Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 09:03:07

LOGOUT.hu

Ezt érdemes elolvasni: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8851) King Unique válasza Fox Mulder (#8850) üzenetére


King Unique
titán

Ha muzeális programverziót (2.2.1) használ - nem világos hol tanítják ezt - a kedves user az aktuális (3.5.x) helyett, akkor nem csoda...
Egyébként a qBittorrent inkább javasolt kliensként, meg annál is beállítható, hogy aktív torrent esetén ne váltson alvó állapotba a Windows.

[ Szerkesztve ]

(#8852) tomp válasza Fox Mulder (#8850) üzenetére


tomp
félisten

2012-es verzió de Win11 hiba? :DDD

(#8853) Danecay válasza King Unique (#8851) üzenetére


Danecay
őstag

Oka van annak, hogy miért éppen a 2.2.1-et használják az emberek, méghozzá kb. az a legutolsó stabil verzió mielőtt el nem adták volna majd telepakolták reklámokkal, stb.
Anno én is uTorrentet használtam, de már évekkel ez előtt átálltam qBittorrent-re én is.

(#8854) Fox Mulder válasza King Unique (#8851) üzenetére


Fox Mulder
aktív tag

Mert az általam és sokan mások által használt oldal ezt javasolja amivel stabil is win 10-en. Ebben igazatok van, hogy az újat kellene használni de az oldal nem szereti. Ez van, eddig jó volt win 10-en ami ugyan csak 3 évvel az általam használt verzió utáni és most is működik vele de sebaj. Váltok klienset és megnézem a qBittorentet. Köszi!

(#8855) King Unique válasza Danecay (#8853) üzenetére


King Unique
titán

Az addig megvan, hogy a uTorrent újabb verziói nem sallangmentesek és ott virítanak a reklámok a program kezelőfelületén, de akkor sem az a megoldás, hogy egy 10 éve kiadott programverziót használunk, nem véletlenül jelennek meg az újabb és újabb verziók különféle fejlesztésekkel, hibajavításokkal, stb.

(#8854) sundayrobi:
Ahol azt javasolják, hogy a naprakész helyett egy 10 évvel korábbi muzeális programverziót kell használni, ott ilyen téren alapvető dolgokkal nincsenek tisztában, meg hogy nem véletlenül adnak ki újabb programverziókat...
Ha a naprakész uTorrent esetedben nem opció, akkor ott a qBittorent, PicoTorrent, Deluge, Transmission, stb., számos kliens van Windowsra (példák).

[ Szerkesztve ]

(#8856) st3v3np3t3r


st3v3np3t3r
veterán

Szebb napot...
Na ez most mi?

A hiba a Fallout76 letöltés végén dobta :(((
Leszedte a maga 92GB-ját és KO, Letöltés után nem telepíti :((( Helyhiány nincs, 250GB szabad az SSD-n, wsreset megvolt, xbox app újratelepítés megvolt,sfc scan megvolt,winupd cleaning megvolt...
Letöröltem amit eddig leszedett, most leszedem megint... :((( Kíváncsi leszek kiakad-e megint :(((

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8858) Danecay


Danecay
őstag

Feltehetem én is a feltehetően már végtelenségig lerágott csontnak ható kérdést?
Jelen állás szerint érdemes lehet Win10-ről Win11-re váltani? Hardverem natívan támogatja: ASRock B450 Pro4, Ryzen 5 2600x, 16GB 3200MHz RAM, RX580.
Elég régi a rendszerem már, lehet ráférne már egy clean install, de akkor már lehet kipróbálnám 3/4 évvel a megjelenést követően a Win11-et, amennyiben azt a választ kapom, hogy minimum egyenértékű a Win10-el.
A válaszokat előre is köszönöm!

(#8859) st3v3np3t3r válasza King Unique (#8857) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

köszi a tippet, de nem egyik alkalmazása sem oldotta meg a hibát

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8860) King Unique válasza st3v3np3t3r (#8859) üzenetére


King Unique
titán

Mármint mind a 9 módszer ki lett próbálva és úgy nem oldotta meg egyik alkalmazása sem, vagy a 9-ből csak 5?

(#8861) King Unique válasza Danecay (#8858) üzenetére


King Unique
titán

Ha mások, akiknek nem feltétlen ugyanolyan a hardverkonfigurációja és a felhasználói szokásai, azt írják hogy igen, ellenben kipróbálod és nem jön be, vagy akár fordított esetben azt írják hogy nem, ellenben a személyes próba után igen a vélemény, akkor vajon érdemes-e okvetlenül másoktól várni erre a választ a személyes kipróbálás helyett? :))

Egyébként a Microsoft szerint igen, de ugye csak opcionálisan, mivel azt is leírták, hogy nem kötelező a váltás, használható 2025-ig a Windows 10 is.
Ha eddig nem váltottál, akkor lehet érdemes lenne megvárni az ősszel megjelenő 22H2 verziót, amiben többek között a sokat emlegetett tálcát érintő fejlesztések is lesznek.

[ Szerkesztve ]

(#8862) modflow


modflow
veterán

Ezt a frissítési hibát hogy lehet elhárítani?

Frissítés a következőhöz: Windows Security platform – KB5007651 (Verzió: 1.0.2109.27002)
Telepítési hiba – 0x80070643

(#8863) BSOD


BSOD
senior tag

Valaki találkozott már olyannal, hogy a fejhallgató egyik csatornája elhalkul/lenémul és többnyire visszajön? Újraindítás után általában jó, de van, hogy valamelyik oldal ilyenkor is néma .
Cseréltem kábelt, fülest. Gyanakodtam az asus hangkártyára, de volt egy alaplapcserém, nem raktam vissza a hiba miatt és most az alaplapival is előjön.

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#8864) Pyttawrx válasza Danecay (#8858) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Alapvetően a 2 rendszer szinte ugyanaz, nyilván van design váltás, meg 1-2 apróság belekerült, amit ha nem használsz ki, akkor minek váltani.
[link]
Jelen állás szerint érdemes lehet Win10-ről Win11-re váltani? Erre nincs jó válasz, ahogy King is írta, attól h valakinek bevált lehet másnak nem. Próbáld ki, legyen egy mentésed a régi rendszerről és vissza tudod tenni, ha nme jött be.
Az hogy régi a rendszerede, az nem hozza magával, hogy kell a clean install, egy kis karbantartás takarítás és mehet tovább minden. :)

(#8865) Pyttawrx válasza BSOD (#8863) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Driver vagy kompatibilitás lesz szerintem. Ha feltetted a gyártói drivereket és azzal is csinálja, akkor nézni kellene másik drivert, akár egy régebbit is. Lehet nem szedtetd le a drivereket, hanem rábíztad az OS-re?
Teszteld le live linix alatt, vagy win 10 alatt, driverezés után

[ Szerkesztve ]

(#8866) BSOD válasza Pyttawrx (#8865) üzenetére


BSOD
senior tag

Alaplapi és Asus hangkártyával ugyanaz a helyzet (teljesen más driverek is értelem szerűen). Win10 alatt nem volt ilyen. Tiszta telepítés a win11(Ent), nem frissítés.

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#8867) Fire/SOUL/CD válasza BSOD (#8866) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Több lejátszóval is próbálkoztál (VLC, potPlayer, MPHC stb stb), mindegyiknél ez a szitu?

W11 beépített codec-je xar, gyengébb/régebbi gépeken egy sima alap MP4 filmnél is elcsúszik a hang vagy akadozik a beépített médialejátszónál is, néha recsegősen szólnak a zenék stb. Én minden esetben kérdés nélkül pakolom fel a K-Lite Codec Pack Full verzióját, ez az ilyen jelenségeket meg is oldja. Nem tudom, hogy esetedben ez segítene-e, de talán egy próbát megér. Számos gépet telepítek, nem tapasztaltam negatív dolgokat a codec kapcsán csak előnyöket, ugyanakkor meg vannak versenyzők, akik igen szerint meg ártanak a codec csomagok (szerintem ez a csomag nem, de nem vitatkozom velük), szóval a codec telepítését csak saját felelősségre!

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#8868) Xelo válasza modflow (#8862) üzenetére


Xelo
addikt

csak egy kicsit kéne visszaolvasni (előző oldal, keresd a kommentemet)

(#8869) pendre54 válasza modflow (#8862) üzenetére


pendre54
addikt

Így, ezzel nálam is, meg másoknál is megoldódott a probléma: [link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#8870) Geth válasza Fire/SOUL/CD (#8867) üzenetére


Geth
addikt

Nem feltétlenül ártanak, csak 99%ban teljesen feleslegesek, a normálisabb playerek régóta tartalmazzák ami kell.

(#8871) st3v3np3t3r válasza King Unique (#8860) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Na már most matekoljunk egy kicsit... 9 lehetőség, amiből lényegesen csak 6 ami érdemleges egy játék telepítésnél. De minden alkalom után letölteni 92GB-ot egy SSD-re elég nonszensz, gondolom az MS nem fizeti ki az SSD-m, ha a sz@r#$ Xbox App hibájuk miatt gajra megy az 1TB-os 970 Evo Plus SSD-m?

De amúgy megcsináltam mind a 9et, és ugyan úgy kiakad a letöltés végén...
Sőt, 2 SSD van a gépben, próbáltam másikra is, ott is kiakad

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8872) King Unique válasza st3v3np3t3r (#8871) üzenetére


King Unique
titán

Nem is feltétlen kell minden egyes javítási módszer kirpóbálása után letölteni újra a játékot, egyszerre akár több lépés is kipróbálható. De ha már matek, akkor ugye az 1 TB-os 970 EVO Plus esetében az adatlapja alapján 600 TB a TBW, ami csak egy névleges limit és akár a többszörösét is kibírhatja az SSD, a 9 x 92 GB írás meg 828 GB kerekítve ~ 1 TB, vagyis nyilván nincs miről beszélni, nem lesz itt az utóbbitól semmilyen "gajra megy" állapot. :N

Ha 9 db módszer van felsorolva egy ilyen leírásban, akkor értelemszerűen azért, mert mindegyik releváns és javasolt kipróbálni, nem csak 6-ot a 9-ből.
Ha mindegyik ki lett próbálva és nem használt egyik sem, Windows 11 újraindítása után is változatlan a helyzet, akkor passz, vagy max. esetleg pl. a repair install in-place upgrade-del lehet még opció
Nem derült ki a Windows 11 honnan lett letöltve és milyen ISO-ból lett telepítve, vagy Windows 10-ról lett-e upgrad-elve, naprakészre van-e frissítve, stb.

[ Szerkesztve ]

(#8873) BSOD válasza Fire/SOUL/CD (#8867) üzenetére


BSOD
senior tag

Nem codec. Codec packot 15éve nem teszek fel.

Firefox/youtube.
MPC-BE/madVR+LAV
Foobar

Egyértelműen Win11 hiba, de ezek szerint egyedi... Nincsenek 3d effektek, meg ilyesmik beállítva.

Full random jön elő, olyan mintha bedugulna a fülem. (Nem a fülem rossz :P. Első gondolatom volt és megfordítottam magamon a fejest). Arra gyanakodtam, hogy elfáradt a hangkártyám (kondi, relé). De alaplapival is megmaradt a jelenség. Totál analóg a dolog. Nem kíséri recsegés. 4-5 másodperc alatt fokozatosan lehalkul az egyik oldal.
Van telepítve win10 is ugyanezekkel a szoftverekkel. Ott nem csinálja.

Keresek SILICON GRAPHICS octane-hoz vpro grafikus rendszert.

(#8874) Fire/SOUL/CD válasza BSOD (#8873) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ezeket próbáld meg/ellenőrizd, akármilyen furán is hangzanak... ;]

# Ha van BlueTooth eszköz csatlakoztatva, akkor a BT adaptert tiltsd le vagy húzd le, gép restart és próba
# Nézd már meg, hogy a Balance nem-e van elxarodva... :DDD
WIN+R->mmsys.cpl beír és entert, többi a képen
# hanglejátszással kapcsolatos hibajavítást indítsd el, hátha talál valamit...

Más ötletem hirtelen nincs...(gondolom eredeti, uptodate rendszert használsz)

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#8875) modflow válasza pendre54 (#8869) üzenetére


modflow
veterán

Köszi, csak nincs ilyen alkalmazásom. :F

[ Szerkesztve ]

(#8876) Csorbi válasza modflow (#8875) üzenetére


Csorbi
addikt

Nincs Windows Biztonság? :F

(#8877) R3laX


R3laX
addikt

Sziasztok!

Erről tudtok valamit, hogy időnként miért kezdi el pörgetni a Shell Infrastructure-t? 30W helyett 75-80W-okat zabál így idle a proci is.

(#8878) modflow válasza Csorbi (#8876) üzenetére


modflow
veterán

Angolul kerestem. :D

(#8879) Xelo válasza R3laX (#8877) üzenetére


Xelo
addikt

nekem az alap win11es kepnezegeto okozta ha olyan mappaban bongesztem / nyitottam meg kepeket ahol sok file talalhato, es addig tekerte a procit amig ujra nem inditottam a gepet.. megoldas a kepnezegeto csereje volt, itt az imageglass kobe valt be. ahogy megvaltoztatod az alapertelmezett alkalmazast a fotokhoz valami masra rogton megszunik a jelenseg.

[ Szerkesztve ]

(#8880) st3v3np3t3r válasza King Unique (#8872) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Na, az újrarakás már problémásabb...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8881) R3laX válasza Xelo (#8879) üzenetére


R3laX
addikt

Igen, újraindítás után nekem is megszűnik. Pont erre gondoltam, hogy beragad valami. Lehet itt is az lesz, mert pont nézegettem előbb képeket. Köszi! Csekkolom. :R

(#8882) Danecay válasza King Unique (#8861) üzenetére


Danecay
őstag

#8864 Pyttawrx
Köszi a választ mindkettőtöknek. Azért kérdeztem meg a dolgot, mert korábban is beleolvastam már a topikba több alkalommal is, és több esetben is olvastam, hogy a Win11 kipróbálását követően inkább visszatelepítették a Win10-est. Nem tudom már milyen okok, problémák voltak a háttérben, de gondolom nem design, a külcsíny érintett senkit váratlanul és annak nemtetszése okán mentek vissza Win10-re, mert tele volt a sajtó a Win11 grfikus felületével, valamint millió teszt és Youtube-os videó is prezentálta ezeket. Engem a mögöttes dolgok érdekelnek inkább, az olyan problémák amik a Win11-nél jelentkeznek viszont a Win10-nél nem, pontosabban, hogy vannak e még ilyen dolgok?

"Alapvetően a 2 rendszer szinte ugyanaz, nyilván van design váltás, meg 1-2 apróság belekerült"

Az említett user-ek feltételezem nem amiatt az 1-2 apróság miatt váltottak vissza Win10-re, ami a Win11-be belekerült.

Én egyébként nyitott vagyok az újdonságra, de a fent említett dolgok miatt nem váltottam még eddig, és az érdekelt volna, hogy maga mögött hagyta e már a Win11 azokat a gyermekbetegségeket amikkel startolt? Még teljesítménycsökkenés is volt anno AMD vonalon ugye.

(#8883) ETOM válasza Danecay (#8882) üzenetére


ETOM
addikt

"Még teljesítménycsökkenés is volt anno AMD vonalon ugye."
Azzal már nincs probléma.

(#8884) Danecay válasza ETOM (#8883) üzenetére


Danecay
őstag

Igen, azt tudom, hogy megoldották. Ez csak egy példa volt, de mégis létező jelenség volt annak ellenére, hogy ahogy Pyttawrx írta:

"Alapvetően a 2 rendszer szinte ugyanaz, nyilván van design váltás, meg 1-2 apróság belekerült"

A példaként felhozott dolgokhoz hasonló anomáliák megléte, vagy nemléte érdekelne, driver gondok, meg bármi más.

(#8885) King Unique válasza Danecay (#8882) üzenetére


King Unique
titán

Itt egyrészt pont az a lényeg, hogy nem feltétlen a korábbi, hónapokkal ezelőtti állapotból kell kiindulni, ha azóta a havi kumulatív frissítésekkel már javították azokat az ismert hibákat, + az előző válaszban már linkelve lett a cikk, amiben a Microsoft szerint is már olyan állapotba került a rendszer, hogy még szélesebb körben terjeszthető, a Windows Update is már felajánlhatja olyan Windows 10-es eszközökre, amikre korábban kompatibilitási / egyéb probléma miatt nem.
+ Az is ugye le lett írva, hogy ha már eddig nem volt esedékes a váltás, akkor ennyi erővel meg lehetne várni a pár hónap múlva érkező 22H2 verziót, amiben állítólag a tálca és Start menü hiányosságit érintő fejlesztések is lesznek.

Másrészt a személyes tapasztalat az igazán mérvadó, pont ezért kellene ténylegesen kipróbálni, akkor kiderülne abban a hardver- és szoftverkörnyezetben, meg a saját felhasználói szokásokhoz mérten mennyire oké, mennyire felel meg a Windows 11.

[ Szerkesztve ]

(#8886) szabeska


szabeska
addikt

Hali!

22H2-t mikor lehet telepiteni RP csatornan frissitessel? Nekem nem dobja fel a win update, pedig az insider menuben a gephazban irja hogy van frissebb build :U

F1

(#8887) King Unique válasza szabeska (#8886) üzenetére


King Unique
titán

Van Windows Insider Program topik, inkább ott kellene érdeklődni ez ügyben, meg aki a normál helyett Insider Preview verziót használ.

How to Install Windows 11 22H2 Update Right Now

Másnál működött 22H2 az upgrade Release Preview csatornán.

[ Szerkesztve ]

(#8888) st3v3np3t3r válasza King Unique (#8872) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Amúgy a leírásban szerepel egy olyan pont, hogy a "WindowsApps" mappát töröljük... nem törölhető teljesen... sok a rendszertől függő UWP app... így ez a módszer totál kilőve...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8889) mekker


mekker
őstag

Sziasztok!

HP D1460 (D1400 Series) nyomtató beállítása esélytelen modern Windowson?

Az eszközt megtalálja, de nyomtatni már nem tud vele (Driver is unavailable).
Próbáltam "HP Universal Print Driver for Windows 64-bit PCL 6" driverrel, meg Windows általános driverekkel hozzáadni az eszközt az opciók közé (sikeresen), de nem nyomtat.

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8890) Fire/SOUL/CD válasza mekker (#8889) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Töltsd le a HP Print and Scan Doctor diagnosztikai eszközt, futtasd, hátha megoldja a dolgot.

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#8891) st3v3np3t3r válasza King Unique (#8872) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Most kezd tele lenni a bugyrosom a Microsofttal... :((( Gondoltal ellenőrzöm, hogy nem-e a játék elérhetősége fos...Hát nem...
Újabb 2 hibakódot produkált másik 3 játéknál...
A Fallout76-nál előjött egy újabb, 0x803fb107, ami elvileg "user account corruption"... kiléptem,restart,újra beléptem A World of Warships-nél meg a Halo:Spartan Assault-nál 0x80242020, "csatlakoztatott meghajtó nem találtható" hibára utal :(((...
Most próbálok egy 4.et... a Destiny2őt...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8892) mekker válasza Fire/SOUL/CD (#8890) üzenetére


mekker
őstag

Azt javasolta, hogy használjam a Windows beépített driverét.
Esetleg WSL + Ubuntu alól menne?

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8893) Csorbi válasza st3v3np3t3r (#8891) üzenetére


Csorbi
addikt

Esetleg nem tüntetted el/likvidáltad/akármi az XBOX app virtuális drive-jait (XVD lemezek, lemezkezelőben és eszközkezelőben is ott vannak)? :U

(#8894) pendre54 válasza mekker (#8892) üzenetére


pendre54
addikt

Nálam is volt hasonló nyomtató probléma, esetleg ezt próbáld meg. [link]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#8895) mekker válasza pendre54 (#8894) üzenetére


mekker
őstag

Ezt megtaláltam, csak a gyártói drivereket nem sorolts fel. Volt egy mágikus gomb, amivel lehet frissíteni a Windowsos nyomtatódriverek listáját, és azzal már sikeres volt a történet. :R

Данное сообщение (материал) создано и (или) распространено иностранным средством массовой информации, выполняющим функции иностранного агента, и (или) российским юридическим лицом, выполняющим функции иностранного агента.

(#8896) Amilo02


Amilo02
aktív tag

Sziasztok!

Megoldást keresek az alábbi idegesítő problémára:

Kétszer vagy háromszor kell rákattintani bizonyos alkalmazásokra. Pl. a keresőmezőre, egérrel kétszer kell jobb klikkelni mire előhozza egy adott file menüjét stb..
Más is tapasztalt ilyen hibát?

[ Szerkesztve ]

(#8897) st3v3np3t3r válasza Csorbi (#8893) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

sose volt nekem ilyen...

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#8898) motown5l válasza mekker (#8889) üzenetére


motown5l
senior tag

Hello.En a canon ip7250 el szivtam.Se csatlakozoval,se wi-fin nem latta.
Uj nyomtatot vettem miatta.
De jott egy frissites,es mar egybol fel ismerte mind ketfele csatlkozassal.
Es hozza teszem azt is,hogy mikor nem mukodott,akkor win11 driver volt le tolte hozza a canon oldalrol.

[ Szerkesztve ]

(#8899) motown5l


motown5l
senior tag

hellosztok.nekem a problemam a kovetkezo.Alul a talcan nem lehet vele valamit basszintni,hogy lassam melyik oldal van meg nyitva?Mert most jelen pillanatban,azok az ikonok is ott vannak,ami eppen nincs meg nyitva.Jo lenne ha olyan lenne mint a win 10 nel.
ott jo volot hogy nincs ossze vons

(#8900) Danecay válasza King Unique (#8885) üzenetére


Danecay
őstag

Rendben, köszi!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.