Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#48165) z0d1AK válasza kovacs65 (#48163) üzenetére


z0d1AK
veterán

Maga a processzor nem rossz, persze kérdés, hogy mire. Azért a Flexcom sem megy rá a korrekt tájékoztatásra, hiszen ,,extragyors 8 magos 1.8 Ghz-es Samsung Exynos 5 Octa 5410" áll a leírásban, ami marketingnek jó, de elég sok fontos dolgot nem említ. Ilyen az, hogy ez egy big.LITTLE architektúrát alkalmazó SoC, azaz fizikailag tényleg nyolc mag található meg benne, gyakorlatilag viszont ez 4+4 magos. Négy Cortex-A15-ös 1,8 GHz-es és négy Cortex-A7-es 1,2 GHz-es mag található benne, ezek pedig nem képesek párhuzamosan üzemelni, azaz vagy az egyik, vagy a másik négyes megy, függően a teljesesítmény igénytől.

Közben ahogy látom, a Flexcom is a másolós kínaiakra hagyatkozik, azaz a Samsung TouchWiz felület lett másolva a készülékeiken.

Persze pozitívum lehet a microUSB 3.0, a HDMI, a HSPA+, a Dual SIM, az SoC, az FM rádió, a GPS, a 2 GB RAM, illetve a 16 GB háttértár is.

Viszont nincs infó a minőségről, a garanciális háttérről, illetve valószínűleg a szoftver frissítés is hiú remély lesz ezen készülékek esetében.

MOD:
A korrekt tájékoztatás mellé én azt is odabiggyeszteném, hogy az ár nem tartalmazza az Artisjus matrica díját, bár ez legalább fel van tüntetve alatta, még ha jóval kisebb betűkkel is.

89.990 Ft (Bruttó)**
**A fenti eladási ár az Artisjus jogdíját NEM tartalmazza! Artisjus jogdíj 4.267 Ft (Bruttó)

Gondolom ez is amolyan "marketing fogás", azaz hogy de jó, csak 90 ezer, aztán ugye a végelszámolásnál rájön még 4267, mint Artisjus, plusz 1500 ft szállítási költség. Így a végösszeg már 95757 forint, azaz bő 5%-kal magasabb. De ugye így az Olcsóbbaton, meg az Árukeresőn aki megtalálja, azt látja, hogy csak 89.990 ft...

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.