Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-02-27 09:59:50

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#87751) ollie válasza Hokunda (#87748) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nem, sale alatt 80% engedmény volt rá, pont ennek a dupláját fizettem érte.

***

(#87752) HS 2142 válasza TheProb (#87746) üzenetére


HS 2142
őstag

Vajon ez már a holnapi Humble Bundle előszele?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#87753) Dilikutya válasza wikings2 (#87737) üzenetére


Dilikutya
félisten

4,59€ volt az Age of Empires II HD + The Forgotten csomagban, 3,99€ és 2,49€ pedig külön megvéve őket. Le is csaptam rá egyből.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#87754) Heavyrain válasza HS 2142 (#87752) üzenetére


Heavyrain
őstag

Holnapra ne várj bundle-t,inkább majd hétfőre,esetleg keddre.
Egyébként esélyes,hogy be fog kerülni,mivel a kiadó 4 másik játéka volt már bundle-ben.

xsanyi77: Ja,arról nem tudtam hogy már be van jelentve. Meg már megszoktam,hogy eddig mindig hétköznaponként vol.

[ Szerkesztve ]

(#87755) szami777 válasza Heavyrain (#87754) üzenetére


szami777
addikt

Pedig a humble holnapra ígérte a kéthetes bundle-t.
Új év, új rendszer.

(forrás)

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#87756) NyMRooD válasza ollie (#87751) üzenetére


NyMRooD
őstag

Tévedsz, ennyi volt, legalább is flash sale-ben, utána állt át a -80%-ra. Meg akartam venni, csak nem vettem észre, hogy flash és aludtam rá egyet, így most húztam be.

HS 2142: Steam-nek lényegében semmi köze a Humble-hoz, csak általában oda adnak kulcsokat. De ettől még benne lehet, de remélem nem a holnapiban (feltéve, hogy akkor kezdődik).

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#87757) Hokunda válasza ollie (#87751) üzenetére


Hokunda
aktív tag

Ugyanannyi.

(#87758) HS 2142 válasza NyMRooD (#87756) üzenetére


HS 2142
őstag

Annyiban van köze, hogy a játék kiadójától/fejlesztőjétől függ az akció mértéke, amit a Steamen megkapunk. Mivel most volt ünnepi vásár, és ilyen hirtelenjében beraktak utána egy ilyen akció, azért következtettem arra, hogy ezzel még több vásárlót tudnának szerezni, mielőtt úgymond lemegy az értéke a bundle miatt.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#87759) ollie válasza NyMRooD (#87756) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor nekem a flash sale valahogy kimaradt.

***

(#87760) HS 2142 válasza Anonymus X (#75867) üzenetére


HS 2142
őstag

A Macgamestore-féle Borderlands 2 Complete milyen elosztásban adja a kulcsokat?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#87761) TheProb válasza HS 2142 (#87760) üzenetére


TheProb
veterán

sztem goty+uvhm+HH DLC-k

de itt listázza részletesen

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#87762) Sirpi válasza HS 2142 (#87760) üzenetére


Sirpi
senior tag

Most aktiváltam be a kulcsokat:

Borderlands 2: Headhunter 4: Wedding Day Massacre Dobozos
Borderlands 2: Headhunter 2: Wattle Gobbler Dobozos
Borderlands 2 Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2 Dobozos
Borderlands 2 Headhunter 1: Bloody Harvest Dobozos
Borderlands 2: Headhunter 5: Son of Crawmerax Dobozos
Borderlands 2: Headhunter 3: Mercenary Day Dobozos
Borderlands 2 Game of the Year Dobozos

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#87763) marcusa válasza Sirpi (#87762) üzenetére


marcusa
addikt

Ha valakinek csak a BL2Goty-n kívüli DLC-k kellenének, dobjon rám egy pm-et, mert nekem kellene 3db a BL2Goty.-ból a dlc-k nélkül. Ha külön kulcsokat ad, akkor elboltolhatjuk a kiegeket. :)

:-)

(#87764) NyMRooD válasza HS 2142 (#87758) üzenetére


NyMRooD
őstag

Mondjuk így logikus, de majd holnap kiderül, reméljük megint valami nagy bundle jön .

PS5 | Xbox Series S | Switch Oled | X360 | iPhone 13 mini | Gigabyte Z490 Gaming X AX - Intel i5 10400 - CORSAIR 32GB Vengeance DDR4 3200MHz CL16 - Sapphire Radeon 7770 1GB GHZ

(#87765) maross


maross
veterán

Ubishopos kalendar még mindig aktiv, tegnap fc3-hoz, ma ac4-hez lehetett behuzni valami aprosagot.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#87766) szami777 válasza HS 2142 (#87760) üzenetére


szami777
addikt

Ha esetleg még nem vetted meg és nem tudnál róla:
5% off with code: macgames5off

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#87767) Dilikutya válasza HS 2142 (#87760) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez igen jó ár érte, pláne hogy mennyiért szokott lenni az alapjáték is pl. a Steam-en. Csak ejj, hogy nekem tavaly az ingyenes hétvégén nem tetszett, igaz nem is az egész hétvégét játszottam vele végig, mert szülinapom volt pont. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#87768) tipuka


tipuka
addikt

Srácok!

Kinguin-on a Buyer Protection, hogy működik? Ugye nem olyan, hogy a tw-vel figyelik az aktiválást, mint a G2A-nál?... :)

más: FC3 küldit vagy mit meglehet még csinálni? Mert elfelejtettem. :)

(#87769) Crytek


Crytek
veterán

Groupees fiaskó játékai még mindig élnek (Hátha valaki nem vette észre :DDD ) Úgy néz ki téli álmot alszanak vagy minden marad így!

Next PC Upgrade: 2022

(#87770) bul07 válasza maross (#87765) üzenetére


bul07
nagyúr

Meg persze ezt is adja , nekem legalábbis ez jött fel

(#87769) Crytek

Vagy hétfői munkanapon oldják meg

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87771) Mate válasza bul07 (#87770) üzenetére


Mate
nagyúr

Csak ezt adja. Amit maross írt, az tegnapra vonatkozik.

(#87772) bul07 válasza Mate (#87771) üzenetére


bul07
nagyúr

Ma írta :) ;]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#87773) Heavyrain válasza bul07 (#87770) üzenetére


Heavyrain
őstag

Ez a 25%-al több pont még kivételesen hasznos is :)

(#87774) BoneDragon


BoneDragon
veterán

Kicsit off, de marha jót röhögtem. [link] :C

(#87775) Dilikutya válasza Heavyrain (#87773) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az csak a Raving Rabbids játékra vonatkozik, nem?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#87776) Heavyrain válasza Dilikutya (#87775) üzenetére


Heavyrain
őstag

Francba,én meg azt hittem,hogy az Uplay pontokra,amiket rewardokra lehet elkölteni :(((

(#87777) S1M0N válasza ollie (#87751) üzenetére


S1M0N
senior tag

Volt 90% is, én is ekkor vettem meg. :K

(#87778) djculture válasza tipuka (#87768) üzenetére


djculture
félisten

Nem figyelnek ott semmit szerencsére:)

(#87779) cskamacska válasza Dilikutya (#87775) üzenetére


cskamacska
addikt

Igazából a franc tudja. :U

"Uplay-bónusz. 25%-kal több pontot kapsz, amíg világ a világ

A(z) Rabbids Invasion megszerzésével a tiéd lehet az ajándék!"

Az első sornak akkor van értelme, ha minden egyéb játékra is vonatkozik.

Ellenben ha minden későbbi teljesítményért kapsz 25% bónuszt, és csak azt a csekélységet kérik tőled, hogy vedd meg teljes áron a Rabbids játékuk.. ;]

mod: De most nézem a Rabbids Invasion egy Nickelodeon animációs sorozat, és kisebb nem PC-s tie-in játékok összessége. :F Most mit is kellene csinálni az ajándék feloldásához ami pontosan mit is ad nekünk? :DDD

Egyébként az Ubisoft is elmehet a jó francba ezzel a kamu ajándékozásával. Pontosan hány "feloldható tartalom" szeletkét hagytak ki a 60 eurós játékaikból, amit ilyen kamu promókkal és zsákbamacska előrendeléssel lehet csak elérni? :W

[ Szerkesztve ]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#87780) Mate válasza cskamacska (#87779) üzenetére


Mate
nagyúr

Azt hittem csak nekem nem sikerült értelmeznem a dolgot :)

[ Szerkesztve ]

(#87781) Dilikutya válasza cskamacska (#87779) üzenetére


Dilikutya
félisten

Konkrétan a Far Cry 3 küldetés szerintem a Deluxe-ban sincs benne.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#87782) dante0425


dante0425
tag

IndieGameStand, Castle, már 1$-tól. Hátha valakit érdekel.

(#87783) Blaise válasza Dilikutya (#87781) üzenetére


Blaise
veterán

De, benne van a simában is, játék közben szerzett 30 vagy 40 U pontért bármikor fel lehetett oldani:

(#87784) szami777 válasza Blaise (#87783) üzenetére


szami777
addikt

így aztán tényleg sok értelme van ennek...

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#87785) eszement24


eszement24
aktív tag

Uplayes dlc-s kérdéssel melyik topikba érdemes írni? (telefonról vagyok)

(#87786) Blaise válasza eszement24 (#87785) üzenetére


Blaise
veterán

Szerintem az adott játék topicjába.

(#87787) tomsolo


tomsolo
őstag

Ráadásul akinek megvan a Child of Light az végigjátszva kapott vagy 7-800 uplay pontot amivel azt old fel amit akar és még marad is.

Uplay: tom.solo | Steam: tomsolo | Hivatásos zsákbamacska-nyerészkedő

(#87788) Frod


Frod
addikt

Gamersgate árazás ismét a toppon - minden új Tomb Raider megkapta a -75-öt, mégis.... :DDD
alap kiadás 50 € ------> 12,5 €
Survival kiadás 25 € ------> 6,5 €
GOTY kiadás 30€ ------> 7,5 €

(mindenki ismeri azt amikor a 0,3-as kóla 250, a két literes meg 300....de itt most a 0,3-as is 600)

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#87789) AtHoS válasza Blaise (#87783) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Az ugye megvan, hogy ez volt a FC3 "ajándék" (és nem az amiről beraktál képet):

read-only mode on the forum

(#87790) Dilikutya válasza AtHoS (#87789) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az arra volt példa, hogy pontokért fel lehet oldani. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#87791) $p@rr0w válasza Crytek (#87769) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Az mit is jelent? Lemaradtam...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#87792) Niczo


Niczo
senior tag

van jelenleg működő gamersgate kupon kód?

Ha nem tudsz változtatni a körülményeken, változtass a hozzájuk való viszonyodon.

(#87793) eami válasza dante0425 (#87782) üzenetére


eami
addikt

és tényleg Google Wallet már mindenre számol áfát, míg PayPal meg nem :Y

(#87794) Crytek válasza $p@rr0w (#87791) üzenetére


Crytek
veterán

Hogy az ingyen kapott játékokat törlik majd a fiókról aki aktiválta őket.

Next PC Upgrade: 2022

(#87795) cskamacska válasza eami (#87793) üzenetére


cskamacska
addikt

De miért, ez nem a bolt dolga? Vagy a gugli befizeti helyettük is? :DDD Esetleg kétszer fizetteti, biztos ami biztos, hogy megmaradjon a stratégiai megállapodása a nemzeti együttműködés rendszerével? ;]

"Para mis amigos todo, para mis enemigos la ley"

(#87796) wikings2 válasza tomsolo (#87787) üzenetére


wikings2
őstag

Ezt furcsáltam én is, hogy miről is folyik itt a téma. Megvettem 2. án, közel 15 órát beletoltam és most van 700 upontom, ami ezekhez az árakhoz képest elég soknak tűnt, az megint más hogy child of light ingame cuccokat is fellehet oldani de azok viszont nagyon durván drágák, (2 italt 30 pontért meg hasonlók.)

Talán én is Pest vagyok... Pest a pestiségem. Pest,hogy rég Pesten lakok, s nem lettem pesti mégsem.

(#87797) eami válasza cskamacska (#87795) üzenetére


eami
addikt

az a tippem hogy a Google akár ilyen elszámolásokat is nyújthat mint szolgáltatás. Ezért ő már mindenre pakolja az áfát ahol kell. Szóval ja, lehet a gugli befizeti helyettük.

(#87798) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Giveaway of the Day - Amelie’s Cafe: Holiday Spirit

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#87799) Sirpi válasza Crytek (#87794) üzenetére


Sirpi
senior tag

Ne legyél türelmetlen. A Warlock 2 is eltartott két hétig, mire levették a fiókomról.

Viszont ami vicces, hogy mivel kifarmoltam, a booster pack-okra továbbra is jogosult vagyok :)

[ Szerkesztve ]

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#87800) ViharVadász


ViharVadász
őstag

Humble Awesome Games Done Quick 2015 Bundle
1 $-tól Steam kulcsot ad: Duke Nukem 3D: Megaton Edition, Shadow Warrior Classic Redux, Oddworld: Abe's Oddysee®, és Volgarr the Viking
6 $-ért: Shantae's: Risky's Revenge - Director's Cut, SpeedRunners (Early Access), SpeedRunners - YouTuber Pack 1, SpeedRunners - YouTuber Pack 2, és Twitch Turbo 30-day subscription
10 $-ért: Escape Goat 2 és 3 hónap prémium XSplit Subscription

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  Eredeti játékok OFF topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.