Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás

Hozzászólások

(#3772) kymco válasza SystemRoot (#3769) üzenetére


kymco
veterán

Sajnálom, hoghy érvek és emopátia hiányába fröcsögni kezdesz...
De elfogadom, mert az olyan terület, ahol max a sztereotípiáid vetítheted ki... sajnálom, hogy ilyen irányba ferdíted el a vitát...
Nem dumálok, nem írok hülyeséget, és számomra nem mellékes és lényegtelen, amit írtam, max te gondolod annak...

Egyébként nem a szerénységem hiányát jelzi, hogy élő kapcsolatom van az Úrral, mert ez nem az én érdemem, Ő volt, aki kezdeményezett anno és most is. És MINDEN hívő ember megéli ezt a személyes kapcsolatot Istennel, max a személyiségi jegyek miatti eltérések miatt kicsit másképpen...
És ezt élik meg azok a személyek is, akit te egyházi vezetőknek nevezel, én valójában olyan embereknek, akik bizonyos közegyházi feladatokat végeznek, de egyébként nem különböznek tőlünk szinte semmiben... egyszerű hívő emberek... mégha püspökként dolgoznak is esetenként....

Nem szeretném az ezirányú tájékozatlanságodat hülyeségggel, értelmetlenséggel, dumával minősíteni, pedig jobban illene rá, mint az én hozzászólásomra... ugyanis én arról írtam, amiben otthon vagyok, ellentétben veled...
Ezért írom egyszerüen csak, hogy a kérdéseddel és a minősítgetéseddel lyukra futottál....

www.refujvaros.hu

Útvonal

Fórumok  »  Társadalom, közélet  »  Vallás
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.