Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87301) Dilikutya válasza eami (#87284) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az alapjáték mellé megveheti a Tomb Raider: Tomb of the Lost Adventurer DLC 0,59€-t, és jól járt. De van alap Tomb Raider 3,99$ is, az jó vétel. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#87302) i2k válasza tomsolo (#87299) üzenetére


i2k
senior tag

Hú, akkor csak a füstje volna nagy? :O

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#87303) bullseye válasza i2k (#87302) üzenetére


bullseye
addikt

Egy más kultúra, ezért különleges kissé, de ennyi - én nem játszottam vele! csak amit eddig láttam belőle, az alapján mondom. Talán valamiféle Brothers utánlövés szeretett volna lenni.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#87304) tomsolo válasza i2k (#87302) üzenetére


tomsolo
őstag

Nem tudom, igazából nem ragadott meg. A Child of Light vhol hasonló sztory azt meg nem bírtam letenni.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#87305) SAABPEPE


SAABPEPE
tag

Gmg a Tales from the Borderlands nem steames itt

(#87306) TheProb


TheProb
veterán

-

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#87307) pigster válasza Cheesus (#87257) üzenetére


pigster
senior tag

Olá! Pagamento finalizado!
Végre! Beletelt vagy 5 órába...

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#87308) Geller72


Geller72
veterán

Akit érdekel:

Yesterday Steam ünnepi vásár keretein belül még január kettőig 3.339 Euró.

Pendulo Adventure Pack vásárlása

5 elemet tartalmaz: Runaway, A Road Adventure, Runaway, The Dream of The Turtle, Runaway: A Twist of Fate, The Next BIG Thing, Yesterday 13.59 Euró.

(#87309) ayo válasza i2k (#87302) üzenetére


ayo
addikt

nagyon gyenge lett, bugos is, az animációk se szépek és a játékmenet se az igazi - nálam az egyik legnagyobb csalódás, mert én is tökre vártam, de kb. egy jó grafikusnál több nem látta a játékot. majd bundliban max jó lesz :(

[ Szerkesztve ]

http://jateknaplo.blog.hu

(#87310) Cheesus válasza Geller72 (#87308) üzenetére


Cheesus
senior tag

Az Adventure Pack nem 13€? és csak a Yestersay 3,3€?

Közben jött tomsolo, és megvilágosodtam :R

[ Szerkesztve ]

https://www.twitch.tv/csehla

(#87311) tomsolo válasza Cheesus (#87310) üzenetére


tomsolo
őstag

De , de ő is ezt írta.

(Én is beugrottam elsőre btw :D)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#87312) tomsolo


tomsolo
őstag

Egyébként az AaaaaAAaaaAAAaaAAAAaAAAAA!!! for the Awesome is kapott egy akciót, így most csak 1,67€. Tudom volt bundliban is de ez egy jó játék. (A régebbi verziói is ilyen olcsók most január 2-ig.)

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#87313) i2k válasza ayo (#87309) üzenetére


i2k
senior tag

ayo, tomsolo, bullseye: Köszönöm a válaszokat. Akkor kihagyom ennyi pénzért :(
A Child of Light amúgy is magasra helyezte a lécet (offline). Hoppá, meg is nézem mennyibe kerül most...

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#87314) bullseye válasza i2k (#87313) üzenetére


bullseye
addikt

Mondjuk én a rímeitől falnak megyek (szüneteltetem is), de amúgy CoL elég jó a játékmechanikájában.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#87315) tomsolo válasza i2k (#87313) üzenetére


tomsolo
őstag

Én a helyedben a DeadCore-t venném meg.

(Látom sok mindent húzogatsz be most.) 7-8 óra garantált kikapcsolódás, és ha nem is érdekel a speedrun része az első pályát megcsinálni 3 perc alatt nagy kihívás, az első végigjátszás után. :P)

[ Szerkesztve ]

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#87316) ayo válasza bullseye (#87314) üzenetére


ayo
addikt

Child of Light -60%, ha már ennyit beszéltünk róla :)

http://jateknaplo.blog.hu

(#87317) i2k válasza i2k (#87313) üzenetére


i2k
senior tag

Yeah - 60%-ot kapott a Child of Light :)

A Deadcore esetében megnéztem a Cinikus Brit videóját. Tetszett, de majd legközelebb. Szerintem.

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#87318) Samus


Samus
addikt

The Forest megint a legolcsóbb áron kapható, de még így is 10 euró. Megér most ennyit? Látom foltozgatják folyamatosan, de csak nem akar lefelé menni az ára.

Illetve a Child of Light is 6 euró.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#87319) Heavyrain válasza Samus (#87318) üzenetére


Heavyrain
őstag

Most 2€-t sem ér. Hihetetlenül bugos,játszhatatlan.

Mire elkészül viszont már valószínüleg ~7€ lesz. Majd akkor már érdemes lesz megvenni,és a bugmentesen játszani.

[ Szerkesztve ]

(#87320) DrTechnoid válasza Amantius (#87130) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én is akkor vettem meg míg 8,5 eur volt , nekem eszméletlenül tetszik, imádom gyúrni benne a sarat. Végtelenül sajnálnám ha egy kiadói - fejlesztői vita miatt bukna a további sorsa. Bár az tény hogy egyik nap jött rá egy ~500Mb-os update.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#87321) micafighter válasza pigster (#87307) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nekem paypal fizetés után egyböl beletette a Force Unleashedet a gyüjteménybe, és máris tudtam steamen aktiválni. Kb 2 órával ezelött vettem. Az is igaz hogy már párszor vásároltam nuuvemen, lehet ezért gyorsabban megy már, nem tudom.

(#87322) i2k


i2k
senior tag

A "Final Fantasy" játékok nagy része megkapta az 50%-ot:

A világ játékosai meg minden szarra ráugranak - perverz/katasztrófa kíváncsiságból, elfogultságból, vagy csak a puszta "csillogóan új tehát kell" elv mentén, miközben 80+%-ban mindenkinek 100 - 2000 végigjátszatlan játéka van minden platformon.

(#87323) BasketWink válasza i2k (#87322) üzenetére


BasketWink
csendes tag

nagyítót is létszi :D

(#87324) szami777 válasza BasketWink (#87323) üzenetére


szami777
addikt

:DDD

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#87325) bostone


bostone
addikt

Véletlenül bukkantam erre a topikra, tehát nem vagyok jártas a témában egyáltalán.
Tudtok ajánlani oldalakat, ahonnan vásárolni érdemes és biztonságos?
Vagy ez nem az a fórum?

(#87326) wikings2 válasza i2k (#87317) üzenetére


wikings2
őstag

Na így már mindjárt más, örülök hogy tegnap nem nyomtam rá 40% al a vásárlásra :)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#87327) HS 2142 válasza BasketWink (#87323) üzenetére


HS 2142
őstag

Böngészőbe épített feature: Jobb gomb -> Kép megjelenítése. Van achi számláló is :D

(#87325) bostone: Az isthereanydeal.com számos ilyen oldalt listáz, és kiválaszthatod, hogy az aktuális programnál éppen melyik helyen a legolcsóbb. De ha van konkrét kiszemelt, nyugodtan megkérdezheted azt is, hátha ha valaki ezen felül is tud jobbat.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#87328) Heavyrain válasza bostone (#87325) üzenetére


Heavyrain
őstag

Szerk.: Inkább nem listázom,az a legegyszerűbb módszer,amit HS 2142 írt.

[ Szerkesztve ]

(#87329) csaba951 válasza i2k (#87322) üzenetére


csaba951
veterán

FINAL FANTASY XIII
FINAL FANTASY XIII-2

Ez ugyanaz a játék, csak 2 hónappal később újra kiadták TELJES áron, mert beletettek még pár javítást, meg DLC-t??? Vagy ketté van vágva a történet, és a második az már "folytatás"?

(#87330) -kdM- válasza csaba951 (#87329) üzenetére


-kdM-
senior tag

Final Fantasy XIII 2009-ben jelent meg konzolokra, Final Fantasy XIII-2 2011-ben szintén konzolokra, amit te dátumot látsz az a pc megjelenés. A 3. rész Lightning Returns: Final Fantasy XIII 2013-ban jelent meg és jövőre lesz pc-n.

[ Szerkesztve ]

(#87331) ollie válasza csaba951 (#87329) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

The story of Final Fantasy XIII-2 follows on from that of Final Fantasy XIII, but as is typical for the series, it is unrelated to all other previous Final Fantasy games.

***

(#87332) Hunbeast87 válasza BasketWink (#87323) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Öhmm... kép megnyitása új lapon? :U
Már nem is kell nagyító.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#87333) Blaise


Blaise
veterán

The Stanley Parable-t nyomja valaki? Megéri megvenni?

(#87334) bullseye válasza Blaise (#87333) üzenetére


bullseye
addikt

Szerintem zseniális, de nem hagyományos, és elég rövid is.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#87335) BasketWink válasza Hunbeast87 (#87332) üzenetére


BasketWink
csendes tag

de abba nincs poén :DDD

(#87336) Blaise válasza bullseye (#87334) üzenetére


Blaise
veterán

Azt látom, hogy elég beteg játék :) Csak simán mászkálni lehet egy épületben? Vagy mi az egésznek a célja?

(#87337) ollie válasza Blaise (#87336) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az, hogy mászkálj egy épületben.

***

(#87338) bullseye válasza Blaise (#87336) üzenetére


bullseye
addikt

Hát ez jó kérdés. Mászkálni kell, és rájönni mi a játék, milyen befejezések léteznek, és ki tudsz-e cseszni a narrátorral... asszem.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#87339) djculture válasza Samus (#87318) üzenetére


djculture
félisten

Csak akkor ér bármit ha van egy fix csapatod amivel tudod nyomni, ugy nagyon nagy móka.. Építgetni a fából lévő házakat hajót... benszülötteket szívatni.

[ Szerkesztve ]

(#87340) tomsolo


tomsolo
őstag

A ph-s steam csoportot ki tologatja itt?

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#87341) szami777 válasza tomsolo (#87340) üzenetére


szami777
addikt

Megnézed a 2 moderátor steam profilját és ott linkelve van a ph nick is.
(szerintem a tagokat láthatod akkor is ha nem vagy a csoport tagja, ha nem, akkor visszaszívtam. Nem tudom ilyenkor hogy megy, csak modi hívhat be, vagy akármelyik tag.)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#87342) djculture


djculture
félisten

quake1 oszcilloszkópon: [link] Nagyon durva hogy mit fejlődött a technika. Van egy ilyen szkópom ma fél nap ezzel szórakoztam..

[ Szerkesztve ]

(#87343) Dilikutya válasza djculture (#87342) üzenetére


Dilikutya
félisten

Van rá akció most a Steam-en? Milyen acsikat ad? Kártyás-e? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#87344) djculture válasza Dilikutya (#87343) üzenetére


djculture
félisten

Két gössert ad meg sziilvás uniqumot acsiként.. Nekem ma elég sokat adott ..:D Előre is boldog új évet minden topiklátogatónak mi ma előszilveresztünk..

[ Szerkesztve ]

(#87345) FollowTheORI válasza Heavyrain (#87274) üzenetére


FollowTheORI
nagyúr

Nekem még a Dead Space 1-3 története is bejött, no meg az Alien Isolation se rossz végülis. :)

Star Wars Knights of the Old Republic 1-2 is jó történet.

Bár ez mind sci-fi meg picit már más stílus, mint a Bioshock

[ Szerkesztve ]

Steam/Origin/Uplay/PSN/Xbox: FollowTheORI / BF Discord server: https://discord.gg/9ezkK3m

(#87346) Crytek


Crytek
veterán

Rambo The Video Game -69% 11,46€

Sajnos az alap ár még mindig horribilis. Remélem hamarosan az is csökken és kap majd több sale-t is 3-4 euroért veszem is.

Next PC Upgrade: 2022

(#87347) eami


eami
addikt

nem tudja valaki mikor lesz valami jó kis akció steamen ? ;]

(#87348) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ma van a szülinapom... mit ajánlotok fel? :DDD ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#87349) ricsiii01


ricsiii01
tag

Nuuvemen vissza szokott jönni az akció a sale végén? Úgy gondolom, ahogy Steamen is szokott lenni.

.

(#87350) tipuka válasza Csapoati (#87348) üzenetére


tipuka
addikt

a testem!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.