Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91051) Atish19 válasza F-ECT$ (#91049) üzenetére


Atish19
őstag

Nézegettem már összehasonlítást, de én sem találtam döntő érvet egyik mellet sem ezért a G4C-t ajánlottam, mivel kicsit újabb és talán időtállóbb. Köszi.

(#91052) hegyitaho válasza mate1396 (#90573) üzenetére


hegyitaho
tag

az elmúlt hetekben rendeltem note 3 2/16 GB-os verziót 60k alatt szállítással együtt.
(pont 70k a 3/32GB-s verzió)

[ Szerkesztve ]

(#91053) Doggy dog


Doggy dog
senior tag

Sziasztok!
Kollégám 2 nap múlva hozna ki telefont a Telekomtól hűségidőre (platina+pontok)
Honor 6 és P8 között nem tud dönteni!
Melyiket és miért javasoljátok a másikkal szemben?

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#91054) Ájvé válasza Doggy dog (#91053) üzenetére


Ájvé
veterán

Egyértelműen P8 (ha ártól függetlenül nézzük), erősebb SoC, jobb kamera. Honor 6 előnye a kompaktabb méret és nagyobb akku (jobb üzemidő).

(#91055) Gigi01


Gigi01
őstag

Hali!

Vettem egy Lumia640-et.Nem rossz,de lehet visszamennék androidra inkább.
A kiszemelt MeizuM2 ,vagy XiaomiRedMi2,esetleg a Note változataik.
Ebben az árban esetleg jobbat tudtok?(eustock.hu)
Ezzel működnének a telók?
Tv-zésre,net,meg az árához képest jó képeket lehessen készíteni.
Mivel a 640 5col,hamar megszoktam,ennél kisebb ne legyen,sőt,picit nagyobbat is el tudnék viselni.

(#91056) Kolty


Kolty
aktív tag

Srácok! Lehet csak én vagyok ilyen f@szrágó.
Viszont van ez a doodge telefon ami nagyon ajánlott itt sokak szerint.
Tényleg jók is a paraméterei.
Viszont azt nem nézi senki, hogy csak egy év a garancia rá és nem lehet megvenni a sarki boltban, hogy oda vissza is lehessen vinni ha valami nem stimmel vele? Plusz még akkor fizetni a futárazást? Egy évig még legtrébb okostelefon is elmegy, aztán lassul, laggol. Ez az én szemembe olyan mint mikor kiviszik a 3éves gyereket a bucsuba és megtetszik neki a legcsillogóbb autó. Én vagyok a kakukktojás biztos, hogy előre próbálok gondolkodni. :W

(#91057) F-ECT$ válasza Kolty (#91056) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez benne van az olcsóságában. Vegyél G4-et, S6-ot, annak jobb a szerviz háttere, csak picit drágábbak.

Dive ever, work never.

(#91058) voyager4.4 válasza bubibaba31 (#91046) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Amerikaiaknak van kitalálva. Szerinted mennyire nehéz ? ;]

no fate but what we make

(#91059) Kbali válasza Atish19 (#91051) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ti sem mondjátok meg, mire is lenne majd használva - így nehéz segíteni.

(#91060) Kbali válasza Doggy dog (#91053) üzenetére


Kbali
nagyúr

Nem véletlenül Honor 7 az a 6?

(#91061) Ájvé válasza Kolty (#91056) üzenetére


Ájvé
veterán

Ennyiért mutass hasonlót. Szerviz van, teljesen hivatalos, ennyiért sokkal jobbat nem kapsz. LG is 1 évet ad egyébként, szóval nem értem a problémát.
Ki akar manapság a sarki boltba telefont venni? Van 20db készülék mondjuk, ennek fele készleten és persze jó áron. Neten sokkal olcsóbban megkapod, ingyen kiviszik, legtöbb nagy áruháznak ingyen garancia futára van, viszik-hozzák te csak átadod-átveszed. Annyi hogy nem tudod megnézni, de sebaj, online veszed 8 napon belül visszaküldheted, addig kipróbálhatod, még áruházban nyomkodod 10 percet a kiállított készüléket. Szóval szerintem semmiben nem jelent hátrányt manapság, ha online veszed a készüléket.

(#91062) csibor


csibor
őstag

15K lenne most a LG Y50 (H320) UPC-nél. Ha jól gondolom ezért jó vétel lenne?

(#91063) Dhampir válasza Kbali (#91059) üzenetére


Dhampir
félisten

Én hülye fejjel részletes listát írtam, mégsem válaszolt rá eddig senki. :D

(<*>..<*>)

(#91064) voyager4.4 válasza Dhampir (#91036) üzenetére


voyager4.4
senior tag

Ennyiért nem nagyon van "jókamerás" mobil, szerintem ez valahol a lumia 735-nél kezdődik (droid vonalon p8 lite, de az még drágább) vállalati árlistáról talán elcsípheted őket (de inkább nem, attól függ mennyi a kedvezmény).

no fate but what we make

(#91065) Soybex


Soybex
őstag

Üdv! Tanácsra lenne szükségem.

Lehetőségem lenne egy Htc One M8S készüléket használtan venni 60 ért 1 hónap garival. De gondolkodok egy Xiaomi Redmi Note 3-on is.
Az utóbbi azért tántorít el, mert 30 cm ről betört egy Redmi Note 2-m.
Ellenben az One M8s-ben Gorilla glass 3 van.

Szóval ötletek? :R

Az információ nem egyenlő a tudással. A tudás egyedüli forrása a tapasztalás.

(#91066) Ájvé válasza csibor (#91062) üzenetére


Ájvé
veterán

Így se hallottam még az LG Leon-t. Ha ennyi a teljes ár (nem részletre) akkor nem rossz vétel, persze ha nem kell érte supergigaXXXL (ergo rohadt drága) csomagra hűséget vállalnod. Kár, hogy H320 és nem H340, mert ez csak MT6582 SoC-os, de alap feladatokra ez is elég lesz.

Dhampir:
Azért nem írt senki, mert nincs rá válasz, nincs ennyiért használható kamerás mobil. 40-nél kezdődnek az értékelhetőek (Android esetén, Windowst nem tudom). Esetleg külföldi rendelés esetén (bár ezt ,meg kizártad) Xiaomi Redmi 2, bár ebből is inkább a Pro-t venném. Én ez alatt nem nagyon tudok használható kamerás mobilt újonnan.

Soybex:
Szerintem nem kell dobálni, de te tudod. Egyébként nem rossz az M8S, SoC mondjuk gyengébb benne, de kamera lehet kicsit jobb, akku időben ez se egy ász és ez használt is lenne. Előbb vennék Mi3-at vagy LG G2-t használtan már.

[ Szerkesztve ]

(#91067) Dhampir válasza voyager4.4 (#91064) üzenetére


Dhampir
félisten

Mindenesetre köszönöm az ajánlott típusokat. :R

Nem extra kamerára gondoltam, hanem egy Xperia E4 kamerájánál jobb minőségűre.

Például a Lumia 520 kamerája jobb volt, tehát ha ahhoz hasonló létezik manapság, akkor az is meg fog felelni.

[ Szerkesztve ]

(<*>..<*>)

(#91068) csibor válasza Ájvé (#91066) üzenetére


csibor
őstag

6 hónapot kell vállalni, semmi más extra nincs. 4K csomagomhoz jöhet. 3 készülék van Samsung J1, Huawei Y5, meg a Leon. A három közül ez tűnik vállalhatónak. Alcatel C1 helyére jönne, amivel megvagyok elégedve, csak már egy éves, és kitudja meddig bírja :)

(#91069) Kolty válasza Ájvé (#91061) üzenetére


Kolty
aktív tag

Az biztos, hogy nincs hasonló ezért az árért.

"Ki akar manapság a sarki boltba telefont venni? "
Felénk nagyon kevesen rendelnek dolgokat neten. Inkább munka után bent maradnak a városba és megveszik.
Inkább nézik a napi bevásárlásnál az árakat.

Rám pl. furcsán nézett az egész utca múltkor mikor tv. tunert rendeltem és a gls átadott egy kis csomagot. Volt olyan aki így szólt:
"nem akarok indiszkrét lenni, de mennyibe kerül, hogy így személyesen kiszállítanak valamit"
:D

Sarki boltot meg úgy értem, hogy pl. voda üzlet amiből van 3 a városban. Vagy ilyen, olyan gsm. Ami kártyafüggetlen új és használt készülékeket árul. Ilyen gsm.eket kérdeztem a dooge.ról, de nem ismerik, akarják ismerni :)

Olvastam ezt a garancia futárt, jól hangzik, de pl.

"hibásnak vélt termékről a szervizelés során kiderül, hogy a hiba nem garanciális jellegű, A futár díja szállításonként 1.990 Ft, vagyis oda-vissza szállítás esetén összesen 3.980 Ft."

Lehet jól átgondolva nem is sokkal olcsóbb az olcsóbb.

Meg nincs csere készülék. Életembe nem lett volna annyi (csere) telefon a kezembe ha neten rendelek mint mikor voda smart III.mom a végén rúgta az utólját és többet volt szervízbe mint nálam :)

Amúgy az ájfonyra is talán egy év a garancia.

(#91070) Ájvé válasza csibor (#91068) üzenetére


Ájvé
veterán

Igen azoknál mindenképpen jobb választás, ha csomag vállalható számodra akkor készülék így ár/érték arányban nem olyan rossz választás. Csomagba fizeted ki igazából azt az árkülönbözetet (~15k) ami a készülék valódi ára között van, ha egyébként is használnád az UPC csomagját akkor jó választás.

(#91071) lezuvius válasza Dhampir (#91050) üzenetére


lezuvius
őstag

Ezt nemtudom de a topicjában biztos tudnak választ adni a kèrdèsedre :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#91072) Ithuriell


Ithuriell
csendes újonc

Sziasztook!
Nem tudom mennyire vág témába, olyan félig-meddig offnak gondolom.
A kérdésem a Telenorral kapcsolatos, még pedig az, hogy ha neten rendelek ugye bár kapok egy 15000 forint
értékű tartozék kupont. Először is az érdekelne, hogy mit érdemes venni belőle egy m4 aquához, ha tokot nem szeretnék. Üveglapra gondoltam többek közt, itt jön a képbe a második kérdésem, még pedig az, hogy tudok e olyat csinálni, hogy pl 2db 7500 forintos cuccot veszek belőle, vagy csak egy valamire használható e fel.
Remélem érthető, köszönöm előre is, és bocsánat ha van erre kijelölt téma, nem nagyon találtam.

(#91073) Ájvé válasza Kolty (#91069) üzenetére


Ájvé
veterán

"Felénk nagyon kevesen rendelnek dolgokat neten. Inkább munka után bent maradnak a városba és megveszik.
Inkább nézik a napi bevásárlásnál az árakat."
Tipikus falusi hozzállás, sok mindent én se rendelnék neten, de műszaki cikkeket meg pont igen.

"Rám pl. furcsán nézett az egész utca múltkor mikor tv. tunert rendeltem és a gls átadott egy kis csomagot. Volt olyan aki így szólt:
"nem akarok indiszkrét lenni, de mennyibe kerül, hogy így személyesen kiszállítanak valamit""
Meg se merem kérdezni milyen zsák faluról lehet szó, hozzánk már szinte ismerősként köszönve jön be a futár (általában anyámhoz rendelek mindent, mivel könyvelő és az irodába szinte mindig van aki átvegye a csomagot), a GLS megjelenése se egy csoda, pedig nagyon a végen élünk mi is.

"Sarki boltot meg úgy értem, hogy pl. voda üzlet amiből van 3 a városban. Vagy ilyen, olyan gsm. Ami kártyafüggetlen új és használt készülékeket árul. Ilyen gsm.eket kérdeztem a dooge.ról, de nem ismerik, akarják ismerni"
Abszolút nem értem, 3 voda üzlet van a városodban akkor az már sokkal nagyobb, mint a mi kis városunk, mert itt egyetlen szolgáltatónak sincs már üzlete (volt, de hát dübörög a gazdaság és már nincsenek), szóval nem értem, hogy kelthet feltűnést egy GLS futár megjelenése. Legalább 40 ezres városra tippelnék ez alapján.
GSM boltokkal pont a garancia a legnagyobb gond, vagy van normális szervizzel szerződésük vagy nincs és akkor a helyi szaki fogja buherálni a telefonodat, úgy "okosan" persze, hát ilyenekből én inkább nem kérnék. Mondhatsz nekik Xiaomit is, arról se lesz fogalmuk, Huaweire már fognak motyogni valamit ("valami kínai izé"), ennél többet nem is kell várni ezektől.

""hibásnak vélt termékről a szervizelés során kiderül, hogy a hiba nem garanciális jellegű, A futár díja szállításonként 1.990 Ft, vagyis oda-vissza szállítás esetén összesen 3.980 Ft.""
User error, nyilván ki kell szűrni. Jó ha van egy haver aki ért hozzá és megmondja, hogy küldd vissza, mert ezt javítaniuk kell (így már 2 sörből meg is oldottad a problémát), vagy van fórum is a XXI. században és bizony nagyon sok mindenben tudnak segíteni.

"Lehet jól átgondolva nem is sokkal olcsóbb az olcsóbb."
Lehet te nem gondoltad át, de nekem mindegy.

"Meg nincs csere készülék. Életembe nem lett volna annyi (csere) telefon a kezembe ha neten rendelek mint mikor voda smart III.mom a végén rúgta az utólját és többet volt szervízbe mint nálam"
Csere készülék jellemzően szolgáltatóknál van, de mint írtam teljesen más. Én egyébként sem kérnék csere készüléket, inkább van sajátom, telefonálni és sms-t küldeni azzal is lehet éppen, többi meg nem érdekel, majd visszakapom.

"Amúgy az ájfonyra is talán egy év a garancia."
Nem tudom, hogy jön ide, de pont nem érdekel.

(#91074) Kolty válasza Ájvé (#91073) üzenetére


Kolty
aktív tag

Nem írtam , hogy a városomban van a voda üzlet, csupán annyit, hogy a városban.
Amihez be kell fognom a két pejkót, hogy bejussak a városba :)

Az ájfony csak úgy jött ide ahogy a te előző hozzászólásodba a az Lg.

Amúgy én azt nem gondolom, hogy egy gsm bolt hátsó cigi füstös helységében nem értenek úgy a telefonhoz mint pl. egy netes bolt szakszervízébe.

Múltkor az autómat egy fűtetlen pajtába csinálta meg haver haverjának a bátyja egy unikumért.
Elötte a 8000Ft./h pénzért dolgozó szakszervíz csak pislogott, h hol is a hiba.

Most kérdezed, hogy jön ide az autóm.
Hááát aba fogok beülni reggel, hogy elmenjek venni egy dooge.t, mert meggyőztél :K

(#91075) szimi57 válasza barrique (#91033) üzenetére


szimi57
őstag

Jobb a Jiayu.

A MOSOLY egy olyan vezeték nélküli kapcsolat, amely nem igényel külső áramforrást.

(#91076) Doggy dog válasza Kbali (#91060) üzenetére


Doggy dog
senior tag

De,rosszul emlékezett!
Valószínűleg azt választja.Köszi.
@ Ájvé (#91054) neked is köszi.

[ Szerkesztve ]

APA LETTEM! Samsung Galaxy S4 Active GT-I9295

(#91077) barrique válasza szimi57 (#91075) üzenetére


barrique
tag

Köszi, de az 5.5 coll már túl nagy nekem.
Leagoo Elite 1 jött még szóba...

[ Szerkesztve ]

(#91078) barrique


barrique
tag

Erre valaki?

Sziasztok!
Kínából rendelnék telót, ezt néztem ki: http://www.spemall.com/DOOGEE-F3-Pro-Smartphone-with-Wood-Shell-5-0-Inch-FHD-MTK6753-Octa-Core-Android-5-1-OS-3GB-RAM-16GB-ROM_g.html
Amit tudnia kell:
3GB ram, full hd, OTG, max 5 coll, max 170 USD.
Ha vam jobb ötletetek, örömmel várom.

(#91079) trialboj


trialboj
őstag

Údv,

Női felhasználásra keresek telefont. Habár nem igazán van speciális kívánság gondoltam megemlítem.

Szóval a legfontosabb hogy max 5" es kijelző kell, és min HD felbontás. Legalább 2gb ramm - ezt csak azért ha esetleg lenne egy szuper opció amit én nem vettem észre, mert hát a kínálat nem szűkös egy cseppet sem... amúgy 70k a plafon.

Három telefon van ami tetszik, és viszonylag jónak tűnik:

samsung galaxy a5 - kicsi az aksi + fém ház? - a legnagyobb droid márka... jelent ez még valamit? Várhatok emiatt valami extrát a másik kettővel szemben?

Lenovo P70 + szuper aksi 4000mah - de elég bután néz ki, a 3 közül a legkiforratlanabb design és az is csak kékben elérhető WTF?

Xiaomi Redmi Mi 4i ~ talán ez az arany középút (szép, gyors, tartós, és ha jól tudom a legfelkapottabb kínai márka, tehát valószínűleg van hozzá alkatrész meg kiegészítő, és a szoftvert sem hanyagolják el)

A kérdés az lenne hogy ezek közül melyik érné meg? Szerintem a xiaomi, de jó lenne egy másodvélemény is .

Nagyon köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

(#91080) lezuvius válasza trialboj (#91079) üzenetére


lezuvius
őstag

Szia

Ezek kozul a Xiaomi a legjobb vètel, hardveresen erosebb a tobbinel es egy jo telefon. Xiaomi szoftveresen is jol van tamogatva.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#91081) Feenyx


Feenyx
aktív tag

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek megéri-e elcserélni egy Lumia 930-at egy Huawei p8-ra? Egy az egyben gondolnám vagy max valamennyit ráfizetnék. Igazából nem lenne rossz visszaváltani androidra, azért is gondoltam. Nézegettem még a Nexus 5-öt is mellette, de ez már 2 éves modell, vajon meddig támogatják még? A Nexus 5x sajnos még drága nekem, bár az tökéletes is lenne számomra. :)

(#91082) lezuvius válasza Feenyx (#91081) üzenetére


lezuvius
őstag

Szia

1:1-be jo csere lenne de ha mar rafizetsz,akkor esetleg Nexus 6 32gb? Az is ott van arban veluk es tamogatasban jo ideig nem lesz gond vele :)

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#91083) Ájvé válasza trialboj (#91079) üzenetére


Ájvé
veterán

Inkább Mi 4c legyen, ha belefér. 4i nem annyira jó választás, főleg a SoC miatt is, S615 nem "hasít" annyira nagyon. Egyébként is mindenben jobb a 4c

(#91084) Feenyx válasza lezuvius (#91082) üzenetére


Feenyx
aktív tag

Azzal az a bajom, hogy 6" már sok, amúgy nézegettem eleinte azt is.

(#91085) lezuvius válasza Feenyx (#91084) üzenetére


lezuvius
őstag

Picit drágábban ott van mèg a Htc M9 is amit sokkal inkább tudok javasolni a P8-nál.

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#91086) gabor20


gabor20
tag

Sziasztok! Szülőknek vennék telefont, nem kell, hogy hiper-szuper legyen, az akku viszont fontos szempont. max. kb. 30 ezer. E kettő áldozatom van: Lenovo A1000, Doogee X5. Melyiket ajánlanátok? Esetleg valami mást? Thx

(#91087) voyager4.4 válasza gabor20 (#91086) üzenetére


voyager4.4
senior tag

X5 pro is belefér a 30-ba. Az teljesen ok.

no fate but what we make

(#91088) Dhampir válasza lezuvius (#91071) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem engem érint, mást keresek. :)

[ Szerkesztve ]

(<*>..<*>)

(#91089) Aryon87


Aryon87
félisten

Üdv, megint én vagyok. Még mindig bizonytalan vagyok, hogy melyik legyen a megfelelő telefon.
Szépen gyűlik a lista, mindegyiknek a tesztje meggyőző, de egyikről sincs elegendő ismeretem.
Árak alapján elég egyértelmű melyik lenne az ideális a felsoroltakból, de mégis más ami nagyobb fontossággal bír. Árban mindenképp a 60K lenne a plafon, nyárra ezeknek az ára biztos lejjebb megy.

A versenyzők:
LG G4S (alias BEAT) - XXLGsm 66K
Xiaomi Redmi Note 2 - több helyen tűnik el, mintha kifutó lenne - Edigital - 70K (olcsóbb volt 1 hónapja :F )
Meizu M2 Note - Edigital 60K, Eustock 50K
Honor 4x - XXLGsm 57K
Honor 4c - Mobilkereskedés 48K
Doogee x5 Pro - Speedshop 37K - viszont ez is kezd kifutó lenni, Edigitalnál már nem árulják. Eustock 30K

Ezeken kívül még az LG Magna és Spirit, Huawei G620s. Ha olcsón jön ki az LG két újdonsága a K7 és K10, akkor azok egyike is esélyes.
Iphone és Samsung semmiképp. WP-től félek, telefonban nem ismerem a platformot, de ha ott is van normális, akkor jöhetnek a javaslatok.
Márkahűség miatt az LG G4S lenne az ideális. De ár/érték arányt nézve a Honor 4c lenne a megfelelő, de mivel nem ismerem a kínai márkákat, így tartok tőlük (Huawei P6 van családban, eléggé rakoncátlankodik).
Lenovok is jóknak tűnnek, de szintén nem ismerem a márkát és megbízhatóságukat.

Csak Skype-ra lenne használva a telefon. A nagyon fontos tényező az a külső hangszóró hangereje, hogy a nagyi jól értsen minket, és nekünk ne kelljen ordibálni a másik oldalon (jelenlegi telójának hangszórója ultrafos lett szervíz után, hogy már ordítva se hallatszik hangosabban a suttogásnál).
Ami még szintén fontos lenne az a szervizháttér. Ebben nyilván az LG van első helyen. A többinél mi a helyzet?
Na meg persze egy megbízható bolt, ami nem egyszer van, máskor múlt..

Sorry a hosszú és fárasztó irományért, csak szeretnék kellően tájékozódni és elkerülni a befürdést.
Köszönöm a segítő válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#91090) #70516736 válasza Aryon87 (#91089) üzenetére


#70516736
törölt tag

Az még kérdés, hogy mennyire kell a 4g és azon belül az lte b20 (800mhz) sáv

(#91091) RunTimeError


RunTimeError
tag

Sziasztok!

Lassan cserélném az i4S-em egy i6 lenne a kiszemelt de amíg magas az ára szeretnék egy átmeneti telefont a kettő között. A kiszemeltem a Redmi Note 3, ami jelenleg megfelel az elvárásoknak (5" felett, fingerprint, normális teljesítmény) és árban is tökéletes. A kérdésem hogy ebben az árban ez bestbuy vagy van amit még érdemes megfontolni? Illetve mennyire lehet nehezen megszokni az iOS - MIUI/Android átállást?

[ Szerkesztve ]

Leélheted az egész életed anélkül, hogy felébrednél. Mindenki megmondja, hogy mit csinálj, mi a jó neked. Nem akarják, hogy te találd meg a válaszokat, azt akarják hidd el az övéket.

(#91092) lezuvius válasza RunTimeError (#91091) üzenetére


lezuvius
őstag

Szia

Jelenleg abban az arban nagyon eros ajanlat a Redmi Note 3, szerintem a legjobb a nagy akku+minosegi haz+jo SoC es fingerprint sensor is.
IOS-rol nem lesz nehez megszokni a MIUI-t lesz is jopar ismeros dolog benne ;]

Stay hungry, stay foolish!!! by:Steve Jobs

(#91093) andrás47 válasza Ithuriell (#91072) üzenetére


andrás47
senior tag

Szia !

A Telenor topicja itt talán kaphatsz kérdésedre választ :[link]

(#91094) Aryon87 válasza #70516736 (#91090) üzenetére


Aryon87
félisten

Azt kifelejtettem. A varosban nincs 4g, igy annak hianya nem problema.

Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

(#91095) DummyBoy


DummyBoy
senior tag

Üdv mindenkinek!

Úgy adódott, hogy telefont szeretnék venni. Elvileg el is döntöttem milyet, de nem volt nyitva a bolt, így sajnos volt időm, hogy körbenézzek a neten, és most teljesen tanácstalan vagyok ...

Okostelefont szeretnék 5.2+ col méretben.

Elvárások:

- Android (IPhone-t nem szeretem, WP van...), lehetőség szerint frissíthető, jó modding communityvel (gyk: rootolható, moddolható)
- Ujjlenyomat olvasó (Céges levelezés miatt roppant unom a kódpötyögést ...)
- USB Type C előny
- Amoled előny (Nemkell16K, FHD elég bőven ...)
- Minimum 32GB, 64 előny
- Jó Wifi (lehetőleg MIMO, ha van)
- Jó hívásminőség (Külföldön élek, család otthon, ez top prioritás ... )
- Jó kamera, OIS előny (Ebben a kategóriában minimum ....)

A léc magas, Lumia 950-est és Oneplus One-t kellene leváltania ... (Lumia kijelző, kamera és Wifi + hívásminőségben toppon van, de sajnos ezekben az OpO meg futottak még kategória, Lumián vígan fut a hálóban FullHD-n a kecskepornó stream, mellette még annak is örülhetnék, ha ez idő alatt OpO-val letöltődne a szövegkönyve txt-ben ...)

Samsungok kiestek, nem kell nekik a pénzem, bár a Note-ok mindig vonzottak, valami zseni megálmodta hogy üvegből legyen a telefont, megspórolva nekem nem kevés pénzt ... (Valójában a telefonjaimat többet pattogtattam az elmúlt évben mint bármilyen labdát az elmúlt 10-ben ...)

IPhone is kiesett, mert bár párom imádja, engem a legrövidebb idő alatt a legtöbbször itt kapott el a "Nemérdekelmennyibekerültakkorisföldhözvágom" érzés ...

Oneplus Two-t szerettem volna, de olvastam érdekeseket a hívásminőségről és a Wifiről ... Aztán Meizu Pro 5 ... De ott kérdés a ROM, meg hogy mikor unják meg frissíteni ... Aztán LG V10, de az túl kicsi és túl könnyű, élőben lenne jó megfogdosni ... Nexus 6P ... de az meg Origami cucc ... Szóval most teljesen tanácstalan lettem ...

Szeretnék egy megbízható telefont, aminek jó az akkuideje, nem hagy cserben, strapabíró, tartalomfogyasztásra való (Amire letöbbször használom), és azt a pár kis módosítást, mókolást, amit szeretek végre tudom hajtani rajta, anélkül, hogy a 17-ik "stable"-nek kikiálltott bugos szart próbálgatnám rajta ...

Hosszú távra tervezek, így az ár másodlagos.

Előre is köszi!

Life is shor...

(#91096) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Sziasztok,

Gyors segítséget szeretnék kérni telefon vásárlással kapcsolatba.
3 készüléken gondolkodom.
Samsung és Sony készülékem már volt, kacérkodom a Lumiaval.

Samsung S6 Edge 32GB
Sony Z3
Microsoft Lumia 950 XL 32GB

(#91097) F-ECT$ válasza Xeon7 (#91096) üzenetére


F-ECT$
titán

A leírtak alapján (mennyi pénzed van rá, mire szeretnéd használni, stb) a javaslatom:

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#91098) Viktor0610 válasza F-ECT$ (#91097) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem írtál semmit... ;]

(Én a pénzt nem venném ide, nyilván fussa rá neki, ha ideírta mindhárom készüléket.)

Xiaomi 13T

(#91099) Henriett88


Henriett88
újonc

Sziasztok.

Egy kis segítséget szeretnék kérni. Telefont szeretnék venni, de nem jutok dűlőre, hogy melyik telefon lenne jobb az alábbiak közül. Remélem valaki tud segíteni, légszives aki ért hozzá az írjon véleményt.
Ezek a telefon lennének: LGG4C, Huawei P8 Lite, Huawei Y6, Samsung Galaxy Grand Prime, Alcatel onetouch Idol3.

Előre is köszi annak aki segít.

(#91100) Xeon7


Xeon7
aktív tag

Akkor hivatalosabb formába :)

Maximum 160-190k között vennék telefont. Kizárólag kártyafüggetlen készülék.
SOS mert nincs telefonom és ma lerendezném!!!

Amiket néztem:
Microsoft Lumia 590XL ÚJ
Samsung Galaxy S6 Edge HASZNÁLT
Sony Z3 HASZNÁLT

Fotó minőség nagyon fontos illetve az akksi idő se legyen fél nap lehetőleg.
Internet, Zene, fitnesz amire még használnám.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.