Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-18 14:02:33

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. március

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65901) johnny82 válasza cidalain (#65900) üzenetére


johnny82
őstag

Csak azért gondolkozok androidban, mert rengeteg program van rá. Korábban vettem programot, ami excel és word fájlokat jól kezeli, csak billentyűzet a fontos. Garancia fontos nagyon, ezért nem kell kínai gagyi.

mod: plusz utálom a csempéket! :B :DDD

[ Szerkesztve ]

(#65902) zeusz55


zeusz55
senior tag

Sziasztok!

Feltenném asszonykám kérdését mert én ebben a témában nem vagyok járatos! Kérlek segítsetek neki dönteni, vagy legalább érvelni! Köszi!

"
Tabletet szeretnék venni, de nem tudom, hogy milyen felelne meg nekem…
Amire használnám: Sokat fogok utazni az elkövetkező időben, és emiatt fontos lenne az, hogy viszonylag hosszú üzemideje legyen. Szeretném navigációs eszköznek is használni, fotózni (tárolni azokat), filmet nézni rajta (tárolni…), Office alkalmazásokat használni rajta (dolgoznom is kell majd…) és sokat fogok olvasni, szóval olyan kijelző kellene, ami nem öli meg egy perc alatt a szemet. Mit ajánlatok, milyen árkategóriában nézelődjek és milyen OPrendszerűt? Az android nem a kedvenc oprendszerem, de lehet, hogy tabletet abban lenne érdemes nézni? Valamint tudok e rajta használni adatcserére külső vinyót, és vagy pendrive ot!?
Köszi előre is…

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – =FOR SALE=

(#65903) Shoo


Shoo
senior tag

Hali!

Játékra milyen tabletet tudnátod ajánlani? 7"-ost keresnék minél jobb felbontással. Real Racing 3, Mortal Kombat X, Simcity BuildIt és hasonló játékokra. Ezen kívül netezem és egy kevés filmet is szoktam nézni.
Úgy néztem, hogy inkább jobban járnék egy nagyobb telefonnal, mint egy tablettel. Tévedek?

Előre is köszi!

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#65904) Raruh válasza Shoo (#65903) üzenetére


Raruh
tag

Biza tévedsz :K
Ha nincs benne 3/4G olcsóbban megúszod. Neked is csak az edigital által forgalmazott Memopad 7-et tudom ajánlani [Lásd]. Csak le ne frissítsd.
Az általad említett játékok gond nélkül futnak rajta, kijelzője is szép, az akkuidő is nagyon rendben van.

Raruh voltam! ~Do or do Not, There is NO try!

(#65905) mazsi válasza mouzrr (#65894) üzenetére


mazsi
senior tag

Op3ndott tabletet még ki tudsz fogni Tescoban 9900 forintért. Ár/érték arányban messze veri a húszezres kategóriát.

Egy bontatlan, és egy extrával megpakolt DJI Tello drón eladó.

(#65906) mouzrr válasza mazsi (#65905) üzenetére


mouzrr
őstag

Minőségileg mennyire jó? Azért nem a legolcsóbbat szeretnénk megvenni :B

(#65907) cidalain válasza johnny82 (#65901) üzenetére


cidalain
veterán

Akkor viszont eleg nehez helyzetben vagy.
100-ert nincs normalis billes androidos tab tudomasom szerint jelenleg. A billes tok szerintem nem feltetlenul jo. Esetleg kulon BT bill is jo lehet (ami nem kapcsolodik a gephez fizikailag)?

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#65908) Qkackca


Qkackca
őstag

Sziasztok, erősen gondolkodom egy tablet vásárlásán. Ajánlást/tanácsot/véleményt szeretnék kérni tőletek:

lehetőleg IPS paneles, 8'' körüli, androidos, filmnézésre, játékra, zenehallgatásra kellene. Irányár 35.000 Ft.
Ha esetleg a játék lenne a priritás mire kellene figyelnem jó ár-érték arányában?
Az atomos olcsóbb win-es gépek felhasználó szempontból például egy netbookhoz hasonlóak? Vagy azért csak látszik az elmúlt pár év fejlesztései?

Találtam kettő gépet én is:
Alcor Access Q882M
Alcor Access O819M

A kettő közötti hardveres különbség érezhető? Megéri az árát a drágább (illetve az olcsóbb is) ? Egyáltalán maga az Alcor termékekkel milyen tapasztalatok vannak?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#65909) Shoo válasza Raruh (#65904) üzenetére


Shoo
senior tag

Köszi! Sajnos Írországban élek és itt már nehéz venni memopadot. Ráadásul itt már többen panaszkodtak, hogy meghibásodik és nehézkes a szervizelése. Inkább zenpadot vagy galaxy tab 4et tudok venni. Érdemes külföldröl rendelni?

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#65910) Lacusa


Lacusa
csendes tag

Sziasztok!

Használ itt valaki Allwinner A33-as tabletet? Flashelés után a touchpad nem működik,amiket találtam romokat hozzá azok nem jók. Köszi

(#65911) cidalain válasza Lacusa (#65910) üzenetére


cidalain
veterán

Ez a benne levo Soc tipusa, nem a tableté! Igy persze hogy nehezen talalsz hozza mukodo romot. A tablet tipusat kellene megallapitani. Enelkul itt sem tud segiteni senki.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#65912) lip06


lip06
csendes tag

Jó napot Urak,

kérdésem, hogy első generációs Asus Nexus 7 8Gb tabletet érdemes-e még venni. Lényeg a megbízhatóságon van, főként netezés, fényképnézegetés, egyszerűbb játékok, e-book olvasásra lenne használva. GPS jó lenne.

Fenti célokra melyek az ajánlott 7" tabletek, amelyek a megbízható működéshez nem igényelnek semmiféle "beavatkozást" (pl. rootolás) a felhasználó részéről?

Köszönöm.

http://www.phmegbizhatosag.atw.hu/

(#65913) gyoriae


gyoriae
újonc

sziasztok,

7-8"-os tabletet akarok venni, de nem ismerem a tabletpiacot annyira, kérném segítségeteket abban, hogy milyet érdemes vennem.?
Egyetlen célra használnám: különböző helyeken wifire kapcsolódva, online tartalmat böngésznék rajta!!!
(Semmi, de abszolút semmi egyéb funkcióra nincs szükségem, nem kell semmi csicsa, semmi app, nem kell GPS, stb.)

Büdzsé: minél kisebb - max 20+ ezer.

Böngésztem egy ideje, de a kinézett típusnak(Navon Predator) pont a wifi a gyengéje. :W :W.
Ebben az árkategóriában a legjobb wifivel szerelt, a lehető legmegbízhatóbb tabletet keresem.

Milyet tudnátok ajánlani??

(#65914) Norbi.Sz


Norbi.Sz
senior tag

Nálam van haverom Akai Tab-9800 tabletje, mert rootolni kellett - szinte semmit nem lehet felrakni rá, mert olyan hülyén van megoldva a belső memória használata, hogy van 512MB RAM és X MB memória a felhasználó számára...

DE! Az X MB-ból csak újabb 512MB használható programok telepítésére, ugyanis kb. 1-1.2GB csak fényképek, videók, zenék, stb. tárolására használható, tehát ide nem lehet telepíteni app-okat.
A rootolás sikeresen meg is van, de Link2SD nem működik, system app-okat nem enged áthelyezni a kártyára, hiába ismeri fel és linkeli sikeresen a kártya 2. EXT2 partícióját.

A nagyobb probléma, ami dühít, hogy van egy úgynevezett DU Speed Booster nevű app, amit hiába törlök CCleaner-el, vagy Root App Deleter-el (vagy bármi mással), leszedi, de egy idő után újra megjelenik valahogyan a tableten... Pedig semmit nem rakok fel, így gondolom, ezt valahogyan a gyári ROM tartalmazhatja, amit valamennyi idő után újra fel is rakja valami...
Ez a DU Speed Booster plusszba le is tölt játékokat a tabra, aminek így is kevés a memóriája.

Esetleg tudja valaki, hogy mit lehetne kezdeni a memória használattal/a DU Speed Booster-el?

THX

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#65915) Mr.C


Mr.C
őstag

Üdv!
Knai tabletet fogok rendelni, méghozzá a Teclas x98 plus-t.
érdemes Aliexpress-ről rendelni?
Vagy inkább a Geekbuying?
Esetleg Gearbest?
Vagy még esetlen a banggood esélyes.

[ Szerkesztve ]

sudo rm -rf /*

(#65916) cidalain válasza Mr.C (#65915) üzenetére


cidalain
veterán

Ezek kozul ugy tudom csak a gearbest tudja EU raktarrol szallitani (ha van nekik, de eppen nincs).
Ha az aru nem az EU-ban van szamolj ra 27% afat, es 2000 Ft vamkezelesi koltseget.
Ha nem kapjak el a vamon akkor makod van, de ha igen, egybol kell perkalni, es ennel a termeknel 15-20 ropi plusz...
Szoval en EU raktarbol vennem... Ez lenne a fo szempontom, hogy megusszam az extra fizeteseket... (Jelenleg en is csusztatok egy tabletrendelest, varom hogy legyen eu raktaron)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#65917) Mr.C válasza cidalain (#65916) üzenetére


Mr.C
őstag

Kösönöm! Kontaktálok az eladóval akkor és meg fogom várni, hogy EU raktáron legyen!

sudo rm -rf /*

(#65918) cidalain válasza Mr.C (#65917) üzenetére


cidalain
veterán

Egyebkent jo valasztas. En is ezt vennem ha az android lenne a fontos. De nekem a win lesz a fontosabb, igy en a Chuwi hi10-re varok...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#65919) Exian válasza cidalain (#65918) üzenetére


Exian
őstag

Most lehet, hogy én nézek el valamit, de ő is Windows-os tabletet linkelt. Vagy nem?

(#65920) trafóóó válasza Exian (#65919) üzenetére


trafóóó
tag

Nem nézted ez csak a Geekbuying link Dual OS.
A többi Win.

(#65921) Exian


Exian
őstag

Ha már témánál vagyunk... EZT AZ AJÁNLATOT éppen most kaptam emailben.

Mivel az ára nagyon kedvező és túl alacsonynak tűnik, jól gondolom, hogy ezen csak próbaverziós Win10 van előretelepítve? Vagy nincs is? Meglepne, ha ennyi pénzért teljes értékű, aktivált Win10 lenne rajta...

Mit tudtok erről?

(#65922) trafóóó válasza Exian (#65921) üzenetére


trafóóó
tag

Szokott ennyiért lenni.Ez dual OS és elméletileg rendes Win van rajta.
Viszont ez csak 32GB ROM ami a 2 rendszernél nem túl sok.

(#65923) johnny82 válasza cidalain (#65907) üzenetére


johnny82
őstag

És mit ajánlasz, ha jó a win? Billes tokkal mi a baj? Gondoltam arra is, vagy egy olyan tokra, amiben normálisan megáll asztalon + egy BT bill.

[ Szerkesztve ]

(#65924) Exian válasza trafóóó (#65922) üzenetére


Exian
őstag

Igen, itt most nem is a konkrét gép a lényeg, én is minimum 64GB tárhelyes gépet vennék, a kérdés általános volt, hogy az ilyen olcsóbb tableteken milyen a Win.

Mert olvastam olyat is, hogy rajta van a Win10, teljes értékű is, viszont aktiválni kell, amihez a BIOS-ban lenne kód, de sokszor nincs és így nem aktiválható.

Meg aztán az is fura nekem, hogy hogyan csinálják, hogy egy 25e Ft-os gépen rajta van egy teljes Win10, miközben boltban csak a Win10 Home külön meg 33-35e Ft között van?!

Na, ezt magyarázza meg nekem valaki :)

Mert nézegettünk miniPC-ket is, amiken szintén van Win10, és az a verzió, amin rajta van gyárilag és rögtön aktiválva, az mondjuk 70e Ft volt, amin meg nem volt, vagy csak próbaverzió és utólag, megvásárolt kóddal aktiválni kellett, az meg 25-30e volt. Ezért kérdezem csak.

(#65925) pècsimunkás válasza johnny82 (#65923) üzenetére


pècsimunkás
addikt

www.notebook.hu/hp-tablet-pavilion-x2-10-k000nh-10-1

Èn ezt vettem . Nekem tetszik .

Egyszer már hadat üzentünk az USA- nak, úgy látszik nem tanultak belőle!

(#65926) cidalain válasza johnny82 (#65923) üzenetére


cidalain
veterán

a billes tok szerintem gépelésre nem olyan alkalmas, kivéve, ha asztal mellett dolgozol, gépelsz (mert ugye nem áll meg magától a tab, egy kis kitámasztó fityula tartja az egészet, és nincs tapipad)
Sok gépelésre szerintem valami mágneses dokkolós bill a jó megoldás, de embere válogatja.
Win vonalon szerintem ilyen az Acer Switch, vagy egyes Asus, és Lenovo termékek. Esetleg külföldről jó opció lesz hamarosan a Chuwi hi10 mágneses billentyűvel. További Wines tippekért itt a Win tablet topic

(#65919) Exian
nem kattintottam a linkekre: általános beszerzési tippet mondtam. A Teclast x98 plusnak van dual OS változata, feltételeztem hogy ilyet venne a jóember, hisz androidos topicban volnánk...

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#65927) body007 válasza Norbi.Sz (#65914) üzenetére


body007
addikt

Nem tudok a problémádra megoldást, de ne hívd a (belső vagy külső) tárhelyet RAM-nak / memóriánk mert az két külön dolog ;)

[ Szerkesztve ]

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#65928) ludla


ludla
őstag

Szisztok!
Segítséget kérnék választásban meilyket lenne érdemes venni, netezésre lenne használva.
- chuwi vi7
- Teclast P70 4G
- Cube iwork8 Ultimate
:R

https://www.facebook.com/groups/blackPantherOS/

(#65929) tjb007 válasza ludla (#65928) üzenetére


tjb007
nagyúr

Mindenképpen az utóbbit. Dupla annyi RAM, jóval erősebb processzor, nagyobb felbontású kijelző (igaz az átlója is nagyobb, de a képsűrűség még így is jobb), plusz ugye dual OS-es.

(#65930) Norbi.Sz válasza body007 (#65927) üzenetére


Norbi.Sz
senior tag

Elnézést, picit össze-vissza lett a leírás, de azért írtam 512MB RAM-ot, mert ténylegesen annyi RAM van benne.

+ 1.7GB belső tárhely, melyből csak 512MB használható app-ok telepítésére -> persze ennek az 512MB-nak semmi köze az 512MB RAM-hoz, ezt nem is így gondoltam...

Notebook: Lenovo ThinkPad T61 - Desktop: AMD FX-8320 Eight-Core

(#65931) Mr.C válasza cidalain (#65918) üzenetére


Mr.C
őstag

egyébként igen, win10-es tabletet néztem, igazából az android max előny, ha a hölgy nem boldogulna a winnel

sudo rm -rf /*

(#65932) net91 válasza cidalain (#65898) üzenetére


net91
senior tag

Köszönöm a választ.
Tájékozódom Huawei Mediapad M2 vonatkozásában.

Az ember feláldozza az egészségét, hogy pénzt keressen. Aztán feláldozza a pénzét, hogy visszaszerezze az egészségét. És mivel olyan izgatott a jövőjével kapcsolatban, hogy elfelejti élvezni a jelent; az eredmény az, hogy nem él sem a jelenben, sem a jövőben; úgy él, mintha soha nem halna meg, és a

(#65933) RicsiSuly


RicsiSuly
aktív tag

Sziasztok!

Nézegetem a www.gearbest.com-on a Teclast tableteket ezekről mi a vélemény megbízhatóak? Másik nagy kérdésem a garancia ügyintézés hogy megy? Vissza kell postázni ahova írják? Postadíjat azt nekem kell benyelnem?

Köszönöm a válaszokat!

Üdv SRicsi

(#65934) csendes válasza RicsiSuly (#65933) üzenetére


csendes
őstag

Általában neked, kivéve, ha a Paypal-nál éppen olyan akció van, hogy ők fizetik. De ha Kínába kell visszaküldened az EU raktárból vásárolt árut, akkor még jó eséllyel vámot is fizetsz, amikor megjön.
A drágább típusok általában megbízhatóak, az olcsóbbaknál lehet néhány halott pixel, stb.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#65935) cidalain válasza csendes (#65934) üzenetére


cidalain
veterán

Ez mondjuk nem teljesen van igy.
Gariba visszakuldott, vagy javitasbol visszajott cuccert nem kell vamot fizetni. Mondjuk le is kell papirozni normalisan. Na erre kepes e a kinai azt nem tudom. (Pl cegunk szallit kulfoldre termekeket, es hat nehanapjan vissza kell hogy kuldjenek 1-1 darabot javitasra. Es megldhato. Mi sem fizetunk vamot a hozzank visszakuldott javitani valoert. Igaz pl a svajci partner autozik 20km-t es Franciao-bol postazza)

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#65936) csendes válasza cidalain (#65935) üzenetére


csendes
őstag

Nem kell, ha igazolni tudják az áru eredetét a NAV számára. Nem a kínainak kell lepapírozni, hanem az áru fogadójának. Akkor lehet gond, ha EU-n belül vásárolt cikket EU-n kívülre kell visszaküldeni, mert ilyenkor nincs a vám korábbi befizetését igazoló papír.

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#65937) body007 válasza csendes (#65936) üzenetére


body007
addikt

Na de eu-eu kozt nincs vam. Akkor ha en kikuldom csajnaba az eu-ban vasarolt holmim gariba miert akarnanak tolem vamot szedni (euban vettem, nem?). Nem annyi, h igazolom a euban torteno vasarlast es kesz? Persze ezt mar a kikuldesnel lepapirozom.

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#65938) cidalain válasza body007 (#65937) üzenetére


cidalain
veterán

Illetve nem is a vasarlast kell igazolni (itt van az euban, nem erdekes hogy kerult ide. Mar itt van)
Hanem azt, hogy az a valami eleve innen ment ki, majd ugyanaz jott vissza!
De mivel kifele kuldeskor is at kell mennie a vamkezelesen, ugyanugy a magyar oldalon is, ezert ebbol nem lehet problema. Errol kap az ember papirt. A futarceg intezi.

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#65939) kerxy


kerxy
senior tag

Sziasztok!

Ismerősömnek kéne egy tablet, alapfelhasználásra, tehát netezés valamint sok videó/film nézése, játék ritkán. Rendszerben android, méretben olyan 10" körül lenne jó. Mindenképpen új és itthon beszerezhetőre lenne szükség, árban olyan 80 eFt. Preferált lenne a Samsung vagy a Lenovo, de meggyőzhető másról is. Mit mondjak neki? :)

Előre is köszi az ajánlásokat.

(#65940) Goldelf


Goldelf
csendes tag

Sziasztok!

Ezt a vasat érdemes megvenni ennyiért?
[link]

Játékra lenne többnyire, 3g/4g fontos, ki tudja mikor változtatják meg a céges Wifi jelszót... ;-)

[ Szerkesztve ]

(#65941) csendes válasza Goldelf (#65940) üzenetére


csendes
őstag

Nagyon jó az akku, FHD kijelző, 4G.
Viszont, ha nem tudod az ÁFA-t visszaigényelni, kicsit drágának tűnik, ha összehasonlítod ezzel (10" QXGA kijlező, 64GB ROM, Dual OS, 3G) EU raktárból [link] 162 dollár + szállítás (kb. 10 dollár).

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#65942) Goldelf válasza csendes (#65941) üzenetére


Goldelf
csendes tag

Köszi a választ!

Sajnos azzal vagyok meglőve, hogy Sodexo-s ajándékutalványból akarom venni, és ez eléggé leszűkíti a lehetőségeket. Huawei M2-őt néztem, tetszik is, de ugye abból hiányzik a 3g/4g. Létezik olyan verzió is, de nem nagyon forgalmazzák itthon.

(#65943) csendes válasza Goldelf (#65942) üzenetére


csendes
őstag

Akkor kínai webshop kilőve. Mindenképpen 8" kell? A FHD feltétel, vagy elég 1200x800 felbontás? Esetleg elég 1GB RAM? A 3G/4G-hez van esetleg Androidos mobilod BT-szal, amiről meg tudod osztani az interrnetet?

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#65944) Goldelf válasza csendes (#65943) üzenetére


Goldelf
csendes tag

FHD- feltétel. :-)
Androidos mobilom nincs, sima fapados telefonom van, nálam a mobil csak telefonálásra van használva, ezért is kell a tablet.
Igazándiból 100-110-et szánok rá maximum, abból próbálom kihozni a maximumot.

(#65945) csendes válasza Goldelf (#65944) üzenetére


csendes
őstag

Akkor esetleg még van egy olyan ajánlat, amivel egyben kapsz androidos tabletet és okostelefont, és még kicsit olcsóbb is: [Asus PadFone S]. Teszt: [link]

[ Szerkesztve ]

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#65946) taip válasza Goldelf (#65944) üzenetére


taip
senior tag

Ha már edigital, akkor miért nem a lenovo Tab 2 A10?

Ugyanannyiba kerül, mint az általad mutatott, de szerintem több szempontból is jobb.

Magyarul -val, -vel és NEM -al, -el. Legyünk már ennyire igényesek az anyanyelvünkhöz... (Például: 1-gyel, 2-vel, 3-mal, %-kal, stb.)

(#65947) Mr.C


Mr.C
őstag

Azt írják, nem lez EU raktárban a Teclast x98 plus gearbest-en. Mennyivel kell így számolnom? Vagy rendeljek akkor máshonnan?

sudo rm -rf /*

(#65948) Arti1


Arti1
aktív tag

Sziasztok,
eddig egy PRESTIGIO MultiPad Ranger 8.0 4G tabletet használtam, az igényeimet teljesen (najó, nagyrészt) lefedte.
Most, hogy nincs, valami kellene helyette.
Szemezgetek a dual-boot-os tabletekkel, az sem lenne gond, ha két oprendszer lenne rajt.
A 8" teljesen jó méret volt, annyi volt a gondom a Prestigio-val, hogy nem találtam rá tokot (kínában sem) ami nem pull tab hanem nyitható, hátsó támasszal lett volna, és nem gumiszalagokkal rögzítős sarkú megoldás, mert az nem tetszett egyáltalán és csak nagyon kifeszítve tartotta volna meg a tabletet. Bluetooth-os billenytűvel egybeépített tokot meg egyáltalán nem találtam rá, ezért valami értelmes méretezésű tabletet szeretnék helyette.
Főleg internetre lenne használva, játékra nem kell, esetleg egy-két film (TV-re csatolva akár, hdmi out).
Nem tudom a 10"-os tableteket mennyire kényelmes a 8"-osokhoz képest kézben tartani fotelben vagy ágyon, eddig a 8" elég volt.

■ Hány hüvelykes legyen a kijelző? 8"
■ Új, vagy használt készüléket szeretnél vásárolni? lehet új is, használt is
■ Itthon szeretnéd megvásárolni, vagy a külföldről való beszerzés is opció? Rendeltem már kínából, nem gond
■ Mire szeretnéd majd leginkább használni? (játék, internet, filmnézés stb.) internet, fórumok, zene, esetleg film (szeretnék rá OTG-t, hdmi-t) ha dual boot-os, office is kellene (Word, Excel), játékra nem szeretném használni, meg fényképezni sem szeretnék vele
■ Mekkora pénzösszeget szánsz rá maximum? kb. 50 eFt vagy ennek megfelelő deviza :) (ÁFÁ-val, vámmal együtt, ha ez már ÁFA-köteles, ha megfogják)

Ja és most rendeltem egy 64GB-os MicroSD kártyát, jó lenne, ha támogatná :) de ez nem szempont, van 32-es is valahol a fiókban :)

Főleg WIFI-t használnék (főleg otthon), nem szükséges a 3G/4G, max. megosztom a telefonom 4G-jét WIFIre és kész, ha nem találok WIFI-t valahol.

Tervezek hozzá bluetooth-os billenytűs tokot, ezért ne legyen olyan deformált formájú, mint a Prestigio :)

Nem kell a legújabb technika, nem vagyok pixelhasogató, de azért menjen rendesen :) sajnos nem vagyok képben a legújabb fejlesztésű procikkal, meg az ilyen részletekkel, ezért is remélem, hogy tudtok ajánlani valami jó ár-érték arányú gépet.

Köszönöm előre is az ötleket!

http://www.shutterstock.com/g/Arti_Photo?rid=264901704

(#65949) csendes válasza Mr.C (#65947) üzenetére


csendes
őstag

+27% ÁFA, ami a szállítási költségre is vonatkozik, ezen felül például még a Magyar Posta külön díjat számol fel a vámkezelésért, de ez fuvarcégtől függ.

Ki állította meg az órát? Néha az az érzésem, hogy Magyarországot is Kínában gyártották.

(#65950) Mr.C válasza csendes (#65949) üzenetére


Mr.C
őstag

akkor érdemes pl aliexpressről rendelni?

sudo rm -rf /*

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.