Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85801) Viktor0610 válasza Kbali (#85800) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

"fontossági sorrandbe pontokba szedve:
-megbizható müködés
-hosszú üzemidő
-minöségi összerakás anyaghasználat
-android"

Tényleg kihagyta. :P :D
Meg szerintem az árkategóriába jobb Lumiák is beleféretek volna, ha már WP. :)

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#85802) MeGabee válasza Kbali (#85800) üzenetére


MeGabee
senior tag

Már minél drágább? :F A keretébe bőven belefér. :U :K

"Ha az ember elegendő információ nélkül dolgoztatja az agyát, az éppolyan, mintha üresen pörgetné nagy fordulatszámmal a motort."

(#85803) parfish válasza Kbali (#85800) üzenetére


parfish
csendes tag

szerkesztettem kb 1percen belül az elküldés után szoval lehetséges h gyorsan elolvastad elnézést.

(#85804) parfish


parfish
csendes tag

na hát eddig akkor honor 7 és samsung galaxi s5

(#85805) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Sziasztok !

Szerintetek milyen telefont érdemesebb jobb venni !
samsung galaxy s6 edge ? Vagy iPhone 6+ ? És miért ? :)

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#85806) Shingen válasza MeGabee (#85799) üzenetére


Shingen
addikt

+1 Honor 7

風林火山

(#85807) tresh válasza PsycHo88 (#85805) üzenetére


tresh
addikt

Ez kb a mercit va bmw-t vegyek kérdéssel egyenlő.. :U szerintem írd le mi fontos neked mire használnád és az alapján a két típusból megmondják melyik lenne neked megfelelőbb

(#85808) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Értem ! Igazából most van egy ip6+om , gondoltam hogy kipróbálnám ?!

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#85809) Alastair' válasza tresh (#85807) üzenetére


Alastair'
nagyúr

2 csúcstelefon közül miért fontos, hogy mire használja? Aki ilyet vesz az kb mindenre.

Alister from Hell

(#85810) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Amúgy most kb szószerint mindenre használom a teló . Gps ,multimedia ,net stb stb...

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#85811) tresh válasza Alastair' (#85809) üzenetére


tresh
addikt

Mert két különböző rendszer szerintem és mindenkinek más a fontos funkciók terén. :U

Lehet az iOS után agyf*szt kapna a droid hülyeségein vagy fordítva. Ezt szerintem magának kell eldönteni nem pedig hogy kis Béla bebüfögi neki hogy csak az ájfon vagy csak a samsung.

[ Szerkesztve ]

(#85812) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Nekem ami nagyon fontos egy telónál hogy gyors , egyszerű legyen kezelni.. És még sorolhatnám de ez nálam alap.. 6éve ios-t használok .!

[ Szerkesztve ]

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#85813) Viktor0610 válasza PsycHo88 (#85812) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

PsycHo88:
Akkor iPhone. :)

Lord Vader:
Ezért nem mindegy, mi a fontos, ahogy tresh is írta. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#85814) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Köszi a válaszokat..

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#85815) csokad


csokad
senior tag

Sziasztok! Egyszerű és gyors kérdésem lenne.

Lumia 640 vagy BlackBerry Q10?

Ki melyiket ajánlaná és miért, vagy melyiket nem és miért nem? :) Előre is köszönöm a segítséget!

(#85816) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Milyen hülyeségei vannak az androidnak ?

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#85817) Kbali válasza csokad (#85815) üzenetére


Kbali
nagyúr

Mire használnád? Nagyon nem egy liga a két készülék.

(#85818) Viktor0610 válasza PsycHo88 (#85816) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem mondanám, hogy vannak hülyeségei, de az iPhone kezelhetősége valószínűleg egyszerűbb lesz, mint bármelyik Android eszközé. :)

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#85819) Dyraxx


Dyraxx
tag

Sziasztok!

A régi munkahelyi mobilom elromlott, és tippeket szeretnék kérni, hogy milyen készüléket is vegyek helyette.

Ami fontos:
- érintőképernyő
- kis méret (Xperia X8 volt előtte, az ideális méretű volt)
- hosszú üzemidő (készenléti)

Ami NEM fontos, lényegtelen, ill. NEM kell:
- processor
- memória
- kamera
- internet
- extrák (minden extraság)

Amire használni fogom:
- hívás indítás
- hívás fogadás
- néha SMS
- készenlét (jo lenne, ha kibírna min. 4-5 napot készenlétben)

semmi másra. Tudom, ez ritkaság, de tényleg nem kell semmi extra az érintőképernyőn felül. Nem fogom hasznáni másra, csak erre a 3 dologra.

Használt / új, az szinte mindegy. Árban max 20 ezer -ig.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#85820) Attila1007 válasza Attila1007 (#85736) üzenetére


Attila1007
csendes tag

Erre valaki? :) azóta kiderítettem hogy autofokuszos de ha van esetleg valakinek tapasztalata róla
vagy hallott tapasztalatot érdekelne.
Köszi!

(#85821) erahurka válasza Dyraxx (#85819) üzenetére


erahurka
félisten

Miért kell okostelefon ha csak hívásra és SMS-re használnád? :F

(#85822) Viktor0610 válasza erahurka (#85821) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezt én sem értettem. :D

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#85823) keszo válasza Dyraxx (#85819) üzenetére


keszo
őstag

LG T580

Attila

(#85824) Alastair' válasza Viktor0610 (#85813) üzenetére


Alastair'
nagyúr

és tresh:

Be ne fosassatok már, hogy az S6 egy lassú szar, az i6 meg istenkirály. Nem tudjátok nekem bemagyarázni, hogy 2 csúcstelefonnál van értelme ennek a kérdésnek. Korábban is kifejtettem a véleményem az S6 vs i6 kérdésekről, ez azóta sem változott. Az emberek java idetrollkodik egy ilyen kérdést, és azt várja, hogy majd jóska pista megmondja neki, hogy S6-ot vegyél, akkor is ha az I6 tetszik.
Hagyjuk ezt a témát mert ettől a falnak megyek, pedig még nem is ittam semmit.

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#85825) Viktor0610 válasza Alastair' (#85824) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem azt mondtam, hogy laggtenger, de azért az i6 tutira gördülékenyebb, mint az S6. :D

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html --- olcsóbb lett!!!

(#85826) Alastair' válasza Viktor0610 (#85825) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Szerintem észre lehet venni, ha valaki csak azért ír ide, hogy tudassa mindenkivel, hogy neki i6-ja van, és szegény azon töri a fejét, hogy kidobjon 250 ezret egy S6-ra is. :D Hagyjuk már.
Azt megértem, ha valaki tudni szeretné, hogy bizonyos árkategóriában mi a bestbuy, de a csúcstelók közül biztos nem az alapján döntenék, hogy olyan emberek írnak véleményt akiknek még egyik se volt és csak annyit tudnak ideböfögni az S6-ról, hogy szoftveresen szar :W (ezt nem rád értem) :D

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#85827) Dyraxx válasza erahurka (#85821) üzenetére


Dyraxx
tag

"Miért kell okostelefon ha csak hívásra és SMS-re használnád? :F"

Nem kellene okostelefon, de azt hallottam, hogy érintőkijelzős az csak okosban van. Ez az egyetlen extra ami kell. Ha lenne "butatelefon" touchscreen-nel,. annak nagyon tudnék örülni.

Egyébként nem az a kérés, hogy ne legyen okos, felőlem a leggyorsabb processor, vagy a megjobb kamera is lehet benne, csak fölösleges, nem fogom kihasználni, és értelmetlenül emeli az árat.

[ Szerkesztve ]

(#85828) Shingen válasza Alastair' (#85826) üzenetére


Shingen
addikt

;]

風林火山

(#85829) erahurka válasza Dyraxx (#85827) üzenetére


erahurka
félisten

Miért fontos az érintőkijelző ha semmire nem használod?

Lumia 435 vagy 532 szerintem jó választás lenne, ebben a kategóriában a Lumiák elég jók, gyorsak.

[ Szerkesztve ]

(#85830) tresh válasza Alastair' (#85824) üzenetére


tresh
addikt

Hol írtam hogy rossz lenne bármelyik készülék ? :)) Senki se mondta.. csak ha elolvassa az illető a topik címét és talán még meg is nézi az összefoglalót, akkor leírja hogy most ilyen és ilyen telefonom van lehet váltanék és ezek az igényeim, ezeket néztem ki. Akkor tudsz segíteni. Lehet ez csak az én hülyeségem de azért ha valamit veszek magamnak csak felállítok egy elvárást hogy mit szeretnék még ha pénz nem számít akkor is.

(#85831) [lAyCsI]


[lAyCsI]
addikt

Üdv az uraknak,
Mit vennétek:
-Új, független
-Androidos
-4.5" körüli, normális felbontás
-min. 1.5 Gb RAM
-Kínai nem, mert könnyebben mókolgatni szeretné a gazdija .)
-Max 75k

köszi!

Lay

-= No way back from Here =-

(#85832) tresh válasza [lAyCsI] (#85831) üzenetére


tresh
addikt

-Kínai nem, mert könnyebben mókolgatni szeretné a gazdija .)

szerintem pedig pont ott könnyebb mókolni :B

(#85833) [lAyCsI] válasza tresh (#85832) üzenetére


[lAyCsI]
addikt

Én csak azért mondtam, mert pl. Honor 6-ot fontolgattam,
de ahogy utána olvasgattam, nem 1-2 kattintás a dolog, mint a felkapottabb készülékeknél.

De akkor pontosítanék:
olyan készülék kellene amihez van azért jópár ROM...

köszönöm!

-= No way back from Here =-

(#85834) PsycHo88


PsycHo88
senior tag

Nem trolkodni akartam ! Csak infót kérni !! Nem azért írtam ide mert én tudatni szeretném hogy nekem ip 6+om van ! 6 éve iphonom van és gondoltam kiprópálok valami mást és a s6 Edge gondoltam !

Amit most gondolsz, holnapi életedet formálja. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#85835) tresh válasza [lAyCsI] (#85833) üzenetére


tresh
addikt

xiaomi háza táján szerintem lehet találsz megfelelőt :K ott szép számmal lesz rom.

Bár szerintem a honor 6 mókolás nélkül is teljesen jó kis készülék.

(#85834) PsycHo88: szerintem maradj az iOS-nél ha eddig is azt használtál, főleg hogy írtad az egyszerű kezelhetőséget. :R S6 edge egy jó kis készülék de a droid szerintem sok megszokást igényel az alma után viszont sokkal testre szabható.

[ Szerkesztve ]

(#85836) Alastair' válasza PsycHo88 (#85834) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ez tiszta sor, de a lényeg: megnézed az S6-ot és kipróbálod!! :K Ezt nem döntheti el más helyetted. Ráadásul átfogó részletes tesztek vannak a mobilarénán mindkét készülékről.
Én mondjuk ezekből a tesztekből próbálok inkább eligazodni, nem olyan emberek véleménye alapján, akiknek egyik készülék sincs. :D

Alister from Hell

(#85837) parfish


parfish
csendes tag

na igy az estéhez közeledve és elolvasva a telefonokrol egy két dolgot a honor 7 ás a samsung s5 maradt bent. mit gondoltok melyiket éri meg választanom? ha valami más versenyzö is tudtok mondani szivesen fogadom. honor meleltt szol a fémház s5 mellett pedig az akkumulátor amiröl nagyon jokat olvastam. nem lesz egyszerü és tényleg nem szeretnék kihagyni más készülékeket sem ha már nagyon jo telefont akarok venni jol akarok dönteni.
most jutottam el a z3 tesztjéig. erröl is elég jokat olvastam. segitsetek mert ez nekem nem fog menni:)

[ Szerkesztve ]

(#85838) maczera válasza PsycHo88 (#85834) üzenetére


maczera
aktív tag

"6 éve iphonom van"
Akkor biztosan megszoktál olyan alkalmazásokat és szolgáltatásokat, amelyeket az Androidos telefonok nem tudnak nyújtani neked. Fordítva is így van: az általam megszokott Androidos alkalmazásoknak sincs mindnek IOS-es megfelelője.

(#85839) mzso


mzso
veterán

Helló!

Úgy látom megjelent a DOOGEE X5 Pro amit korábban említettem.
Majd ha valaki találkozik vele írhat véleményt.

Az ali-s fórumban említették, hogy pár kínai boltnak van európai raktára: gearbest, banggood.

Ezek mennyire ajánlottak mobiltelefon vételre? Esetleg akad még egyéb hasonló bolt?

(#85840) Gabe123


Gabe123
aktív tag

Sziasztok ismerős megkért keressek neki független telót. Ár:130-170k között

-fullhd
-min 2gb de jó lenne 3 gb ram
-jo szoftver (esetleg legyenek hozzá romok)
-kiemelkedő akksi ido
-jó kamera
-4,7 - 5,3 " -ig
-jo gps vetel
-jo lenne 32gbs (vagy bővithető)
-android

esetleg: xperia z3 vagy m5 ?

Előre is köszi.

[ Szerkesztve ]

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#85841) #16514048 válasza Gabe123 (#85840) üzenetére


#16514048
törölt tag

LG G4 már van ilyen ársávban, én azt venném. Xperia M5 szerintem még túl van árazva, illetve csak bolti garis van és 800 mHz-es LTE nélkül, Z3-tól meg csak simán jobb.

(#85842) erahurka válasza Gabe123 (#85840) üzenetére


erahurka
félisten

Lenovo Vibe Shot? Akksiban nem emelkedik ki de nem rossz, és szerintem még nincsenek hozzá romok sem. Minden másnak megfelel. 120 körül vesztegetik és iszonyat jól néz ki.

(#85843) Kbali válasza Gabe123 (#85840) üzenetére


Kbali
nagyúr

Vagy a szokásos honor7

(#85844) Gabe123 válasza #16514048 (#85841) üzenetére


Gabe123
aktív tag

Hello G4 5,5"-os 5,2" is nagy de ha minden másban megfelel akkor lehet bevállalná, a G4 -et én is ajánlottam de arra nemet mondott. A lenovonak nem tudom milyen a supportja, más egyéb esetleg?

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#85845) Djmarko


Djmarko
tag

Sziasztok!
Max 30-ért használt mobilt keresek.
Legjobb ha android de mindent meghallgatok.
Általános dolgokra használnám(facebook, böngészés,zene).
Mit ajánlotok?:)
Márk

(#85846) mzso válasza mzso (#85839) üzenetére


mzso
veterán

Mármint a lényeg az hogy ne legyen áfa/vám. Ha jól tudom így van EU-n belülről, ha csak nincs valami turpisság a dologban.

(#85847) tresh válasza Alastair' (#85836) üzenetére


tresh
addikt

Mert egy teszt alapján el tudja dönteni ?Vagy ha Pisit beírja neki hogy csak az s6 mert neki is az van és az az istenkirálymegaf@sza? Vagy fordítva i6 esetében? Szerintem nem de ez is lényegtelen. Tájékozódni szeretett volna csak nem részletezte ki hogy mit szeretne. Gondolom te is csuklóból aki iOS-t használ 6 év annak droidot fogsz ajánlani főleg annak függvényében hogy az egyszerű kezelhetőség fontos neki. Nem igazán értem ezt a rugózást ezen a kinek milyen telefonja van témán. Mert akkor ezek szerint itt csak az segíthetne akinek mindegyik telefon az asztalán van és mindegyiket használja.. :U

[ Szerkesztve ]

(#85848) monti0222w válasza parfish (#85837) üzenetére


monti0222w
addikt

Szia egy szavazat a Honor7-re, miért? Erősebb, újabb processzor, az említett fém ház, a nagy méretű akkumulátor 3100 mah, az EMUI ami szerintem jobb mint a Samsung felület. :)

(#85849) Shingen válasza parfish (#85837) üzenetére


Shingen
addikt

honor 7

風林火山

(#85850) parfish


parfish
csendes tag

és az aksi a tesztekben h h jobban muzsikált az s5ben? nektek honor 7 van? tapasztalatok üzemidövel kapcsolatban?mert már csak ez az a pont amibben a honornak meg kellene gyöznie.

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.