Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 3 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71301) kovacsroli


kovacsroli
senior tag

Sziasztok,

eredeti dualshock 3-mat hol lehet a legjobb áron vásárolni?
Be tudom írni az árgépre, de hátha tudtok valami titkos helyet :))

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#71302) ldave válasza kovacsroli (#71301) üzenetére


ldave
félisten

Na de ha tudunk is titkos helyet, az pont azért titkos, mert nem mondhatjuk el :)

A Slime draws near! Command?

(#71303) Wlac válasza kovacsroli (#71301) üzenetére


Wlac
Ármester

Bárhol veheted. Igen, mindenhol olyan drága. :D

“The wha-"

(#71304) Adam_Shepard válasza Wlac (#71303) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

+1

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71305) Tdizsolt válasza ldave (#71302) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

:C :DD

Psn ID: Tdizsolt

(#71306) MoRT2195


MoRT2195
tag

Hello!

PS3 store-ba mikor szoktak lenne komolyabb leárazások? Pár digitális cím érdekelne, mint a Journey, Rain, és hasonló kisebb címek. Vagy esetleg máshol is hozzá lehet jutni olcsón a digitális címekhez?

Steam: Ricsi2195 || Xfire: farkasricsi || Origin: MoRT2135 || Uplay: Mort2195

(#71307) supercow válasza ldave (#71302) üzenetére


supercow
őstag

És ha elmondanám, meg kellene hogy öljelek :DDD

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#71308) supercow válasza MoRT2195 (#71306) üzenetére


supercow
őstag

Máshol nem lehet, csak a Store van. Esetleg az Amazon digitális store része de azt sosem használtam.
Akciókért figyeld a Store oldalát és a PlayStation Blog bejegyzéseit.

In nomine Pasta, et Fusilli, et Spaghetti Sancti. Ramen.

(#71309) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Van itt The Last Of Us fan?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71310) A`rpi válasza Adam_Shepard (#71309) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

(#71311) fausto válasza Adam_Shepard (#71309) üzenetére


fausto
addikt

Áh, nincs, azt mindenki utálja :D

Szerintem akadunk páran :)

(#71312) Wlac válasza Adam_Shepard (#71309) üzenetére


Wlac
Ármester

Vagyunk páran. De amúgy elég beírnod, hogy szerinted az egy bűn rossz játék, és perceken belül itt lesz legalább harminc fan.

“The wha-"

(#71313) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

1. A világért nem szeretném teleszemetelni a topikot, de az off az eléggé le van eresztve.
2. Most fogok nekikezdeni és mivel egy csomó PS exclusive cuccnak nincsen topikja ezért mertem megkérdezni.
3. Annyira jó, hogy rátaláltam erre a topikra :D:D

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71314) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Na megjött az ajánlat a ps3-am beszámítására...és most nagy a dilemma. Másfél éves ps3, két eredeti ds3 karral, move kamerával és két db move fagyival, valamint az alábbi eredeti, dobozos játékokkal: metal gear solid legacy collection (mgs 2,3,4), sports champions 2, gran turismo 6 anniversary edition, red dead redemption goty edition, fifa street 3, wonderbook book of spells+book of potions+walking with dinosaurs, diablo 3 ultimate evil edition, the last of us, grand theft auto V, portal 2, journey, ea sports active 2, uncharted 1,2,3, xcom enemy unknown. A hddn lévő játékokat sajnos nem tudják beszámítani. Erre fizetnének 100k-t. Őszintén kérdezem: szerintetek milyen ajánlat? Ti mit tennétek a helyemben?

(#71315) Tdizsolt válasza kevepapa (#71314) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

A jelenlegi árak mellett nem rossz ajánlat...megkérdezhetem,hogy melyik bolt adta az ajánlatot? (akár privátban is)... :B

Psn ID: Tdizsolt

(#71316) crue válasza kevepapa (#71314) üzenetére


crue
őstag

Lehet, hogy átsiklottam felette, de mi lenne pontosan jövendőbeli?

(#71317) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Van már Playstation messenger okostelefonokra.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71318) Tdizsolt válasza crue (#71316) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Gondolom 4-es,legalább is én arra váltanék a helyében...

Psn ID: Tdizsolt

(#71319) Bogyi007 válasza kevepapa (#71314) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én nagyon gyűjtögettem a játékokat s először amikor jött a lehetőség hogy egyben elvisznek mindent s mehetnék nextgenre végül nem váltottam.

Idén újra volt ez a lehetőség s utólag bevallhatom már tavaly marha voltam hogy nem váltottam - az azóta elköltött pénzt ha beforgattam volna a mostani gépbe még inkább a bőség zavarában lennék mint most.

Szerintem cselekedj! Irány az új generáció bármely konzolt is választod!

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#71320) A`rpi válasza Bogyi007 (#71319) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Szerintem cselekedj! Irány az új generáció bármely konzolt is választod!

Tagadhatatlan lassan napirendre kell tűzni a váltást, de szvsz nem égetően fontos.

Mert játék kínálat is szerény, és jó drága is az új játékok ára.

Akkor nem szóltam ha minden cím már rongyosra van játszva PS3-mon, de pl nekem még mindig van bőven címem amit elő se vettem, akkor miért is erőltessem a nextgen-t? Pláne úgy hogy a PS3-mat felszámoljam...

Amúgy pont most érkezett meg az új szériás PS4-em.
Új játékok közül SW érdekel.

(#71321) kevepapa válasza A`rpi (#71320) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Igen, pontosan ez a dilemma oka, hogy a felsorolt játékok között is van pár aminek a végigjátszása még hátravan (mgs 3-4, Diablo 3, x-com, plusz hddn a watchdogs, a mass effect 2, és az AC Rogue). A move kit és a hozzá tartozó játékok viszont a szekrényben porosodnak...Arra pedig sajnos nincs már időm h egy játékot többször is végigjátsszak vagy a multiba órákat öljek. Sajnos el kell fogadni h felnőttem és jó ha havonta 6-8 órát tudok játszani...(Igazából a gta v, a red dead redemption, a TLoU és az uncharted játékok miatt váltottam konzolra, ezeket a címeket ki is pipáltam.)

[ Szerkesztve ]

(#71322) Bogyi007 válasza A`rpi (#71320) üzenetére


Bogyi007
veterán

Ezt magyaráztam magamnak én is aminek az eredménye az egy év csúszás lett - s még így is kimaradt olyan játék nálam mint a Last of Us vagy a Gow Asc.

Nem tudom pontosan hogy megy a Ps4 esetében de egyfajta játékmegosztás ott is van mint a Boxon (ott legálisan lehet két profilt egymás között megosztani -Homeolni- azaz felesbe venni a digitális játékokat) valamint a Storeban is szoktak jó kis akciók lenni.Ha a box felé mennél ott van még az Ea Access is ami egyfajta fix és bővülő tartalmakat kínál havi vagy éves viszonylatban az EA legnagyobb címeiből Ps+ fajta kivitelezésben (ameddig előfizetésed van játszhatsz bármivel + új játékoknál 10 óra korai hozzáférést kapsz)
Meg ott a visszafelé kompatibilitás ami korrektebb konstrukciónak látszódik a Ps Now rendszerénél.

A döntés a tied, én egy ilyen kollekciót beadnák egy új gépért.

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#71323) RangerFox


RangerFox
veterán

Heló! Valaki meg tudná nézni nekem, hogy a Diablo 3 Ultimate Evil ed. mennyi gb-ot telepít a lemezről? Köszi előre is

(#71324) kevepapa válasza Bogyi007 (#71322) üzenetére


kevepapa
aktív tag

A ps4 en nem is várható teljes visszafelé kompatibilitás? A ps exkluzív címek és az ingyenes multi (pes/fifa cimborákkal) miatt választanám egyébként a ps4-et az xbox-szal szemben.

(#71325) A`rpi válasza kevepapa (#71321) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Aránylag értékálló minden konzol, emiatt nem érdemes halogatni a vásárlást. De a meglévőt sem érdemes sürgetni eladás miatt... Ha lemezesen vásárolsz főleg használtan, akkor megint csak aránylag értékálló. Viszont önmagában a játékkínálat az én szememben szerény (még), és igazán nagy nextgen játék sem érkezett amitől idáig letettem volna a hajam.
Vannak szép játékok de, játékmenet tekintetében ugyanaz mint a három, na jó nem teljesen de kb nagyítóval kell keresni a különbségeket... BF4 pl ilyen, ha nem nézzük a grafikát szinte ugyan az, többet vártam volna.
Last of Us, Uncharted, Gow 3? Aki még nem játszott vele annak biztos jó buli, de ezért én fizetni újra nem fogok, maximum majd évek múlva, ha kétezerért nekem vágják.

Mivel játszanál az új konzolon?

(#71322) Bogyi007

Visszafele kompatibilitás, elvitathatatlan, habár még a gyakorlatban nem láttam, jó ezt kimondani biztos, de ez még ha jól rémlik mindig nem egy teljes körű szolgáltatás, hanem inkább ilyen tessék lássék dolog, amolyan tűzoltás...

EA Access? Szép és jó dolog. Elévült játékokat oda adják havidíjért, amit amúgy akciósan is meg lehet venni, vagy lemezesen, az új játékokkal pedig játszhatsz 10 órát, ha elkap a mászthev érzés a vége ugyan az, tejelsz nekik, nem elfogultságból mondom, engem ez a szolgáltatás nem érdekelne komolyan.

Szerencsére a megosztás legalább annyira legális mint amott' a sötét oldalon.
Ezzel szerencsére nincsen gond. :K

[ Szerkesztve ]

(#71326) Bogyi007 válasza kevepapa (#71321) üzenetére


Bogyi007
veterán

"(Igazából a gta v, a red dead redemption, a TLoU és az uncharted játékok miatt váltottam konzolra, ezeket a címeket ki is pipáltam.)"

Ez a pakk szinte neked van kitalálva... - Ha nem tetszene a Box ennyire ezérta pakkért esetleg el is adnám...

Ps Now lesz a Sony visszafelé kompatibilitási programja. A multihoz meg már Ps4-re fizetni kell a Ps+ szolgáltatás megvásárlásával...

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#71327) A`rpi válasza Bogyi007 (#71326) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Ez tök jó, de ezt 95 százalékban meg tudja tenni meglévő konzolon is.
Sokkal, sokkal olcsóbban.

Ez a csomag azoknak való szvsz akik sosem játszottak, ezekkel a játékokkal,
vagy szimplán sok a pénzük, és fülölnek 1080+ 60fps vonatra...

(#71328) Bogyi007 válasza A`rpi (#71325) üzenetére


Bogyi007
veterán

Visszafelé kompatibilitás: Indulásra kaptunk 103 címet amiben pl a személyes kedvenc Gears of War összes rész benne van - ezzel engem megvettek kilóra és még jól is futnak (X360-as userekkel is együtt játszhatok ilyenkor)

Ea Access: Kivénhedt játékok?! Fifa 15 kb fél evvel megjelenés után bekerült, októbertől Bf Hardline is megvolt, az Nfs 10 órás kipróbálása megmentett egy fölösleges kiadástól anyagilag. Havonta 990 - évesen 5990 forint az ára.

Megosztást akkor jól tudtam. :C

Szerencsére úgy alakult hogy a Digis netet lemondva (nálunk csak 8/2-es netet adnak 3500-ért) Telekomos lettem s így 5 hónap múlva akár már tudok venni a Net+Telefon mellé Ps4 konzolt is részletre vállalható áron.

Gondolkodom rajta erősen - jól meglesznek együtt a masinák. :))

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#71329) kevepapa válasza A`rpi (#71325) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Az Arkham Knight, a Fallout 4, a Witcher 3, az új Tomb Raider, a Dragon Age Inquisition, a Bloodborne, az új Mortal Kombat és a tavasszal érkező Uncharted 4 érdekelne igazán, illetve a kritikai sikere miatt az MGS 5. "Régiúj" játékok közül a GTA V-öt nézném meg nextgen konzolon, a remastered kiadások egyébként nem hoznak lázba, elvagyok én 30fps-sel is.

[ Szerkesztve ]

(#71330) Bogyi007 válasza kevepapa (#71329) üzenetére


Bogyi007
veterán

Én amondó vagyok, ha tényleg ennyiért beveszik a géped s van ott ez a megapakk (ha nem a KSZ-ről van szó, max nem lenne benne a Little Big Planet 3) akkor lecsapnék rá.

Így lenne bőven helyed lenne 3 esetleg 4 jó címed is kapásból - ha van Ps+ előfizetésed, akkor lenne még több játék extraként s nem mellékesen várhatnád a kedvenc címeidre is hogy mihamarabb meglegyenek.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: Hun Bogyi007; PSN ID: Bogyi007 - TCL 55C735 és 55C645 tévékhez is felhasználható beállítások: https://youtu.be/IgyOiQz8Fzo?si=Zv-LkNcsh7JQ7fE9 valamint https://youtu.be/8nBzpLA-sZw?si=QNRPJ4k8yxtFdzUi

(#71331) crue válasza Tdizsolt (#71318) üzenetére


crue
őstag

Azt én is gondolom, de nem mindegy a körítés. Csak gép vagy bundle, 500GB vagy 1TB, ha bundle akkor milyen és mennyi játék stb.

(#71332) A`rpi válasza Bogyi007 (#71328) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

103 cím nagyon jól mutat, de ebbe asszem sok indi cím is van,
AAA címből viszont annál kevesebb, az oké hogy ígérnek bővítést, majd meglátjuk mi lesz belőle.

Fifa 15? Minden évben ugyan az. :DDD
Aki rajongója ennek a címnek annak biztos jó,
nálam nem lenne érv.

Hardline talán megérne hatezret egy évre.
De ennyiért használtan is beszerezhető bőven.

T-s netet gondold meg, én kábel netet nem cserélnék ADSL-re, ha panelben vagy,
és optika, esetlen szintén kábel, akkor jó választás lehet magenta szín is.
De ADSL nagyon gyenge főleg feltöltésben, letöltésben pedig 10-15 Megabit a plafon.

(#71333) kevepapa válasza crue (#71331) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Szabadon lehet választani akár csak gépet, akár bundle kiszerelést. Még nem döntöttem el (h egyáltalán váltsak-e). Ráadásul úgy látom kijött az első "modellfrissítés":
"A CUH-1200 sorozat a PlayStation 4 konzol 2015 augusztusában megjelent modellfrissítése, amelyet matt HDD fedőlapja, mechanikus bekapcsoló/lemezkiadó gombjai, még hatékonyabb hűtése és csökkentett energiafogyasztása különbözteti meg az előző szériáktól."

(#71334) A`rpi válasza kevepapa (#71333) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

PS4 topikban össze van szedve minden az összefoglalóban,
ha van kedved fusd át. :K

(#71335) crue válasza kevepapa (#71333) üzenetére


crue
őstag

Ja én voltam a hülye, nem sikerült rendesen elolvasni. Szóval a te cuccodért adnának 100k-t. Akkor ne dilemmázz, hanem válts. Ennél már csak kevesebbet fognak adni, ahogy telik az idő és véleményem szerint nagyon megéri PS4-re váltani. Már elég nagy a játékkínálat és használtan is jó áron lehet játékokat venni. Én csak azért tartottam meg a PS3-at, mert a lányom kiakadna, ha nem tudna a Wonderbookos cuccaival játszani.

(#71336) Elims válasza Bogyi007 (#71297) üzenetére


Elims
veterán

Egyébként nem bánom,mert tényleg jó! :-)

Fausto: Köszi a 576 tippet!

Kevepapa: Annyiért szerintem add oda!Mondjuk nem írtad,hogy hány gb-os winchester van benne.
Ha lenne véletlenül navigation kontrollered,üzenj rám,azt ne add oda. ;-)Adnék érte egy "fagyi"-t.(nekem abból úgyis kettő van.)

Árpi: "Vannak szép játékok de, játékmenet tekintetében ugyanaz mint a három, na jó nem teljesen de kb nagyítóval kell keresni a különbségeket... BF4 pl ilyen, ha nem nézzük a grafikát szinte ugyan az, többet vártam volna."

És bizony ez pontosan így van!!

(#71337) kevepapa válasza Elims (#71336) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Sajnos nekem is csak fagyim van, navi controllerem nincs. Egyébként ahogy most kb-ra összeszámoltam, store-bol letöltött játékokkal együtt legalább 150 ropit költöttem mindenre amitől most megválni készülök... Ehhez képest nem olyan jó azért a 100k...

[ Szerkesztve ]

(#71338) Tdizsolt válasza kevepapa (#71337) üzenetére


Tdizsolt
senior tag

Az én szettemet 74k-ért vennék be,és nekem (is)jóval 100+ fölött van a bele csapott lóvé....nem szabad hátra nézned,ha váltani akarsz,azonnal...Ha nem vagy biztos benne,hááát....Nálam így a sima gépre is 45K-t kéne rádobni,annyit nem ér meg nekem a váltás,úgyhogy maradok itt még egy ideig :K

(Nekem mondjuk Elims kolléga mondta,hogy még ne kapkodjam el a váltást (főleg,ha közben meg kell válnom a 3-astól),és hallgattam is rá... :C :DD)

[ Szerkesztve ]

Psn ID: Tdizsolt

(#71339) Elims válasza kevepapa (#71337) üzenetére


Elims
veterán

Ne számold,hogy mennyit költöttél rá. ;-)
De szerintem ezt a pakkod add el 100e-ért.

TdiZsolt: "...ne kapkodjam el a váltást..."

Semmiről nem maradsz le.Esetleg annyi lesz,hogy olcsóbban veszed meg a játékokat hozzá. :-)

(#71340) vomir1


vomir1
tag

Sziasztok!
Konzolvásárlás előtt állok, kinéztem 576-ban egy használt ps3 superslimet 35-ért. Az lenne a kérdésem, hogy ugye ez 12Gb-os verzió, és hogy lesz olyan játék ami így nem fog futni, mindenképp vinyó kell neki, vagy nyugodtan megvehetem és ráérek később bővíteni egy vinyóval? (Főleg Last of Us, újabb AC-k GTA V és társai érdekelnének.
Köszi előre is :R

(#71341) A`rpi válasza kevepapa (#71337) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

100k nagyin is jó. :K

Legrosszabb esetben veszel egy SS-t 25ért
és a könnyeidet törölgetve játszol a digitális játékaiddal. ;]

(#71342) Wlac válasza kevepapa (#71337) üzenetére


Wlac
Ármester

Igazából így sem rossz. Ha emocionálisan nem ragaszkodsz a géphez, és szeretnél továbblépni, akkor ennél több pénzt nehéz összehozni. Ne azt nézd, hogy mennyit költöttél rá (ami azért sem releváns, mert az idővel minden termék értéke amortizálódik), hanem azt, hogy mennyiért tudnád eladni a készletet. Ha felteszed a Hardverapróra valamivel drágábban, akkor szerintem nem fogja senki sem megvenni egyben, mert egy régi generációs konzolra nem fogják kiadni egy PS4 árát, hiába van sok kiegészítő hozzá. Persze darabokban elpasszolhatod, de az pedig rengeteg vesződés, mivel a vevőnek valószínűleg nem kell majd minden játék, még ha új konzol is lesz neki a PS3. Szóval szerintem egyben a pakkért jó ár a 100 ezer.

“The wha-"

(#71343) kevepapa válasza A`rpi (#71341) üzenetére


kevepapa
aktív tag

:D:D:D

Egyébként talán a mgs legacy collection volt a legnagyobb ráfizetés, főleg h a 3., 4. részt nem is vittem végig... Mindegy, elengedem sztm.

[ Szerkesztve ]

(#71344) capaszaju


capaszaju
tag

Helló!
Van valakinek tapasztalata Mouse/Keyboard Converter-ekkel? Számomra az fps játékok élvezhetetlenek kontrollerrel, érdekelne, hogy vajon mennyire működnek ezek a konverterek :F
Legtöbbet az Eagle Eye-ról olvastam, viszont össze szedtem pár hasonló cuccost amit találtam. Konkrét tapasztalat jól jönne ha van, magamtól nem merném bevállalni, hiába, azért megkérik az árát...
Eagle Eye
Hama Speedshot
Xim4
xfps Live

(#71345) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Remélem vannak itt GOW játékosok, hozzájuk lenne egy kérdésem!
Ti hogy csináltátok meg azt a részt ahol egy dobozon "utazol", az ellenség pedig a láncot üti, ami tartja és ugye ha szétverik a láncot Game Over, szóval, valami jó tipp valakinek oda? Normalon játszom, de a 3 fejű kutyás részig még nagy nehezen eltudok jutni na de utána kész vicc A GOWA-t már kijátszottam Normalon, ott is voltak azért izzasztó részek na de ez mindenen túltesz :D

Press "F" to pay respects.

(#71346) A`rpi válasza capaszaju (#71344) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Eagle Eye van nekem,
meg vagyok vele elégedve, hátulütője, sajnos PS4-el nem kompatibilis.

Ilyen szempontból Xim4 szerencsésebb.

(#71347) Adam_Shepard válasza vomir1 (#71340) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Alapbol 9 gigat ersz el a frissitesek utan. Egy gta v nem fog raferni.a tlou meg olyan 2 giga korul van. Csak ha reaersz akkor valaszd ezt a lehetoseget. Mert mondhatni lassu a game datakat le fel installalni.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#71348) james001 válasza Imilenni (#71345) üzenetére


james001
veterán

"egy dobozon "utazol", az ellenség pedig a láncot üti, ami tartja és ugye ha szétverik a láncot Game Over"

Wat? :DDD Első részben van ez? Komolyan én ilyenre baromira nem emlékszek :D De amúgy youtube? :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#71349) A`rpi válasza james001 (#71348) üzenetére


A`rpi
Topikgazda

Durva hogy én sem. :D Pedig minden résszel játszottam. :DD

(#71350) raziel01 válasza Imilenni (#71345) üzenetére


raziel01
veterán

3. rész. a barlangokban. Én is normalon vittem végig. Próbálkozz nekem elsőre meglett.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.