Hirdetés

2024. június 11., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:38

LOGOUT.hu

Először is szeretnénk mindenkit üdvözölni a topikunkban. Igyekszünk rövidre fogni a következőket és remélem sok kérdésre tudunk válaszolni ezzel a kis összefoglalóval. Jó fórumozást mindenkinek és hosszú aksiidőt! :K

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tokból én ezt rendeltem, ebből láttam élőben is a Note 4 simára valót.

Nagyon fain, hátul note 4 felirat van rajta / igaz ha 4X-re valót veszünk ,akkor meg az lesz rajta, de ennyi belefér :D

Sarkoknál erősített, minőségi kialakítású. De sajnos még várok rá.

[link]

-

(#62) Dalzarus


Dalzarus
tag

Egy kicsit összezavarodtam a sok típusszám közepette. :DDD
Tehát ha ezt [link] rendelem meg, akkor a 4X-hez való tokot és üveget kell nézzek?

(#63) draco31


draco31
veterán

Keresek egy beállítást, amit nem találok.
Konkrétan, pin kóddal van a telefon védve, és ha kapok valami értesítést, pl messenger, akkor a korábbi telefonok ilyenkor csak annyit irtak, hogy az adott program akar valamit, itt meg egyenlőre megjelenik az üzenet is. Ezt akarom beállítani.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#64) Upo válasza draco31 (#63) üzenetére


Upo
addikt

Az az adatvédelmi jelszó lesz szerintem. Talán a képernyőzár menüben a pin kód jelszó alatti sorban volt az adatvédelmi jelszó ha jól rémlik. Most nem tudom megnézni, épp fastboot flashelés megy.

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#65) rejtő válasza Upo (#55) üzenetére


rejtő
tag

Szia.
Nem rokonom vagy barátom a hardveraprós eladó, de én úgy értelmezem, hogy 1 év teljeskörű Xiaomi garancia, plusz 1 év szervizgarancia. Itt van az, hogy az alkatrész már nem ingyenes. Ha állja ezt az eladó, akkor elvileg jobb a garanciális feltétel mint az Eustock. Gondolom a garancialevélen rajta lesz a szerviz címe, ott lehet érdeklődni, de lehet megmondja az eladó is.

(#66) Ganzer válasza Dalzarus (#62) üzenetére


Ganzer
aktív tag

Szia! A válasz igen :)

(#67) draco31 válasza Upo (#64) üzenetére


draco31
veterán

Az nem az ahogy látom.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#68) Graphics válasza draco31 (#63) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Beállítások - Telepített alkalmazások, és ott a Messrngernel az engedélyekkel tudsz babralni, pl felugró értesítést, lezárt képernyőre, ilyesmik

-

(#69) Upo válasza draco31 (#67) üzenetére


Upo
addikt

Beállítások - Képernyőzár és ujjlenyomat - Haladó beállítások, és itt van olyan hogy a lezárási képernyőn az összes értesítés jelenjen meg

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#70) Oldman2


Oldman2
veterán

Azt hiszem ez itt is elfér: Note 4X cuccok a MEGA-n

(#71) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Kezemben a fekete. FEKETE!!! Végre, mióta vártam erre. Egyszerűen hihetetlen, mellettem van a Note 3 és egy Vernee Mars de ez mindkettőtől keskenyebbnek tűnik, fogásra pedig sokkal jobb a kerekítés és a törés miatt! Hibátlan a termék, fényerő van bőven, kamera gyors....

Nem tudok vele betelni, ez nem fog kapni tokot mégsem...így szép, ahogy van. :C

Bocsánat de ennek ki kellett jönnie LG 2x óta vágyom egy szép fekete, fém telefonra...sikerült nekik.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#72) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Most nézem: ez tudja a felébresztés dupla kopp-al funkciót??? :Y

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#73) draco31 válasza Upo (#69) üzenetére


draco31
veterán

Nekem az a sor hiányzik onnan, pedig az kellene, megnéztem másik telefonban. 8.2.2.0 Stabil van a telefonon.

Duliee
Kikapcsoltam azt, de nem nagyon érdekli a messengert. :D

[ Szerkesztve ]

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#74) Upo válasza F.B.I. (#72) üzenetére


Upo
addikt

Mondhatni szinte minden szokásos para benne van, duplakopp, színes értesítő led, gombok háttérvilágítása, iránytű, giroszkóp. Mondjuk nfc és barométer nincs benne, de nagyon eszembe se jutott volna ha nem most vettem volna a fiamnak egy blackview bv6000-et (abban még ezek is vannak), ráadásul abban 4200-as az akku, el vagyunk maradva... :DD

Blogom: https://logout.hu/blog/upo/index.html | "Az átlagember alvásigénye még 5 perc"

(#75) Oldman2 válasza draco31 (#73) üzenetére


Oldman2
veterán

Indítsd újra, hátha...

(#76) dragon1993


dragon1993
őstag

Ez a tok rendesen feloldja a kijelzőt szerintetek ?
[link]

(#77) pulutodurumo


pulutodurumo
őstag

Ma nekem is megjött a fekete eustockról, ha lesz kérdésem jövök megint :) .

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#78) dragon1993


dragon1993
őstag

Kifutottam az időből.
Ennék az üvegnél jó helyen vannak a kivágások ?
[link]

(#79) draco31 válasza Oldman2 (#75) üzenetére


draco31
veterán

Teljes kikapcsolást csináltam, nincs ott akkor sem. Hátha majd a következő frissítés elővarázsolja.

ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

(#80) Graphics válasza dragon1993 (#78) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Igen, ez jó, csak drága.

Ebay-en ugyanez kapható, csak olcsóbban

-

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.