Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-11-10 09:03:07

LOGOUT.hu

Ezt érdemes elolvasni: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8651) King Unique válasza koby11h (#8650) üzenetére


King Unique
titán

Most is adott, illetve a telepítésnél akár Home kiadásnál is megoldható a választás ha annyira akarja a user, ahogyan vsz 22H2 Home, Pro esetén is majd az lesz + az unattend.xml módszerrel mindenképpen, a telepítés után is lehet helyi fiókra váltani és az utóbbit használni, a Home és Pro mellett vannak egyéb kiadások is, stb.
Az már egyéni probléma, ahol szervezeti szinten nincsen megfelelő IT support, rendszerüzemeltetés... De mondjuk egy munkahelyen elsődlegesen a munkavégzés lesz a szempont, nem az offline vs. online fiók kérdése a telepítésnél.

[ Szerkesztve ]

(#8652) koby11h válasza King Unique (#8651) üzenetére


koby11h
aktív tag

Csak az elv, amiről írok. Választhatom, vagy kötelező. De szerintem hagyjuk.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#8653) Dr. Akula válasza King Unique (#8649) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

A jelenlegi állás szerint. De meddig, ha ennyire nem akarják a júzerre bízni a választást?

[ Szerkesztve ]

(#8654) King Unique válasza Dr. Akula (#8653) üzenetére


King Unique
titán

Miért nem a Microsofttól kérdezed, meg ha jelenleg adott a beállítási lehetőség a telepítésnél és utána is, ahol az előbbi 22H2 esetén is vsz megoldható lesz az utóbbi meg nyilván megmarad, akkor miért is kérdés mindez? :))

(#8655) Geth válasza Dr. Akula (#8653) üzenetére


Geth
addikt

A privacy őrangyalainak (csak local account, nem használnak androidot, nem regisztrálnak fb-re, stb.) minden jel szerint kicsit nehezebb dolguk lehet a jövőben. Elképzelhető, hogy létre kell hozniuk azt a pár soros xml-t és bemásolni a telepítő gyökerébe, vagy külön pendrive-on "mellétenni" (illetve van még féltucat lehetőség).
Ez a lehetőség minden jel és a józan ész szerint megmarad (még egyszer nem fejtem ki).

(#8656) Dr. Akula válasza King Unique (#8654) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Már megkérdezték. És ahogy látod, az MS csak bullshitelt válasz helyett.

(#8657) Geth válasza Dr. Akula (#8656) üzenetére


Geth
addikt

Ez nem az a kérdés. Szerintem az első találat linkelése előtt olvass bele...

[ Szerkesztve ]

(#8658) Kupszi


Kupszi
aktív tag

Sziasztok,

Már nem mai probléma és már windows 10 alatt is fennállt.
Ha sokáig otthagyom a pc-m, random indő közönként gondol egy és újraindul. Alvó módot kikapcsoltam, de ez se oldotta meg. A rendszert még nem piszkáltam ilyen olyan reg hozzáadással, de olvastam róla hogy van rá opció.

Találkozott már valaki hasonló problémával? kékhalál nincs, csak szimpla restart amit a gép teljesen magától végez el.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#8659) Ablakos válasza Kupszi (#8658) üzenetére


Ablakos
őstag

Tehát szabályos restart (alkalmazások szabályos lezárása stb.) vagy összeomlás a probléma? Az előzővel még nem volt dolgom, a másodikkal annál inkább küzdöttem.

(#8660) King Unique válasza Dr. Akula (#8656) üzenetére


King Unique
titán

Ja, egy 2013-as posztban a Windows 8.1 és Microsot-fiókot igénylő alkalmazások használata kapcsán, aminek valóban sok köze van a mostani témához. :D

[ Szerkesztve ]

(#8662) Kupszi válasza Ablakos (#8659) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Szia, szabályos restart történik.
Tehát itthagyom a gépet és eltelik 5 perc és kékhalál nélküli újraindítás történik. Nem tudom mégis mi lehet próbáltam vírust keresni de semmi. Az aida nem ír összeomlást, sőt az újraindítás mivoltja is érdekes mivel bezáródik minden ami fut.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#8663) Csorbi válasza Kupszi (#8662) üzenetére


Csorbi
addikt

Eseménynaplóban mi szerepel?

(#8664) Ablakos válasza Kupszi (#8662) üzenetére


Ablakos
őstag

Az esemény naplóban (ahogyan már említették) ott kell lennie az oknak. Itt részletesen, képekkel illusztrálva mutatja, hogy lehet szűrni a releváns bejegyzésekre.

[ Szerkesztve ]

(#8665) Kupszi válasza Ablakos (#8664) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Az eseménynaplóba : whea-logger hibák vannak.

Processzormag hibát hoz fel. Ami azért érdekes számomra hogy a gép használat közbe sose fagy le, vagy indul újra.

Súlyos hardverhiba történt.
A hibát jelző összetevő: Processzormag
Hibaforrás: Machine Check Exception
Hibatípus: Cache Hierarchy Error
Processzor APIC-azonosítója: 5
További információ a részletek nézetében.

[ Szerkesztve ]

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#8666) Csupingo válasza Kupszi (#8665) üzenetére


Csupingo
veterán

Akkor irány a ryzen topik. :)

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#8667) Fire/SOUL/CD válasza Geth (#8640) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Írom vazzeg (ennyit az MS-ről) :W
Krisztus előtt 2-be (tán akko' jelent meg a W7) létrehoztam egy outlook.com-os email címet.
(Nem, nem, akkor még híre-hamva sem volt MS fióknak, semmilyen licencelésnek, meg felhős Office-nak, meg kb. semminek sem)
Oszt' valami "rejtélyes" módon az idők folyamán -tudtom, beleegyezésem, tájékoztatásom stb stb nélkül- úgy gondolta ez az "áldott jó MS", hogyha már van outlook-os email címe a parasztnak, akkor nyomjuk full-ba a kretént, és legyen egyben MS fiók is (allinone, vagy mi a tosz)...
Persze most pár versenyző, azt fogja írni, hogy pl. "örülj neki, egyben van minden" (vagy hasonló)...
NEEEM, nem örülők neki, mert ha "véletlenül", feltörik/hozzáférnek a mezei outlook.com-os email fiókomhoz, akkor mindenhez hozzáférnek...
# kizárhat a teljes fiókból
# a felhős O365-ban készített doksikat, táblázatokat, preziket stb stb (amit drive-ra tölt fel automatice), mindent törölhet
# letilthatja/törölheti/áthelyezheti a OS licencemet

Szóval_1: Azé' me' regisztráltam annó egy xaros outlook.com-os email címet, azt nem mossa össze (tudtom, beleegyezésem, tájékoztatásom stb stb nélkül) az MS acc-al, ezt a 2 dolgot (email cím és MS acc) külön kellene kezelni...

Szóval_2: MS bekaphatja a kis pöcsömet, ameddig le van gallyazva... :K

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#8668) Csorbi válasza Fire/SOUL/CD (#8667) üzenetére


Csorbi
addikt

Oszt' valami "rejtélyes" módon az idők folyamán -tudtom, beleegyezésem, tájékoztatásom stb stb nélkül :Y - úgy gondolta ez az "áldott jó MS", hogyha már van outlook-os email címe a parasztnak, akkor nyomjuk full-ba a kretént, és legyen egyben MS fiók is (allinone, vagy mi a tosz)...

Haha, kacag a bolha. Az már akkor is kapásból MS fiókként funkcionált, csak létrehozáskor nem olvastad el miről van szó. (Esetleg, ha nagyon ősidőkben volt, akkor lehet, de mondom csak lehet, hogy később lett MS fiók, ebben az esetben akkor is kaptál tájékoztatást bele az outlook.com-os emailfiókodba, hogy ettől meg ettől a dátumtól ez MS fiók is lesz egyben, és ha nem akarod, hát akkor szüntesd meg magad ott.
Ez sajna így működik, ugye nem képzeled, hogy a világ egyik legnagyobb cége csak úgy lazán leszarja a jogi szabályozásokat és kötelességeket? :C

Egyébként a gmail/google account nem tökéletesen ugyanez? ;]

(#8669) Dr. Akula válasza Fire/SOUL/CD (#8667) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Mindjárt neked is megmagyarázzák, hogy ez a te érdeked, amit az MS még nálad is jobban tud. :D

(#8670) Fire/SOUL/CD válasza Csorbi (#8668) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

"Haha, kacag a bolha. Az már akkor is kapásból MS fiókként funkcionált...
Nem. Vedd be a Cavintont vazzeg :B (kb. 13-15 éves történet). Ott, akkor csak létrehoztál egy outlook.com-os email címet. (emailcím+pass). Ezekkel az adatokkal beléptél oszt' az email-ket láttad, mást nem. :N
Most meg a semmiből, ha az outlook.com-os email címemmel+pass-l belépek a webes felületen az outlook-ra (ami email+pass megegyezik a client outlook-ban beállított adatokkal is egyben), akkor meg ott van minden bisz-basz like MS acc...
Kértem Én ezt? NEM.

Dr. Akula
Persze, Én vagyok a hülye/aberált/1 bites állat, tudom... :R
Mondjuk -Hofi Géza bá' után szabadon- nekem ez a vicc jut eszembe erről: [link] :DDD

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#8671) Geth válasza Fire/SOUL/CD (#8670) üzenetére


Geth
addikt

Nekem is így lett accom. Volt tájékoztatás több lépcsőben. Rakj fel rá második faktort (én az authenticatort választottam).

(#8672) King Unique válasza Fire/SOUL/CD (#8667) üzenetére


King Unique
titán

Jelentkezzen be a Microsoft-fiók irányítópultjára

"Ha használ bármilyen Microsoft-szolgáltatást (Office, Outlook stb.), akkor már rendelkezik Microsoft-fiókkal. A Microsoft-fiókot a Microsoft-fiók irányítópultról kezelheti."

Vagyis nem újdonság. :N

How to Add or Remove Aliases for your Microsoft Account
Útmutató a Microsoft-fiók megszüntetéséhez

Ha annyira akarja a kedves user, akkor eltávolítható az adott alias, email-cím a Microsoft-fiókból, sőt maga a Microsoft-fiók is megszüntethető, szóval különösebben ez sem téma.

(#8673) Fire/SOUL/CD válasza King Unique (#8672) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Neked is leírom nagy betűkkel, mert vagy Cavinton kell, vagy nem terjed a hang.
13-15 ÉVE ILYEN NEM VOLT, ÉS PUNKTUM. Nem kell megmagyarázni a bizonyítványt (MS-re vonatkoztatva, nem rád) :R

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#8674) King Unique válasza Fire/SOUL/CD (#8673) üzenetére


King Unique
titán

Nem kell, mivel azt tudjuk, hogy 15 éve nem volt, de közben a meglévő Outlook-fiók egyben Microsoft-fiók is lett, amiről küldtek többször is értesítést, mint említette itt más az imént. Ha nem kell, akkor meg adott az eltávolítás, megszüntetés lehetősége, ennyi.

(#8675) Csorbi válasza Fire/SOUL/CD (#8673) üzenetére


Csorbi
addikt

Neked kell a Cavinton, rosszul emlékszel. Eleve az outlook.com 2012-ben mutatkozott be, tehát nem 13-15 éve, előtte a hotmail volt, majd azt felvásárolta a MS 1997-ben, lett belőle MSN hotmail, aztán windows live hotmail, majd ebből 2012-ben az outlook.com.
És mivel a Windows Live már akkor önmagában egy MS fiók volt (csomó mindent lehetett vele használni), így tök evidens, hogy a későbbi, helyét átvevő outlook.com IS MS fiók lett egyben. Max. te nem tudtad mi az/nem érdekelt/észre se vetted/akármi.

Kellemetlen.

[ Szerkesztve ]

(#8676) jonnyjoker01 válasza AxBattler (#8591) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Mindkettő open source. PowerToys-t használom, extra funkcionalitást ad, nem nagyon nyúl a rendszerbe és Microsoft által van fejlesztve.

ThisIsWin11 annak a közösség által továbbgondolt változata, az már mélyebben belenyúl(hat) a rendszerbe, mivel szélesebb funkcionalitással rendelkezik.

Hozzáadtam a hivatalos github linkeket, mert amit te linkeltél fizetős német cikkek amiket nem tudok ellenőrizni.

Üdv. Johnny

(#8677) N_A_S


N_A_S
veterán

Üdv! Tegnap vettem egy HP 840 G5-ös notit amire feltelepitettem a 11-et. A problémám az hogy hiába van feltéve az összes illesztőprogram, a bejelentkezési módok között nem lehet regisztrálni ujjlenyomatot, illetve az arcfelismerés sem aktív, pedig tudtommal a gép kamerája képes erre:

https://tinyurl.com/phnas

(#8678) tomp válasza N_A_S (#8677) üzenetére


tomp
félisten

Eszközkelezőben szerepel az ujjlenyomatot olvasó? Ha igen akkor viszont nincs a Win11-el hitelesítve az olvasó ezért nem érhető el.

(#8679) Ablakos válasza N_A_S (#8677) üzenetére


Ablakos
őstag

Ugye MS fiókkal használod? Mert ezzel a beállítással (további beállítások, Windows Hello) nem fog működni.

[ Szerkesztve ]

(#8680) Csorbi válasza Ablakos (#8679) üzenetére


Csorbi
addikt

Bal felső sarok ;)

(#8681) N_A_S válasza Ablakos (#8679) üzenetére


N_A_S
veterán

Igen MS fiókkal. Akkor ez a funkció csak helyi fiókkal elérhető?

[ Szerkesztve ]

https://tinyurl.com/phnas

(#8682) Ablakos válasza N_A_S (#8681) üzenetére


Ablakos
őstag

A képen látható lenti opciót kikapcsolva bármilyen fiókkal működhet a WHello. (A fokozott biztonság érdekében...)

(#8683) N_A_S válasza Ablakos (#8682) üzenetére


N_A_S
veterán

Nem működik ez sehogy sem :(

https://tinyurl.com/phnas

(#8684) cigam válasza N_A_S (#8677) üzenetére


cigam
félisten

Ha ráböksz az arcfelismerésre, vagy az ujjlenyomatra, alatta megnyílik, hogy miért nem tudod aktiválni. Pl. Az ujlenyomatolvasó nem teljesíti a követelményeket. Ahogy a kamerád sem. Pl. túl alacsony felbontású, nem dolgozik infra tartományban,...

Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

(#8685) azbest


azbest
félisten

tapasztalt valaki olyat, hogy a 11 úgy ment fel, hogy nem kérdezett semmit?

Az utóbbi időben legalább kétszer előfordult, hogy friss win10 telepítés után szekrénybe eltett notebookot mikor ki akartuk adni új kollégának, akkor már win11 volt rajta :U
Más is mondta, hogy egyszer csak "ilyen" lett, amikor kollégánál láttam, hogy 11 van már fenn nála és kérdeztem, hogy ő frissítette e.

Szóval most megint azt játszuk, ami 10-zel is volt, hogy kérdés nélkül felmegy vagy a kollégák bénáznak és felteszik frissítésként?

Külön viccces lesz, ha az a kolléga, akinek adtuk a 11re frissült gépet mondta, hogy neki 10 kell és újraraktuk 10-re... de most 2 hétre eltette, mret még nem tudott átköltözni rá. S ha kiveszi a fiókból, akkor megint 11 lesz rajta :D

[ Szerkesztve ]

(#8686) Csorbi válasza azbest (#8685) üzenetére


Csorbi
addikt

"friss win10 telepítés után szekrénybe eltett notebookot mikor ki akartuk adni új kollégának, akkor már win11 volt rajta"

Ne viccelj, a vak is látja hogy itt valamelyik kolléga nagyon nem mond igazat, vagy rohadtul nincs képben azzal, hogy mi történik a gépén - döntse el mindenki, hogy melyik a kínosabb. De az eseménynapló szerencsére megjegyzi a dolgokat általában. ;)

(#8687) King Unique válasza azbest (#8685) üzenetére


King Unique
titán

Egy másik válaszban leírt, linkelt információk értelmében eleve csak azon Windows 10-et futtató hardverkonfigurációra ajánlja fel a gépházban a Windows Update a Windows 11-re frissítés lehetőségét, amelyek megfelelnek a követelményeknek, meg az esetben is csak opcionális jelleggel, csak a "Letöltés és telepítés" opciót választva indul el a Windows 11-re frissítés. Vagyis ez a teljesen magától, mindenféle beavatkozás és felhasználói megerősítés nélkül egyszer csak Windows 11-re upgrade-elt a Windows 10 nyilván mese lehet, meg pláne a szekrénybe téve kikapcsolt állapotban, inkább valószínűleg a kedves felhasználó maga kattintott a letöltésre és telepítésre...

[ Szerkesztve ]

(#8688) kezo0 válasza azbest (#8685) üzenetére


kezo0
addikt

Én annak is örülnék, ha bekapcsolt állapotban fel tudnám tenni a 11-est a 10+ éves Vaio notebookomra, nemhogy magától felmenne rá, kikapcsolt állapotban, a szekrényben! :DDD

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#8689) azbest válasza Csorbi (#8686) üzenetére


azbest
félisten

ahogy gondolkodom rajta, az biztos, hogy furcsaság volt, hogy fel volt jelentkeztetve a céges wifire. Hacsak benn nem felejtette magát a rendszergazda telepítés után, nem kéne így legyen. mert egyedi felhasználóval megy a wifi. Hm, ha vissza tudom nézni kinek a nevében van fenn, akkor meglesz ki volt az, aki fellépett vele a wifire.

#8687King Unique
ez egy dolog. Anno a 7-10 is "opcionális volt", mégis hónapokon át próbáltak mindenféle szemét módon frissíteni kéretlenül. A gépek meg kompatibilisek.

Az, hogy ki volt kapcsolva nem jelent semmi. A mai windowsok már hybrid sleepet tolnak a normál kikapcsolás helyett és fast startup alapból be van kapcsolva. Szóval a gép mély alvásba megy le, de ebből akár fel is ébresztheti előre ütemezett frissítés keresés.

(#8690) Csorbi válasza azbest (#8689) üzenetére


Csorbi
addikt

Akkun, szekrényben, kikapcsolt állapotban nem fog frissítéseket telepíteni, főleg nem egy upgrade-t Windows 11-re! :DDD Bármilyen más esetben a kolléga trehánysága van a dologban.

(#8691) King Unique válasza azbest (#8689) üzenetére


King Unique
titán

Amit írsz, az is csak egy dolog, illetve még az sem. :N

A Windows 10-nél anno a GWX kapcsán a bezárás (piros X) hatására az automatikus telepítés csak és kizárólag az 1 éves frissítési időszak elején volt, ellenben utána már nem, mert változtattak a működésén. A Windows 10-ről Windows 11-re váltásnál viszont nincs ilyen, az van ami már linkelve lett, lásd gépház Windows Update menü, + teljes képernyős értesítés, ami mindkét esetben továbbra is csak opcionális és van lehetősége a felhasználónak elutasítani, illetve csak akkor történik letöltés és telepítés, ha a felhasználó maga engedélyezi.
Ha alvó állapotban van a Windows 10/11, akkor abból valóban felébredhet akár a Windows Update miatt is, ellenben kikapcsolt állapotból nem kellene, ami független attól, hogy be/ki van-e kapcsolva a Fast Startup. De még ha valami módon fel is ébredne, akkor is ott vannak az előző pontban leírtak, teljesen magától nem fog letöltődni és települni Windows 10-re a Windows 11, max. ha a felhasználó maga külön engedélyezi.
Ha megtörtént a közvetlen in-place upgrade Windows 10-ről Windows 11-re, attól még van lehetőség közvetlenül visszaváltani Windows 10-re, ha megvan a C-n a Windows.old mappa.
How to Cancel Windows 11 Update and Stay on Windows 10?
Ha nem akarja a kedves user, akkor beállítható pl. a csoportházirendben a funkciófrissítések célverziójának megadásánál, hogy ne jelenjen meg értesítés a Windows 11 upgrade-ről

[ Szerkesztve ]

(#8692) Kbali válasza N_A_S (#8677) üzenetére


Kbali
nagyúr

Kizárt, hogy az a legalább 4 éves gép tudna IR-t kamerán

(#8693) attilav2


attilav2
őstag

Van lehetőség fakecpuid használatára win11 alatt ? A windows android futtatókörnyezet nem települ mert nem elég neki a 4. generációs i3-am :( OpenCore bootloaderben beállítottam comet lake fakecpuid-t, de a win11 nem vette figyelembe :( Mondjuk a Macos figyelembe vette, de nem vette jónéven, boot közben rebootot nyomott :DDD Van olyan bootloader amiben be lehet állítani fakecpuid-t a win11-hez ?

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#8694) Hofeher


Hofeher
aktív tag

Lenne 1 érdekes kérdésem az usb 2 kingmax pen 2GB miért nem észleli rendesen és használja a win11 a win10 régi gépen viszont gond nélkül müködik

A másik usb 3 kingston 16gb simmán megy mind2 alatt.

???

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#8695) classic B


classic B
aktív tag

Üdv! Mit és hol kell állítani ahhoz, hogy amikor aksiról használom a notit, akkor a kijelző ne halványodjon/fakuljon/sötétedjen el, ha pl. egy sötétebb témájú weboldalt nézek? Valamilyen energiagazdálkodási beállítás lehet, de nem találtam egyelőre.

(#8696) jaffa 2843 válasza classic B (#8695) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

Intel Graphics Command Centerben szokott lenni erre opció, amit én is ki szoktam kapcsolni. A másik, hogy töltőn és akksiról is beállítod ugyanazt a fényerőt, ezt általában megjegyzi a windows.

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#8697) classic B válasza jaffa 2843 (#8696) üzenetére


classic B
aktív tag

Köszi, megtaláltam. :R

(#8698) King Unique válasza Hofeher (#8694) üzenetére


King Unique
titán

Ahhoz először ezt a "nem észleli rendesen" állítást kellene megfejteni, azaz mit mutat az eszközkezelő és a lemezkezelő, előbbinél nincs-e hibakód, stb.
Na meg olyan információkat sem ártana megosztani, minthogy pl. telepítve van-e 3rd party AV vagy sem, mert azoknak a szokása az ilyen (+ infó) és egyéb hasonló anomália, amikhez nyilván semmi köze a Windowsnak, ezek mind az adott külső antivírus szoftver miatt vannak.
Aztán azt sem ártana leírni, hogy naprakészre van-e frissítve a rendszer, helyi fiókkal vagy Microsoft-fiókkal van-e használva, ha az utóbbi akkor a személyazonosság visszaigazolása megtörtént-e, stb., mert akár ezek hiánya is lehet a hiba oka, lásd a társtopikban leírtakat.
A leírtakból az sem derült ki, hogy az aláírásban lévő laptop és asztali PC közül melyiknél jelentkezik a probléma, (asztali PC esetén) másik (hátlapi) USB-porhoz csatlakoztatva ki volt-e próbálva a pendrive, stb.

(#8699) Hofeher válasza King Unique (#8698) üzenetére


Hofeher
aktív tag

köszi a tippet bejött létrehoztam helyi fiókot úgy jó volt visszaváltottam ms fiókra visszaigazoltam így már jó nem tudom érdekes a többi pen külső hdd jó volt csak ez nem pasz mi volt a baja amúgy w11 dev builden vagyok vannak érdekes dolgok de ez erre szokás szerint csak annyit lehet modanni microsoft megint kavar valamivel.

Asus Tuf Gaming Laptop (4600H + 1650Ti), Gigabyte H87-D3H i5 4570 16Gb Ram Rx 570 8gb, iPad Pro, TP-Link 3600, Zyxel nas.

(#8700) Energie X


Energie X
őstag

Sziasztok!

Létezik upgrade licenc vásárlási lehetőség Home-ról Pro verzióra? Vagy csak a teljes árú 45k Pro lehet opció?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 11 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.