Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-14 18:50:17

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41227) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Sziasztok!

A segítségetekre lenne szükségem az alábbiakban.
Androidos tabletet keresek egy kollégám kérésére a gyerekének max 50ért (tényleg a teteje, 51e sem fér bele) a következő paraméterekkel:

Android 4+
7-10"
min 1024*600
IPS/PVA (ha jó minőségű, tft is lehet, csak tényleg jó panel legyen, esetleg karcálló bevonat sem ártana)
GPS (ezen borultam ki, e miatt nem találok igazán jót, de márpedig kell és slussz)
kamera (szintén hülyeség szerintem, de márpedig kell - akkor meg már legalább AF legyen benne szerintem, de ha ezen múlik, AF se legyen)
1 GB RAM
bővíthető SD-vel
tisztesség készülékház, nem recseg-ropog (esetleg fém, de bilibe lóg a kéz)
min 2 mag (valami A9-nek örülnék)
Rendes GPU, ne essen zavarba egy fHD tv-re kötéstől

2 évet ki kellene húznia.

Friss szoft nem túl gyakran érkezik erre a kategóriára, jó lenne ezért egy 4,1 vagy 4.2, de ezt házilag is megoldhatják, ha csak ezen múlik.

Nem mai történet, de eléggé kényelmesen bántam az idővel, kicsúsztunk ezért abból, ami felé terelni akartam, a Pandawill/DealExtreme... rendelésből (nem jönne meg a szülinapig); csak a hazai piac maradt.

Most "rám pirított", hogy akkor kellenének a konkrét típusok, boltok, árak, hogy választhasson.

Én pedig lóhalálában csak bennetek bízhatok. :)
Köszönöm a segítséget előre is.

Si tacuisses, philosophus mansisses.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.