Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87201) eszement24 válasza fuwiradis (#87200) üzenetére


eszement24
aktív tag

már nem lehet megvenni :(

(#87202) Crytek


Crytek
veterán

Szegény groupees lehet bezárnak majd, vagy de hogy valakit megölnek az biztos :DDD

Next PC Upgrade: 2022

(#87203) bul07 válasza Crytek (#87202) üzenetére


bul07
nagyúr

Vagy steam-el letiltatják a kulcsokat, és eltávolítják a profilokból is

Én is aktiváltam már csomó játékot majd kiderül hogy mi lesz

De volt pár kulcs ami hibás volt, nem felhasznált hanem hibásnak érzékelte

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87204) Cheesus válasza Crytek (#87202) üzenetére


Cheesus
senior tag

Sztem már javították.
Nekem két BM-os bundlim volt, mindkettőnél csak az első játéknál volt dupla Steam kód, de az eredetit duplicálta (tehát nem zsír új volt)

https://www.twitch.tv/csehla

(#87205) fuwiradis válasza eszement24 (#87201) üzenetére


fuwiradis
tag

azokra gondoltam, akik a kisebb csomagot vették, és most hirtelen mégis megkapták a kulcsot ehhez is. :)

egyébként ha valakit érdekel, akkor steam-en még kaphat egy jobb akciót. 3-4€ áron szerintem simán megéri. :)

[ Szerkesztve ]

(#87206) Heavyrain


Heavyrain
őstag

Most bánom,hogy anno nem vettem BM13-at. Egy Nekro jó lett volna belőle. :W

(#87207) bul07 válasza Heavyrain (#87206) üzenetére


bul07
nagyúr

Kérésed számomra parancs ;]
PM-be megy

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87208) eszement24 válasza fuwiradis (#87205) üzenetére


eszement24
aktív tag

Engem főképp az 1954 Alcatraz és a Surgeon simulator érdekelt volna, de ha már ott van, akkor ezt is kipróbáltam volna. Ha az a volna, ott nem volna.

(#87209) Heavyrain válasza bul07 (#87207) üzenetére


Heavyrain
őstag

:R

(#87210) eami válasza Heavyrain (#87206) üzenetére


eami
addikt

nekro?! rotfl :DDD ha lett volna sem biztos hogy működő kulcs :DDD

(#87211) reelc válasza Crytek (#87159) üzenetére


reelc
veterán

Ráadásul a DLH-n most ingyenes a Two Worlds GOTY, ahogy valaki korábban már posztolta.

(#87212) Dilikutya válasza djculture (#87144) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az (ASUS G56JK) egy kimondottan játékos laptop. Még herélt videókártya esetén is kéne mennie. A Crysis 3 is megy rajta brutál beállításokkal, igaz ott már nem túl gyorsan.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#87213) djculture


djculture
félisten

Én a bemine12-ben is találtam olyat ami nemvolt meg..

(#87214) bul07 válasza djculture (#87213) üzenetére


bul07
nagyúr

Az összes bemine-be van, persze amelyikbe volt külön áras rész

Még a 2013 augusztusi BeMine9-be is van

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87215) djculture válasza bul07 (#87214) üzenetére


djculture
félisten

Az szép mert rengeteg van, többet ér ez mint az egész steames karácsonyi év végi sale szarakodása.:)
bemine x-nél is az összes megvan nekem a sima call of juarez pl sose volt meg, meg a Face Noir se ez a drágább 4 dollárosba volt emlékszem..

[ Szerkesztve ]

(#87216) nanorambo


nanorambo
őstag

Január 5-ig 7.50Euro kb 2500Ft a World of Warcfraft Pack.
[link]

(#87217) djculture válasza bul07 (#87214) üzenetére


djculture
félisten

Who's Gaming Now?-ba is találtam egyet ugyhogy ez nem csak a be mine budlekat érinti..Martial Arts: Capoeira most adtam a könyvtáramhoz.:) Medieval Bundle meg egyszrűen meg se lehet nyitni csak pörög a kör és ennyi..

[ Szerkesztve ]

(#87218) bul07 válasza djculture (#87217) üzenetére


bul07
nagyúr

Akkor ránézek , eddig 20játéknál járok amit a könyvtáramhoz adtam , de akkor folytatom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87219) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Sziasztok!

Elnézést az off-ért, de ismét a segítségeteket kérem, mivel nem szeretnék többször is regisztrálni Alienware Arenara. Csupán egy Ghost Recon Phantoms 100% boost key-re lenne szükségem, amit az Alienware Arenan osztogatnak. Kérlek Titeket, aki fent van és nem játszik ezzel a játékkal az kérjen Nekem egyet.
Segítségeteket előre is köszönöm szépen!

Márk

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#87220) tipuka válasza Hunbeast87 (#87219) üzenetére


tipuka
addikt

Helóka

már is lekérem neked

[ Szerkesztve ]

(#87221) djculture válasza bul07 (#87218) üzenetére


djculture
félisten

Én nekem a vége 37 lett, remélem nem vonják ezeket vissza:)

[ Szerkesztve ]

(#87222) tomsolo válasza djculture (#87221) üzenetére


tomsolo
őstag

maross megvuduzta őket a sok nekro miatt :DDD

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#87223) maross válasza tomsolo (#87222) üzenetére


maross
veterán

egyaltalan nem ok a hibasak, eggyel feljebb van a gond :). jo hogy kaptam most még par nekrot, gondolom ezek is szarok. ja, de ki tudom probalni tenyleg, mert ha rosszak akkor invalidok, nem duplicatek. Es persze invalid :P

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#87224) bullseye


bullseye
addikt

Jó eséllyel már lekért Desura kódok
Porradaria Upgrade OPN0Z-YQ0LU-1PNXV-M12JY-N2QQS
Laxius Force I + Guide HLWEP-KX6WB-CSQ6O-B47NL-2R630
Pahelika: Revelations HD F0M8Y-P8UAP-YOOOR-K5Z81-R75XW
SanctuaryRPG KIL5J-WX9YX-LXLHQ-48GYU-1BLYD
SanctuaryRPG GDXMZ-G43KO-4BAUE-CP7DT-VEI5J
Admiral Nemo (game) OKD1Q-88K8Z-6KUYH-JADLE-X74HQ
Bret Airborne (game) OPOD3-PQ20J-7B7JR-64RJE-XJ8AJ
100% Orange Juice T8Y1Q-GNQ76-K7KMH-YMRMA-VAZGG
Battlepaths L3FXQ-RPQKH-LGBGM-6GNAQ-DLMTL
Drive to Hell K6UOY-4B8UQ-4L59L-OUATW-S0BWS
Heroes of a Broken Land M5VZN-F1GRK-2XDUO-YSI00-JEO5W
Paper Dungeons I8BER-5CDT9-IV5FO-RS0RE-TDDXR
Trace Vector 7G9S3-NUG3E-KS0UY-0FQ9H-YKA64
Major Mayhem RJGP1-B6ELZ-Z11JP-YHVHX-AIA95
The Cat Lady 47O8AaGRP2

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#87225) Zamery válasza bullseye (#87224) üzenetére


Zamery
senior tag

Köszi szépen! Párat elvittem, még működtek.

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#87226) maross válasza bullseye (#87224) üzenetére


maross
veterán

En mar eselytelen voltam arra a haromra amit kineztem. Gondolom amit zamery nem aktivalt be, azt egy okos vegigporgette, akar kell akar nem.

[ Szerkesztve ]

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#87227) bul07


bul07
nagyúr

Úgy néz ki hogy groupees.com csomagoknál akol két áras volt a csomag ott hiba van és a feláras játékok megjelentek

Nem csak BeMine csomagoknál

Hát nem tudom mi lesz ebből, ekkora veszteséget nem hiszem hogy le tudnak nyelni

De ha megmaradnak tényleg ez lesz az idei karácsony újév nagy dobása :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87228) bul07 válasza bul07 (#87227) üzenetére


bul07
nagyúr

És vége is, ahogy nézem groupees helyrerakta a rendszerét és eltűntek az ingyen játékok

Most már csak ki kell várni hogy mi lesz

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87229) dejaris válasza BasketWink (#87195) üzenetére


dejaris
addikt

No de a nyerokod nelkuli turorudira nem csipog be a magneskapu.

(#87230) Shepherdke


Shepherdke
tag

Az amazonos Tomb Raider tartalmaz régiózárat?

(#87231) Blaise válasza Shepherdke (#87230) üzenetére


Blaise
veterán

Ez alapján nem.

(#87232) Shepherdke válasza Blaise (#87231) üzenetére


Shepherdke
tag

:R

(#87233) eszement24


eszement24
aktív tag

Ha lenne még működő Nekro az engem is érdekelne :R (meg persze hogy mit adhatok érte cserébe)

(#87234) Csapoati válasza bul07 (#87227) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Mármint mekkora veszteséget? Valahonnan volt még kulcsuk, vagy kaptak. Aztán szerinted pár óra alatt hányan használták ki a dolgot, mikor csak a régebbi Be Mine-oknál jött egy kis extra? Kb 8-10 ezren vették meg egyáltalán, kétlem hogy akár csak a fele is tudott volna erről a dologról. Na meg az 1 dolláros tier helyett megkaptuk a 2-3-4-eset. Azért az nem olyan eszement veszteség. Mindenesetre felőlem el is vehetik a cuccokat, a kártyák már megvannak. :D Egyedül az Eadort bánnám úgy igazán. Le a kalappal a Groupees előtt, na! :D ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#87235) eami válasza djculture (#87221) üzenetére


eami
addikt

jó hogy most már lehet szűrni fel nem használt kulcsokra, azonban amikor még nem volt jelölhető azokat nyilván mutatja továbbra is. Már csak azt kellene kitalálni mikor jött be a checkbox :)

(#87236) Csapoati válasza eami (#87235) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Már egy jó ideje, fél éve szerintem minimum. Valami viszont nem okés Groupeeséknál. Nálam eltűnt a Bundle in a Box 2 a főoldalról, ráadásul én az Experience 112 miatt vettem meg, erre most látom, hogy nincs is hozzá Steam kulcs (pedig a Steam ikon ott volt a játéknál a bundle oldalán...). Kicsit átverés szagú így, bár lehet nem pont most kéne panaszkodnom. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#87237) djculture válasza Csapoati (#87236) üzenetére


djculture
félisten

Volt hozzá steam kulcs én be is regeltem a fiókomra

(#87238) pigster


pigster
senior tag

Nuuvem
Star Wars The Force Unleashed: Ultimate Sith Edition (MAC)
http://www.nuuvem.com.br/produto/1755-star-wars-the-force-unleashed-ultimate-sith-edition-mac
Aktiválás után Windowson működni fog, ugye?

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#87239) Crytek válasza Csapoati (#87236) üzenetére


Crytek
veterán

Szegényeket most a fél világ "kirabolta" :C

Next PC Upgrade: 2022

(#87240) pigster válasza Crytek (#87239) üzenetére


pigster
senior tag

Nem. Pár ezer ember örül a karácsonyi ajándéknak. Mivel az volt, igaz!? :K

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#87241) Cheesus válasza pigster (#87238) üzenetére


Cheesus
senior tag

Igen, működni fog, ugyan ezt vettem meg és aktiváltam 1 hónapja ugyan innen :)

https://www.twitch.tv/csehla

(#87242) shouryuken


shouryuken
senior tag

Szerintem egyszerűen letiltják a kulcsokat. Volt már ilyen.

(#87243) maross válasza Csapoati (#87236) üzenetére


maross
veterán

nalam is van par anomalia, most hogy vegigporgettem jopar bundlet. pl egyikbol vettem 3 darabot, es egy adott jatekhoz csak egy bundle adott steam kulcsot.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#87244) Crytek válasza pigster (#87240) üzenetére


Crytek
veterán

Én nem tudom magamnak csak próbából a, legalja szarokat aktiváltam be.
Van olyan is aminél kb a steam supporthoz fordulok azonnal hatállyal távolítsák el a fiókomról,mert nem vagyok hajlandó a nevemet adni hozzá, hogy én azt valaha beaktiváltam.
:W

Next PC Upgrade: 2022

(#87245) pigster válasza Crytek (#87244) üzenetére


pigster
senior tag

:C :))

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#87246) pigster válasza Cheesus (#87241) üzenetére


pigster
senior tag

És olyankor mi van, ha a Paypal levonta a pénzt, de a Meus Games közöttos nincsenos benne? És nemos kaptamos nuuvemtől emailost semos?

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#87247) eami válasza Csapoati (#87236) üzenetére


eami
addikt

hát, őőőő, megszámoltam. 190 játékhoz van legalább egy fel nem használt kulcs. Már csak azt lenne jó tudni hogy ezekből melyik az amit már réges rég felhasználtam és melyik az ami bár nekem megvan de nem innen :))

(#87248) Dilikutya válasza Crytek (#87244) üzenetére


Dilikutya
félisten

A Colin McRae Rally-ra gondolsz? Megértelek, én a Steam fiókomat is töröltetném mindenestől, a PC-met eladnám asztalostól, a helyét beszántanám a szobában, bevetném sóval, és elköltöznék egy lakatlan szigetre. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#87249) i2k válasza pigster (#87238) üzenetére


i2k
senior tag

Ha STEAM-es kódot kapsz, akkor igen.
STEAM-en ugyanis a Linux/MAC/Windows kódok egyaránt működnek és oda--vissza ugyanazt adják (nincs kizárólagos operációs rendszer támogatás).

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#87250) Cheesus válasza pigster (#87246) üzenetére


Cheesus
senior tag

Hát a vásárlást igazoló e-mail megjött Nuuvem-től?

https://www.twitch.tv/csehla

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.