Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91089) Aryon87


Aryon87
félisten

Üdv, megint én vagyok. Még mindig bizonytalan vagyok, hogy melyik legyen a megfelelő telefon.
Szépen gyűlik a lista, mindegyiknek a tesztje meggyőző, de egyikről sincs elegendő ismeretem.
Árak alapján elég egyértelmű melyik lenne az ideális a felsoroltakból, de mégis más ami nagyobb fontossággal bír. Árban mindenképp a 60K lenne a plafon, nyárra ezeknek az ára biztos lejjebb megy.

A versenyzők:
LG G4S (alias BEAT) - XXLGsm 66K
Xiaomi Redmi Note 2 - több helyen tűnik el, mintha kifutó lenne - Edigital - 70K (olcsóbb volt 1 hónapja :F )
Meizu M2 Note - Edigital 60K, Eustock 50K
Honor 4x - XXLGsm 57K
Honor 4c - Mobilkereskedés 48K
Doogee x5 Pro - Speedshop 37K - viszont ez is kezd kifutó lenni, Edigitalnál már nem árulják. Eustock 30K

Ezeken kívül még az LG Magna és Spirit, Huawei G620s. Ha olcsón jön ki az LG két újdonsága a K7 és K10, akkor azok egyike is esélyes.
Iphone és Samsung semmiképp. WP-től félek, telefonban nem ismerem a platformot, de ha ott is van normális, akkor jöhetnek a javaslatok.
Márkahűség miatt az LG G4S lenne az ideális. De ár/érték arányt nézve a Honor 4c lenne a megfelelő, de mivel nem ismerem a kínai márkákat, így tartok tőlük (Huawei P6 van családban, eléggé rakoncátlankodik).
Lenovok is jóknak tűnnek, de szintén nem ismerem a márkát és megbízhatóságukat.

Csak Skype-ra lenne használva a telefon. A nagyon fontos tényező az a külső hangszóró hangereje, hogy a nagyi jól értsen minket, és nekünk ne kelljen ordibálni a másik oldalon (jelenlegi telójának hangszórója ultrafos lett szervíz után, hogy már ordítva se hallatszik hangosabban a suttogásnál).
Ami még szintén fontos lenne az a szervizháttér. Ebben nyilván az LG van első helyen. A többinél mi a helyzet?
Na meg persze egy megbízható bolt, ami nem egyszer van, máskor múlt..

Sorry a hosszú és fárasztó irományért, csak szeretnék kellően tájékozódni és elkerülni a befürdést.
Köszönöm a segítő válaszokat :R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 14 Ultra / Huawei Mate50Pro & Huawei Watch GT2 Sport / Honor Magic 5Pro / Huawei P40Pro / Xiaomi 12X // Huawei P8 Lite / LG G4 / Xperia SP

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.