Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-10 11:35:50

LOGOUT.hu

▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2024. május

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13801) z0d1AK válasza zedok (#13800) üzenetére


z0d1AK
veterán

Csak zárójelben jegyezném meg én is, hogy a 720p az nem fullHD.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13802) salapp válasza aag (#13794) üzenetére


salapp
addikt

Asszony végül ilyet kapott, nagyon hálás, hogy megszabadítottam a Wayteq 100is-től, ezt meg imádja, akku idő szuper, sebesség is, hd-lejátszás netről is szuper. Egyedül a saját hangszórója - nyilván kategóriában ez van ennyiért - egy rakás...
Én ajánlom.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#13803) zedok válasza z0d1AK (#13801) üzenetére


zedok
senior tag

Elnézést, igazad van. Akkor mi is a 720p? Végülis csak egy felbontás. Akkor mégis minek lehet nevezni? :B Sima HD film?

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#13804) z0d1AK válasza zedok (#13803) üzenetére


z0d1AK
veterán

A 720p (1280×720) sima HD, a 1080p esetén beszélünk FullHD-ről (1920×1080).

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#13805) zedok válasza z0d1AK (#13804) üzenetére


zedok
senior tag

Köszönöm!

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#13806) vamzi válasza slashpm (#13799) üzenetére


vamzi
őstag

Ha a smartq t20-ra feldugom a nikon d5100-am, akkor alapból megnyílik a galéria a fényképezőn található képekkel, amit böngészhetek vagy importálhatok a tabletre.

(#13807) slashpm válasza vamzi (#13806) üzenetére


slashpm
csendes tag

Nekem Canonom van, de ez mindenesetre jó hír, köszi!

(#13808) ityam válasza ityam (#13705) üzenetére


ityam
senior tag

Végül visszavittem gariba. Kipróbáltunk másik 6 ilyen tabletet. Mindegyik csinálta a kijelző hullámzást ha hozzáértünk a hátlaphoz. Kivéve ami ki volt rakva bemutató pédányt :D
Igaz az fehér volt nekem meg fekete volt és csak feketék voltak már. Végül visszaadták a pénzt. Bár jobban örültem volna neki ha találunk egy jót. Később hátha jön újjabb szállítmány fehérből ami jó lesz.

(#13809) vamzi válasza slashpm (#13807) üzenetére


vamzi
őstag

Nincs mit. Mivel kezel külső kártyaolvasót és pendriveot így szerintem bármelyik fényképezőt olvassa.

T20-t szeretnél venni? Ha igen akkor kérdezz bátran, bármit letesztelek neked.

(#13810) Mandarinn válasza slashpm (#13799) üzenetére


Mandarinn
senior tag

Az is egy megoldás hogy olyan Micro SDHC-t veszel amihez adnak sima SDHC adaptert. És ezt használod a fényképezőgépben. Ha rá akarod tenni a tabletre a képeket akkor meg kiveszed az adapterből és lazán behelyezed a gépbe. plusz kábel sem kell.

(#13811) aag válasza salapp (#13802) üzenetére


aag
őstag

Jó lenne egy Skype videó-telefonálás teszt. Benne vagy valamelyik este?

(#13812) tvamos válasza Mittu88 (#13763) üzenetére


tvamos
nagyúr

Errol az jutott eszembe, hogy az Y-kabelre nem csak halozati tapot, hanem USB power bankot is lehet kotni. Igaz, akkor 2 kutyu log a tabon, de lehet akarhol, buszon, vonaton is filmezni.

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#13813) malwy


malwy
senior tag

Eldöntöttem, hogy nem ICOO D50-nel hanem Ramos W17pro-val kezdem tabletes pályafutásom. Megrendelném pandawillről, erre behal az oldal... Most ezt vegyem jelzésnek? :DDD

(#13814) vamzi válasza malwy (#13813) üzenetére


vamzi
őstag

sajna aránylag sokat van lehalva a pandawill. Szerintem ezzel minden nem kínai helyről csatlakozó szembetalálkozik. Tegnap este a hirlevelükbe valami 7 colos táblát reklámoztak valami 50-60 dodóért akciósan, de nem tudtam meglesni, mert igen gyengén jött be az oldal.

(#13815) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

Magyar gyártású univerzális tablettartó:-) http://www.argep.hu/popup.asp?pid=174967658&pnr=10001&foto=1

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#13816) zedok válasza Sanzaa (#13815) üzenetére


zedok
senior tag

Jól vettem ki az iróniát? :DD

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#13817) Mittu88 válasza tvamos (#13812) üzenetére


Mittu88
senior tag

most már mindegy, az amúgy drágábban jött volna ki, nem? vagyis nem tudom pontosan mi az a power bank, csak elképzelésem van: ezek a hordozható akkuk, nem?

(#13818) Shoo válasza Sanzaa (#13815) üzenetére


Shoo
senior tag

Végülis, ha az ipadnak wc-pumpa van...az androidnak simán lehetne:D

Galaxy S9; Galaxy Watch; Galaxy Note 8; Dex Station; Asus Zenpad 8.0

(#13819) arnyekxxx válasza Mittu88 (#13817) üzenetére


arnyekxxx
veterán

pl. ilyen

Ujabb felmerült kérdés a hozzáértők felé. Lehet valahol állítani az androidban, hogy milyen aksiszintnél kezdjen el feldobálni ablakot? Most 14%-nál kezd szólogatni és eléggé idegesitő, hogy még utána egy órát minimum megy a gép.

[ Szerkesztve ]

(#13820) Mittu88 válasza arnyekxxx (#13819) üzenetére


Mittu88
senior tag

aham, ilyenre gondoltam én is :) :R

(#13821) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

Sziasztok!

Van esetleg valahol egy összefoglaló táblázat, hogy mi a különbség az ainol táblák között?

Valamint létezik köztük olyan, ami legalább 1ghz, legalább 1024x600, és 30ezerbe belefér? Ha igen, honnan érdemes rendelni?

Köszi szépen!

(#13822) tvamos válasza Mittu88 (#13817) üzenetére


tvamos
nagyúr

Igen, ilyesmikre gondoltam!

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#13823) mycso válasza r3dsnake (#13821) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Hát, ha erre gondoltál, akkor ITT próbáld meg összehasonlítani őket.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#13824) tvamos válasza mycso (#13823) üzenetére


tvamos
nagyúr

Ez a Novo 8 jo lehet, a Cortex A9-el... De miert Froyo?

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#13825) mycso válasza tvamos (#13824) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Gondolom, mert az már "régi" tavalyi modell.
Egyébként a 2012-es modellek között vannak elég jók. :K

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#13826) ricsi99


ricsi99
addikt

Sziasztok
Szereztem egy kis tablet-et , Android 2.2 fut rajta ... letezik e olyan progi ra amivel wifi halozatot lehet rajta letrehozni?... konkretan arra kellene hogy be tudjak menni a pc-m megosztott particiojara es azon levo adatokat tudjam hasznalni mint egy halozati meghajtot

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#13827) Imy válasza r3dsnake (#13821) üzenetére


Imy
veterán

Annyiért nem fogsz kapni...

(#13828) keccsa válasza tvamos (#13822) üzenetére


keccsa
aktív tag

Ezt meg kirándulásra is magaddal viheted (rákötözöd a hátizsák tetejére, és töltődik, amíg te szenvedsz a hegyen... :D ): [link]

Mindenki magának hülye!

(#13829) ans válasza r3dsnake (#13821) üzenetére


ans
aktív tag

Én is hasonlót keresek. Ha nem akarsz kínából rendelni, van itt az aprón elf:[link]

Aurora is van, de az drágább.

(#13830) salapp válasza keccsa (#13828) üzenetére


salapp
addikt

De ez pl. táblagéphez nem jó, mert az usb-ről nem töltődik sajna, vagy rosszul tudom?

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#13831) tvamos válasza keccsa (#13828) üzenetére


tvamos
nagyúr

Van egy hasonlo, de annyi aramot nem ad, hogy az atrix menjen rola, nem hogy toltodjon is! (Mondjuk, ha lenne 4-5... az mar lehet, hogy jo lenne...)

[ Szerkesztve ]

"Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

(#13832) r3dsnake válasza Imy (#13827) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Prohardver is tele van 28ért elf-fel, az elf2 pedig 150 dolcsi lesz, és megy már a pre-order.

Abban dualcore lesz [link]

[ Szerkesztve ]

(#13833) tjb007 válasza r3dsnake (#13832) üzenetére


tjb007
nagyúr

Már legalább egy hónapja (vagy több is) megy a pre-order de nem igen akar megjelenni pedig már az előző hónapban meg kellett volna neki, bezzeg a Ramos W17 Pro meg már megvásárolható.

(#13834) r3dsnake válasza tjb007 (#13833) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Amúgy van még hasonló tábla ilyen árkategóriában, aminek érdemes lenne utánanézni? Ezt a táblát is tegnap találtam, amikor az elf-et nézegettem. Pl fontos lenne, hogy legyen előretelepített market, de tudtommal ez nem mindegyiknél van így.

(#13835) aag válasza tjb007 (#13833) üzenetére


aag
őstag

bezzeg a Ramos W17 Pro meg már megvásárolható.

???

(#13836) tjb007 válasza r3dsnake (#13834) üzenetére


tjb007
nagyúr

Egyelőre nincs más ebben az árkategóriában.
Előre telepített Play Store valóban nincs rajta de a Ramos azt ígérte, hogy elérhetővé teszik de már erre sem szükséges várni mert megoldották: [link]

(#13835) aag

Ennél magyarabbul már nem tudom leírni, hogy a kétmagos processzorral szerelt Ramos W17 Pro már megvásárolható, nem úgy mint a már jó régen beharagozott Ainol tabletek aminek nyoma sincs még.

(#13837) r3dsnake válasza tjb007 (#13836) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Lol ez még olcsóbb is 10$-val mint a másik, és ha jól látom jobb panel és több tárhely.

Valaki esetleg tudott már beszerezni ilyet? Vagy inkább az ainolra lenne érdemes várni?

Köszi!

(#13838) tjb007 válasza r3dsnake (#13837) üzenetére


tjb007
nagyúr

Nem IPS panel van benne, több helyen is el van írva.

(#13839) r3dsnake válasza tjb007 (#13838) üzenetére


r3dsnake
nagyúr

Nem gond végülis. Akkor csak tárhelyben különbözik az anioltól? Melyiket lenne érdemesebb?

(#13840) aag válasza tjb007 (#13836) üzenetére


aag
őstag

Dejó, végre nincs az a bunkó-vastag keret. Ráadásul nem fekete. Szóval ez tetszik! :C

(#13841) tjb007 válasza r3dsnake (#13839) üzenetére


tjb007
nagyúr

Ezt a kérdést passzolnám.
Ahány oldal annyiféle leírás, az egyiknél 5000mAh -s akkut írnak, a másikon meg 3200 -at, a fizikai méretek a különböznek oldalanként.
Ami tuti biztos az a nagyobb tárhely.

(#13842) SShadow


SShadow
aktív tag

Sziasztok érdeklődnék hogy milyen tabletet érdemes venni az olcsó kategóriából?

Igazából egy 7"es lenne a legjobb hordozhatóság szempontjából de néztem a nagyobbakban már van IPS panelllel rendelkező.

A következő gépeken gondolkozom:

Wayteq X-pad 70i
Erről egész jókat olvastam nem is drága és még azt írták a minőség is jó
Ez lenne a befutó ha lenne beépített 3g ebben az árban:)

Concord Tab 9.7
Kicsit nagy de az IPS miatt biztos jó ráadásul van belőle 3G-vel szerelt mondjuk az picit nagyobb 10,1:))

Wayteq X-pad 100is
Nem tudom ez és a Concord között van e különbség v. ebből van e 3G-s példány?

MyAudio Series 9
Kinézetre ez visz nálam minden van IPS az ára sem rossz ráadásul 1.2GHZ megy a proci:)

A kérdés hogy minőségre melyik az amit érdemes venni ami nem fog szétesni?
A másik kérdés hogy mivel a procik eléggé "alacsony" órajelen vannak gyárilag lehet e valamelyiket ezek közül Overlockolni mondjuk egy 1,5 vagy 1,6GHZ szerintem már érezhetően jobb lenne nekik:)))))

Ja a felhasználást nem írtam igazából netre és játszani kellene mindenképpen olyan amibe a MAIL400 van mert az legalább viszi az új játékokat is (GTA,Shadowgun, stb)
A keret valahol 60-70között van.

Előre is köszi a válaszokat

Ákos

(#13843) koncsik válasza SShadow (#13842) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

A Concord 10.1 3G TFT LCD-s, nem IPS. (7" IPS-sel kínaiakat találsz). Többiről a nálam hozzáértőbbek és tapasztaltabbak.

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#13844) Sanzaa


Sanzaa
senior tag

A ConCorde 9.7 IPS most 54560 Ft a PCX webshopban inygenes házhozszállítással. Azt hiszem május végéig.

Lenovo Vibe Z2 Pro

(#13845) Mittu88 válasza r3dsnake (#13839) üzenetére


Mittu88
senior tag

aha, meg a szállítási költség 30 dodó. (L) android-sale.com :W

(#13846) salapp válasza SShadow (#13842) üzenetére


salapp
addikt

Asszony szombat óta használ egy Ccorde 9.7-est, és tökéletes választás volt. Sztem a képernyő se túl nagy, éppen jó.

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#13847) Dzsano


Dzsano
tag

Nálam is hasonló a gond:

Concord Tab 9.7 IPS 1200-as proci, 3750 mAh kapacitású lítium-polimer aksi,

Wayteq X-pad 100is 1000-es proci, 8000 mAh,

MyAudio Series 9 1200-as proci, 8000 mAh

Az akkumulátor teljesítmény nagyon érdekes! Árban egyformák, mind IPS, a kamera nem érdekes.
Főképp e-book olvasásra lesz, tehát kellene a "nagy" rendelkezésre állási idő, és fénykép nézésre, szokásosak, internet, stb. stb. Videó nem érdekes.

A legnagyobb kérdés: melyiket?

(#13848) Dzsano


Dzsano
tag

Ezt ismeri valaki?
Funscreen Funtab gemini 10c40
1500-as procival, de nem IPS panel.

[ Szerkesztve ]

(#13849) SShadow válasza salapp (#13846) üzenetére


SShadow
aktív tag

Mennyi gyors a böngészés rajta?Nem akad nagyon ha komolyabb oldalakat nézegetsz vele?

(#13850) tjb007 válasza SShadow (#13842) üzenetére


tjb007
nagyúr

"Ez lenne a befutó ha lenne beépített 3g ebben az árban"

Nem tudom melyik párhuzamos univerzumból írod ezeket a sorokat de ha beépített 3G -re van szükséged akkor azt meg is kell fizetned. Egy hamar ne számíts rá, hogy 40000 forintért ilyen tabletet fogsz kapni, főleg nem itthon.

"Concord Tab 9.7
Kicsit nagy de az IPS miatt biztos jó ráadásul van belőle 3G-vel szerelt mondjuk az picit nagyobb 10,1"

Nincs belőle 3G -s verzó, amiről te beszélsz az a ConCorde tab 10.1 aminek köze sincs a 9.7 IPS -hez.

"Wayteq X-pad 100is
Nem tudom ez és a Concord között van e különbség v. ebből van e 3G-s példány?"

Van közte különbség (más a SoC) és nincs belőle 3G -s verzió, ha lenne az is 75-80000 forint körül lenne, annyiért meg nem sok embernek kéne.

"MyAudio Series 9
Kinézetre ez visz nálam minden van IPS az ára sem rossz ráadásul 1.2GHZ megy a proci"

Ez már csak azért is vicces mert ez teljesen (milliméterre és csavarra) ugyanaz (- szoftveres gondoskodás a ConCorde javára) mint a ConCorde tab 9.7 IPS :DDD

"A másik kérdés hogy mivel a procik eléggé "alacsony" órajelen vannak gyárilag lehet e valamelyiket ezek közül Overlockolni"

Nem lehet, ez nem Core i7, ezek ennyit tudnak. Ha nagyobb órajelet szeretnél akkor nyúlj mélyebben a zsebedbe és áldozz rá többet, mondjuk a dupláját. Ha ez nem opció akkor kénytelen leszel beletörődni, hogy ezek ennyit tudnak.

Ha van rá lehetőséged és időd akkor próbáld ki mindegyiket, úgy könnyebb választani.
Ha leginkább játékra szeretnéd használni akkor inkább várd meg a kétmagos modelleket.

(#13847) Dzsano

ConCorde tab 9.7 IPS vagy WayteQ xTAB-100is, amelyik jobban tetszik.

(#13848) Dzsano

Az is csak 1,2GHz -en megy, többet nem bír.
Inkább felejtsd is el és a pár sorral feljebb levá két modell közül válassz.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Androidos tablet topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.