Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#42851) jones965 válasza rambustibi (#42846) üzenetére


jones965
Modder

Ezt azért így nem merném kijelenteni. :(((
Van neki apróhirdetése itt is, valamint privátban is elérhető.
Nekem bármikor 1 hét leforgása alatt kezembe juttatta a megrenelt árut.

(#42852) ZetorGumi válasza rambustibi (#42848) üzenetére


ZetorGumi
addikt

a pcvizhutes.hu az jó, csak privátban vedd fel Tody-val a kapcsolatot. Én két hete irtam neki, hogy kellene egy tartály, azon a hétvégén már a gépembe volt a cucc, tehát gyors. :)

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#42853) rambustibi válasza intercooler (#42850) üzenetére


rambustibi
őstag

nem próbáltam pm-ben, hisz a fórumba írtam, ezért is kértem ajánlatot és segítséget az oldalukon "hivatalos formában" is, hátha nem nézi a fórumot.
Ha spam, akkor miért kaptam egy automatikus válasz e-mailt?
Ezt kaptam: [link]
Lehet bennem van a hiba?
Azt hittem komolyan csinálja a srác a vízhűtést, eddig nem ezt tapasztaltam :F

Klaus: Audi C5 RS6 2.7V6 biturbo (Audimaxpower Team) "Der will nur spielen"

(#42856) intercooler válasza rambustibi (#42853) üzenetére


intercooler
őstag

Akkor nem tudom mi lehet, sok dolga van biztos. Próbáld pm-ben 90% hogy 1napon belüll válaszol.

Nekem nem volt vele problémám a megbeszélt időpontokra mindig küldte a cuccot.
Ez mellett segítőkész és türelmes :K :K

Ha nézted az aláírását:

Ha nem válaszoltam, az nem azért van, mert nem szimpi az avatarod, hanem mert lyukas az agyam. Dobj egy emlékeztetőt!

Valószínű csak elfelejtette :) próbáld meg újra ha gondolod

(#42857) ZetorGumi válasza rambustibi (#42855) üzenetére


ZetorGumi
addikt

Azt nem nagyon figyeli, figyelgeti, de a pü-t hamarabb meglátja
meg ottvan neki aláirásban, hogy érdemes többször is keresni.

New Mixes: http://www.mixcloud.com/ZetorGumi | VW Passat B8 2.0CRTDI CRL

(#42858) Shkiz0


Shkiz0
nagyúr

Sziasztok

Nem készül manapság valaki vásárolni külföldről?
Egy ilyen kellene, de már a tököm kivan, hónapok óta nincs készlet, folyamatosan csúszik. Természetesen beszállnék akár a pk-be is.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#42859) blasko92 válasza Shkiz0 (#42858) üzenetére


blasko92
őstag

Szerintem előbb kérdezd meg Tody56-tól, hátha Ő tud szerezni. Nekem is segít csatlakozókat szerezni az EHEIM pumpámhoz.

(#42860) Fail3D! válasza Shkiz0 (#42858) üzenetére


Fail3D!
addikt

en is beszalok ebbe!

(#42861) HUfantom válasza ktg3 (#42834) üzenetére


HUfantom
őstag

Ház kérdése az egész.
Video Namost én nem tudom elképzelni hogy ez miért bonyolultabb mint 0ról összerakni egy gépet...

Ha jó nagy házad van még vízhűtéssel együtt is tudod hordani lanpartykra.

A leírásodban írt gép értéke vetekszik egy jobb vízhűtés árával.
A GPU FC blokk az konkrétan annyitér mint a kártya.

Szerinem a kolléga nagyon jól megfogta, hogy hol van a határ a megéri ésszerű megcsinálni és a inkább add el és vegyél a hűtés + jelenlegi árából egy jobb rendszert.

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#42862) Shkiz0 válasza blasko92 (#42859) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ezen már túl vagyunk. Sajnos se Tody56 se OC nem tud segíteni, futottam velük már pár kört, nem véletlen vagyok itt :)

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#42863) Fail3D! válasza Shkiz0 (#42862) üzenetére


Fail3D!
addikt

mondom en is benne vagyok hogy rendeljunk kintrol:) ezt mar en is lefutottam kb 3 hete:)

(#42864) Shkiz0 válasza Fail3D! (#42863) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nekem gyakorlatban csak ennyi kellene, így ha neked is csak 1-2 apróság kell akkor nem éri meg. Ezért is mondtam, hogy esetleg csapódnék valakihez, aki amúgy is rendel.
Illetve találni is kellene olyan oldalt ahol ebből van is raktáron

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#42865) csib41 válasza HUfantom (#42861) üzenetére


csib41
aktív tag

Videóhoz hozzászólnék annyival, hogy szerencse, hogy nem csináltam olyan tartályt. Szerencsétlenben bugyog rendesen a víz. Talán egy duplaslotossal jobb lenne a helyzet:D

(#42866) blasko92 válasza HUfantom (#42861) üzenetére


blasko92
őstag

Most én is nagyobb házra hajtok. Valahogy nem akaródzik elférni a tripla radi a 430-as házban. Talán egy midi Dragonban :) Ott a felső részre mindent fel tudnék telepíteni, és el is tudnám különíteni.

ktg3 (#42834) Csak a procit akarod vizezni, vagy a vga-t is?

(#42867) #65675776 válasza rambustibi (#42853) üzenetére


#65675776
törölt tag

Használd légy szíves a (Szerkesztés) gombot ha öt percen belül vagy!

(#42868) MontyCrew válasza Shkiz0 (#42864) üzenetére


MontyCrew
senior tag

Én is szeretnék rendelni, elég nagy tételről lenne szó közel 200K szval aki rendelt már innen és tudna segíteni az legyen oly kedves segítsen nekem :R

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#42869) HUfantom válasza blasko92 (#42866) üzenetére


HUfantom
őstag

Nekem ilyen gondom nincs Mora nem fér be a házamba :)
Jelenleg hatalmas a gyötrödés hogy a moramat felfurjam a gépház oldalára vagy legyen különálló.... Esetleg mora rács mora szendvicset építsek......

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#42870) csib41 válasza HUfantom (#42869) üzenetére


csib41
aktív tag

csak 4 lyukat kell fúrni a ház oldalára nem?
mora szendvicshez meg alátámasztod az aljánál egy fadarabbal ha elbillenne a géped, mint nekem.

[ Szerkesztve ]

(#42871) Razermazer válasza rambustibi (#42846) üzenetére


Razermazer
őstag

Ezt sajnos én is tapasztaltam de a végén korrekten rendeztük a dolgot(bár nem úgy ahogy én szerettem volna, de jól jöttem ki belőle. Két 460-as blokkról is lecsúsztam a rendelés lassúsága miatt. Ha ezt tudom magam rendelem meg. Nem sértésből írom, de ez így nem megy ahogy sub csinálja mostanság. Régen ilyen probléma nem volt vele) bár még egy hátlapom várólistán van kifizetve, de ek-val való adminisztratív gondok miatt nem érkezik, talán jövőre vagy karácsonyra ide is ér.
Telefonon vagy e-mailbe érdemes őt kérdezni a telefon a legtutibb azonnal visszahív.
Igen nagyon akadoznak nála mostanában a dolgok nem értem miért, így rengeteg ügyféltől fog elesni.
Jones ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy neked szerencséd volt, nekem eddig 3-hetet kellett várnom dolgokra mindig(volt hogy 1 hónapot is). 1 hét álmomba, meg ha én rendelem az aquaról akkor előfordul.
No a lényeg tody is jó csak nála havi rendelés van, külön nem hoz csak egybe összeszedve a rendeléseket. Ha pont van neki raktáron, akkor nyert ügyed van, az másnapra a kezedben van.
Vagy összefogtok, és rendeltek aquatuningról így megoszlik a szállítás az már baráti akkor.
5-napon belül itt is van Magyarországon.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#42872) Razermazer válasza HUfantom (#42869) üzenetére


Razermazer
őstag

Erre tökéletes megoldás amit én is el fogok követni, a mo-ra 2-t bele lehet tenni a phobya nova állványba, a 4*180-asba, vagy ahogy tetszik 9*120 voilá4 lyukat kell furni neki és kész is ja drága sajna egy kicsit, a mora árával vetekszik tehát meggondolandó, de nekem szimpatikus.

[ Szerkesztve ]

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#42873) HUfantom válasza Razermazer (#42872) üzenetére


HUfantom
őstag

Tetszetős nem vitás de ahogy írtad tényleg a mora árával vetekszik. Én alig 60ből vettem ugyanezt

Valahogy nem visz rá a lélek hogy drágább álványt vegyek mint maga a radi. Ezért gondolkodtam el a Mora-rács-Mora szendvicsen az már elég széles hogy a csak komoly segítséggel lehessen felborítani, és egy életre elég :)

Vagy a szép fekete házikómra felfúrni az egészet

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#42874) Razermazer válasza HUfantom (#42873) üzenetére


Razermazer
őstag

Nekem sajna azért lenne jó mert nincsen meg az alap borítás mivel passzívként használták a moram-at rácsom van ügyesen rászerkesztve, de én sem akarom felfúrni a ház oldalára inkább belerakom az állványba, ha a mostani quad radim, és állványom elmenne akkor meg is venném.

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#42875) laccerot válasza intercooler (#42850) üzenetére


laccerot
tag

Hali nincs valakinek tel száma k.mamut ot el tudjam érni írtam neki e mailt meg pm et de egyenlőre nem jött válasz.

A világon három dolog van amit nem érthetsz meg soha! A Halak a Nők és a Windows. :-D

(#42876) HUfantom


HUfantom
őstag

Végre azt hiszem elkészült a pumpa a géphez.

Pár alkatrésszel és egy régi floppy drive segítségével ilyen kis fasza szellőzős beépítőkeretet tudtam eszkábálni. Így már készen áll a beszerelésre

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#42877) blasko92


blasko92
őstag

A vga memória chipekre milyen hűtőbordát tegyek? Arra gondoltam, hogy van egy ilyen spire réz hűtőbordám, és abból vágnám ki őket (két hosszú darab lenne). Rossz megoldás? :U

(#42878) laccerot válasza HUfantom (#42876) üzenetére


laccerot
tag

Mennyi volt a szivattyú?

A világon három dolog van amit nem érthetsz meg soha! A Halak a Nők és a Windows. :-D

(#42879) HUfantom válasza laccerot (#42878) üzenetére


HUfantom
őstag

DDC-1T plussz aszem
/18W-os fordulatszámjelzős/
Tető+tartály+szivacsért fizettem 8000et. Szerintem nem volt drága

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#42880) lassiee válasza Shkiz0 (#42858) üzenetére


lassiee
tag

Hmm mennyi lenne a pk durvan ? mert lehet akkor 3 fele osztodna :))

Opteron 165-t es Scythe Kama Bay AMP 2000-t keresek!///Sose feledd a tizenegyedik parancsolatot: ne hagyd, hogy elkapjanak!

(#42881) Shkiz0 válasza lassiee (#42880) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Pontosan nem tudom, de utána tudok járni, de aquatuning nekem mint mondtam nem jó, mert nincs már jó ideje.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#42882) laccerot válasza HUfantom (#42879) üzenetére


laccerot
tag

hát nem volt drága. mennyi vizet szállít/ óra?

A világon három dolog van amit nem érthetsz meg soha! A Halak a Nők és a Windows. :-D

(#42883) Speedhs válasza gordonfreemN (#42840) üzenetére


Speedhs
őstag

Én negyvenből, ezt szereztem a mostani gépembe : Alphacool Nexxxos ExtremeIII 360 rev2 (dobozos ) Lang DDC 1-T, csövek, hf csatik, pure wateres baromság(dobozos xD ) , korróziós baromság, 3 db 12 cm-s Yate loon venti ( dobozos ) paszta, Vadi új Ek Fc 470 Gtx blokk, ki sem volt bontva, még garis, EK Supreme LT Acetal cpu blokk. + Swiftech tartály ..

A rendszer : Core i5 2500 K : cpu kupak 14 fokos , magok 21 idle, load 30. Vga: idle 28, load 34 .

Jó vétel volt ?

(#42884) HUfantom válasza laccerot (#42882) üzenetére


HUfantom
őstag

Hát papíron 600at ha jól tudom
Még csak tesztüzemek voltak mert még mindig hiányoznak alkatrészek...

De nem vettem mérőt de ha a fordulatszámjelzős pumpa a szállított litert írja akkor majd megnézem. De szerintem az csak a forgó rész sebességét méri. Hőmérőt vettem mert kiváncsi vagyok a Delta T re :)

[ Szerkesztve ]

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#42885) HUfantom válasza lassiee (#42880) üzenetére


HUfantom
őstag

én európából futárral mlt hónapban 2x is rendeltem.
20-23 euró között hozzák. én németből morat /5Kg/ és hozzá rácsot franciáktól /1Kg/. ugyanannyi volt mindkettőre a szállítás. Magyar posta rules így azokhoz inkább ne legyen közötök :Y :Y :Y
Sry a dupláért már megnyomtam mire eszembe jutott

[ Szerkesztve ]

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#42886) lassiee válasza HUfantom (#42885) üzenetére


lassiee
tag

Annyira otvar volt a szallitas ?

Opteron 165-t es Scythe Kama Bay AMP 2000-t keresek!///Sose feledd a tizenegyedik parancsolatot: ne hagyd, hogy elkapjanak!

(#42887) gordonfreemN válasza Speedhs (#42883) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Mindenképpen, mindennap ilyet tuti nem találsz az aprón.
De kíváncsi lennék a darabonkénti árra, ha nem egybe szerezted be, ezt nem írtad.

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#42888) HUfantom válasza lassiee (#42886) üzenetére


HUfantom
őstag

A kérdést nem értem mire vonatkozik.
A magyar posta piszok otvar és drága. A külföldiek nem de biztos van valami megállapodás hogy ha Németektől jön postával akkor neked már a magyar posta hozza ki és nem a német postás kap egy autót hogy kézbesítse ki a csomagot.
Na ott van a baj hogy a magyar posta kezébe kerül a küldemény.
Pécsről küldött barát fel egy alkatrészt ajánlva elsőbbségivel. 1,5 hét után nagy nehezen meglett a csomag hogy el sem indult mert a posta szerint a barát elbaszta. Mit lehet elbaszni azon hogy kitöltött lapot átveszik a pénz és a küldemény kíséretében. És még nekik állt feljebb és fizessem ki hogy kétszer elküldjék.
A szelvény természetesen mindkét esetben pont ugyanúgy volt kitöltve ugyanúgy megette a postai gép szó nélkül...

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#42889) TaaT válasza HUfantom (#42888) üzenetére


TaaT
veterán

hál' istennek nekem még ilyen tapasztalatom nem volt a magyar királyi postával több mint 100 feladás és kézhezvétel után sem :C
amúgy meg nem drágák, csak okosan kell választani... :U

Give them hell Ukraine!

(#42890) HUfantom válasza TaaT (#42889) üzenetére


HUfantom
őstag

Hát te biztos puncsos vagy :)

Barátok én is jártunk már pórul.
Eddig az ajánlott feladás még mindig megóvott a csomagok eltűnésétől, de az iménti példa szerint már ez sem ér mindig célba...

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#42891) blasko92 válasza HUfantom (#42890) üzenetére


blasko92
őstag

Pedig a pécsiek viszonylag normális postások. Eddig nekem is mindig minden rendben lezajlott.

(#42892) Speedhs válasza gordonfreemN (#42887) üzenetére


Speedhs
őstag

Az egyik felét emerico2004-től vettem 20 ért : radi, pumpa, tartály, csövek, csatik, korró, folyadék, 3 db yate loon venti, csavarok, paszta stb. másik felét nedneztől : 18 K : Ek Fc470 blokk ( vacsi új ) + dobozos ek supreme blokk.
Mindent innen hardverapróról .

(#42893) Razermazer válasza Speedhs (#42892) üzenetére


Razermazer
őstag

Már én is innen gazdálkodok, két mora 2-t is csíptem meg, mostanság nagyon jó áron.
Fehát a rendszerem passzív illetve félpasszív módban is fog menni ez volt a lényeg ventik nuku. Vagy a nyári dögmelegbe 300-as fordulaton. :DDD

Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

(#42894) gordonfreemN válasza Speedhs (#42892) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Ejjha, ezeket nagyon kifogtad, lássuk be! :C

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#42895) Speedhs válasza Razermazer (#42893) üzenetére


Speedhs
őstag

Akkor az kussban van, nekem a hipro tápnak meg a 4 + ventinek azért van hangja . Bár így is ki lett lőve a leghangosabb dolog, a a 470 :D
A tápot nem lehet valahogy elhalkítani ? Azt lehet vizezni ?

42894 : gordonfreemN Jaja nagyon jó lehetőségek vannak itt ph-n .

[ Szerkesztve ]

(#42896) MontyCrew válasza Speedhs (#42895) üzenetére


MontyCrew
senior tag

Huha,, mi készülődik :DD

és neked mi az erősséged? hmm, van egy Skyline-om

(#42897) TESCO-Zsömle válasza Speedhs (#42895) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Nagy ALU-bordás passzív tápokat lehet úgy vizezni, hogy a tetejükön/aljukon levő ~16*15*1,5cm-es ALU-bordát ugyanekkora vizesblokkra cseréled.

Itt a fórumon voltak páran, akik az 500W-os Antec Phantom-ot vizezték így, de vizezhető még az FSP Zen 400 (400W), a Silvestone ST40NF (400W) és a Silverstone ST50NF (500W).

Más konstrukciójú tápokat nem lehet biztonságosan vizezni.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#42898) NaNorbert


NaNorbert
aktív tag

Szép napot, egy kies segítségre lenne szükségem.
Ez érdekelne engem.
Feltudom rakni a ver2 zotak nyákos vga-mra?

◄╣Az életen keresztül nincs hamisabb vezető, mint az emberek véleménye╠►

(#42899) HUfantom válasza NaNorbert (#42898) üzenetére


HUfantom
őstag

a képek tanusága szerint NEM
Sajnos az csak a referencia designre jó.

EK-FC285 GTX [3830046993731]
EK-FC285 GTX - Acetal [3830046993748]
EK-FC285 GTX - Nickel [3830046993755]
EK-FC285 GTX - Acetal+Nickel [3830046993762]
Elvileg ezen szériák mennek a te kártyádra / ha jól találtam meg/
De nézd meg te is

[ Szerkesztve ]

“Yesterday is history, tomorrow is a mystery, today is a gift of God, which is why we call it the present.” --- Grand Master Oogway

(#42900) TaaT válasza Speedhs (#42892) üzenetére


TaaT
veterán

nekem ehhez a kupachoz sikerült hozzájutnom 25ért :C [link]

Give them hell Ukraine!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.