Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-13 20:12:54

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#37024) Homer


Homer
tag

Sziasztok!
Kérdéssel fordulnék hozzátok az alábbi témában:
Samsung galaxy note 10.1 esetében, ha beépek a Galériába, megjelenik egy ikon, a jobb felső sarokban, az alábbi szöveggel: "Lejátszó váltás".
Íme egy kép róla:

Tapogatva az ikont, a Samung UE40ES6800 tv-men megjelent egy kérdés, hogy engedem-e a csatlakozást az eszköznek. Elfogadtam. Onnantól nem kérdez. A tv mutatja amit kell neki... :)

Pár kérdésem lenne ezzel kapcsolatban:
- Milyen technológiával kapcsolódik ez esetben a két eszköz? (helyi hálózaton található eszközök közt keres kijelzőket, DirectWIFI, vagy egyéb?)
- Pározódnak valahogyan ilyenkor az eszközök? Úgy értem, ha igen, akkor csak kell "emlékezniük" egymásra. Lehet ezt a listát módosítani?
- A tv-ben találtam olyan funkciót, hogy csatlakozott eszközök, mely listából ha töröltem a note-ot, akkor újra megkérdezte, hogy engedélyezem-e. Viszont a note-ban nem találtam ilyesmit. :(

Amiért kérdezem ezeket:
Ez tök jó funkció, meg minden, csak mivel panel házban lakom, nem tudom, hogy a többi 50 lakónál is megjelenik-e ugyan ez a kérdés a tv-jükön, amikor tapizom a megosztást a notimon!? :)

Köszi előre is! Remélem tud valaki segíteni.

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.