Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-04 10:31:59

LOGOUT.hu

Fontos: aki HAGYOMÁNYOS telefont szeretne, kérem, fáradjon át ide: [link]!
Hozzászólás előtt olvasd el az összefoglalót, légy szíves!
Aktuális: Karácsonyi telefonajánló 2023 (cikk), Milyen telefont vegyek 2023-ban karácsonyra? (videó)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85651) s3nsitivity válasza quailstorm (#85649) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Ez jogos. :D
De ott van a 4C a maga Kirin 620-ával, az is tökéletesen muzsikál a kategóriájában. :K
A P8 is csak GPU-ban gyenge és jóval olcsóbb mint a csúcs készülékek.
Kíváncsi vagyok jövőre tudnak-e a GPU-n is fejleszteni valamit, akkor már egész jó ár/érték arányú chip lenne.

(#85650) gurabli MTK alapú a Kirin chip. Az optimalizálással a 2014 és előtti chipeknél elég sok probléma volt. Egyszerűen nem tudták összehangolni vele a rendszert. Az új chipekkel már csak a GPU ereje az ami gyenge, az optimalizálás már egész jó. :K

A P8 Lite-al sincs sok probléma, főleg ha nem nagyon játszol, édesapám most kapott egy olyat cégesnek és jól muzsikál. :)

[ Szerkesztve ]

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#85652) gurabli válasza s3nsitivity (#85651) üzenetére


gurabli
senior tag

Egyáltalán nem játszom vele. Böngészés, Skype, Whatsapp, FB, email, YT, YT stream Kodira, Yatse, Plex, Kore, és stabil Wifi és GPS, ilyesmi.

Ami itt videó szempontjából érdekes lehet, az a Plex és esetleg a Kodi (bár a Kodi-t szerintem nem is használnám, inkább Plex). Videóban jó kell, hogy legyen, vagyis amit a Plex ráküld.

Ha csak a játékban érezném hátrányát, akkor engem nem érint. Meg jó lenne, ha az akku szépen bírná. És stabil, gyors lenne a rendszer folyamatosan, nem akadozna, gyorsan indulnak az appok, gyors legyen a váltás köztük.

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#85653) Djmarko válasza m1lan (#85644) üzenetére


Djmarko
tag

Még a Blackberry Z10-et néztem ki...Mi a vélemyéd róla?Jobb mint a One X? Tudom más oprendszer.
Előre köszi!

(#85654) Ájvé válasza quailstorm (#85643) üzenetére


Ájvé
veterán

Hisilicon odáig még nem jutott el, hogy saját processzort tervezzen (bár qualcomm is az ARM processzorokat használja fel tervezésnél).
SoC-ot terveznek viszont és egyre jobbat, lásd Kirin 9xx széria, felső közép kategóriában simán megállja a helyét, Honor 6-ra se vagyon panaszkodnak.

s3nsitivity:
GPU-t sem terveznek, ARM Mali-t használják már viszont és nem a gyenge Vivantet. Kirin 930 nem tettek újabb GPU, ez ugyan olyan hiba, mint 620 a Mali 450.

[ Szerkesztve ]

(#85655) s3nsitivity válasza Ájvé (#85654) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Úgy értettem, hogy valami értelmesebb GPU-t vagy legalább valami újabbat. :)

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#85656) quailstorm válasza Ájvé (#85654) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ne tessék oktatni mert nem tetszik
ha én így írok, akkor mindjárt megy a rinya, hogy senki se érti meg kioktatom
szerinted akinek írtam az tudja mi az IP (nem internet protokoll), meg SoC?

K3V2 atom nagy fos volt, Kirin 620 simán től drága modellbe került, ami más procival akár remek is lehetne
920 és fölötte papíron oké, de nem próbáltam
Mali-T7xx már nem az a gagyi mint régen. Az egész T széria egy nagy ugrás előre. Remélem elfelejtik már a 400-at 450-et, de még évekig meghatározó marad sajna...

(#85657) Ájvé válasza quailstorm (#85656) üzenetére


Ájvé
veterán

Pedig hasznos, én örülök ha valami újat tanulok, többek közt ezért is nézem a fórumokat.
Fogalmazz pontosan, nem hiszem, hogy bárkit azért szólnának le, mert jól ír le valamit, viszont pontatlanságért mér lehet. Ilyen a TFT tévhite is. Így idővel tudni fogja, mi a SoC a CPU és GPU és mi köztük a különbség.
Kirin 620 közép kategóriában van és bőven megállja a helyét. Snapdragon 410-nél bőven jobb, MTK-ban van jobb választás azért, de azt meg még ennek ellenére sem preferálják a nagy gyártók.
Mali 400 és 450-t tényleg el kellene felejteni, de látod mindig feltűnik valahogy, legutóbb MT6580-ban.

(#85658) quailstorm válasza Ájvé (#85657) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Snap 410-nek azért van előnye. GL ES3

én már ezt a küzdelmet feladtam a népokításra
értse azt amit neki kell, azt cső
nem nem fogja tudni se idővel, se most, se 90 évesen, mert nincs szüksége rá

(#85659) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Segítsetek légyszíves! Nem tudok dönteni g4 és a galaxy s6 között. Mivel járok jobban 1 g4-el mintha s6-ot vennék?

hmm...

(#85660) m1lan válasza Kiskutya (#85659) üzenetére


m1lan
őstag

Ezen a szinten szvsz már teljesen mindegy, hogy melyiket választod. Az S6-ban erősebb a hardver, a G4-ben jobb a szoftver.

Amit el kell döntened:
- fém+üveg vs műanyag/bőr
- IPS kijelző vs Super AMOLED kijelző

Plusz: Szükséged van-e az SD kártya foglalatra? Ha igen, az S6 már ki is esett.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#85661) Kiskutya válasza m1lan (#85660) üzenetére


Kiskutya
veterán

Köszi kemény döntés lesz.

hmm...

(#85662) szundybence


szundybence
aktív tag

60-ig előfizetés nélkül, új Androidost melyiket érdemes most?

(#85663) boff


boff
senior tag

Teszek egy utolsó próbát, hátha.. :))

- Árkategória: 70000Ft
- Használt vagy új: Új
- Hol vennéd meg?: Függetlenül, újonnan gyártói garanciával
- Hosszú távra tervezem, minimum 2-3 év
- Mire használnád?: Netezés (4g), zenehallgatás
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is?: Wp-on kívül bármi jöhet.
- Milyen kialakítású telefont keresel?:Semmiképp ne legyen szögletes sarkú, edge to edge kijelző előny. (Vagy arra hasonlító)

(#85664) szabonagyur


szabonagyur
félisten

Hello

Okosteló javaslat kéne.
- max 50k
- telenor kártya vagy független
- OS mindegy
- fotózás minősége, makro minősége a cél
- rendszer ne legyen lassú

Ajánlat? Eddig Lumia 640 LTE vagy 640 DS jött szóba.

Ami kimaradt... jó lenne 5" alatt maradni.

[ Szerkesztve ]

(#85665) Švejk válasza szabonagyur (#85664) üzenetére


Švejk
őstag

Szia,
640-et használok, teljesen ajánlom. Bátran vedd meg, sok negatívumot nem lehetne elmondnani róla. A makró minőségéről sokat elárul ez a kép, a telefonnal készítettem :)

(#85666) szabonagyur válasza Švejk (#85665) üzenetére


szabonagyur
félisten

Köszi szépen. Nekem 920 van még egy ideig, de akkor átadom a leendő tulajnak. :)

(#85667) Young92


Young92
tag

Sziasztok szerintetek melyiket vegyem ?
Samsung sm -a300 duos vagy sm-j500.
A J500 mellett szol, hogy 1.5GB ram,13mp kamera illetve 5" viszont az A300 jobban tetszik külsőre.

[ Szerkesztve ]

(#85668) Ájvé válasza Young92 (#85667) üzenetére


Ájvé
veterán

Hát ha csak 1GB-os az A3 akkor mindenképp J5 legyen. Akkuja is nagyobb, persze a kijelzője is, viszont kijelző csak kb 11%-al még az akku kb 37%-al. HD kijelző se olyan nagy baj, képpontsűrűség nagyobb, úgyhogy ez is előnye. RAM miatt viszont eleve felesleges ezeken gondolkodni.

(#85669) d@minator válasza wjbhbdux (#85620) üzenetére


d@minator
addikt

& (#85621) Viktor0610: köszi a tapasztalatokat, azt hittem ilyen alap felhasználásra elég 1GB de akkor gyorsan el is felejtem.

(#85670) csakany2001


csakany2001
senior tag

Sziasztok!
Segítségeteket szeretném kérni telefonválasztással kapcsolatban.
40-50 ezer FT körül venném újonnan. Expansys-ről vagy a MediaMarkt-ból.Ami fontos:
Android 5.0
8MPX kamera(előlapi az mindegy)és legyen vakú.
1GB ram,4 magos minőségi processzor.
4,5 colos kijelző minimum(hozzá illeszkedő felbontás)
A telefon játékra és zenehallgatásra lenne.
A gyártók amik szóba jöhetnek:LG,Motorola,Meizu,Sony,ASUS,Lenovo,Acer.
Amik nem:Samsung,Nokia,Microsoft,Apple Iphone.
Lehetőleg olyat amit nem kell buherálni,a segítséget előre is köszönöm. :)

Az informatika a problémamegoldásnál kezdődik. iPhone 15 Pro

(#85671) Alastair' válasza Ájvé (#85668) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Az A3-ban is 1.5 giga ram van.

Alister from Hell

(#85672) Tom1939


Tom1939
őstag

Sziasztok!

Ez a hely mennyire megbízható,van tapasztalat? És ha nem elírás, akkor 12 hónapos bolti garival megéri a note 3 neo 78 ezerért? Gyerköcöknek lesz, és talán jobb mint a p8 lite (note3-amra buknak, kezelni biztos tudják).

Köszönöm a segítséget.

(#85673) beni121 válasza Alastair' (#85671) üzenetére


beni121
aktív tag

Tudtommal is kétféle létezik, 1gb és 1.5gb-os verzió

Samsung Galaxy Note4/Note9. Ha fontos: +3670-398-0855. Rejtett számot nem veszek fel, es nem hívok vissza :-) :-) :-)

(#85674) mateus válasza Alastair' (#85671) üzenetére


mateus
senior tag

A dupla SIM-es változatában csak 1GB RAM van.

(#85675) Orgi válasza Djmarko (#85653) üzenetére


Orgi
őstag

A Z10-hez: attól függ, mire akarod használni. Én Androidról váltottam és ez az első telefonom, amihez kötődöm és élvezettel használom. Olvass bele a fórumába, ha érdekel, ha nem vagy app-fetisiszta szerintem nyugodtan tegyél vele egy próbát, használtan már kellemes áron be lehet szerezni (stl-002-est nézz csakis).

(#85676) Orgi válasza Crvsh3R (#85637) üzenetére


Orgi
őstag

Nem Androidos, de nekem ősök és barátnő Blackberry Q5-tel lazán elvan, használtan és újonnan is olcsón beszerezhető, egy megnézést megér a dolog szerintem, jól használható a fizikai billentyűzete.

(#85677) Alastair' válasza beni121 (#85673) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Akkor van kavarás rendesen.

Alister from Hell

(#85678) ron8


ron8
senior tag

Hy!
Lenne egy lenovo s60 típusú telefon, 45ért tudnék hozzájutni, új készülék. Megérné ezt a pénzt? Akinek van tapasztalata leírná hogy milyen a készülék?

(#85679) BenHans válasza ron8 (#85678) üzenetére


BenHans
addikt

Szia! 45-öt simán megér, pláne ha van rá rendes gari. Egyetlen probléma, hogy szűkös lehet a 8GB-os belső tárhely.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#85680) AtHoS válasza Ájvé (#85170) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Köszi az infót :R

Ha feltolnánk a keretet 50...60k közé, akkor ott mi lenne az ajánlott készülék?

Privátban kaptam ajánlatot Doogee X5 Pro-ra is, de közel a jeles nap (okt 5) és a garancia miatt hazai beszerzés mellett döntött az "elbíráló testület" :DDD

ui: felhasználás: játék, játék és játék

read-only mode on the forum

(#85681) BenHans válasza AtHoS (#85680) üzenetére


BenHans
addikt

Majd Ájvé is válaszol, de addig én mondok egy Honor 4C-t (54k edigital). [teszt] Hiányossága hogy nem támogatja a 4G/LTE-t, de amúgy nagyon korrekt készülék, 2GB RAM, a SoC pl erősebb mint a Snap410, fotózásban is jónak mondható a kategóriájában. És a legjobb, hogy lehet microSD-re telepíteni. ;)

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#85682) AtHoS válasza BenHans (#85681) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Köszi :R

4G/LTE nem érdekes, ha nem tudja

Egy Xperia Z1C hogyan viszonyul a Honor 4C-hez?

read-only mode on the forum

(#85683) BenHans válasza AtHoS (#85682) üzenetére


BenHans
addikt

Z1C-től azért bőven elmarad a 4C, nem egy kategória. Elég csak a SoC-ra ránézni: Snapdragon800>>Kirin620

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#85684) Ájvé válasza AtHoS (#85680) üzenetére


Ájvé
veterán

Ahogy előttem is írták Honor 4C legjobb 54-ért ennyiért.
Esetleg ha 4G kell mást kell nézni, de 2GB Ramos készülék nem lesz 60 alatt itthon.

(#85685) AtHoS válasza Ájvé (#85684) üzenetére


AtHoS
nagyúr

BenHans és Ájvé

Akkor választom a Z1 compact-ot, mivel ilyet tudok majdnem Honor 4C árban keríteni. Ha nem jön össze, akkor pedig a Honor 4C lesz a befutó

4G nem fontos egyáltalán (alsó tagozatos keresztfiamnak lesz szülinapjára, inkább ne netezzen órán ;] )

read-only mode on the forum

(#85686) AtHoS válasza AtHoS (#85685) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Na, kicsit nagy a kavar, szóval jövök egy újabb érdeklődéssel :B

5" környékén, dual SIM-es (net+teló SIM) + bővíthető memkártyás (tehát nem 1 SIM + 1 memkártya vagy másik SIM kialakítással) teló 100k-ig bezárólag lenne az újabb érdeklődés tárgya

:R

Szerk.

Jáj, úgy látom DUAL SIM-es telefonoknak van külön topikja, szóval ezzel most mellé lőttem. Elnézést :B

[ Szerkesztve ]

read-only mode on the forum

(#85687) darkhembl


darkhembl
csendes tag

Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni új telefonvásárlással kapcsolatban. A választásom a Huawei P8-ra esett. Esetleges vélemények, kritikák ezzel kapcsolatban, hogy jól járnék-e vele? 2. helyen a Huawei Honor 6 plus, a 3. helyen a HTC ONE M9 került. Jó választás lenne-e a P8?

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#85688) boff válasza boff (#85663) üzenetére


boff
senior tag

(#85689) s3nsitivity válasza darkhembl (#85687) üzenetére


s3nsitivity
addikt

Attól függ mik az igényeid. :)
A P8 grafikusan gyenge de cserébe elég király a kamerája. :K

(#85688) boff

Honor 4X ?
P8 Lite?

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#85690) BenHans válasza darkhembl (#85687) üzenetére


BenHans
addikt

Én nem sorolnám annyira hátra HTC-t. Ha az árat nem nézem simán az első lenne. :K
Ne foglalkozz az elhamarkodott ítéletekkel, inkább kérdezz be a topikjába. ;)

s3nsitivity: Az M9 kamerája simán van olyan jó mint a P8-é. És az M9 gyorsabb is.

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#85691) s3nsitivity válasza BenHans (#85690) üzenetére


s3nsitivity
addikt

" Az M9 kamerája simán van olyan jó mint a P8-é. "

Azért én ezt így nem jelenteném ki. :N

A P8-nak sokkal jobb a dinamikája, vonalélessége és sokkal részletesebb. :K

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#85692) Ájvé válasza boff (#85688) üzenetére


Ájvé
veterán

Zopo speed 7 esetleg.

(#85693) BenHans válasza s3nsitivity (#85691) üzenetére


BenHans
addikt

Maradjunk annyiban, hogy kamerában felveszi vele a versenyt a HTC, ha jó vagy viszonylag jó körülmények adottak a fotózáshoz. A kamerától eltekintve a HTC pl gyorsabb.

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#85694) s3nsitivity válasza BenHans (#85693) üzenetére


s3nsitivity
addikt

A kamerától eltekintve mindenben jobb a HTC. :D
Illetve még kijelző / test aranyba nem.
Azért kérdeztem, hogy mire is lenne használva pontosan

" Widespread acceptance of an idea is not proof of it's validity " (Robert Langdon)

(#85695) BenHans válasza s3nsitivity (#85694) üzenetére


BenHans
addikt

Egyetértünk. :D Screen to Body-ban ott a boomsound is ami miatt jobban is szól...

[ Szerkesztve ]

🧡 "...gialla come er sole, rossa come er core mio..." "La forza del branco è il lupo la forza del lupo è il branco" "L’emozione di poter sedere sulla nostra panchina è indescrivibile, tutti sanno cosa sia la Roma per me" (Daniele De Rossi) Isten hozott otthon, kapitány!

(#85696) boff válasza s3nsitivity (#85689) üzenetére


boff
senior tag

Köszönöm a választ! :R

A honor 4x tetszik, viszont 5,5" de talán meg tudom majd szokni. Esetleg más alternatíva 5" méretben?
A p8 lite-ról pont tegnap néztem tesztet és elég melegedősnek bizonyul, ez miatt letettem róla.

(#85692) Ájvé
Megnéztem neten, nem rossz viszont külsőleg nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

(#85697) Xcharles


Xcharles
csendes tag

Tiszteletem!

Azt szeretném megtudni, hogy ha androidos telefont veszek, akkor fontos szempont az 5.0-ás (vagy jobb) oprendszer, vagy még a 4.4 is jó? Nem tudom mennyire gyorsan vesztik el a szoftveres támogatást.

Köszönöm előre is a segítséget!

(#85698) CheGhost


CheGhost
aktív tag

Sziasztok!

A telefonom (Alcatel Idol 2S) üvegje betört, és sürgősen kellene egy használható telefon.

- Árkategória kb. 35k, esetleg egy kicsit feljebb, de inkább lejjebb, mert most váratlanul ért
- Használt vagy új csak új
- Hol vennéd meg? független elsődlegesen, 1 héten belül elérhető legyen, jelenleg a telenor-nál vagyok
- Hosszú vagy rövid távra tervezel? inkább hosszabb távra, szintén a váratlan okok miatt
- Mire használnád? alapfunkciók, esetleg egy kis játék, de kamera és fényképezés nem
- operációs rendszer elsődlegesen android, másodsorban win

A motorolákkal meg voltam eddig elégedve, korábban egy sima Defy-m volt, az még a mai napig működik. Az alcatel viszont nem jött be, melegedett, mint az állat és mindig elfogyott a memória, kilépett mindenből, ha éppen úgy gondolta, szóval a szoft-tal nem törődtek...

Amiket néztem Motorola Moto E, Karbonn Sparkle V, ASUS ZenFone C. Ezek milyenek? Esetleg van jobb választás? Minden tanácsot szívesen fogadok.

Tudom, hogy a kevés pénz és a hosszú távra jó telefon nem a legjobb párosítás, de a Defy-vel is 2014-ig elvoltam...

Minden tisztelettel:
CheGhost

[ Szerkesztve ]

*** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

(#85699) CheGhost válasza CheGhost (#85698) üzenetére


CheGhost
aktív tag

Jaj, néhány fontosabb szempontot kihagytam. Az utóbbi időben egyre ideges vagyok, és még ez a telefon mizéria is hozzájön... áh... egyre jobban a tipikus hazai emberkép kezd kiülni rajtam...
A kijelző esetében az 5"-t már nagynak találom,
illetve legalább 1 GB ram jó lenne benne, de ez már lehet, hogy normálisabb készülékeknél elvárás. De ezt nem tudom...

[ Szerkesztve ]

*** Ha egy probléma megoldódik, akkor kérjük a megoldást is leírni, nem csak annyit, hogy "megoldódott"! *** Hosszú log-ok esetén külső oldal ajánlott mindenki lelki békéjének megőrzése céljából! https://pastebin.com ***

(#85700) drtimot


drtimot
aktív tag

Üdv, urak! Abszolút nem vagyok képben az okostelefonok mai világában, bedobnátok pár nevet, hogy mire lenne érdemes ránéznem? Az igények alant:

- Árkategória: 30-35 körül ideálisan, ha sok extrát teljesít, akkor is álljon meg 45-nél.
- Használt vagy új: ha azt mondjátok, nem rizikós használtat venni, lehet róla szó
- Hol vennéd meg? bárhol, akár online rendelés is játszik
- Hosszú vagy rövid távra tervezel, a legjobbat keresed, vagy az éppen best-buy telefont? Legalább középtávra, ne essen szét pár hónap alatt normál használat mellett
- Mire használnád? Telefonálás, böngészés, alkalmi zenehallgatás és navigáció
- Ragaszkodsz valamelyik nyílt operációs rendszerhez, vagy jó neked a zárt is? Android preferált, de más is szóba jöhet

Fő igényeim:
- hosszú akkuidő
- stabil wifi és GPS jel
- 3.5mm-es jack kimenet, normális hangzás (egy Takstar Pro80-at kellene meghajtania néha)
- kártyafüggetlen

Extra tulajdonságok, aminek örülnék:
- Dual SIM
- strapabíró, jó építés (nem tervezem dobálni, de ne kelljen hímes tojásként bánni vele)
- bolti garancia

Előre is köszönök minden javaslatot!

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/drtimot/index.html

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Milyen okostelefont vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.