Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-08-02 22:50:59

LOGOUT.hu

Wise díjak [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) V/ válasza nyirzoz (#749) üzenetére


V/
titán

Ha €-t utalsz €-os számlára akkor nincs változás a díjazásban, potom pénz. 1000 € utalás is csak 0,63 €.

Ha ezt forintról konvertálod akkor a díj 1392 Ft, az csak 4,32 €, így összességében 4,95 €-ba (1561 Ft) kerül, ennyiért 1000 €-t egyik banknál sem tudsz utalni külföldre forint számláról.

(#752) nyirzoz válasza V/ (#751) üzenetére


nyirzoz
aktív tag

Valóban ha utalok rá akkor ennyi, de ha gyorsan bankkártyával töltöm fel az már 2914 Ft.

(#753) V/ válasza nyirzoz (#752) üzenetére


V/
titán

325000 Ft kártyáról nálam 1600 Ft. Ha van kártyám akkor van bankszámlám is, miért fizetném ezt ki ha 0 Ft lenne a díja az utalásnak.
Ahhoz hasonlítjuk hogy magyar forintos bankszámláról szeretnénk 1000 €-ot elutalni egy német €-os számlásra
Az én bankomnál ennyinek az utalása minden költséggel együtt 4697 Ft lenne, de valójában több, mert itt az 1000 €-hoz nem 323K, hanem 330K kell akkor már 11700 Ft-nál járok.

[ Szerkesztve ]

(#754) nyirzoz válasza V/ (#753) üzenetére


nyirzoz
aktív tag

Nálam pedig ennyit ír ki a gyors utalásra.
Az Erste csomagomban ennek fix 8 Euro-s díja van.
Nekem már így nem éri meg.

[ Szerkesztve ]

(#755) V/ válasza nyirzoz (#754) üzenetére


V/
titán

Nem egyforma TW-t használunk és ezért van eltérés.

és az olcsóbb utalás

De ~1300 Ft-ból is megoldható, banki utalással feltöltés, €-ra konvertálás és € küldése.

[ Szerkesztve ]

(#756) nyirzoz válasza V/ (#755) üzenetére


nyirzoz
aktív tag

Én a weboldalukon készítettem a számolást.
Érdekes, hogy platform függően más költséget dob fel.

De továbbra is igaz, ha gyorsan kell utalnod forintból devizába és kártyával töltöd fel, ott már nem igazán alternatíva a TW nekem.
Banki 8 Euro (2580Ft) --- TW (2683Ft)

[ Szerkesztve ]

(#757) V/ válasza nyirzoz (#756) üzenetére


V/
titán

Értem. Én meg beléptem és úgy.
Nekem normál forintos Erste lakossági bankszámlám van, úgy számoltam a minimum utalási díjat, a tranzakciós illetéket, a forint konverziós %-os díjat és azt hogy ők milyen árfolyammal adják nekem forintért az €-ot. Az 1000 €-nál sajnos közel 10K-val több mint ha TW-t használom.

[ Szerkesztve ]

(#758) nyirzoz válasza V/ (#757) üzenetére


nyirzoz
aktív tag

Nekem is Erste van és márciusban utaltam 1000 Eurónyi összeget, akkor a költsége 2400 Ft körül volt.
Az árfolyamot mondjuk nem néztem, de olyan nagyon nem tűnt fel a számlatörténetben.

[ Szerkesztve ]

(#759) V/ válasza nyirzoz (#758) üzenetére


V/
titán

Hát ma az Erste 332,39 Ft számolja az €-ot, a TW meg 319,71 Ft és általában 8-13 Ft a különbség. A példánál maradva 1000 € az 332390 Ft és 319710 Ft értékű.
Akkor most az Erste utalás (2400+12680)-1561=13519 Ft-ba kerülne valójában, mert bizony sok a devizaárfolyam közti eltérés

[ Szerkesztve ]

(#760) nyirzoz válasza V/ (#759) üzenetére


nyirzoz
aktív tag

Azért ne csapjuk be magunkat, mert az a valuta árfolyam.
Most megnéztem a számlatörténetet és február 1- én a kereskedelmi 16 órás árfolyamon váltotta az Erste (320,91 Ft) , amikor az MNB 317,21 volt.
A jutalék pedig 2293 Ft volt.
Tehát 320910+2293=323209 Ft volt a terhelés.
A TW MNB középpel és TW jutalékkal számolva 318771 Ft lett volna.

Az előny még meg van a TW- nek,de korántsem annyi amennyit a honlapon közölnek vagy amit te számolsz.

Persze bankonként változhatnak a számok.

[ Szerkesztve ]

(#761) V/ válasza nyirzoz (#760) üzenetére


V/
titán

A Transferwise nem az MNB árfolyammal számol és nincs eladás, vétel és közép hiszen ilyet tevékenységet nem végeznek, nem tudom honnan vetted ezt az információt.
A Transferwise meg innen veszi: A valós átváltási árfolyam a globális pénzügyi piacok eladási és vételi ára között van, és állandóan ingadozik. Ezt az árfolyamot megtalálhatod többek között a Reuters-en, a Google-ön, a finance.yahoo.com-on, és a TransferWise is ezt használja..

Tudomásom szerint számlán történő deviza váltásnál a számlakonverziós árfolyamot használja az Erste Bank és az eladásit mivel utalásról van szó nem deviza kereskedésről. De lehet hogy tévedek.

De MNB február 1-én 317,23 Ft volt és érdekes a 16 órai árfolyam, mivel 15:00 óráig fogad be utalást a bank azután már csak a következő naptól indul a dolog és valószínűleg új árfolyammal.

[ Szerkesztve ]

(#762) V/ válasza V/ (#761) üzenetére


V/
titán

Ez elmaradt de csak számolgattam.

Sajnos nincs február 1-es TW árfolyamom, egy február 19-es van, akkor 317,28 volt itt, az € az MNB meg 318,19 volt, az Erste kereskedelmi az meg 321,76 volt a 11-es, de az előtt ment el akkor az előző napi 16-os meg 321,29, a számlakonverziós meg 327,52.
Akkor vagy 4480 Ft vagy 10240 Ft a különbség 1000 €-nál.
De legyen az amit te látsz akkor 4480+2293 = 6773 Ft lenne február 19-én a banki utalás. Lényegesen több mint az akkori TW díjazás. Úgy 6200-al több.

Célszerű azért előtte átszámolni.

(#763) nyirzoz válasza V/ (#762) üzenetére


nyirzoz
aktív tag

Miután a számlatörténetben benne van a megjegyzésnél, hogy lakossági számlakonverzió történt,de a 16 órás árfolyamon, így ez a pont kipipálva.

Azért lehet, hogy a bankok tudnak az MNB-től függetlenül árfolyamot megállapítani, így akár 16 órakor is.

A témát lezárom, csak fel akartam hívni a fals számításokra a figyelmet és természetesen használjuk ki a kedvezményeit a TW-nak.

[ Szerkesztve ]

(#764) s0


s0
újonc

Üdv.

Van valakinek azzal kapcsolatosan tapasztalata vagy információja, a Transferwise-nél nyitott bankszámlát a NAV egyéni vállalkozásnál elfogadja-e bankszámlaként és oda kaphatok-e kifizetést? Valamint gondolom ebben az esetben be kell jelenteni a NAV felé, mint külföldi bankszámla.

Köszönöm előre is a válaszokat.

(#765) V/ válasza s0 (#764) üzenetére


V/
titán

Tudomásom szerint nem, ezt olvasom a törvényben:
Az adózás rendjéről szóló törvény
114. § [Pénzforgalmi számlanyitási kötelezettség]
(1) A belföldi jogi személynek és az általános forgalmi adó fizetésére kötelezett természetes személynek - ideértve az egyéni vállalkozót is - (a továbbiakban együtt: pénzforgalmi számla nyitására kötelezett adózó) legalább egy belföldi pénzforgalmi számlával kell rendelkeznie. Pénzforgalmi számla nyitására kötelezett adózó rendszeres gazdasági tevékenysége körében kizárólag pénzforgalmi számlát nyithat. Az első pénzforgalmi számlát a pénzforgalmi számlanyitásra kötelezett adózó adószámának közlésétől számított tizenöt napon belül kell megnyitni. Az adózó bevallásában, valamint kiutalási kérelmében feltünteti azon pénzforgalmi számla számát, amelyre a költségvetési támogatás kiutalását kéri.

Ha ez meg van akkor lehet több pénzforgalmi számlád is.
Ha van külföldi bankszámlád a vállalkozáshoz azt is be kell jelenteni, persze utalhatnak rá pénzeket, a bevétel könyvelése úgyis másként megy. De egy könyvelő pontosabban tudja.

[ Szerkesztve ]

(#766) Maxximus


Maxximus
őstag

Sziasztok.
Tegnap a bankszámláról utaltam 300 eft ot a TW számlámra, hogy majd innen euróra átváltva utalom a nyaralásunk szállás díját. Csak 5000 ft jelent meg és azt írja 295.000 ft ot vissza utalt. Viszont ez nem jelent meg a bankszámlámon . Mi van? Ez mit jelent?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#767) V/ válasza Maxximus (#766) üzenetére


V/
titán

Lehet két nap a visszautalás megérkezése. A bankodnak is vissza kell könyvelni. Az hogy miért nem irták jová arra kérdezz rá, nem találkoztam még ilyen gonddal

(#768) Maxximus válasza V/ (#767) üzenetére


Maxximus
őstag

Szia.
Közben visszajött a pénz. A maradék 295.000.-
Lehet ha a TW-ról küldeném a megbízást (amit megadtam feltölésre) és nem utalnám a saját számlámról a TW számla számra , akkor működne a feltöltés?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#769) vnorbi válasza Maxximus (#768) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Pontosan be volt állítva TransferWise-on, hogy 300 ezret fogsz utalni?

(#770) Maxximus válasza vnorbi (#769) üzenetére


Maxximus
őstag

Nem...ja,hogy azt is engedélyeznem kell,külső számlaszámos utalásnál is aTW kártyámra (nem TW-os feltöltés volt,ahol megadom a feltöltő kártya adatait) ? Azt hol tudom?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#771) vnorbi válasza Maxximus (#770) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Ez elvileg úgy működik, hogy forintban csak olyan utalást fogad a rendszer, ami saját névre szóló számlaszámról indult, és az egész folyamatot a TW-nál kezded. Ott beállítod, hogy mennyi pénzt akarsz beutalni, aztán megkapod az utaláshoz szükséges adatokat, amik ugyan évek óta nem változtak, de mindig ezzel kell kezdeni, és aztán lehet utalni. Az egyébként fura nekem, hogy 5 ezret azért jóváírtak, és nem pattintották vissza a teljes összeget.

Ezt indítani ugyanott kell, mint a kártyás feltöltést, csak azt kell kiválasztani, hogy átutalással fizetsz.

Az egyedi számlaszámmal rendelkező devizák esetén (pl EUR, USD) tudsz olyat, hogy bárhonnan utalhatsz előzetes bejelentés nélkül.

[ Szerkesztve ]

(#772) Maxximus válasza vnorbi (#771) üzenetére


Maxximus
őstag

TW-ról már indítottam HUF feltöltést ,szintén debit kártyáról.Ettől nem fosok. (csak ugye itt macerásabb a creditről, megy a (KH) bankon belüli debitre,majd innen a TW-t megbízom, hogy emeleje le.)
Credit káryáról pedig már utaltam egyszer 5000 ft-ot a TW-os számlaszámra, hogy megjön e? Megjött. Ezt igazából azért preferálnám, mert ezen a számlán több pénz van és credit,ezeket az adatokat nemszolgáltatnám ki a TW-nak. Inkább innen utalnék,mint kvázi egy számla számra való utalás. Mindegyik a saját nevemen van.
Ezen felbátorodva utaltam a creditemről 300-at és így jártam.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#773) V/ válasza Maxximus (#768) üzenetére


V/
titán

Nem úgy csináltad ahogy vnorbi írta? Hogy belépsz, pénzhozzáadás beírod hogy X összeg utalása, akkor kapod a kódot amit majd be kell írni a közlemény rovatba és azután utalsz a bankodból?

A Tovább a fizetéshez gombra kattintva után kapod az adatokat
A kártyáról 1500 Ft, utalásnál meg a 0 Ft a TW költsége

[ Szerkesztve ]

(#774) vnorbi válasza Maxximus (#772) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Van némi fogalmi kavarodás, ami miatt már nem biztos, hogy jól értem a történteket.

A debit (betéti) és a credit (hitel) a kártya típusa. Mindkettő mögött van egy-egy számla: betéti és hitel számla.

Amikor kártyáról töltesz fel pénzt TW-ra, akkor mindkét kártya használható, és azonnal megjelenik a TW-nál az összeg. Ehhez a TW oldalán meg kell adnod a kártyád adatait.

Amikor átutalással fizetsz, akkor a bankból kell indítani egy átutalást (nem a TW szedi le, és nem is osztasz meg vele banki adatokat). Ez 1-2 óra múlva jelenik meg a TW-nál (kivéve este és munkaszüneti nap). Átutalást a credit kártya mögötti számláról nem lehet indítani, csak a debit mögöttiről. Ugyanígy nem működhet elvileg az sem, hogy bankon belül a creditről a debitre teszel pénzt, csak fordítva.

Szóval ha nem akarsz kártyaadatokat megosztani velük, akkor a debit kártya mögötti számláról tudsz pénzt beutalni, de ez előtt a V/ által mutatott felületen jelezni kell, hogy mennyi pénzt fogsz küldeni.

[ Szerkesztve ]

(#775) Maxximus válasza vnorbi (#774) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszönöm a segítséget,most már kezd érthető lenni a "rendszer".
Nem tudtam,hogy engedélyezni kell utaláskor a bejövő összeget.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#776) evilskati


evilskati
aktív tag

Sziasztok!

Külföldi utalást kellene lebonyolítanom euróban, van eurós számlám otthoni banknál, ilyenkor is érdemes használni a Transferwise-t, vagy ebben az esetben mehet közvetlenül?

Ha érdemes, akkor ahhoz, hogy a transferwisera feltöltsem a kívánt mennyiséget utalással, akkor is ki kell fizetnem az utalás költségét a saját bankomnál, ugye? (Ebben az esetben gyakorlatilag utalhatom direktben is vagy nem?)

(#777) V/ válasza evilskati (#776) üzenetére


V/
titán

Ekkor nem érdemes mert a magyar fiókra nem tudsz €-t feltölteni utalással. Ha több pénznemű számlád van és az €-os bankszámla aktivált akkor persze lehet utalnod arra egy €-os bankszámláról, de jelen esetben az €-os számláról inkább direkt utald, mert a deviza számládnál lehet hogy olcsóbb az utalás.

[ Szerkesztve ]

(#778) evilskati válasza V/ (#777) üzenetére


evilskati
aktív tag

Szia! Köszönöm a gyors választ, akkor ha jól értem a fő felhasználási mód, hogy Forinttal feltöltjük a Transferwiset, majd ott konvertáljuk, ha utalni kell más pénznemben.

Ha forintot utalok transferwise-ra, akkor a saját bankomnál lévő átutalási költségeket ki kell fizetnem, ugye?

Látom közben szerkesztetted, érthető, köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#779) V/ válasza evilskati (#778) üzenetére


V/
titán

Igen, de ez banki függő. Az én számlacsomagomban 20k alatt nincs semmi díja.

(#780) evilskati válasza V/ (#779) üzenetére


evilskati
aktív tag

Rendben, köszönöm!

(#781) zagloba


zagloba
aktív tag

Töltöttem a TW kártyámra forintot és átváltottam EUR-ra! 80.000 Ft, átváltási díj 343 Ft , árfolyam 0,00309!
80.000-343=79.657 Ft x 0,00309 =246,14013 EUR amit viszont jóváírtak az 245,85 EUR ! Na most azt kérdezem ,h nem elég a váltási díj ( 343 FT) vagy Én számolok valamit rosszul? :) 0,29013 EUR a különbség! Tudom nem nagy összeg és nem a pénzen akarok pattogni csak nem értem!

(#782) vnorbi válasza zagloba (#781) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Tudsz letölteni erről a váltásról pdf bizonylatot?

Régen 6 tizedesjegy volt a váltáshoz használt árfolyam, és az csak a pdf-en látszott, máshol 4 meg 5 jegyre kerekítették. Lehet, hogy a belső számlás konverzió még mindig 6 jegyre kerekített árfolyamot használ, és emiatt van eltérés.

(#783) V/ válasza zagloba (#781) üzenetére


V/
titán

Nem tudom. Én az egyenlegre töltök fel és ott konvertálom, nem a kártyára, az árfolyamot szerintem nem jól számolod, most 308-at ír és látod hogy a tizedesek hogy változnak.

Most 80k-ra ezt írják:

[ Szerkesztve ]

(#784) zagloba válasza vnorbi (#782) üzenetére


zagloba
aktív tag

Megnéztem a pdf-et! De csak az van rajta ,h 80000 átváltva 245,85 EUR-ra!
V/ Hidd el nem kitalálom a 0,00309-es szorzót, hanem ezt írja a váltásnál!

[ Szerkesztve ]

(#785) vnorbi válasza zagloba (#784) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Érdekes. Ilyen bizonylatot még nem láttam, mert bent lévő pénzt még nem váltottam, viszont amikor nem tartom benn a pénzt, hanem kifejezetten beutal-átvált-kiatual funkciót használom, akkor a pdf-en rajta van a váltáshoz használt árfolyam is (egyébként ez most megint 6 tizedesjegyen fut, de február és május közt 5-öt használtak).

[ Szerkesztve ]

(#786) V/ válasza zagloba (#784) üzenetére


V/
titán

Mint látod folyamatosan változik, a 309 után nem látod hogy miről kerekítették az értéket, lehet hogy 308,64 Ft kerekítve az is 309 Ft.
És ha beszorzod a 79657 Ft-ot ezzel 0,0030864 (~ 0,00309) akkor 245,85 € lesz

[ Szerkesztve ]

(#787) zagloba válasza V/ (#786) üzenetére


zagloba
aktív tag

Köszi! Így már értem! Tehát nem valami +adó! :-)

(#788) vnorbi válasza vnorbi (#785) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Hehe, most nézem, hogy az én váltásom sem stimmel. 10 centtel többet kaptam még a 6 tizedesjeggyel számolt árfolyamhoz képest is. Lehet, hogy a háttérben most 7 tizedesjegy fut, de azt már sehol nem lehet látni.

[ Szerkesztve ]

(#789) V/ válasza zagloba (#787) üzenetére


V/
titán

Egyébként zavaró hogy kerekítve írják ki, ebben tökéletesen igazad van.

(#790) zagloba válasza V/ (#789) üzenetére


zagloba
aktív tag

Most néztem ,h a valutaváltóba belépve szépen mutatja az árfolyamot:
1 HUF → EUR0.00308366 most!

(#791) V/ válasza zagloba (#790) üzenetére


V/
titán

Ezek szerint 8 tizedessel számolnak.

(#792) -v-


-v-
addikt

Ha EUR-ban akarok vasarolni a kartyaval, van kulonbseg akozott, hogy elotte huf accountra toltok penzt, vagy rogton eur-ra? Ugyanugy belul valtja gondolom, vagy szamit valamit?

[ Szerkesztve ]

(#793) V/ válasza -v- (#792) üzenetére


V/
titán

Ha tudsz €-t az € egyenlegre tölteni akkor fizetéskor nem lesz konverzió.
Ha Forintból lesz € akkor 0,43% a váltási díj ha fizetéskor konvertál, vagy ha az egyenlegen konvertálod.

[ Szerkesztve ]

(#794) UberMutant válasza V/ (#793) üzenetére


UberMutant
őstag

szia , mikor kevesebb a veszteség, a pénz USD, forintban kéne költeni?
TW kártyával vásárolva USD egyenleg HUF vásárlás, vagy konvertálva és kiutalva forintos bankszámlára?

(#795) vnorbi válasza UberMutant (#794) üzenetére


vnorbi
aktív tag

A kártyás vásárlásnak már nincs plusz költségvonzata, viszont ha kiutalod forintos bankszámlára, annak van díja, ami nem sok (fix 340 forint jelenleg), de ha nagyon akarsz optimalizálni, akkor ez a kiutalás ellen szól.

(#796) V/ válasza UberMutant (#794) üzenetére


V/
titán

Ugyanannyi a díja $, €, Font esetén ha forint egyenlegen van a pénz és fizetéskor váltja, vagy ha te előtte az egyenlegek közt váltanád át. Szerintem teljesen mindegy.

(#797) UberMutant válasza vnorbi (#795) üzenetére


UberMutant
őstag

szóval az USD -> HUF konverzió díját kell nézni minden esetben ami 0.5%?
a francért nem tudják a százalékokat lerni

V/ nyilván az USD USD egyenlegen van. (eddig jutottam a paypallal) csak most az a kérdés , ezt mennyibe kerül magyarországon elkölteni.

[ Szerkesztve ]

(#798) vnorbi válasza UberMutant (#797) üzenetére


vnorbi
aktív tag

Igen, az USD->HUF váltás díját mindenképpen fizetni kell tudtommal. Vagy előre váltod a teljes összeget, vagy hagyod USD-ben, és a kártyás vásárlások időpontjában érvényes árfolyamon automatikusan váltják.

Régen volt egy nagy (hatalmas) táblázat, amiben benne volt az összes devizapár váltási díja. Ezt most már nem találom (el volt mentve a link, de már nem oda vezet), helyette van több lehetőség az oldalon, amivel lehet kalkulálni konkrét összegekre. Én ezt szoktam használni.

Egyébként a 0,5% sem fix, ha jó nagy összeget írsz be, azt már 0,4%-hoz közelítő díjért váltják.

Ha nagyon kis összegekben is vásárolnál, akkor érdemes előre váltani, mert a kalkulátor szerint 0,01 USD-t mindenképpen felszámolnak, ami egy 1 dolláros tételnél már 1%-os konverziós díjat jelent (0,5 USD-nél 2%...).

[ Szerkesztve ]

(#799) V/ válasza UberMutant (#797) üzenetére


V/
titán

Nézd 100 $-ért kapsz 28264 Ft-ot. Az szerintem jó árfolyam, ezt felveheted ATM-ből is vagy elvásárolod a kártyával

(#800) -v- válasza V/ (#793) üzenetére


-v-
addikt

Forinttal toltenem, szoval akkor ha jol ertem a kettovel ugyanott vagyok, csak egyiknel elejen menne ra a valtasi koltseg, hogy x eurot vettem, aztan azt koltom, masiknal meg ott a huf es vasarlasonkent megy ra a valtasi koltseg ..

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.