Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás

Hozzászólások

(#508) lao ce válasza Dalai Láma (#506) üzenetére


lao ce
aktív tag

hozzafuznem, hogy olvastam par vitat az evoluciorol illetve ahhoz kapcsolod kerdesekrol komolyan felkeszult emberek kozott. ugy ertem etimologusok, regeszek, biologusok voltak es nem programozok meg adminisztratorok.
az evoluciot be lehet bizonyitani, de ahogy talan mar irtam is, sajnos nem a hulyeknek. nem azt allitom hogy aki nem erti/hiszi az hulye, hanem hogy nem volt alkalma, energiaja, vagy ideje megismerkedni a bizonyitassal... - esetleg vedeni kell a lelki egyensulyt.
egyebkent amirol en tudok: az egyik bizonyitas sejtszinten belul van, a masik leletek + osztonok kombinacioval.
amugy az osztonok vilaga igen erdekes, tobbek kozott alkalmas ra, hogy kovetni lehessen vele szaporodasi kozossegek sorsat, ugyanakkor valaszt ad azokra a... felreertesekre mikor felruhazunk felnott emberi tulajdonsagokkal es osszetett erzelmekkel kisdedeket vagy allatokat. akarki aki legalabb alapszinten megismerkedik ezzel soha nem fog olyat gondolni tobbet hogy a roka ravasz, vagy a csecsemo 'megsertodik' es azert sir (azt hiszem valaki irta regebben).

nicht kompot

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.