Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#91079) trialboj


trialboj
őstag

Údv,

Női felhasználásra keresek telefont. Habár nem igazán van speciális kívánság gondoltam megemlítem.

Szóval a legfontosabb hogy max 5" es kijelző kell, és min HD felbontás. Legalább 2gb ramm - ezt csak azért ha esetleg lenne egy szuper opció amit én nem vettem észre, mert hát a kínálat nem szűkös egy cseppet sem... amúgy 70k a plafon.

Három telefon van ami tetszik, és viszonylag jónak tűnik:

samsung galaxy a5 - kicsi az aksi + fém ház? - a legnagyobb droid márka... jelent ez még valamit? Várhatok emiatt valami extrát a másik kettővel szemben?

Lenovo P70 + szuper aksi 4000mah - de elég bután néz ki, a 3 közül a legkiforratlanabb design és az is csak kékben elérhető WTF?

Xiaomi Redmi Mi 4i ~ talán ez az arany középút (szép, gyors, tartós, és ha jól tudom a legfelkapottabb kínai márka, tehát valószínűleg van hozzá alkatrész meg kiegészítő, és a szoftvert sem hanyagolják el)

A kérdés az lenne hogy ezek közül melyik érné meg? Szerintem a xiaomi, de jó lenne egy másodvélemény is .

Nagyon köszönöm

"Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.