Hirdetés

2024. május 24., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-03-18 13:02:18

LOGOUT.hu

Windows 10 Mobile (Windows Phone) felhasználók szakmai topikja. Off és warez tilos!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#74532) MC Pite válasza confuser (#74509) üzenetére


MC Pite
veterán

N8 és 808 éjfekete ha fekete, vagy tényleg lekapcsol, vagy baromira sötét (sztem lekapcsol). Hogy droid meg wp hogy kezeli a kijelzőt, vagy a panel vezérlője vagy a soc a ludas, azt nem vágom... De még így, bénácskán is röhögve jobb az amoled az ipsnél, hisz még mindig jobb a fekete, vaksötétben sem zavaró a kijelző fénye(N8 meg 808nál legalábbis; fura látni a kollégák arcán az erős fényt amikor nyomkodják a telefont), és a fehér is tud erős fénynél eközben vakítóan fehér lenne, úgy, hogy soha az életben nem nyúlok a kijelző fényerőhöz. Igaz, a panel sem piskóta benne.

sesshou: 925, sajna ebben a méretben nem nagyon van más; meg, ez még nokiás... Hátrányát nem nagyon látom(nem olyna modern benne a soc, ezt papíron tudom, gyakorlatilag meg nekünk semmihez nem kevés), használtam ismerősök 635 és 735-ösöét, nincs kérdés melyik kellene.

[ Szerkesztve ]

<ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.