Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#95951) Csapoati válasza bobalazs (#95950) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Jó kérdés, de úgy megy a dolog, ahogy leírtad. Az emailed megadásával az accountodra kerül a játék, de kód később lesz, mert elég sok kérést kell teljesíteniük. Nem a világvége szerintem. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95952) shaddy1027 válasza bobalazs (#95950) üzenetére


shaddy1027
tag

Nálam is előjön a hiba (nem csak ennél a játéknál volt már), de szerintem a sok kérés miatt leterhelődik nekik is a szerver. Aztán küldi ezeket az új tag vagy e-maileket. Viszont még eddig sose volt olyan, hogy ne küldte volna a nekem szóló linket, és ne tudtam volna egyből aktiválni a játékot, a kapott kóddal.

"Azt hittem, ha a megfelelő szabályokat követi az ember, akkor végül győzhet." Harold Finch

(#95953) bobalazs válasza shaddy1027 (#95952) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Oké, köszi a visszajelzést, van abban valami hogy leterhelődik a szerverük és nem nagyon megy az azonosítás folyamat.

(#95954) tomsolo


tomsolo
őstag

Ment a wistlistbe a játék, de ezt az acsi táblát szét túlórázták :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95955) djculture válasza tomsolo (#95954) üzenetére


djculture
félisten

Ehhez képest a crytek féle mobiltelefonos autós pc port egy isteni évezred játéka. Agyam eldobom..

[ Szerkesztve ]

(#95956) Dilikutya válasza tomsolo (#95954) üzenetére


Dilikutya
félisten

Úristen. :Y

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95957) tomsolo válasza djculture (#95955) üzenetére


tomsolo
őstag

minimal a szó amit keresel, a colin mobil meg szimplán csúnya és rossz :K

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95958) djculture válasza tomsolo (#95957) üzenetére


djculture
félisten

Amilyen szót én erre kiakartam irni az nem tűri a nyomdafesték. Ez nem minimál ez igénytelen firkálmány az egész.

(#95959) tomsolo válasza djculture (#95958) üzenetére


tomsolo
őstag

majd egyszer linkeld be a publikus steam profilodat, haddd lássuk mivel töltöd az idődet önfeledten :D

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95960) djculture válasza tomsolo (#95959) üzenetére


djculture
félisten

left4 dead 2 -vel leginkább, nem titok beletettem 1021 órát előtte meg jópár év tremulous pl :)

(#95961) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Reszeltek az Arkham Knight-nak, megjelent a "demója". Fröcsöghet majd a Warner, hogy pfujj, csúnya warezolós PC-sek.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95962) eami válasza Dilikutya (#95961) üzenetére


eami
addikt

ugyanmár.... aki nem akar warezolni az úgy sem fog. hála marossnak nekem megvan, de megvárom amíg "pécésítik" :)

(#95963) Dilikutya válasza eami (#95962) üzenetére


Dilikutya
félisten

Szerintem nem mindenki ismeri maross-t, a best buy topikot, a g2a-t, vagy bármi ilyet. Megkockáztatom, a többség csak annyit lát, hogy nem tudja megvenni. De majd meglátjuk, ha visszatér, milyen ütemben éri utol felhasználószámban az előző részeket. Szerintem nagyon meg fog látszani az eladási adatokon ez a fiaskó.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95964) FollowTheORI válasza Dilikutya (#95963) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

A többség annyit lát, hogy nincs hozzá elég jó gépe hogy futtassa elfogadhatóan. :DDD

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95965) Dilikutya válasza FollowTheORI (#95964) üzenetére


Dilikutya
félisten

Én nem tekinteném ennyire tájékozottnak a többséget. És a hivatalos gépigény annyira nem elérhetetlen. De ha most leszedi, és szarul megy neki, ősszel nem fogja megvenni. Ezekből van több, nem a tudatos vásárlóból. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95966) FollowTheORI válasza Dilikutya (#95965) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Ha nem veszi meg akkor a Warnernak igyis ugyis mindegy. :)

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95967) Dilikutya válasza FollowTheORI (#95966) üzenetére


Dilikutya
félisten

Biztos, hogy szép számmal lesznek, akik nem akarják megvárni az újrakiadást, esetleg nem is tudják, hogy visszakerül majd a játék. Én most is azt mondom, mérhető számú vevőt bukott a Warner azzal, hogy ki merte adni a jelenlegi állapotában.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95968) FollowTheORI válasza Dilikutya (#95967) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Akinek nagyon kell szerintem meg épp meg fogja várni, pont azért mert most "élvezhetetlen". Warez ide vagy oda.

Amugymeg jó játék és ha kihozzák jól, meg fogják venni sokan ugyanúgy, mert meg fogja érni. :)

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#95969) Crytek válasza FollowTheORI (#95968) üzenetére


Crytek
veterán

Így van! Én is megvárom azt a 3-4 évet mire a GOTY verziót szórják majd 1500 ft körül/alatt.Addigra csak lesz hozzá gépem is.

Next PC Upgrade: 2022

(#95970) Csapoati válasza Crytek (#95969) üzenetére


Csapoati
nagyúr

3-4 éve is ezt mondtad. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#95971) djculture válasza Dilikutya (#95961) üzenetére


djculture
félisten

Nem csak az mert a nagy denuvo védelem eddig tartott. Warner meg amilyen fillérbszó nem tudom sajnálni.

[ Szerkesztve ]

(#95972) Dilikutya válasza djculture (#95971) üzenetére


Dilikutya
félisten

Igen. Lords of the Fallen-t is láttam már a fekete piacon.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95973) Pocok256 válasza Csapoati (#95970) üzenetére


Pocok256
veterán

Sőt 4 év múlva is ezt mondja :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#95974) cskamacska válasza Dilikutya (#95963) üzenetére


cskamacska
addikt

De milyen fiaskó? Hogy nem tettek a legújabb Denuvo DRM-nél harapósabb cuccot a játékukba, és sikerült egy hónap alatt megtörni? :U Majd legközelebb elgondolkodnak a TAGÉS(SolidShield) és StarForce(ACTControl) közös mellépasszintásán, akkor majd megnyugodhat a kicsi lelked, nem lesz fiaskó. ;]

Továbbra is az van, hogy nyugaton elenyésző a warez hatása, a Nagy Kolbászkerítésen túl nem szorul rá a többség. Steam pénzvisszatérítés bevezetése óta pedig eleve nincs zsákbamacska, pont A Man Dressed As A Bat: Arkham Knight volt az első játék aminél a kiadó rátoszott a gyenge minőségre, mert az emberek kipróbálás után visszakérték a pénzüket. :K Most ezután a várhatóan bugos 0(+37 :DDD )day virágbolti változat mit változtat ezen? :P

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#95975) Dilikutya válasza cskamacska (#95974) üzenetére


Dilikutya
félisten

Milyen fiaskó? Miért, nem lett elkefélve az Arkham Knight megjelenése? :) Nem a DRM-re gondoltam, előbb-utóbb mindent feltörnek, a Batmannak csak nem volt szerencséje, a Lords of the Fallen október óta van piacon, és az is most vált elérhetővé, gondolom, most ütötték ki biztos a Denuvót.
De nem azért bukik a Batman sok vásárlót, mert feltörték, ez mindenképpen bekövetkezett volna, csak más az, ha egy olyan játékról van szó, amit lehet is kapni, meg megint más, ha valamit leszednek minden boltból, mert szar a PC portja. Az egyszeri játékos (hidd el, nem az olvasgató, gondolkodó emberből van több) ebből csak azt fogja gondolni, hogy ez nem ér pénzt, és még friss a játék, így ha meglátja torrenten, emlékezni fog rá, hogy ezt úgyse lehet már kapni...

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#95976) csaba951


csaba951
veterán

Figyelem! Újabb mókamester az Aprón!

CS:GO Kulcsok eladók! Nagyon jó árban! 500ft/kulcs!
1 napja regisztált fiók. A regisztrálás után 43 percen (!) belül 3 vevője is akadt a 0 pontos értékelésével. Egyébként 1 "vevő" 3 hónapja, 1 másik pedig az eladó után 11 perccel (!) regisztrált. Hát igen, ez így teljesen életszerű! ;]

CS:GO Gifteket veszek 2000ft/db
Ugyanő "vesz" ingyen CS:GO gift-et. Ha nagyon megbízható vagy, fizet érte 1000 Ft-ot. :))

"Sajna találka nem hiszem, hogy lehetséges mert nem magyar földön élek!
Csak is PayPalal lehet fizetni, és azon belül is előre utalással!"
vs
"Személyesen találka, meg írom melyik városban lehet!"

[ Szerkesztve ]

(#95977) gali777 válasza csaba951 (#95976) üzenetére


gali777
őstag

"Személyesen találka, meg írom melyik városban lehet!"

Végülis lehet az külföldi város is :D ;]

(#95978) oriic válasza csaba951 (#95976) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Sok szerencsét mindenkinek"

Már mégis mihez? :DDD

Live-Die-Respawn

(#95979) cskamacska válasza Dilikutya (#95975) üzenetére


cskamacska
addikt

De nem látja meg. :) A nép egyszerű gyermeke, akire nagyobb divat lett hivatkozni IT körökben, mint random félresikerült gépkocsi hasonlatokat elsütni ;] , az nem látja meg ha nem tolják elé, már pedig nem tolják elé, addig semmiképp, amíg nem fut legalább egy GTX660-on, utána meg eladja neki a reklám mint eddig, főleg hogy maga a játék nem is lett rossz. :)

A megélhetési torrentezők meg pont utána néznek, olvasgatnak, akár meg is veszik később ha tehetik, a virágbolt pofázós trágyája meg teljesen irreleváns minden szempontból, főleg abból hogy mennyire lesz sikeres egy játék. Nem tudom miért kell velük ijesztgetni, konzolos körökben már így is "rézfaszú bagoly" szintű mumushírnévre tettek szert a PC-s warez pistikék. Konzolos háztartásokban ha a kölkök rosszabbak mint a tavalyi átlag, akkor bizonyosan előkerülnek a Razor 1911 meg a Reloaded lemezek, a kontrolleren nevelkedett gyerekek meg örülhetnek, ha megússzák lelki trauma nélkül. ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#95981) Frod válasza Dilikutya (#95961) üzenetére


Frod
addikt

Hmm, na mindegy, pedig nagyrészt azért vettem meg marosstól mert "hát a denuvo-t úgysem törik fel, a DA:I sincs kint a mai napig, ez sem lesz soha" ...erre tessék :DDD
De végülis mindegy, mert rajongója vagyok a szériának, az eddigieket is imádtam, ennyiért meg úgyis nagy deal volt. :)

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#95982) IMIIKE1998


IMIIKE1998
őstag

Szevasztok!
Cs:Go-t csak Steamen lehet megvenni? Illetve Aprón árulnak úgy, hogy előre utalsz, ő meg küldi giftben. Ezzel nem tud becsapni?

[ Szerkesztve ]

(#95983) oriic válasza IMIIKE1998 (#95982) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megbízható eladótól kell venni.Nézd meg mennyi értékelése van.

Live-Die-Respawn

(#95984) IMIIKE1998 válasza oriic (#95983) üzenetére


IMIIKE1998
őstag

:R

(#95985) tomsolo


tomsolo
őstag

lál, az viccess mikor úgy kerül fel a storeba vmi hogy rosszabul néz ki mint amikor megjelent PS1-re :P

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#95986) S1M0N


S1M0N
senior tag

Race The Sun ingyenes egy napig Steam-en.

[ Szerkesztve ]

(#95987) bul07 válasza S1M0N (#95986) üzenetére


bul07
nagyúr

És még kártyás is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95988) eami válasza bul07 (#95987) üzenetére


eami
addikt

csupán 3 óra kell hozzá hogy 3 centet keress :DDD

(#95989) Crytek válasza bul07 (#95987) üzenetére


Crytek
veterán

Ezeket a hulladékokat csak a kártya adja el mint a bundlek 80%-át sajnos.

Next PC Upgrade: 2022

(#95990) Crytek


Crytek
veterán

Capcom is Gauging Interest in a Resident Evil 2 Remake

Na vajon a genyó Capcom lelövi a Resi 2 cumot ???

Next PC Upgrade: 2022

(#95991) bul07 válasza eami (#95988) üzenetére


bul07
nagyúr

Ingyen centnek ne nézd a fogát :DDD

De nem minden ilyen játék kártyája zuhan be ott a Grimm, ami még most is ingyenes(ha jól látom) és a kártyái 0,07-0,08€-ért mennek most is
Nézetek rá hogy akinek nincs még meg és hozzáadja a fiókjához kaphat e kártyát

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#95992) eami válasza Crytek (#95989) üzenetére


eami
addikt

mondjuk a race the sun épp nem szar :DDD

(#95993) maddionmax


maddionmax
aktív tag

Car Mechanic Simulator 2014 - $1.33

Aki Summer Sale alatt félreárazva nem vette meg, annak ez most mindenképpen jó vétel.

(#95994) Crytek


Crytek
veterán

(#95995) oriic válasza Crytek (#95994) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak egy szoba van benne, de respect a munkáért, nem keveset foglalkozott vele.

Live-Die-Respawn

(#95996) #79621120


#79621120
törölt tag

(#95997) DrTechnoid


DrTechnoid
őstag

Ha valakinek esetleg nincs meg , ez egy jó ár érte :

Spintires - 75%

Nem ide akartam, de mostmár elfér.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.