Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Outlander


Outlander
őstag

Üdv.

Úgy láttam, nincs ilyen gyűjtő topik. Ellenben egyre több az igény ezekre is, mint hajdanán a Dualsim topikra.

Elsőként egy óra amivel én már egy ideje szemezgetek.

Úgy gondolom, hogy ide jöhetnének a tapasztalatok, vélemények, kérdések, válaszok a kevésbé márkás és ismert típusokról.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#2) Dluinet válasza Outlander (#1) üzenetére


Dluinet
nagyúr

kicsit soknak érzem az árukat

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#3) #79335424 válasza Outlander (#1) üzenetére


#79335424
törölt tag

Épp egy topiknyitáson gondolkodom az Androidhoz használható kiegészítőknek és az összefoglalóba bele akartam írni, hogy kivéve okosórák, mert azok sztem külön topikot érdemelnek. Gondoltam, körülnézek, hogy van -e ilyen topik, mert akkor egyből linkelném. De miért csak a kínai kütyük? Tudom, hogy sokfélét gyártanak kínában, de azért máshol is készülnek ilyenek (nem a gyártósor helye szerinti megkülönböztetésre gondoltam). Sztem nem kéne azokat (pl. Pebble) offolni.

De ha már erre jártam....
Keresek kivehető BT.fülessel szerelt "okosórát". Olyasmit, mint a Huawei TalkBand B1/B2, csak annyi "extrával", hogy a fülesen (vagy a tartón) lehessen hangerőt állítani, ne kelljen ehhez elővenni a telót. Érthetetlen számomra, hogy a hangerőállítás hogy maradhat le egy ilyen eszközről.
Ezen kívül a rezgéssel jelzés és a kapcsolat megszakadásra figyelmeztetés az elvárás.
Ha van vkinek ilyen eszközzel tapasztalata, akkor ne tartsa magában! :) Köszi!

(#4) KTU válasza #79335424 (#3) üzenetére


KTU
addikt

Okos eszközök topik [link]
Milyen fitnesz karkötőt vegyek? topik

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#5) #79335424 válasza KTU (#4) üzenetére


#79335424
törölt tag

Köszi! Akkor átviszem a kérdésem. Nem gondoltam volna, hogy a karperec téma így szét van tagolva. A topik ötletem viszont kicsit más irányú. Billentyűzetek, egerek, távirányítók, BT GPS vevők, nyomtatók és egyéb perifériák működése kifejezetten Android szempontból.

(#6) RAZERXX


RAZERXX
tag

Sziasztok ! Melyiket érdemes meg venni a kínai kütyük közül ?

S8, I5 6400 3200hz,Asus 150I Aura,Hiperx ddr4 2133 mhz 16g,R9 asus rog strix vega 56 ,ssd m2 Plextor,Samsung evo 840, FSP GOLD +700W

(#7) Outlander válasza RAZERXX (#6) üzenetére


Outlander
őstag

Ennek pl van xda-s fóruma sok okossággal, tehát van neki felhasználói tábora..

Illetve mik az elvárások, mennyiért?

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#8) Outlander


Outlander
őstag

Úton van egy R11, elvileg már a vámon csücsül, majd írok róla beszámolót kézhez vétel után.

Csak mert nagyon eltűnt a topik... :U

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#9) KTU válasza Outlander (#8) üzenetére


KTU
addikt

Várom a tapasztalataidat, akkuidőre vonatkozóan kiváltképp.
:)

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#10) Outlander


Outlander
őstag

Rwatch R11 revjuh.

Na akkor csapjunk bele, nem írtam még ilyet, nem is szoktam, de erről az óráról többen is kértek beszámolót.
Szóval nem lesz valami összeszedett, ide-oda ugrok majd, ami épp eszembe jut.

Se kép, se videó, ezeken a linken találhatóak.

2 hét alatt jött meg, már 1 éve kb hogy "vágyom" egy okosórára, de igazából, egyáltalán nincs rá szükségem, ráadásul a mibandben való csalódás is beárnyékolta a halogatást....
Csak hát, "tudod hogy nem szabad levakarni a sebet, de mégis megteszed, mert idegesít", mindig nézegettem őket, jó ideje szemezgettem ezzel a típussal, végül csak megvettem.... :)

Kibontás:
Kis fekete doboz, benne az óra, egy kábel, kínai manual.

Fekete szíjas-fekete kereteset rendeltem, teljesen korrekt.
A szíjra rá van írva h genuie leather, hát nincs az a "bőrszaga", de nagyon is jó minőségű, ha lehet ilyet mondani.
Féltem, hogy majd iszonyat bumszli lesz, gagyi szíjjal, de meglepően kompakt, meg se lehet róla mondani hogy ez egy okosóra, vékony, kicsi, szóval "átlagos" órának tűnik,egyáltalán nincs gagyi hatása.

Töltés:
Microsusb-vel direktbe töltődik.

Bekapcsolás, használat.

Bekapcsolás az oldalt lévő gombbal töltődik, ez igazából egyben power on-up-off és visszalépés gomb is.
Középen alul a "kör", inkább egyfajta leokézást végez, másra nem jó.
A már korábban linkelt videón látszik a menüje, így most ebbe nem mennék bele, inkább elmondanám a használatot.
Átlagos a csuklom (~20-22cm), felvéve a 3. lukba tudtam tenni, tehát még kettővel lehetne kibővíteni.
Szóval nem a megszokott anorexiás 10 éves kiskínai méret, hanem normál európai.

Simán, egyszerűen csatlakozik bt-on, a hozzá letöltött szoftver is magától felismerte és csatlakozott, nem kellett belépni manuálisan.

Elég sok oldalúként akarja kezelni az én telefonom... így egy kicsit vissza is kellett "butítanom", nem akarok belebeszélni mint Málykül Nályt.... pipa kivétel után meg is szűnt a headset hatás.

Illetve az értesítő és zenék hangjátt is hallani rajta, mivel nem vészes a hangzás így maradt...

Mindenre értesít, kiírja, csipog, rezeg iszonyat erővel, a mibandem annó sehol se volt ehhez.

Főbb dolgok amiket tud.

Kamera vezérlés, az nálam valahogy nem ment, mondjuk custom romon használok egy külső appot, így igazából itt a telommal lehet a gond, annyira nem érdekes ez a funkció.

Pedométer, mint ahogy az összes többi is, ez is összevissza mér, aki mást mond az hazudik, nem is írnék róla többet. :DDD

Infra távírányító: Samsung smartv, t-home beltéri mind okés volt, sőt szerintem bármit rá lehet mert nem pásztázza a frekiket, hanem az eredeti távirányítóval kell az adott gombokat megnyomva felprogramozni, ha úgy tetszik lecopyzza a jelet. Teljesen okés, és vicces, ez tetszik a legjobban.

Pulzusmérő:
Nyugalmi állapotbam, 70-75 között méregetett, kisebb helybefutás után, 96-102 között... hát nem tudom, szerintem rámondhatjuk hogy közel pontos lehet, vagy legalábbis kis eltéréssel.

Aksija szerintem 1 max 2 napos lesz, de amint beállt megmondom pontosan 1-2 hét múlva
Elég sűrűn jönnek az értesítések nálam, illetve érzékeny az óra fukció is, tehát mikor megnézném az időt, mint egy rendes órán, akkor fel is villan a kijelző nincs késleltetés, ezek elég rendesen merítik.

Jah, két skin van, manuális és digitális, ezek is látszódnak a videón, bővebben ennyi, nem testreszabható.

Mit mondhatnék még?

Szerintem ár/értékben nagyon jó, sőőőt... bestbuynak mondanám.

Negatívok: androidos szoftvere elég facsipesz, de legalább teszi a dolgát.
Nem lehet skinezni csak 2 variáció van.
Elég érzékeny az órafunkció, sokszor fel-fel villan... pedig nem csináltam a jellegzetes mozdulatot.

Illetve, most hogy már meg van, szerintem holnap után meg is hirdetem eladásra, mert mint mondtam, egyáltalán nincs rá szükség, csak az a kényszeres ki kell próbálni betegség, az ne lenne.... :DDD

Kérdésekre szívesen válaszolok.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#11) KTU válasza Outlander (#10) üzenetére


KTU
addikt

Köszönöm hogy leírtad.

Gondolkodok én is egy ilyenen, de már vagy 10 éve nincs órám :D
Az autóba a bluetooth amúgy is foglalt, (hogy tudjak telefonálni),
vagy működik több eszköz egyszerre egy telefonhoz csatlakozva?

Talán már próbáltam régebben TW07 fitneszkarkötővel, de ha jól emlékszem, félpercenként szakadt a headset.

Szóval nekem sincs rá nagy szükségem. :U :D

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#12) Outlander válasza KTU (#11) üzenetére


Outlander
őstag

Nekem is van a kocsiban bt (blaupunkt hifi), nem zavarták egymást.

Mindkettő kapcsolódott, és mindkettő jelzett hívásra, értelemszerűen a hifin vettem fel és telefonáltam, de az óra is jelzett h van bejövő.

Jiayu G4s telóm van.

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#13) RufuszX


RufuszX
senior tag

Nekem is r11 jött. Még nem haszáltam komolyabban, csak párosítottam. Majd hétvégén alaposabban végig nyomkodom.

(#14) ottobacsi


ottobacsi
tag

Átjöttem ide.
Ha csatlakoztatom valamelyiket akkor a másikat ledobja.
Azt szeretném megoldani, hogy az órával tudjak hívni, de a fülesen szeretnék beszélni.
Esetleg van valami progi amivel meg lehetne buherálni az órát, úgy mint a telót az spflash-el?
Ebben is MTK proci van. MTK6260A

(#15) htom127


htom127
tag

csinos
Ismeri valaki ezt a márkát? Netán látott-e valamelyikőtök ilyet ?
80 dodót megérhet ?

[ Szerkesztve ]

" Bazinga !"

(#16) RufuszX válasza htom127 (#15) üzenetére


RufuszX
senior tag

Nem találkoztam még vele. 80$-ért talán inkább a huawei óráját venném.

Teszt nincs róla a neten?

(#17) htom127 válasza RufuszX (#16) üzenetére


htom127
tag

Nem találtam.
A Huawei se rossz, de nekem jobban tetszik a Lemfo LEM1, akkuja is erősebb, bár arra is csak 2 napot írnak, ami nemsok.

" Bazinga !"

(#18) Outlander válasza RufuszX (#16) üzenetére


Outlander
őstag

A kettő nem egy kategória szerintem.... csak árban hasonló.

Jónak tűnik ez a lemfo, de sajnos a telefon felőli sw ugyanaz az egyszerű mint a többinél... tehát az itt is gyenge pont lesz.

Az aksi a kb 2 napra teljesen reális, nyilván függ a felvillanások és a rezgések számától is, de többet manapság nem nagyon kell elvárni. :(

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#19) GéBé


GéBé
tag

Sziasztok!

Két napja boldog tulajdonosa vagyok egy Aplus GV18 smartwatch-nak.
Elsőre bejövős...főleg 32 dollárért :)

http://www.apluswatch.com/

LG G3-al használom, elsőre felismerték egymást, ment a szinkronizálás stb. Még ismerkedő fázisban vagyunk.

[ Szerkesztve ]

(#20) htom127 válasza GéBé (#19) üzenetére


htom127
tag

Majd később kérnénk róla tapasztalatokat

" Bazinga !"

(#21) GéBé válasza htom127 (#20) üzenetére


GéBé
tag

Hát így 3 nap használat után első körben a következőket tudnám mondani róla:

Ebayről rendeltem szingapúrból, 2 hét alatt érkezett is szépen, ahogy kell. Sima egyszerű barna színű dobozban. A doboz tartalma: az óra, egy kínai és angol nyelvű használati utasítás, direkt usb töltő, semmi extra.

- anyaghasználat és minőség az árához képest kifogástalan. A szíja puha nem gagyi kaucsuk, a műanyag hátlap nem az a ropogós fajta, tökéletesen illeszkedik, a fém ház pedig kimondottan minőségi külsőt ad neki. Amit itt hibának felhoznék, az az, hogy az usb csatlakozót takaró műanyag fedél nyitása elég fura, nem is lehet elsőre simán csatlakoztatni a töltőt, kicsit trükközni kell.
Sim kártya is tehető bele, én ezt még nem próbáltam ki.

- masszív használattal 3 napot simán kibírt, 2 óra alatt fel is töltődik.

- a kijelzője egész szép színű, kontrasztos, felbontása is egész jó (már ha egy 1.5 colos kijelzőre ilyet lehet mondani :D), jól reagál az érintésre, a görgetés fura egy picit, de már kezd ráállni a kezem így nem is küzdök vele. Közvetlen napfényben viszont nem látható jól még maximális fényerőn sem (mert lehet állítani a fényerőt is, ez viszont okos ötlet).

- a telefonnal elsőre gond nélkül "párosodott" a BTnotification appot ajánlják hozzá gyárilag, ingyenes a playből, letöltöttem, gyors be is lehet állítani amit kell. Hagyni kell neki 3-4 percet amire leszinkronizál mindent. Az aktuális híváslistát, sms-eket, telefonkönyvet hibátlanul át is húzta magának. Amúgy az óráról lehet sms-t küldeni (csak viccesen kicsi a qwertz billentyűzet a 1.5 colon :D), hívást is indítani. Ami fura, hogy ha hívás érkezik, hiába a telefonon fogadom, akkor is automatikusan kihangosítja az órára (hacsak a bluetooth gombot nem nyomom meg a telefonon). Erre gondolom van beállítás, de még az istenért sem jöttem rá, hogy hogy lehet megoldani, hogy csak akkor hangosítsa ki az órára, ha az órán fogadom a hívást.

- 3 féle témát lehet az órán állítani, kettő brutál színes, egy van ami sima fekete hátterű színes ikonokkal - én ezt használom. Többféle módon lehet lapozni az ikonok között, nekem átforognak. Amúgy mindenféle akadás nélkül üzemel, nagyon gyorsan reagál..eddig nem sikerült megakasztanom.
3 féle óra-felszín közül lehet választani, kettő analóg számlap és egy digitális - én ezt használom. Amit kicsit hiányolok, hogy nincs több lehetőség se a témákban se ebben - illetve letölteni sem lehet hozzá többet.
Amúgy van lehetőség 3 widget elhelyezésére is, automatikusan a hívást és az sms-t teszi ki - ez jópofa tulajdonság.

- Ugyanúgy, mint a telefonoknál itt is legördíthető értesítési sáv van két füllel. Az egyiken az értesítések a másik fülön van lehetőség repülő módba tenni, némítani, bluetoothot kikapcsolni.

- Több fajta hangprofil adható meg, elég jól testre lehet szabni őket, én többnyire a sima rezgő értesítést használom csak, ami amúgy elég erős, de nem rázza le a fél kezed (mint munkatársam Motorola órájánál tapasztalható :D)

- Nagyon sok alkalmazás van rajta, számológép, világóra, képnézegető, videólejátszó, zenelejátszó - ami amúgy kiválóan működik a telefonnal (sima google music appal), tudod a telefonod kameráját távolról irányítani...erre nem jöttem rá miért jó, de lehet - bár itt azért eléggé szaggat. Ébresztő funkció, naptár (sajnos google naptárral nem szinkronizálható) ami riaszt eseménykor. Van beépített 1.3 megapixeles kamerája, ami hát irtó gyenge, de van :D a fényképeken kívül videót is lehet vele rögzíteni, amit persze vissza is tudsz nézni az órán. Hangot is tudsz vele rögzíteni, ami hasznos, hogy pl hanghívást is lehet. Ezek is visszahallgathatók :)
Van külön filemanager, ha nagyon elvesznénk az adatok között, és még böngésző is :)

- Van rajta "Pedometer", lépésszámláló, kalóriahasználat vagy mi, jelez, hogy x időnként állj fel és picit mozgasd át magad, illetve alvásmonitor is van. Találtam hozzá app-ot, viszont ezek még tesztelés alatt vannak.

- Állítólag facebook felugró üzeneteket is kellene tudni kezelni, bár ez eddig nem működik, illetve a böngészőjét sem tudtam még tesztelni, de mókolok bele már egy simkártyát és ezeket is kipróbálom.

Összességében eddig nagyon bejön...főleg ennyi pénzért. Ránézésre nincs az a gagyi recsegő-műanyag hatása, igaz az én kis kezemen picit érdekes, de hát női okosórák inkább csak zsebbenyúlós változatban vannak.
Első sorban én arra használom, ha tömegközlekedem vagy a táskámban van a telefon akkor ne mulasszak el hívást/üzenetet, illetve ha épp nincs kéznél headset vezetés közben akkor kihangosítva tudjak beszélni rajta. A hangszórója amúgy meglepően jó, még a zenét is egész normálisan adja vissza :)

Ha a többi funkciót is sikeresen kipróbáltam akkor írok még róla.

[ Szerkesztve ]

(#22) htom127 válasza GéBé (#21) üzenetére


htom127
tag

Köszönet az alapos leírásért.

" Bazinga !"

(#23) MythBuster


MythBuster
tag

Hi,
ilyenröl van valakinek tapasztalata ? U Watch U8
nem egy drága darab :D ,gondolom ,h annyit is tud ,de érdekel..
köszi!

Véletlennek azt nevezzük, amikor a számításaink kudarcot vallanak.

(#24) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Sziasztok a NO1 Sun s2-ről valakinek pro/contra tapasztalata van ?
54dollár gearbest-en eu raktárról.

(#25) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

zeblaze roverhez létezik valami hack, stb? más számlap, meg ilyenek. ill. a saját dzsunka progiján kívül mivel kompatibilis még?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#26) MythBuster válasza ADAM1337 (#24) üzenetére


MythBuster
tag

nem tudom ,hogy ezt láttad-e már ? [link] talán segít kicsit ....

Véletlennek azt nevezzük, amikor a számításaink kudarcot vallanak.

(#27) erzol válasza GéBé (#21) üzenetére


erzol
őstag

Én az egyik testvérét rendeltem banggoodról. 12%-os blitzwolf kuponnal (12blitzw) kevéssel 10e. felett megvolt.
Blitzwolf gv18 pro
Még zötykölődik valahol a nagyvilágban Kína felöl.
Mindenesetre köszönöm a részletes leírást, így nagyjából tudom, hogy mire számítsak (nameg mégjobban várjam a postást... :DDD )
:R

[ Szerkesztve ]

(#28) GéBé válasza MythBuster (#23) üzenetére


GéBé
tag

Munkatársam vett egy U8-at...3600 Ft-ért...ahhoz képest mocsok jó! Az anyaghasználat nem rossz, jó, ropogós műanyag, de 3600Ft-ért? :D
A kijelzője nem a legjobb felbontású, de hibátlanul reagál, színes, jól testreszabható az óra. Ha csak sima óraként használja akkor több, mint 1 hétig bírja, amúgy 3 napig simán.

Ő nagyon dicséri..feketéje van, nekem tetszett amúgy :)

@erzol!
Ennyi pénzért teljesen jó vétel! Bár sajnos én kezdek beleesni a tipikus hibámba, hogy már nézegetek komolyabbakat :D Én csak azt bánom, hogy nőiesebb darabok nincsenek...kicsit érdekesen fest a kiskosztümhöz meg a színes műkörmökhöz :D :D

[ Szerkesztve ]

(#29) erzol válasza GéBé (#28) üzenetére


erzol
őstag

Veszélyes pálya...
Még meg sem érkezett, de már én is nézem az utódját, viszont tudásban, paraméterekben, dizájnban nem nagyon látok, csak 50e feletti kategóriát. :U
Még egy kis idő és lehet ebből is többfélét fognak gyártani nőknek, mint több minden másban.

(#30) GéBé válasza erzol (#29) üzenetére


GéBé
tag

Amugy ahogy a kornyezetemben tapasztalom nem igen van ra igeny a nok koreben.
"Mert minek?" nem us ertem en oket :D

(#31) chosa91


chosa91
aktív tag

Aliexpress-en (11.11 miatt), valamint még gondolom jópár másik helyen is akciós cuccokkal van tele minden, viszont ami engem ehhez a fórumhoz vezetett az ez az óra volt:

Lemfo LEM1

Bárkinek bármi tapasztalata vele?

"Find something boring, and make it funny!"

(#32) Outlander válasza chosa91 (#31) üzenetére


Outlander
őstag

Rád várunk... :)

Képek és az 1 videója alapján nem lehet rossz... csak a sw lesz még érdekes.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#33) GéBé válasza GéBé (#21) üzenetére


GéBé
tag

1 hibat sw vettem eszre az en oramon...nem mutatja hogy merul az akksi...vegig "tele van" az elem-ikon majd egyszercsak jelez hogy alacsony a toltottseg (es csak akkor frissul az abra is)

(#34) KTU


KTU
addikt

GV18 Aplus Smart Watch Phone - BLACK 22,99$

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#35) madarasz92 válasza KTU (#34) üzenetére


madarasz92
őstag

Én vennék egyet de azt irja amikor kosárba rakom hogy 28.99dollár..

(#36) GéBé válasza KTU (#34) üzenetére


GéBé
tag

Pedig ez nagyon durván jó ár!!!!

(#37) Outlander válasza madarasz92 (#35) üzenetére


Outlander
őstag

Csak tegnap volt, csak egy pár db erejéig.. 11.11 alkalmából.

Egyébként erről van vicces teszt. [link] :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#38) MythBuster válasza GéBé (#28) üzenetére


MythBuster
tag

köszönöm! akkor bele vágok :)

Véletlennek azt nevezzük, amikor a számításaink kudarcot vallanak.

(#39) GéBé válasza MythBuster (#38) üzenetére


GéBé
tag

Aztán várjuk a beszámolókat :)

(#40) erzol


erzol
őstag

Akinek ilyen órája van (GéBé) az tényleg egyetért ezzel :F :
blitzwolf_gv18_okosora_teszt
Még nem érkezett meg, de már most bánhatom, hogy ezt vettem? :U :O :F

[ Szerkesztve ]

(#41) GéBé válasza erzol (#40) üzenetére


GéBé
tag

na elolvastam...
- nekem elsore sikerult tokeletesen beletenni az akksit barmolas es minden nelkul
- a hatlap nekem tokeletesen illeszkedik
- ha hivasod van valoban kihangositja rogton erre ket megoldas van:
1. a telefonon fogadod a hivast es a bluetooth gombot megnyomva mar nem az oraval beszelsz
2. egyes romokon (pl cyanogen 5.xxx romnal) beallithato hogy a hanghivast ne tolja bluetoothra
- 2 napot kozepes hasznalattal kibir
- tudsz sms-t irni az orarol csak arrol a billentyuzetrol vicces, de tudsz
- a kamera remote csak akkor mukodik ha a telefon kepernyozarja fel van oldva

Amugy most oszinten 8000ftert mit varjon tole az ember?? Ennyier tokeletes, arra hogy pl. utazaskor, hokimeccs nezese stb kozben akkor is ertesuljek a hivasokrol ha a telefon a taskaban van. Munkatarsamnak a 67ezres Motorola oraja ehhez kepest persze trabant-bmw feeling, de ha valakinek ennyire kell, mint nekem es nem akar/tud tobbet aldozni ra arra tokeletes.

Tobb munkatarsam is rendelt miutan en voltam a tesztpeldany, bar mindenki Wirthwtch Aplus GV18-kent rendelte....

De maga a teszt jol meg lett fogalmazva...sokszor nagyon jokat nevettem :D

szerk.: bocsanat a hibakert es az ekezet hianyaert de telefonrol potyogtem

[ Szerkesztve ]

(#42) Outlander válasza GéBé (#41) üzenetére


Outlander
őstag

"2. egyes romokon (pl cyanogen 5.xxx romnal) beallithato hogy a hanghivast ne tolja bluetoothra
"

Nem kell hozzá különleges rom, mindegyik tudja...

[ Szerkesztve ]

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#43) GéBé válasza Outlander (#42) üzenetére


GéBé
tag

Sajnos LG G3 gyari T-s rom nem tudja :(

(#44) erzol válasza GéBé (#41) üzenetére


erzol
őstag

Köszönöm, így kicsit megnyugtattál.
Csodát én sem várok, de reméltem, hogy nem olyan rossz, mint ahogy a cikkben írják.
A várakozás lángja ismét felgyúlt bennem... Célországba megérkezett, remélem átcsúszik a vámon. :)
Te hokimeccset néző csaj vagy kiskosztümben okosórával? :Y

[ Szerkesztve ]

(#45) RufuszX válasza erzol (#44) üzenetére


RufuszX
senior tag

Órával nem foglalkoznak. Telefon, tablet amit megfognak. De ki tudja meddig...

(#46) GéBé válasza erzol (#44) üzenetére


GéBé
tag

Amugy igen, félő, hogy lassan ezekre is rámennek a vámon...
Szerk.:
A kiskosztum picit túlzás, de business lófütty megjelenés az előírás nalunk :)
Hokiban meg csak a B-közép :D

[ Szerkesztve ]

(#47) KTU válasza GéBé (#46) üzenetére


KTU
addikt

Dehogy.
30 egy, két dolláros csomagom kibontották,
semmit nem kellett fizetnem.

Ne misztifikáljuk már túl :U

Amúgy 23$-ért én is rendeltem. :D

[ Szerkesztve ]

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#48) Outlander válasza KTU (#47) üzenetére


Outlander
őstag

Mert úgy van, hogy ha kiszabandó összeg 10 eur vagy alatti, akkor eltekintenek tőle...

Így a 22 usd/eur határ kicsit kitolódik...

Meg aztán gondolom úgy vannak vele, h ránézésre ez az 1-2 $ is kategória... :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#49) GéBé válasza Outlander (#48) üzenetére


GéBé
tag

Igen én is ugy tudom hogy ha a fizetendő összeg nincs 10dollar akkor elengedik.

Bar 3 eve nekem meg a Kínából érkező okostelefonom is atcsuszott..elhittek hogy egy 15 dolláros konyhai mérleg :D

(#50) erzol


erzol
őstag

Na megérkezett végre a blitzwolf gv18 pro okosórám.
Kibontás előtti tapasztalat:
Aplust kaptam, nem blitzwolfot... :F
Kibontás utáni első tapasztalat :
Hiányzik két akkumulátor érintkező az órából! :Y :W
F@sza, most boxolhatom le bangooddal, hogy mi legyen. :(((

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.