem észre... :DDD

[ Szerkesztve ]

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#71208) Robi86 válasza TazLeacher (#71207) üzenetére


Robi86
senior tag

Én is csak abból, hogy a játékban a HUD-on van egy kis kijelző, ami mutatja, mennyire van lenyomva a "gázpedál". Még új volt akkor nekem a konzol, nagyon meglepett, de azt hittem ez köztudott :D

(#71209) Jakab66[hun] válasza Bogyi007 (#71164) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Itt kint egy pakkot vettünk, xone 500gb fifa16al, és Meglepi volt, hogy kibontás, összerakás után még pár óra letöltés várt, ugyan is csak a letöltő kód volt a csomagban.

Árpi, tégla köszi a válaszokat!

Gipsz Jakab

(#71210) Jakab66[hun]


Jakab66[hun]
senior tag

Vettem ma pár játékot. Gta 5, gt 6, metro Last Light, meg angry birds star wars az asszonynak.

A bajom azzal van, hogy betettem a gt6 ot, és délután 5óta várom, hogy kipróbálhassam.... :D

Szerk: mindnél ennyi frissítésre számítsak?

[ Szerkesztve ]

Gipsz Jakab

(#71211) A`rpi válasza Jakab66[hun] (#71210) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

GT6 hírhedett erről, többi játék ennyire nem drasztikus frissítés terén. :K

(#71212) Jakab66[hun] válasza A`rpi (#71211) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Köszi. Gta V sem veszélyes? Vagy indítsam az éjszaka ha holnap kipróbálnám? :D

Gipsz Jakab

(#71213) A`rpi válasza Jakab66[hun] (#71212) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Kell arra is várni. Elég sok DLC jött hozzá ki megjelenés óta. :K

(#71214) sasa134


sasa134
addikt

Srácok, kis help kéne. Ma bebattyogtam a helyi Saturnba (Németo.) és megvettem a Skyrimet. Régóta ki akartam próbálni.. Itthon derült ki, hogy full francia a program, már a telepítés során is francia szöveg jelenik meg. Persze a dobozon semmi ilyen jelzés nem volt, minden felirat német rajta. Most én vagyok a hülye, vagy tényleg nem lehet állítani a nyelvet benne? Mert akkor viszem vissza. A menüben turkáltam de sehol nem találtam arra utaló jelet, hogy lehetne a nyelvet állítani..

[ Szerkesztve ]

Avanti Roma

(#71215) michelin


michelin
csendes tag

Sziasztok
Ps3 vásárlása elött állok. Persze használt 500gb-os lenne. Mit kell megnézni rajta, milyen hibák lehetnek rajta? (hdmi, net csatlakozás... stb). Eddig pc-s voltam nem tudok róla semmit ,ezért örülnék ha egyszerűen irnátok le. Ha kérhetem emailben. A címem michelin1975@gmail.com. Elöre is köszönöm a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#71216) dilipok válasza sasa134 (#71214) üzenetére


dilipok
veterán

semmi, osszetevesztettem a topicot :B azt hittem az xbox topicban vagyok

bar jobban utanaolvasva, ami ott mukodik, annak itt is kellene:

Copies of Skyrim sold for consoles have limited language options. It seems like it should be possible to install both French and German from the German PS3 copy of Skyrim. Make sure your PS3 is set to German and try reinstalling the game.

(nem egeszen fel perc guglizassal talatam ;] )

Michelin: olvass vissza

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#71217) A`rpi válasza michelin (#71215) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Mire ügyeljek PS3 vásárlásakor?

-Superslim modellt vásárolj csak.
-PC-n regisztrálj egy PSN fiókot
-Regisztrált fiókoddal lépj be.
-Ellenőrizd HDD kapacitását.
-Lemezes játékkal próbáld ki
-Internetes (multi) játékmódot is ellenőrizd.
-Vedd kézbe DualShock 3-mat, ellenőrizd az eredetiségét.
-DS3-mon próbálj ki minden gombot, és az analóg karokat is.
-PS3 hűtése ne legyen hangosabb mint egy átlagos hordozható számítógépé.
-PS3 HDMI csatlakozójánál mozgasd meg a kábelt.
Ha ilyenkor a kép elmegy az nem szerencsés.

(#71218) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Ps3 vinyo upgrade kerdes: miert volna szukseg az osszefoglaloban is jelzett rendszer +pendrive kombora amikor elvileg belerakom az uj vinyot es megformazza?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71219) A`rpi válasza Adam_Shepard (#71218) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Elvileg akkor formázza,
ha elkezded telepíteni a rendszert, amit meg pendrive-ról adagolsz neki. :K

(#71220) Adam_Shepard válasza A`rpi (#71219) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Holnap kiderul:)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71221) A`rpi válasza Adam_Shepard (#71220) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ha 12GB super slim géped van, abban az esetben nem kell pendrive.

Akkor átmásolja flash drive-ról a cuccokat a HDD-re első alkalommal.

(#71222) sasa134 válasza dilipok (#71216) üzenetére


sasa134
addikt

Köszi, gugliban én is jó vagyok. De össze vissza ír mindenki mindent, nekem nem segített a ps3 nyelvének átállítása németre, maradt a francia a játékban. Ekkora egy baromságot.. mindegy,megy vissza. Köszi azért.

Avanti Roma

(#71223) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

najó, visszatértem

vettem mási kTV-ét (40-es Blauról 50-es Samura váltottam)
splitterrel volt/van rádugva Xb360, PC, és a PS3.... a PS3 sehogysem akarja az igazságot. ha csak azt dugom rá, megy frankón... splitterrel nem hajlandó működni. értem ez alatt azt, hogy a hibaüzi fogad: Nem támogatott üzemmód. majd X mp múlva visszadob a PS3 menüjébe, alap felbontással... nyomo neki, hogy HDMI, automatikus, gondolkodik, majd megint hibaüzi, majd vissza a menübe -.-

a splitterre nem gyanakszom, hisz a Blaunál ment frankón... de am vettem másikat, hátha az....

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#71224) Adam_Shepard válasza A`rpi (#71221) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A mentesek megmaradnak?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71225) Rezuhu válasza Adam_Shepard (#71224) üzenetére


Rezuhu
aktív tag

Amennyiben 12Gb-os gépbe raksz vinyót, a rendszer átmásol mindent az új háttértárra a mentéseiddel együtt.
Amennyiben már meglévő vinyót cserélsz nagyobbra, akkor előbb rendszermentést kell csinálni egy külső vinyóra.

(#71226) manu75


manu75
aktív tag

Van arra valami mód, hogy a ps-on lévő a store-ból letöltött játékokat bemappázni mondjuk 2 külön mappába? A "kocka" gombbal csak egyberakja az egészet, legalábbis nem jöttem rá lehetne e másképp is.

(#71227) VooĐoo válasza manu75 (#71226) üzenetére


VooĐoo
tag

Nyomsz egy háromszöget az adott játékon -> information, és az album részt átnevezed az adott mappára amibe tenni akarod. Csak ez elég időigényes mert egyesével kell megcsinálni.

[ Szerkesztve ]

PSN: Neon--Skyline

(#71228) Jakab66[hun] válasza A`rpi (#71211) üzenetére


Jakab66[hun]
senior tag

Tegnap már nem tudtam játszani.. Az éjjel befejezte a letolteseket, de most meg installing... The hdd Access indicator is flashing. Fél órája 16 perc van hátra... Hát behalok. 2 nap kell hogy játszhassak egyet?

Gipsz Jakab

(#71229) Elims


Elims
veterán

Kemény kérdés: Állítólag meg lehet azt csinálni,hogy azonos ps névvel online játszik vki (mondjuk borderlands-et) viszont a barátai nem látják online a barátlistában.Én kizártnak tartom.Nem hiszem el pedig ezt mondták ketten is most.
Létezhet ilyen?

(#71230) A`rpi válasza Elims (#71229) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ilyen nincs.

(#71231) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

durva hogy hanyan jatszanak meg mindig a journey cimu jatekkal. (A gt5 install ideje botranyos)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71232) michelin válasza A`rpi (#71217) üzenetére


michelin
csendes tag

Köszönöm szépen

(#71233) Elims válasza A`rpi (#71230) üzenetére


Elims
veterán

Sehogyan sem?Nincs vmi beállítási lehetőség mint a skype-ban?Láthatatlan/elfoglalt/stb. Mondjuk én azt mondtam,hogy vki a ps alkamazásból etette az embereket...

(#71234) A`rpi válasza Elims (#71233) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Nincs, volt megosztásban a fiókom, ha a barátom belépett, engem azonnal ledobott.

(#71235) Elims válasza A`rpi (#71234) üzenetére


Elims
veterán

Persze,ezt màr én is tapasztaltam.A két embert nem arra érettem.Két külön account mondta azt,hogy ők ùgy jàtszanak a sajàt nevükkel online,hogy a baràtaik nem làjtàk ha fent vannak.
Nekem ez fura volt picit..

Köszi!

(#71236) A`rpi válasza Elims (#71235) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ja értelek, megtörténhet ha letiltják a harmadik felet.
Másik eshetőség ha egyszerűen PSN vacakol.

(#71237) MasterMark válasza - = Zk = - (#71223) üzenetére


MasterMark
titán

HDCP lehet.

Egyébként az nem splitter, hanem switch.
A splitter egy jelet dob szét több megjelenítőre, a switch meg több jel közül választva egy jelet add tovább egy megjelenítőnek.

Switch Tax

(#71238) istvansebok válasza - = Zk = - (#71223) üzenetére


istvansebok
tag

Használj másik switchert, nekem kettő is van, és azokkal működik a dolog igaz LG plazmához vannak csatlakoztatva.
Ha veszel próbálj analóg kapcsolósat venni ,mert így te tudod szabályozni melyik bemenet éljen nekem még a UPC Horizon-t is megfelelően megy vele.
Esetleg ez:
http://www.bovito.hu/index.php?page=2&sub=2&group=55&product=22342
http://www.bovito.hu/index.php?page=2&sub=2&group=55&product=20548

[ Szerkesztve ]

(#71239) Elims válasza A`rpi (#71236) üzenetére


Elims
veterán

Á,letiltàs biztos nincs,inkàbb a màsodik megoldàs valòszínű.
Köszi!!

Assassins creed - Rogue.James,nem tudom,hogy te mikor jàtszottàl vele utoljàra és mennyi idő telt el a black flag és eközött,de nekem vhogy ugyanolyan hosszùnak tünik.25%-nàl jàrok,de szerintem ebben is igen nagy tartalom van.Ami nincs benne az az online rész,de az nem is hiànyzik.
Bàr csak maga a sztori lehet rövidebb,ezt nem írom biztosra,mert én mindenhol sokàig bolyongok,de tartalomra tényleg nagy.A térkép jòval kisebb a black flag-étől.Az Első! térkép,de ilyenből van 3(!).Legalàbbis eddig hàrom nagy térképen màszkàlhatok tele dolgokkal.
Aki nem ismeri a jàtékot,de a sorozatot szereti mindenképpen szerezze be ezt a rogue-t,tényleg jò! :-)

(#71240) Adam_Shepard válasza Elims (#71239) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

A fejlesztésekre figyelj mert én megszívtam egy ponton a közepe felé.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71241) Elims válasza Adam_Shepard (#71240) üzenetére


Elims
veterán

Én nagyon tàpolok. :-) Napokig képes vagyok egy-két dolgot csinàlni.Sok mindenem màr majdnem maximum van,de köszi! :-)

(#71242) james001 válasza Elims (#71239) üzenetére


james001
veterán

Tartalomban persze sok minden van benne,ha ki akarod platinázni akkor meg végképp sokat kell vele tolni :D De a sztori sajnos rövid a BF-hez képest,viszont annál jobb és változatosabb szerintem.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71243) erahurka válasza james001 (#71242) üzenetére


erahurka
félisten

BF-hez képest? :Y Ja, hogy Black Flag, nem Battlefield :DDD

(#71244) w.miki válasza fausto (#71092) üzenetére


w.miki
veterán

Szerintetek az új GTA: SA -ba lehet valahogy importálni a régi (vagy más platform) mentéseit?
Vagy legalább a cheatek működhetnek?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#71245) james001 válasza erahurka (#71243) üzenetére


james001
veterán

Nem,Battlefront ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71246) erahurka válasza w.miki (#71244) üzenetére


erahurka
félisten

Szerintem nem lehet mentéseket importálni, de a csalások valszeg működnek. Egyébként kérdezd meg az Xbox topikban, vélhetően amit ott lehet vele azt itt is.

(#71245) james001: Annyira hiányzik abból a sztori mód! Na majd a TellTale, úgyis az lesz a vége hogy csinálnak valami SW játékot is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#71247) w.miki válasza erahurka (#71246) üzenetére


w.miki
veterán

Ha működnek az xbox360 kódok, akkor melyik gomb, melyik lehet a PS3-on?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#71248) oriic válasza w.miki (#71247) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

GTA: San Andreas PS3 Cheats

Live-Die-Respawn

(#71249) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A Heavy Rain move ed.-el tudok normál controllerrel is játszani?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71250) dilipok válasza w.miki (#71247) üzenetére


dilipok
veterán

guglizol egy xbox kontrollert es megnezed melyik gomb hol van? :U amugy meg hasznald amit orichalcos irt ( ugyanazok a kodok a ket platformra)

Da Shep: igen. Lenyegeben mar mind move edition, mert a normal is megkapta ugyanazt a patchet.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.