Hirdetés

2024. május 17., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84601) DS39 válasza Švejk (#84600) üzenetére


DS39
nagyúr

a GSMArena kamera tesztjei alapján nekem a 735 jobbnak tűnik. [link]

amúgy a Mobilarena-s tesztképekre sokat nem lehet adni, nem mindig ugyanúgy, és ugyanaz az ember fotóz, meg őszintén, amúgy sem túl jó érzékkel rendelkeznek e téren. :B

[ Szerkesztve ]

(#84602) Devas válasza Švejk (#84598) üzenetére


Devas
őstag

A méret szubjektív, valakinek a nagyobb, valakinek a kissebb előnyösebb. Amit láttam összehasonlítást, ott jó fényviszonyok között a 640 jobban teljesített kamera terén, gyengébb fényviszonyok között viszont a 735 volt a jobb. Túlzás kijelenteni, hogy jobb a kamerája, mert szerintem nem. A nagyobb fényerő meg akkor érdekes, ha zseblámpának használod a kijelzőt. Kissebb fényerejű Amoled kijelző jobban olvasható napfényben mint a nagyobb fényerejű IPS a tapasztalatom szerint, de lehet egyéb technológiai okosságok miatt tűnt nekem úgy (a 735 jól teljesített ilyen téren). Hangzásban / hangerőben viszont nem tudom melyik lehet a jobb és ez is fontos szempont.

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#84603) Švejk válasza DS39 (#84601) üzenetére


Švejk
őstag

Szubjektív dolog ez is, de ezzel együtt is szerintem a 640 felé billen a mérleg nyelve :)
Persze hazabeszélek, 640-el, 735-öt huzamosabb ideig nem próbáltam.

(#84604) #74266624


#74266624
törölt tag

Két telefon közt örlődök. Galaxy A5 vs Honor 6. Tudom, hogy a Honor erősebb, de tetszik az A5 fém burkolata, amoled kijelzője. Melyiket válasszam? Köszi

(#84605) Magnum_ válasza #74266624 (#84604) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Nekem semmi bajom a Samukkal, most is az van, de a Honor 6-ot választanám.

I humbly and respectfully decline™

(#84606) Driim


Driim
csendes tag

Sziasztok!

Korábban már érdeklődtem és köszönöm a segítséget. Sajnos az elsőre belőtt értékkategóriában ajánlott telefonok nem nyerték el tetszésem.

Kicsit bővitettem
Érték:70.000 ig
elvárt képességek: GPS, NFC, 3G, Wifi
10 Mp led vakus fényképező
(dual sim, ha belefér)
2 Gb ram 16 Gb háttértár vagy bővithető sd kártyával (lehet a második sim kártya helyére is)
hosszú távon tervezem használni európában. sms mms videóhivás. Egyszerűbb játékok (max 2,5D).

Ami igy elsőre elnyerte teszésem:
Sony Z1 compact, de érdekelne van-e alternatívája vagy egyáltalán meg merjem e venni innen.

Előre is köszönöm a segítségetek.

(#84607) hans989


hans989
tag

Androidot újonnan 20.000-ért semmiképp ne vegyél, na jó talán ezalól a Tesco-s opendott kivétel, ha éppen akcióban van (és van készleten). Az általad látott lenovo készülékek szinte biztosan 512 MB rammal szereltek ---> egy hét múlva földhöz akarod majd vágni, mert olyan lassú. Igen, tudom jól néznek ki, meg szép a kijelzőjük, és csajosak is, de akkor se csábulj el. :N

Ha nagyon ragaszkodsz a 20.000-es kerethez, akkor 1 GB ram-os lumiát néznék használtan pl. 532 vagy 535. Ezeken még biztosan van -sok ideig tartó- garancia. A 435-öst pedig csak akkor vedd, ha tényleg nagyon minimálisak az igényeid, és fotózni semmiképp sem akarsz vele.

De inkább emelni kellene a büdzsén.

[ Szerkesztve ]

(#84608) Fred.Taylor


Fred.Taylor
csendes tag

Sziasztok!

Haverom keres telefont, maximum 120 ezer forintért (nem, nem bővíthető a keret).
Jelenleg mik a legjobbak ebben az árkategóriában? Írnátok többet is, hogy lehessen miből választani?

(#84609) fraba


fraba
aktív tag

Sziasztok!

Kb. 30 000 Ft-ból (MAX35k!!) szeretnék venni egy androidos érintőképernyős telefont. Nagyjából telefonálásra, sms küldésre és internetezésre lenne használva, egy SIMmel. Nem kell, hogy benchmark bajnokságokat nyerjen, de NE AKADJON. Hosszú távra tervezek, alapvetőleg újonnan vagy 1-2 hetesen, használtan venném a telefont, garancia kellene rá.
Jelenleg egy Samsung Galaxy S1 telefon van használatban, ennél mindenképpen valami jobb kellene. Mondjuk ennél nem nehezebb jobbat találni. :D

Tudtok valami okosat mondani?

(#84610) qMAGICq


qMAGICq
tag

Sziasztok!

S5 helyett mire érdemes váltani?

S6 nem jön be, nekem az s5-nek a funkcionalitása tetszett, cserélhető akku, sd card, vízállóság, jó üzemidő, jó kamera, nagy képernyő, ezek a fontosak, a design nem.

Note4? Jókat irnak róla, bár nem nagy előrelépés s5 höz képest, de ki fog futni és a note5 megintcsak nem jön be.

Mindent szívesen meghallgatok, köszi!

GA-P35-DS3 , E6750 @ 3,6 GHz 1,5 V , ASUS Silent Knight , 2 x 1 GB Kingmax @ 1080 MHz 2,0 V , EVGA 8800 GTS 512 @ 785/2160 MHz

(#84611) Magnum_ válasza qMAGICq (#84610) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Kb semmire. En az S4-em cserejen gondolkodom, de nem igazan talalok jobbat. Honor 6 plus esetleg, amire cserelnek, de az se almaim telefonja. Az S4 tenyleg mindent tud: szep,gyors, jo a kamera, benne a 16gb-s kari, premium gari, stbstb.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#84612) motoflug válasza Magnum_ (#84611) üzenetére


motoflug
őstag

+1.

(#84613) Ájvé válasza fraba (#84609) üzenetére


Ájvé
veterán

Lenovo A2010 33-ért az editialon, 8GB ROM van benne ez mellett MT6735M SoC van benne, még játékra is bőven alkalmas.

[ Szerkesztve ]

(#84614) BenHans válasza Švejk (#84598) üzenetére


BenHans
addikt

Bocs hogy csak most írok indoklást de eddig nem volt rá módom.
Nem helyett ajánlottam. Utána kellett járnom amúgy a témának mert választani kellett édesanyámnak. 735 lett.

Kamera: (Szerintem nem szabad csak a MA tesztben szereplő képekből kiindulni, több kép több körülmény több alapot ad a vélemény kialakításához.)
Az én véleményem: Ideális körülmények közt és távoli fotók esetében a 640 jobb. Közeli (nem csak makró) fényképeknél én a 735 fotóit találtam szebbnek, és ugyanez volt a helyzet gyengébb fényviszonyok közt is.
Ha ehhez hozzáveszem hogy az előlapi kamera nagyságrendekkel jobb a 735-ben akkor összességében a kamerás funkciókban a 735 nyert. Ha az előlapit nem nézzük akkor is egál, de nem jobb a 640 sem.

Kijelző: Szerencsére az itthoni 735-öt eddig elkerülte a beégés. Az hogy kinek mi tetszik szubjektív, nekem pl a W jobban tetszik az oled kijelzőn. A glance a legnagyobb különbség a 640 javára.

Annyira kicsik a különbségek ide is, oda is, hogy itt kb lehetetlen győztest hirdetni. Ennek megfelelően javítom magam: 735/640=felhasználás és szimpátiafüggő :R

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#84615) BTom1970


BTom1970
tag

Érdemes lenne-e egy Samsung S3 Neo venni?
55k ért lenne pl. Emag-on.

A kijelző miatt gondoltam erre. Mert ebben az árban azért mégis csak egy SUPER AMOLED-et kapok,
szép színekkel. Sokaknak nem tetszik mivel túl élénk.
Gondoltam Redmi2-re, vagy Honor4C-re, de kijezőben azért ezek gyengébbek.
Gyorsabbak és újabbak, de talán annyival nem. A Samsungnak jobb a kijelzője.

Többet érne egy jobb AMOLED kijelző?
Mennyire gyakori a beégés a SUPER AMOLED-nél?

Maximum 60-65k-t szánnák telefonra.

"Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk más terveink vannak" /John Lennon/

(#84616) Tomi0703


Tomi0703
őstag

Hali!
20-25k korul mi az ajanlott hasznalt vetel? Ace4-et neztem. Leon jobb lenne, de ennyiert nincs. Esetleg valami mas? :R

(#84617) madrac válasza #46372352 (#84531) üzenetére


madrac
őstag

nekem is az a véleményem, hogy a 620-as kirin (honor 4x, huawei p8 lite) harmatos teljesítményű és akkor diplomatikus maradtam. böngészésre és alap dolgokra tényleg teljesen jó, viszont ennél többre már egyáltalán nem. attól függ mire kell.

(#84618) Alastair' válasza Magnum_ (#84611) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Bizony bizony, szívemből szóltál. :K

(#84604) Fec1975: ha az A5 tetszik, azt vedd meg, mert később iszonyatosan meg fogod bánni. Én is M4 aqua-t vettem az A5 helyett az erősebb soc miatt, aztán úgy megbántam, hogy a Sony 1 hónap után ment és S4 lett a vége.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#84619) Alastair' válasza BTom1970 (#84615) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Most komolyan, neked ez mire jó: klikk,? Kicsit kezd unalmas lenni.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#84620) Alastair' válasza Tomi0703 (#84616) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Sony E4g, brutális a kis dög. Én a fiamnak vettem ilyet, nagyon komoly kis teló ebben az árszegmensben. Maga mögé utasít kb. mindent.

Alister from Hell

(#84621) MeGabee válasza madrac (#84617) üzenetére


MeGabee
senior tag

A Kirin 620 a belépőszintű SoC a HiSilicontól.Snapiból a 410 az.
Ez a harmatos teljesítményű SoC hozza kb a Snapi 615 szintjét,csak a graikus meghajtóban gyengébb, a 410 meg a fasorban sincs hozzá.Mire nem elég ez,ha a 410 is bőven elég egy átlagjúzernek még játékra is???
Tényleg kurv@ szar..... :U

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#84622) Linda1 válasza Ájvé (#84613) üzenetére


Linda1
aktív tag

Szia. Ez mennyivel jobb az a328-nál a memórián kívül?

(#84623) Gery1987 válasza Linda1 (#84622) üzenetére


Gery1987
őstag

Szia!

Frissebb android, és minőségibbnek is néz ki. Illetve egy sokkal frissebb 4 magos megoldás van benne mint az A328ban. Áráért ez jobban megéri. Bár én nem váltanék vissza WP-ről. De az áráért nem tűnik rossz vételnek.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#84625) MeGabee válasza #46372352 (#84624) üzenetére


MeGabee
senior tag

Pont ugyanezek a használati szokások nálam.Egy Kirin 620-as SoC-val szerelt vasam van,így némileg van tapasztalatom vele,és kicsit hazabeszélek.Én még nem éreztem a GPU hátrányát,mert nagy grafikus igényű app-ot (játék,stb.) nem használok.Minden másra tökéletes,nincs laggolás,megakadás,még melegedni se nagyon melegszik.Pláne mivel nem kell neki egy 2/4K-s megjelenítőt meghajtania.
Ez ugye nem azt jelenti,hogy ez egy csúcs SoC,meg hogy nem szabad másmilyet venni,de a kezdeti gyerekbetegségeket levetkőzte már a HiSilicon,és elég jó procikat gyártanak.

Mindent a helyén kell kezelni,és nem lefikázni.Én se szeretem az amoled-et,mégse fikázom,mert van akinek meg az jön be,és nem mondhatnám,hogy rossz lenne.Csak az én szemem nem szereti. :R

[ Szerkesztve ]

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#84626) Linda1 válasza Gery1987 (#84623) üzenetére


Linda1
aktív tag

Köszi, akkor gyorsan el kellene passzolnom az A328-mat, amíg tudom és beruházak valami jobbra.
Esetleg valami infó ujjabb Lenovókról az idén, na nem felsőkategória..

[ Szerkesztve ]

(#84627) Ájvé válasza madrac (#84617) üzenetére


Ájvé
veterán

Legtöbb játékhoz is bőven elég, Mali450 lehet nem mai darab, de elég erős. Bőven veri az Adreno 305/306-ot van ahol majd 40%-al is. Réginek lehet mondani, de gyengének már nem annyira, Mali T628MP4 közelében van néhol.
Processzor pedig bőven elegendő (8db cortex A53-as mag) és bőven korszerűnek is mondható.

(#84622) Linda1:
SoC jobb benne, ez már alkalmas komolyabb játékokhoz is, CPU órajel alacsonyabb viszont A53 van benne ami gyorsabb az A7-nél (kb 50%-al akár) úgyhogy ebben is jobb. Egyébként általános felhasználás mellett nem érdemes cserélni rá, de aki újat vesz 40 alatt ez a legjobb most szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#84628) Krisz79


Krisz79
őstag

Mi a véleményetek erről?
Lg G3 32GB/3GB RAM Gyártói garis.
Jobb készülék az S5-nél?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#84629) timelord1987


timelord1987
őstag

Sziasztok!

Szerintetek ez megéri:
http://www.emag.hu/nokia-830-lumia-mobiltelefon-kartyafuggetlen-16gb-4g-fekete-lumia-830-black/pd/D5W75BBBM/

Megbízható bolt az Emag vagy vegyem meg inkább valamelyik mobil szolgáltatónál?

(#84630) Linda1 válasza Ájvé (#84627) üzenetére


Linda1
aktív tag

Erre nem cserélem, a kijelzője ugyanolyan, mint az a328-é.Mióta volt alkalmam napokig nyomkodmi a honor 4c-t, ha váltok, minimum LCD-s kijelzőt szeretnék.
Az előbb olvastam a Lenovo P1m-ről, HD, 2Gb /16Gb, 4000 akku, csak a chipjét szidják, ha megmarad 50k körül, talán ez lesz az utód.Valahogy megszerettem a Lenovókat.

[ Szerkesztve ]

(#84631) mézespálinka válasza Magnum_ (#84611) üzenetére


mézespálinka
senior tag

Dettó... Szívesen váltanék, akár os-t is, de ahogy olvasgattam (számomra!) wp kilőve. Marad ios vagy droid. Droid fronton nem érzem, hogy annyival jobb lenne bármelyik újabb teló, ios-t szívesen kipróbálnám, győzködöm magam, de olvasgatva fórumokat/review-kat, egyáltalán nem győzött meg...i6s semmi extra (3d touch-t hagyjuk), i6 v i6+ pedig az internet alapján bármliyen tekintetben elvérzett ha hasonló kategóriájú (s6, g4) droiddal szemben... :(

(#84632) Alastair' válasza Ájvé (#84627) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Azokban a tesztekben van közepes teljesítménye ahova nem kell az opengl 3.0, mert ott a teljesítménye rögtön nulla.Az andreno 306 lenyeli keresztbe játékokban, mert támogatja az újabb ficsöröket és jobban optimalizálnak rá.
Jó pár játék az újabbak közül már csak minimum vagy normal grafon fog futni a 2.0 miatt a 450-en.

Aki nem játszik annak jó választás, mert egy 1080p-s kijelzővel is elboldogul, de játékra én semmiképp nem ajánlanám és nem hasonlítgatnám össze korszerűbb gpu-kal sem.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#84633) Kbali válasza timelord1987 (#84629) üzenetére


Kbali
nagyúr

Attól függ mire használnád, de az emag nem gyártói gart ad a készülékhez.

(#84634) timelord1987 válasza Kbali (#84633) üzenetére


timelord1987
őstag

Telefonálásra, fényképezésre, FB

(#84635) Ájvé válasza Linda1 (#84630) üzenetére


Ájvé
veterán

A328-ban és 2010-ben is LCD van, de minden ami nem AMOLED az LCD kijelző. Amire gondoltál az a TN panel lehet és gondolom IPS-t szeretnél (4c-ben az van).
Felbontás pedig paneltől független.
Annyira nem vészes 6735P van benne ez még kicsit butább a 6735M-nél, GPU órajel csak a különbség a kettő közt elvileg. HD kijelzőt is bírni fogja. Nem rossz választás, 4c jobb azért szerintem, de ha ezt választod az se rossz döntés, főleg ha tényleg ilyen akku van benne.

Lord Vader:
Sehol nem gyengébb, de mindegy. Igen nincs Open GL 3.0, de van 2.0 akkor butítva fut azon, korszerűbb az Adreno nem kétséges, legtöbb játékhoz viszont így is elég a Mali 450, tény hogy hosszú távon már nem olyan sokáig lesz jó, de ettől a SoC még jó.
Kirin nagyon sokat lépett előre, nincsenek meg a korábbi hibák (Vivante GPU), 620 is bőven használható még játékra is. Ez miatt meg ostobaság leírni a Kirint. Következő SoC Kirin 940 már felső kategóriában fog versenyezni, 920-935 pedig bőven megállták a helyüket.

[ Szerkesztve ]

(#84636) sss válasza hans989 (#84607) üzenetére


sss
senior tag

Értem, köszi. :R

(#84637) Linda1 válasza Ájvé (#84635) üzenetére


Linda1
aktív tag

Hát igen, én csak a külömbséget látom, a férjemé lett a honor. Mindennképp cserélni szeretnék, év végéig ráér,ha nem lesz valami elfogadható árban addig a Lenovótól, lehet Honor marad.
Amúgy bedobtak a digi mobilék még egy Lenovo A1000-t, 4", 1/8Gb, 4 magos, 1,3 GHz, 5 és 0,3 mp kamera, külsőre tök egyforma az A2010-sel, alig 19000ft-ért, android 5.0, de nem találok több infót róla.

[ Szerkesztve ]

(#84638) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Nézegetem itt a hozzászólásokat....senki se fél a lenovoktól amióta kiderült, hogy kémprogramot raktak rájuk?

(#84639) Ájvé válasza Linda1 (#84637) üzenetére


Ájvé
veterán

A1000-es tablet van csak, valamit rosszul nézhettél.

ReSeTer:
De mindenki retteg, ha jól sejtem kereskedők által telepített kémprogramokról van szó. Ez nem érint, ha hivatalos forrásból veszed a készüléket.

[ Szerkesztve ]

(#84640) Alastair' válasza ReSeTer (#84638) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Az androiddal együtt települő programok felét nevezhetnénk kémprogramnak. A vírusírtót gyártó cégeknek valamivel fel kell magukra hívni a figyelmet, hogy az emberek elhiggyék, hogy szükség van rájuk. Pedig nincs.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#84641) Linda1 válasza Ájvé (#84639) üzenetére


Linda1
aktív tag

[/I[L:/dl/upc/2015-09/11/541723_bfpkfujdjdteuvc1_screenshot_2015-09-11-13-25-32.png](IMG:/dl/upc/2015-09/11/541723_bfpkfujdjdteuvc1_screenshot_2015-09-11-13-25-32.thumb.png)(/IMG)[/L]MG][/L]

[ Szerkesztve ]

(#84642) Devas


Devas
őstag

Úgy irigylem ilyenkor a T-Mobile-osokat az USA-ban: LG Optimus F3Q.

Ha itthon beledobna az ember egy 30-as kártyát, vajon tudna vele telefonálni? :DDD

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#84643) Gery1987 válasza Devas (#84642) üzenetére


Gery1987
őstag

Sajnos nem. :)

Tök más rendszer megy ott. Nem is menne fel a hálózatra. SIM kártya nélkül működne.

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#84644) Devas válasza Gery1987 (#84643) üzenetére


Devas
őstag

Belgium-ból írta egy arc, hogy 2G-vel és LTE-vel tudja használni a készüléket. 3G az nem megy nála.

El tudnék fogadni egy ilyen kis 4 colos IPS-t oldalt kitolható QWERTZ-vel, magyar nyelvvel, legújabb stock androiddal, 1 GB RAM, Snapi 410, 8GB ROM, SD kártya bővíthetőséggel. :O

Linda1:
Ez a Lenovo irgalmatlanul jól néz ki!
Specificatii is tetszik, csak egy bajom van vele, hogy TN paneles. Majdnem tökéletes. Meg majdnem akkora a háza mint egy 4,3"-asé (ami azért még nem vészes).

[ Szerkesztve ]

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#84645) Linda1 válasza Devas (#84644) üzenetére


Linda1
aktív tag

Nekem egyáltalán nem tetszik, csak nézegettem az ajánlatokat, de érdekes, hogy sehol nem találok róla infót, android 5.0-val 4"-s, kicsit fura...és nagyon olcsó.

(#84646) Devas válasza Linda1 (#84645) üzenetére


Devas
őstag

Nem tartom kizártnak, hogy elírás van az oldalon. Tényleg ránézésre A2010-es. Viszont abban is csak fixfókuszos kamera van, a közeli fényképek pedig igénylik az autófókuszt.
Miért válsz meg az A328-asodtól, ha szabad kérdeznem?

Melyik volt előbb, a tyúk vagy a tojás? A tojás... mivel az reggelire volt... a tyúk meg ebédre.

(#84647) Kbali válasza timelord1987 (#84634) üzenetére


Kbali
nagyúr

Arra tökéletes.

(#84648) Ájvé válasza Linda1 (#84641) üzenetére


Ájvé
veterán

Akkor ez lehet csak romániába van, mert máshol még nem találtam róla adatot :)
Na de csak létezik
Ez a Spreadtrum SC7731 elég gyenge eresztés, MT6582-vel még felveszi a versenyt. A2010 sokkal erősebb.

(#84649) timelord1987 válasza Kbali (#84647) üzenetére


timelord1987
őstag

Köszi, szerinted megbízható megrendelni az emagtól?
(Nem telepítenek a készülékre mindenféle adatgyűjtő programot)

(#84650) Linda1 válasza Devas (#84646) üzenetére


Linda1
aktív tag

Lehet, hogy van elírás, de mind a két teló szerepel a listájukon, az A2010 és ez is.
Hát, nem is tudom...jó, nincs semmi baja, gyors, nem fagyott még egyszer se le 5 hónap alatt. A kevés tárhely miatt, meg talán a kijelző, honor 4c sokkal gyönyörűbb.
Ájvé Gondoltam, hogy nem egy erőgép ilyen áron, de akinek első okoskának kell és nincs viszonyítási alapja, talán jó lehet.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.