Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87651) djculture válasza DrTechnoid (#87650) üzenetére


djculture
félisten

early acces játék, ráadásul alfa állapotban brutálisan drágán persze hogy sehol senki... Minek veszel ilyen zsákbamacska játékokat?

[ Szerkesztve ]

(#87652) eami válasza djculture (#87648) üzenetére


eami
addikt

szerintem több mindenben is egyetértünk de ha csak azokról esne szó akkor milyen uncsi lenne már itt! :DDD

(#87653) Blaise válasza DrTechnoid (#87650) üzenetére


Blaise
veterán

(#87654) Arkennys válasza eami (#87647) üzenetére


Arkennys
addikt

Na van azért a két véglet között is élet, én ilyen koromban nem tettem egyiket sem a kettő közül, mégis élek :D Komolyan bosszantó szerintem is, mikor fejhangon sikítozó német gyerek addig teamkillezik minket CSben, míg kivágja a rendszer, de onnantól már az egész meccset cs_szhetjük pl. Mellesleg az illető hang alapján max 10 év körüli. Nem egyszeri eset.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#87655) Źşë' válasza section9 (#87638) üzenetére


Źşë'
addikt

azért nem lehet minden multi meccset azzal kezdeni h a 64 fős bf4 meccsen kikeresed a listából akik gyerekhangon visítoznak és nyomsz egy mutét kb 30ra... ahogy bul07 is írta, a visítozás után jön a trollkodás, ami totál tönkreteszi a játékélményt, és nem élvezetet nyújt az adott multi játék hanem bosszúságot, mert nem kapta meg a kellő nevelés mellé járó bónusz pofont a gyerkőc - a drog példa ha azt vesszük a sorrend végére tudható be, ha egy gyerek nem kap kellő figyelmet és nevelést akkor a vége detox rosszabbik esetben hullaház :(((

egyébként a csitterek jelentős százaléka ilyen alacsony korhatárú illető akik nem bírnak érdemleges eredményt elérni, ezért csithez nyúlnak... bad company 2 -ben azért jelentős mennyiségű esettel találkoztam már - az ő dolguk hogy tanuljanak, illetve legyenek hasznos tagjai a társadalomnak, éljenek szociális életet ahogy azt mi is tettük annak idején (pofakönyvet használva ezt nehéz, azonban a szülőn is múlik hogy mit mikor csinál a gyerek, lehet programokat is szervezni) - más volt az akkori gyerekkor mint ami most van
azt se mondom hogy ne játszanak (persze itt egyjátékos, stratégia, logikai stbre gondolok), mert egyrészt tudományosan is bizonyított tény az hogy segít bizonyos érzékszervek fejlődésében

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#87656) bul07


bul07
nagyúr

uplay naptárja működik és a 1-i napot is ehet oldani

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87657) DrTechnoid válasza bul07 (#87656) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ez nagy szerencse, pont az előbb néztem rá én is. Ha már 23-ától kezdve minden nap nyomattam egyet akkor kár lett volna egy 404 miatt bukni.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#87658) BigBlue69 válasza DrTechnoid (#87650) üzenetére


BigBlue69
őstag

Hamár ilyen szépen kérted.. rohanok is megvenni.

Ja, nem! :U

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#87659) Cheesus válasza Źşë' (#87655) üzenetére


Cheesus
senior tag

Nekem is az az első CoD BO2-ben hogy mute all :D

https://www.twitch.tv/csehla

(#87660) laceszgamer válasza Cheesus (#87659) üzenetére


laceszgamer
addikt

Akkor van gáz ha az ember elfelejti és valakinek oylan kedve van, hogy töltőképerny alatt szórakozzon. Attól frászt szoktam kapni. :D :(

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#87661) Cheesus válasza laceszgamer (#87660) üzenetére


Cheesus
senior tag

Főleg ha ezt németül vagy oroszul teszi, amikor nem tudod hogy káromkodik, vagy vmi normálisabb dolgot magyaráz :DDD

https://www.twitch.tv/csehla

(#87662) Crytek válasza bul07 (#87656) üzenetére


Crytek
veterán

És ha pl nekem csak a FC4 1 év múlva lesz meg a mai FC4 küldetés akkor is elérhető lesz számomra?

Next PC Upgrade: 2022

(#87663) ZsZso válasza huskydog17 (#87643) üzenetére


ZsZso
Közösségépítő

Volt már IndieGala csomagban, lehet olcsóbban is megkaphatod csereberével.

armegoszto.hu - akciók egymás közt :::..::.. https://www.facebook.com/armegoszto ::..::

(#87664) leikomessi


leikomessi
aktív tag

Jól látom, hogy ez nem Steames?

(#87665) Crytek válasza leikomessi (#87664) üzenetére


Crytek
veterán

Ragyogóan látod igen!

Next PC Upgrade: 2022

(#87666) bul07 válasza Crytek (#87662) üzenetére


bul07
nagyúr

Szerintem igen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87667) Źşë' válasza bul07 (#87656) üzenetére


Źşë'
addikt

itt mindenkinek ugyan azt adja be jól látom?!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#87668) chatran


chatran
őstag

A Bioshock Infinite összest honnan érdemes megvenni, Steam vagy Amazon esetleg más? Illetve jól látom, hogy a season passból hiányzik egy DLC, így azt külön kell megvenni?

(#87669) djculture válasza chatran (#87668) üzenetére


djculture
félisten

A két történetes dlc ér amugy is valamit, az a jönnek folyamatosan a szörnyek és minél tovább kell túlélni dlc-nek értelme nulla. Már az unrealban is utáltam ezt a játékmódot. Első 20 percben élvezi az ember utána rájön hogy egykaptafa szörny jön ugyanazon időpontban ennyi elég is ebböl.

[ Szerkesztve ]

(#87670) genndy válasza chatran (#87668) üzenetére


genndy
addikt

Nuuvemről a MACeset. [link] Persze amikor akciós.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#87671) SAABPEPE válasza Crytek (#87662) üzenetére


SAABPEPE
tag

A mai FC küldetés az FC3 csak hogy tud:)

(#87672) Crytek válasza SAABPEPE (#87671) üzenetére


Crytek
veterán

Na legalább te leírtad ha már ubi nem volt képest rá hogy mihez van. FC3 már nem érdekel kimaxoltam a single-t életre elég volt!

Next PC Upgrade: 2022

(#87673) cskamacska válasza huskydog17 (#87643) üzenetére


cskamacska
addikt

Groupbuys csoportot melegen ajánlom, bundli indulása után mikor a BTA elkezdett emelkedni, még igen jó áron kikerültek az engem érdeklő Path to Talamus és Year Walk maradékok.

Az Indie Gala Monday #40 bundliját 2 euróért vettem kapásból, pedig ha több eszem lett volna, akkor kivárok, és nem hogy 1 eurós újévi árcsökkentéssel veszem, de egyenesen az engem érdeklő Leviathan: The Last Day of the Decade és Heileen 2 játékokat csipegetem ki pár centből. :O

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#87674) huskydog17 válasza cskamacska (#87673) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Köszi, a Path to Talamus kérdés már megoldódott, egy itteni kolléga nagyon segítőkész volt! :)

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#87675) eszement24 válasza eami (#87645) üzenetére


eszement24
aktív tag

Nekem már elméletileg rég benőtt, de az előbb annyira bevertem, hogy újra meglágyult. Ilyenkor mi van? :)))

(#87676) Dilikutya válasza SAABPEPE (#87671) üzenetére


Dilikutya
félisten

És azt hol lehet majd megtalálni? Steam-es is megkapja? Az is látszik a Uplay-ből. Egyáltalán milyen küldetés?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#87677) djculture


djculture
félisten

Betyár most olvasom meghallt reggel Gyu alias Dragon György a Gamestar elég ősrégi tagja ..

[ Szerkesztve ]

(#87678) KubanitoS válasza djculture (#87677) üzenetére


KubanitoS
veterán

Ez nagyon durva.... Gyerekként '99-2000 körül folyamatosan vásárolgattam a Gamestart és mindig Gyu levelezős rovatával kezdtem. Szegény ember, nyugodjon békében! :(

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#87679) alratar válasza djculture (#87677) üzenetére


alratar
addikt

Igen, én is olvastam. Eléggé szomorú hír!
Nyugodjon békében!

10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem

(#87680) djculture válasza KubanitoS (#87678) üzenetére


djculture
félisten

Ja én is akkor vásároltam gamestart ugy 2003-ig, birtam nagyon a stílusát

(#87681) NyMRooD válasza KubanitoS (#87678) üzenetére


NyMRooD
őstag

Én is mindig az Arénával kezdtem, nagyon jó író volt, nyugodjon békében.

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#87682) djculture


djculture
félisten

Na még 2 óra és vége ennek a kinszenvedésnek a steam-en közben az árfolyamok meg elszabadultak megint 319 az euro 403 font

(#87683) x_o_n válasza djculture (#87682) üzenetére


x_o_n
veterán

kivételesen váltanom kell,remélem a váltokban most jól veszik az eut :)

(#87684) Csapoati válasza djculture (#87677) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Ooooo bakker, nagyon nagy kar erte. :(

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#87685) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Elnézést az off-ért és hogy nem off-ba teszem:
Bár egy kollega a CoD topikba linkelte, én áthoztam ide: Gyu nincs többé közöttünk... :O :O

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#87686) SAABPEPE válasza Dilikutya (#87676) üzenetére


SAABPEPE
tag

Uplay reward 40 uplay pontért lehetett feloldani. Szerintem steamen is mivel uplay kell hozzá.

40 Units - exkluzív megrendelés
A "Testing Unit" bónusz küldetés segítségével tárja fel egy sötét földalatti laboratórium által lakott változatos vadállatok. Néhány nagy, néhány kisebb, minden veszélyes. Miután megváltott, bekapcsolja a rádiót torony E6, hogy a misszió ikont a térképen.

Itt a küldi videó

[ Szerkesztve ]

(#87687) Źşë' válasza djculture (#87677) üzenetére


Źşë'
addikt

nemár :( ahogy elolvastam amit írtál a reakcióm: mivaan?! nem hiszem el, sajnálom szegényt, nyugodjon békében, elég pocsékul kezdődik ez az év :O még mindig hihetetlen számomra :(

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#87688) Hunbeast87 válasza djculture (#87677) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nem is néztem, hogy beírtad már... :(
Lemaradtam arról is, hogy erről folyik a diskurzus..elég megrázó volt, így nem nagyon figyeltem.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#87689) Csapoati válasza SAABPEPE (#87686) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A google fordítós szövegnél lefordultam a székemről. :DDD

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#87690) djculture válasza Źşë' (#87687) üzenetére


djculture
félisten

Én se nagyon tudtam még elrendezni ezt a fejemben, régen renegeteg videót néztem, voltak ilyen live-olások is Gyu-tól éveken át. Elég sokáig ő vitte a GameStar szekerét csak ugy 2-3 éve kezdett ilyen külsős posztban lenni, két zenei albuma jelent meg plusz könyve. Meg írt valami videojátékot is annak nemtudom milett/lesz a sorsa.

[ Szerkesztve ]

(#87691) SAABPEPE válasza djculture (#87690) üzenetére


SAABPEPE
tag

Szegény én is sok Livet néztem tőle és elég meghatározó alakja volt a GameStar-nak nyugodjon békében .

(#87692) Gaborka30


Gaborka30
aktív tag

Sziasztok!

A g2a.com mennyire megbízható?

Üdv!

Gábor

(#87693) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Üdvözlet!

Elérhető valahol még free-ként ez a játék? Racer 8
Előre is köszönöm!

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#87694) Scholes9 válasza Gaborka30 (#87692) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Én vásároltam már onnan és semmi gondom sincs azóta.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#87695) cskamacska válasza djculture (#87680) üzenetére


cskamacska
addikt

Szóval nagyon hiányzik, de már nem olvastad 12 éve az írásait? ;]

[Re:] [kemotox:] Viszlát Gyu! :( topik

sőt

Gamepad topik

off topik

GoG Interplay hétvége

benne
Freespace+Silent Threat kieg 3 dollár,Freespace 2 5 dollár
Régi is, drága is, de még mindig a legjobb űrlövölde sorozat a környéken. :R És mint minden rendes PC Master Race játékot, ezt is tökig lehet modolni.

Freespace Open Trailer

freespacesopeninstaller.com/, ModDB FSOpen, Hard Light Productions, FreeSpace Wiki, Freespace Files, Freespace Source Code Project, Freespace Mods.net

Scholes9: Korsó, kút esete az átlag cédékúcsbót.

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#87696) szami777 válasza LamerGyuri (#87693) üzenetére


szami777
addikt

Én kikértem a játékot, majd utána jöttem rá, hogy már megvan.
Viszont nem tudom át tudom e adni az indiegala linket valahogy úgy, hogy ne a gala profilomat adjam át :DDD

Szerk: mire ezt leírtam meg is találtam, megy PÜ

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#87697) Gaborka30 válasza Scholes9 (#87694) üzenetére


Gaborka30
aktív tag

Köszönöm!

(#87698) TheProb


TheProb
veterán

Payday 2 mennyire jó? Most még érdemes beruházni rá steam sale alatt? Az egyel játszottam, de az nem tett rám nagy benyomást. Gondolom ha nincs hozzá másik 3 emberke, akkor random noobokkal nem túl élvezetes, nem?

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#87699) ruti válasza TheProb (#87698) üzenetére


ruti
Közösségépítő

Payday 2 mennyire jó?

nagyon

[ Szerkesztve ]

Session Closed << BlueGift - Magyarország első digitális PC játék sorsoldája <> http://logout.hu/cikk/bluegift_logout_hu/teljes.html >>

(#87700) echterion válasza djculture (#87677) üzenetére


echterion
nagyúr

R.I.P. :U
Gyerekkoromban rengeteget forgattam a Gamestar-t, és mindig az Arénával kezdtem. Nagyon jó kis szösszeneteket fűzött az ott felmerült dolgokhoz, de mióta kiléptem a nagybetűsbe, már nem olvasom. Sajnálom, szép emlékek fűznek az írásaihoz.

**********

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.