Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-03-19 12:57:36

LOGOUT.hu

Tisztelt topiclakók! Tudomásunkra jutott, hogy néhány fórumozó anyagi érdek(eltség)ei szerint tesz hozzászólásokat a topicban. Nyomatékosan kérem őket, hogy e tevékenységüket azonnal és végérvényesen hagyják abba, mert ahogy eddig, úgy ez után is független, érdekektől nem vezérelt és szakszerű hozzászólásokat szeretnénk látni a topicban, hiszen ez szolgálja a közösséget.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) raus válasza BBéci (#14637) üzenetére


raus
aktív tag

Való igaz hogy most már elfogadhatóbb árban vannak a 3,5-es 2TB-os vinyók. De a rezgés meg a zaj miatt szeretnék én is inkább 2,5-es 2TB-ost tenni a popiba. Csak iszonyú drága, de akkor is a csendesség meg a nagy méret miatt gondoltam egy WD20NPVT-re. Találtam egy tesztet róla. Tudja a ~100MB/s-ot írás/olvasás-ban. Bőven elég a popiba. Arra gondoltam hogy az appokat meg az NMT-ét a belső pendrive-ra telepítem a WD20NPVT-t meg NTFS-re formázom winben és a PC-én töltöm fel anyaggal. A későbbiekben is ha nagyobb anyagokat mozgatok akkor néha néha kiveszem a popiból és be a PC-be. A popiban nincs hátránya az NTFS-nek nem?
Attól hogy ez a vinyó nincs benne a C-200 kompatibilitási listájában még működnie kell nem?

TV-ben pedig az 50-es VT50 amire gyúrok.

[ Szerkesztve ]

(#14702) gyiku válasza BBéci (#14685) üzenetére


gyiku
nagyúr

foleg az ara miatt. kijon az uj dune, akkor azt mondom ennyiert ok. viszont hdd nelkul 60-70k, akkor mar osszerakok egy brazost egy antec150-ben, kb akkora is lesz, viszont sokoldalubb a felhasznalas. azon felul 50st-t fogok venni 2 szemuveggel, ha radobnam azt a +100k-t, akkor inkabb vt-ben gondolkoznek. viszont fel millat elvbol nem adok egy teveert.

mennyivel egyszerubb lenne a dolgom, ha a beepitett jatekos tenne rendesen a dolgat...

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#14703) Ed Parker válasza inarcs1 (#14691) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Nekem a régi a210-es is működött USB-s blu ray olvasóval.
Az a300 is működik, a dune gépeket nem próbáltam, de ha csak ez az akadály kb 10-15eFt egy ilyen USB-s cucc és meg is van oldva a dolog.
DVD-t még a régi wd tv-m is játszott külső meghajtóról.
Pedig az már 4 éves. Az újak biztosan tudják a bd-t.

(#14704) hunaqua válasza inarcs1 (#14695) üzenetére


hunaqua
addikt

A Lidl-ben (idönként) kapható táv tökéletesen kezelte nekem az R160S-t. A tv volt még rajta,és az erösitő főbb funkciói.

SONY 65XE8577----Philips 58PUS8506----TCL 55c635----Onkyo RZ740----Dali Concept 8/6/C/S----HIVI VR8-W----Zgemma H9 Combo----Uclan Ustym 4K Pro----Asus_Tuf-AX5400----Vontar X3 X4----X96 Max+----Tanix_TX3_Max----Tanix W2---Raspberry Pi

(#14705) Jim-X válasza BBéci (#14694) üzenetére


Jim-X
őstag

Na ebben egyetértünk, igaz nekem "csak" 5db távirányítóm van a dohányzóasztalon, de szeretem a látványt és mindegyiket a maga távjával kapcsolgatni (+20mp, elfogadható). Ha meg emiatt akarna "kivágni" az asszony... no way... :Y :K

(#14698) Toobee : Ennyiért el is mondhatná, hogy nem érdemes a filmet végignézni, mert szar...sőőt hozhatna egy sört is a hűtőből, vagy ha kifogyott, a boltból ;]

[ Szerkesztve ]

A játék az nem játék!

(#14706) Ed Parker válasza Jim-X (#14705) üzenetére


Ed Parker
nagyúr

Sőt, ennyi pénzért már személyi asszisztens van, aki kapcsolgat nekem :D

(#14707) Patice válasza raus (#14701) üzenetére


Patice
Topikgazda

Az a vinyó 15 mm "magas" ill. vastag. Azt is bele lehet szerelni a popiba?

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#14708) #75912448 válasza gyiku (#14702) üzenetére


#75912448
törölt tag

Csak jönnek az új Dune-ök? HD Land infómorzsák.

Érdekes lehet a továbbfejlesztett 101-es Dune HD TV-103D néven, SMP8672, immár 3DBD támogatással, tuti rendbe teszik a hangot is. Gondolom ez a lejátszó száll harcba az olcsóbb Realtek 1186-osok ellen. Meg kellett lépniük, különben lemaradnak. Szvsz előzetesen nem az olcsóbb szegmensbe akartak ilyen lejátszókat.

A 301 is kap utódot TV-403D néven, minden jóval szerelve (DVB-C-T tuner?). HD PRO-ról semmi hír, ellenben lesz Dune HD Max 3D SMP8674 továbbgondolva, vagy SMP910-zel?

IFA nincs messze, hamarosan többet tudunk. Talán gyiku kolléga is megtalálja a lejátszóját ? ... :)

[ Szerkesztve ]

(#14709) Z0mbi válasza #75912448 (#14708) üzenetére


Z0mbi
senior tag

hat erre kivancsi leszek. Bar en itt is hiszem azt hogy a legfobb nyugje ezeknek a lejatszoknak hogy tul merevek a szoftvert illetoen... android kellene mar az osszesen reg futnia! :) (lasd fenykepezogepek piaca is most kezdett afele kacsintani)

(#14710) gyiku válasza #75912448 (#14708) üzenetére


gyiku
nagyúr

amen! amugy szerintem kivarom az 5 ev gar akciot, aztan ujra eloveszem a temat.

[ Szerkesztve ]

hüllő

(#14711) Patice válasza #75912448 (#14708) üzenetére


Patice
Topikgazda

Akkor itt lesz az ideje a firmware frissítésnek is a 101/301-es modelleken és remélhetőleg így lesz idejük ezzel is foglalkozni.

Ezért volt nagy csend a Dune háza táján úgy látszik. Nekik is elő kellett állniuk 3D képes médialejátszóval, még a HD Pro előtt. A piaci verseny nem vár senkire.

Lassan év vége felé kanyarodunk, itt lesz az ideje, hogy mutassanak valami újat. :D

HD-TV403D dupla TV tuner? Én is DBV-C + T-re tippelek. :C Lesz végre minden az egyben lejátszó settopbox helyett? Kérdés akarnak-e belerakni kártyaolvasót is (nem hiszem).

Számomra még a kis "drágaszág" érdekes: Dune HD Connect. USB Dongle méretű médialejátszó? Érdekes, de ötletes. :))

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#14712) Thom!


Thom!
veterán

várható a 101/301 modelleken megkapják a HD hangok korrekt jeltovábbítását?

(#14713) Gombinyó válasza Thom! (#14712) üzenetére


Gombinyó
őstag

Várni várható, én fél évet vártam rá aztán hosszas levelezés után vissza a feladónak. :(

(#14714) #75912448 válasza Thom! (#14712) üzenetére


#75912448
törölt tag

Várható. A Sigma ígért egy új fejlesztői környezetet, aminek már illett volna megjelennie, ezután tudják fw szinten javítani a 8670/71-es lejátszókat.

(#14711) Patice

Biza, a 403-as nagyon rendben lévőnek, hiánypótlónak látszik. A 101/301 kép és hangminősége engem meggyőzött, picit fejlesztve remek megoldás a többség igényét kielégítve a gondtalan otthoni mozizáshoz. A dongle jó lesz leváltani az R6c-t :)

(#14713) Gombinyó

Azóta HTPC?

[ Szerkesztve ]

(#14715) Toobee válasza #75912448 (#14714) üzenetére


Toobee
veterán

Hmmm, ha lenne Duo új chipsettel, akkor lehet, hogy szívesen cserélnék, ha nem lesz, akkor meg egy 403D, a régi erősítő miatt. Ezek szerint a 103D-nél meg tudták oldani, hogy külső merevlemezről, akadás nélkül játssza le, a BD3D tartalmakat.

https://barbieripnk.hu/

(#14716) Thom! válasza Gombinyó (#14713) üzenetére


Thom!
veterán

nekem 301 nagyon szimpi volna, de ennyiért ezt a dolgot elvárnám a lejátszótól hogy tudja, ha lesz érdemi változás lehet benevezek rá vagy várni kell az új masinákra

(#14717) Gombinyó válasza Thom! (#14716) üzenetére


Gombinyó
őstag

Mindenképp érdemes várni, ha fontos a HD, mert így ebben az állapotában nem sok örömet fog okozni.

regger:
Azóta igen, nekem bevált és nem vettem észre változást se kép, se hang minőségben sem. Úgyhogy marad ez a felállás.

(#14718) inarcs1


inarcs1
csendes tag

Köszönöm mindenkinek a segítséget.

(#14719) #75912448 válasza Toobee (#14715) üzenetére


#75912448
törölt tag

Szerintem lesz utóda a Smart sorozatnak, nem hagyhatnak lukat a 103/403 és a Max között.
Úgy vélem az SMP8674 lehet az alap. Előzetesen nem gondoltam volna, hogy a 864-7x procikból 3D-s lejátszókat kreálnak, reméljük nem kamu hír. Kérdés mi lesz a 8910-zel, mégis ez a chip lehet az alap, vagy tovább késik.

(#14720) #75912448 válasza Gombinyó (#14717) üzenetére


#75912448
törölt tag

Örülök, hogy a htpc bevált a sok szenvedés után. Gondolkodtam rajta én is, most már megvárom az új jövevényeket.

(#14721) Rekro válasza #75912448 (#14708) üzenetére


Rekro
aktív tag

Arról esetleg van valami infó, hogy mikor jönnek ezek az új lejátszók? Az angol szövegben nem nagyon találtam ilyen információt.

(#14722) #75912448 válasza Rekro (#14721) üzenetére


#75912448
törölt tag

A berlini IFA-n mutatják be az új lejátszókat, augusztus 31-szept 5. 2011-ben a 101-301 modelleket jelentették be szeptemberben, november végén már itthon is megvásárolható volt. Tippem szerint így lesz idén is.

(#14723) dudi6


dudi6
senior tag

Sziasztok! Milyen media playert ajánlanátok? D6500-s Tv-m van, igazából majdnem mindent lejátszik, de úgy hallottam, hogy jobb minőséget kapok ha külső lejátszót használok, akár 3D-ben is. Tényleg van érdemi változás a belső lejátszóhoz képest? Ezeket néztem. 61.33 dolcsisat néztem ki. Ez jó lehet?

(#14724) cekkk válasza #75912448 (#14722) üzenetére


cekkk
veterán

Hát nagy kamu gép tud lenen a HDI, lásd a Pro készüléket amit lassan 3 éve mutogatnak üres dobozként és nem tudom mennyi féle verzióban, hogy majd jön stb... Szóval, ha ki lesz állítva és MŰKÖDIK is, akkor hihető lesz, hogy érkeznek, de ha csak ott állnak, akkor sanszos , hogy üres dobozkák :W

(#14725) Patice


Patice
Topikgazda

Ma érkezett új firmware a Dune 301-hez 08.15-ös dátummal. :)

Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

(#14726) #75912448 válasza cekkk (#14724) üzenetére


#75912448
törölt tag

:D ja, tavaly is csak a 101-es tudták időben szállítani. A 301-es elsőre félresikerült, aztán átépítették, majd csak ezután jelent meg. Most bemutatják az üres HD MAX-ot :) Oda kell menni a polchoz, és "véletlenül" ránehezedni a lejátszóra :) . Bár ez sem elég, szét is kell kapni, nehogy valamelyik Smart chip dolgozzon ám a belében.

(#14727) cekkk válasza #75912448 (#14726) üzenetére


cekkk
veterán

Volt eddig is max, ugyan azzal a sigma csippel mint ami a többibe volt :DDD Vagy eggyel újabb, bár sok jelentősége nem volt :DDD

(#14728) erdoke válasza BBéci (#14632) üzenetére


erdoke
titán

"Csak 3,5 colosokban gondolkozom, a kisebbek iszonyú drágák, semmivel nem érnek többet."

Az ár persze fájó pont, de a nagyobb zaj és vibráció, illetve a komolyabb fogyasztással járó jelentősebb melegedés (ezáltal erősebb/zajosabb hűtés igény) nálam elég jelentős érv a notivinyók mellett. Van 3 db 1 TB-os 2,5" HDD-m, és van 3,5" WD Greenből is több méret, de sokkal jobban szeretem a kicsiket, legyen szó külső keretről vagy médialejátszóba építésről.

A legjobb aláírás a héten

(#14729) cekkk válasza erdoke (#14728) üzenetére


cekkk
veterán

Ezt a zajt én soha nem értettem. Elég érzékeny vagyok a zajokra, de soha nem halottam még ki a vinyó hangját a Duneből. Ha filmezek vagy sorozatot nézek azért ha meg nem használom, akkor ugye ki van kapcsolva, torrentezésre nem használom, nem is arra valók a média lejátszók. Na és az a 1-2 Wos különbség hány év alatt térül meg? :U

(#14730) erdoke válasza cekkk (#14729) üzenetére


erdoke
titán

Én jól hallom, amikor a háromfeles vinyók le-felkapcsolnak, de a kis ventilátorok is igencsak tudnak süvíteni. Aktív hűtés nélkül pedig sokkal előbb feldobják a talpukat a nagyobb vinyók. A kicsik röhögve bírnak huzamosabb ideig 50 fokot (laptopba tervezték ugyebár), a nagyok nem igazán... Eddig egyetlen médialejátszóban se láttam igazán komoly passzív hűtést, a szükséges (mély és számos) külső bordázatot ugyanis mindig feláldozzák a dizájn oltárán. Ezek a lejtszók alig nagyobbak a 3,5" merevlemezeknél, gyakorlatilag az egész háznak egy bordázatként kellene kinézni, hogy soha ne menjen a diszk 45 fok fölé.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#14731) Toobee válasza erdoke (#14730) üzenetére


Toobee
veterán

Én is csak a TV ciripelését hallom, a Dune-t nem. Egyébként nálam be van kapcsolva a ventilátor, mert 2 merevlemez van benne. Zenénél se hallom, mikor nem megy a TV, pedig max 1,5 méterre ülök tőle. És én is nagyon érzékeny vagyok a zajokra, főleg a magas hangokra.

https://barbieripnk.hu/

(#14732) cekkk válasza erdoke (#14730) üzenetére


cekkk
veterán

Milyen média lejátszód van, megkérdezhetem? Mert én a Duneben se a ventilátor se a vinyót nem hallom, főleg filmnézés közben, de még este sem amikor igazán csendbe nézünk valamit. ebben egész jó csapágyas venti van, ami pici is, és halk is, De a Nast a 12 centis ventijével nem tenném be a szobába mert az az őrületbe kergetne :D Bár lehet a kicsi a venti zajosabb ami a tápban van. De ha nem hiszed, szívesen látlak egy hallgatózásra, hogy nem hallanál semmit az tuti.
Ha arról nézel filmet nem lenne neki szabad fel/le kapcsolnia, ha meg nem használod, akkor pedig azért. :U

(#14733) Multibit válasza erdoke (#14730) üzenetére


Multibit
veterán

> gyakorlatilag az egész háznak egy bordázatként kellene kinézni
Valami ilyesmi kéne (nem is néz ki rosszul).

(#14734) dudi6


dudi6
senior tag

erre esetleg valaki? Esetleg van valahol olcsóbban? Esetleg más alternatíva?

(#14735) Toobee válasza dudi6 (#14734) üzenetére


Toobee
veterán

Na, komoly egy órát tudtál várni az első kérdezés óta? Ilyen hozzáállással ne is várj választ!

Esetleg még vissza is olvashatnál, naponta 2x ajánlják valakinek az Egreat lejátszóit, köztük az általad kinézettet is. Minden infót megtalálsz róla, még a részletes keresőt sem kell használnod.

[ Szerkesztve ]

https://barbieripnk.hu/

(#14736) erdoke válasza cekkk (#14732) üzenetére


erdoke
titán

Én csak örülök neki, ha se a kapcsolgatást, se a motorizajt, se a kerregést, se a ventit nem hallod. Filmezés közben én sem, de szeretem a hálózaton elérhetőnek hagyni a lejátszóra kötött vinyókat, és este bizony jól hallható a fent említett összes zaj típus, beleértve az új WD Green 3 TB-ot is.
Én maradok a notivinyóknál, abból az utóbbi 13 évben még egy se döglött be nálam, pedig már volt vagy 20 db... Hasonló mennyiségű 3,5" HDD-ből már vagy 3-4 elhalálozott, pedig mindegyik kevesebbet futott, mint a kicsik.
Ha rám hallgattok, azt használtok, amit akartok, nem vagyok fogadott prókátora a kis merevlemezeknek.

(#14733) Multibit
Igen, ilyesmire gondoltam, de a belső hőátadó felület is fontos, az pedig nem látszik a képen. Ugye itt kétszeres hőátadásról van szó egyszer megy a merevlemezről a házra, egyszer pedig a bordákról a levegőbe. Előbbi se mindegy, milyen színvonalon/hatékonysággal kerül megvalósításra.

(#14737) Dorian
Ezt én akár el is hiszem, csak a merevlemez hőmérsékletéről nem tudunk semmit, ami pedig alapvetően befolyásolhatja az élettartamát. Az 5,25-ös diszkek is kihaltak, remélhetőleg a mára igen bumfordi háromfelesek se húzzák már sokáig.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#14737) Dorian válasza erdoke (#14728) üzenetére


Dorian
félisten

Dune D1-ben nincs semmi hangja a 3,5-es vinyónak (asszem Samsung).
Pedig ventilátor sincs benne, nem is melegszik nagyon.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#14738) cekkk válasza erdoke (#14736) üzenetére


cekkk
veterán

Én nem hagyom hálózaton, csak akkor van bekapcsolva, amikor használom, mivel nekem már nem garanciális eleve a lejátszóm, így miért is járassam feleslegesen. Az adattárolásra, és jobb ötletnek találom a NAS-t, mint sok vinyót egy médialejátszón bekapcsolva tartani folyamatosan. De tényleg nem lehetünk egyformák :)

(#14739) erdoke válasza cekkk (#14738) üzenetére


erdoke
titán

A vinyók akkor kapcsolnak be, ha el akarom őket érni, egyébként egy idő után lekapcsolnak. Külső kerettől függ. :K
Viszont amíg mennek, addig zajonganak.

[ Szerkesztve ]

A legjobb aláírás a héten

(#14740) cekkk válasza erdoke (#14739) üzenetére


cekkk
veterán

Értem én. És meg is értem, hogy zavar, én ezért tartom egy jó megoldásnak a NAs persze ha eltudja helyezni olyan helyen az ember ahol nem hallja, és akkor a probléma megoldva. Persze ha nincs rá lehetőség akkor, jönnek számításba a kényszer megoldások.

(#14741) BBéci válasza erdoke (#14728) üzenetére


BBéci
titán

Ebben a pillanatban 60 centire van a jobb fülemtől 3 merevlemez. 2 db 1,5 terás WD Caviar Green és egy 2,5 colos 120 gigás Hitachi. Mindegyik halkabb, és hűvösebb, mint a laptopban lévő Toshiba.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#14742) Peak


Peak
addikt

van egy olyan dolog a vinyóknál, hogy Acoustic Management.
valamelyik tipus támogatja, van amelyik nem.
Vannak Seagate Barracuda ES.2 1TB-os vinyóim, azoknál ha ki van kapcsolva, akkor 12.6 ms elérést csinálnak, de kattognak mint a veszedelem.
Ha bekapcsolom az AM-et, akkor 21 ms-re esik az elérési idő, cserébe nem hallani a kattogást, fejmozgást, max. a forgatómotor alig hallható hangját, ra odahajolok.

a WD greeneknél nem lehet kapcsolgatni, cserébe 14-16ms elérést csinálnak, de nem is hallom, ha működik.

a HD Tune szoftverrel lehet ezt az AAM-et.. ha valakit érdekel.

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

(#14743) cekkk


cekkk
veterán

Egyébként nálam is egyre jobban érik, hogy össze rakok egy XBMC-s gépet.
Iszonyat jó szolgáltatásokat nyújt, és ezzel egyik média játékos sem veheti fel a versenyt :)

(#14744) Z0mbi válasza cekkk (#14743) üzenetére


Z0mbi
senior tag

erre en is vevo lennek... esetleg van valami okos oldal ahol leirjak mik a buktatok? Ami nalam fontos hogy legyen tavkapcsolo, droiddal tudjam cseszegtetni (aszem van xbmc androidra amivel tavkent hasznalhato)
DTSHD MA, es gbit halo. ennyi. Valamint gyonyoru kezelo felulet.

(#14745) Mezga Aladár válasza Z0mbi (#14744) üzenetére


Mezga Aladár
veterán

xbmc.org

Accuphase E-306 integrált erősítő eladó.

(#14746) erdoke válasza BBéci (#14741) üzenetére


erdoke
titán

Az, hogy a laptopodban levő Toshiba HDD xar, és/vagy nem megfelelő a felfüggesztése, egyáltalan nem jelenti azt, hogy a 2,5" merevlemezek általában problémásabbak lennének. Sőt, mind az elmélet, mind a statisztikák mást mondanak. ;)

A legjobb aláírás a héten

(#14747) Z0mbi válasza Mezga Aladár (#14745) üzenetére


Z0mbi
senior tag

kosz ez hasznos :D szarkazmust felreteve engem inkabb a hw resze erdekelne... melyiket erdemes es melyiket nem. nano itx lap ezzel azzal vagy vegyek egy 'minipc-t ' atom -al szerelve vagy hogy...?

(#14748) cekkk válasza Z0mbi (#14744) üzenetére


cekkk
veterán

Most kísérletezgetek vele, a droidos app nagyon fajin :D
Linkelek két képet, ez még most elég kezdetleges, van amiről nem jól talált infót :D Pl SWnál valami SW Robot Chikenről vagy miről :D

Filmek
Zenék
De ami tetszik, hogy iszonyat gyors a filmek megnyitása, nincs az a tökölés mint a Dunemen. :DDD

(#14749) Z0mbi válasza cekkk (#14748) üzenetére


Z0mbi
senior tag

damn

es milyen vason fut az xbmc-d? AC Ryan em van es kivan vele a to..m

[ Szerkesztve ]

(#14750) Peak válasza cekkk (#14748) üzenetére


Peak
addikt

nagyon klaszul néznek ki, de bennem pl. az alakult ki, hogy ezek a felületek olyan embernek jók, akiknek 1) kevés állományuk van, ezért 2.) van idejük és türelmük összeszedni a csillivilli felületekhez az anyagokat, és mindezt 3.) karban is tartják.
képzeld el ugyan ezt mondjuk pl. 15000 album és 2000 film esetén... mi idő, energia, ráfordítás mindenhez ilyen csillivilli külsőt faragni :)
számomra pont ezért jött jobban be a klasszikus böngészős-könyvtárszerkezetes keresés, tekinve, hogy beszédes, logikusan és jól átgondolt felépítésű könyvtárszerkezetet használok, s az sem érdekel, hogy ha nem látom a dvd borítót. :)

egyébként meg igen, AMD+XBMC ;) ojeeeeee :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5900X / 64GB@3.2XMP / Asus TUF 3080Ti / 2x1TB RAID0 NVMe SSD / AW2721D / HyperX Alloy Elite 2 / Razer Basilisk V3

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Milyen asztali médialejátszót? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.