Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

Uolsó frissítés: 2018.10.10

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4751) duvi válasza Werkly (#4749) üzenetére


duvi
nagyúr

A single részhez is kell netkapcsolat az uplayhez!

(#4752) oriic válasza SkyS1gn (#4750) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

És a szokásos dolog, PH-n senki nem olvas összefoglalót. :)

Live-Die-Respawn

(#4753) ScomComputer válasza SkyS1gn (#4746) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nem igaz,mert csak 5 perc! :DDD

(#4754) D.Orion


D.Orion
veterán

Remek előtöltésben leszedtem kb. 26GB-ot. Most melóból hazaérve elindítom az UPlay-t és kiírja nekem, hogy 3.86GB/26GB.

Röviden tömören: Az utcasarkon álló öreganyádat azt! :W 3 óra míg letölti falunettel és este 10re megyek vissza melózni. De tegnap este még semmi nem volt, akkor megfelelt az előtöltött fájl. :W

(#4755) NomadND1 válasza Edem05 (#4739) üzenetére


NomadND1
senior tag

Igen :-D
De csak a fél szemem van a fórumon. A másik dolgozik :-)

(#4756) aerosmith


aerosmith
őstag

megy

(#4757) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Élnek a szerverek, legalábbis One-on elindítottam a játékot és megy. GL, HF mindenkinek!

Live-Die-Respawn

(#4758) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Na gyerünk!! :K

(#4759) aerosmith válasza aerosmith (#4756) üzenetére


aerosmith
őstag

ÉÉÉÉS megérkezett MIKE 20250383....

[ Szerkesztve ]

(#4760) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

A Magyar nyelv már elérhető a nyílt bétában? :F

Zolka

(#4761) Kicsimix válasza Cruzolka (#4760) üzenetére


Kicsimix
őstag

Majd a véglegesben..

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#4762) prokxy válasza .LnB (#4711) üzenetére


prokxy
veterán

+1, ill. engem még csak a béta reward meg az új mission érdekel, aztán uninstall. :)
Majd az élesben ügyködök kifulladásig!

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4763) duvi


duvi
nagyúr

Egy kis jó hír. Megmaradtak a grafikai beállítások :)

(#4764) Drenadar


Drenadar
veterán

valaki help?

elindítanám a bétát, valami történik, majd tálcára teszi magát... ha rányomok a tálcán lévő ikonra nem történik semmi... :|

(#4765) kraven54 válasza Drenadar (#4764) üzenetére


kraven54
aktív tag

nekem is úgy indult de vártam kicsit és elindult

(#4766) Balazs_


Balazs_
aktív tag

Jobban vagy rosszabbul megy nálatok a closed bétához képest?

(#4767) VTom válasza duvi (#4763) üzenetére


VTom
veterán

Ez tényleg jó hír :)

Érezhető egyébként valami javulás teljesítmény terén a zárt bétához képest?

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#4768) Drenadar válasza kraven54 (#4765) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem már vagy 10 perce van lent a tálcán... és semmi :| ha rákattintok, beugrik valami majd azonnal vissza le tálcára... de jó is az ubisoftos játék :|

(#4769) .LnB válasza Drenadar (#4768) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Véletlenül nincs tv-re is kötve a géped? Nem oda teszi ki a játékot?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4770) Drenadar válasza .LnB (#4769) üzenetére


Drenadar
veterán

csak monitor...

ALT+TAB-al látszik hogy kiírt egy szöveget, és ott lenne a continue gomb, csak hát ugye nem lehet megnyomni

(#4771) kraven54 válasza Drenadar (#4768) üzenetére


kraven54
aktív tag

Akkor ott más gond van. De szerintem nem vesztesz sokat, egy újabb agyon hype-olt "csoda". Sajnálom pedig nagyon vártam, de egy buta arcade lövölde.

(#4772) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Miért maradtak ki a sapkák a nyílt beta-ból? Zártban ha jól emlékszem abban kezdtünk, most meg nincs. Fázik a fejem! :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4773) velizare válasza Drenadar (#4764) üzenetére


velizare
nagyúr

ctrl+shift+esc, megkeresed a játékot, és bezárod. aztán újraindítod, de előtte megígéred, hogy türelmes leszel. :)
ha nem jön be, akkor reboot, és úgy.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#4774) VTom válasza kraven54 (#4771) üzenetére


VTom
veterán

Sokan szeretik pedig. Nekem pl. teljesen azt adta, amit vártam, legalábbis a zárt béta alapján.
Ízlések és pofonok.. :)

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#4775) prokxy


prokxy
veterán

Srácok, elvileg úgy van, hogy a nyílt béta részvétel miatt kapunk a véglegesben vmi sapit. Ehhez elég belépni és ennyi vagy el kell érni vmi szintet, missont meg kell csinálni vagy mi a követelmény?

Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

(#4776) velizare válasza prokxy (#4775) üzenetére


velizare
nagyúr

zárt bétáért járt a sapi. nyílt bétáért elvileg más jár (állítólag a ronda sapival megegyező színkombós kabát.)

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#4777) kraven54 válasza VTom (#4774) üzenetére


kraven54
aktív tag

Persze nincs ezzel gond. Lehet én vártam sokat tőle. Csak akkor is sz@r érzés. Úgy ráizgultam, de nekem nem jött be :(

[ Szerkesztve ]

(#4778) NomadND1 válasza .LnB (#4772) üzenetére


NomadND1
senior tag

Majd a goldhoz kapsz kézzel foghatót :-)

Most nem tudom megnézni, de meg tudjátok erősíteni, hogy a végleges verzió a Fairlight felé anti cheat rendszert fogja használni?

[ Szerkesztve ]

(#4779) VTom válasza .LnB (#4772) üzenetére


VTom
veterán

Én sapka nélkül kezdtem a zárt bétát, valamelyik gyomorrontásos járókelőnek adtam kaját, ő dobta el az első sapkámat.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#4780) SkyS1gn


SkyS1gn
félisten

Fasza ez a cleanerses mission... mindnek kilövöm a tartályát :D

Hangulatos hatalmas belső terek vannak amugy, részletes és aprólékos, remélem le lehet menni oda majd csak simán is.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4781) velizare válasza SkyS1gn (#4780) üzenetére


velizare
nagyúr

hardon nézted már?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#4782) oriic válasza velizare (#4781) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs hard nehézségi szint ehhez a küldihez. De nem is értem miért. :(

Live-Die-Respawn

(#4783) demmer123


demmer123
őstag

Másnak is feltűnt hogy nagyon hasonló a játék mint a Watch Dogs(kocsikat kivéve)?Optimizálás megint ubisoftos 970 nem képes 60fps tartani de még a 980-sem. :DD

[ Szerkesztve ]

(#4784) velizare


velizare
nagyúr

úgy néz ki, a fegyver saját adatai (pl. tárban lévő lőszer) továbbra is kliens oldalon vannak számolva. nem mintha lvl30 előtt annyira dz-zni akarnék.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#4785) huby80


huby80
senior tag

Nekem ugy laggol alig játszható r9 290 el élvezhetetlen... :(

(#4786) djculture válasza kraven54 (#4777) üzenetére


djculture
félisten

Tucat tps némi csapatalapú körítéssel, árát nem éri meg szerintem én most hogy nyomtam egy órát vissza is mondtam az előrendelést. Amúgy nekem a fos 5850-en lowon jól ment grafika biztos nagyon jó de a játék halál unalom.

[ Szerkesztve ]

(#4787) pzstm


pzstm
titán

DZ-ztem egyedül, a sportboltnál három másik emberre is akadtam. A proximity chat segítségével kommunikáltunk, be is hívtak, majd 30 percen belül 4-500 DZ creditet és 15 kék lootot sikerült összeszedni. Nagyon rendesek, nagyon normálisak voltak, remélem még sok ilyennel találkozok :B :K

Ugyanakkor volt egy manhunt is, ahol elkezdtünk üldözni egy rogue agentet...erre egyszer csak eltűnt a kis gyáva féreg...értsd szimplán kilépett a játékból menet közben...ez nem kicsit bosszantó....ilyenkor gondolom se pénzt, se XP-t nembukik, csak a cuccokat amik nála voltak

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4788) .LnB válasza huby80 (#4785) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem majdnem Ultrán, FHD 40-50fps játszható.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4789) djculture válasza .LnB (#4788) üzenetére


djculture
félisten

Nincs is egy nagy gépigénye, nekem ki is írta hogy nem felel meg a vga a minimumnak erre ment simán igaz low-on nem állítgattam:)

(#4790) SkyS1gn válasza .LnB (#4788) üzenetére


SkyS1gn
félisten

Nekem is manuálisan is még 1-2 dolog beállitva, viszont árnyék nem nvidiás pl... G751JY-on teljesen faint Gsynccel.

Tech addict, $TSLA and Tesla owner, geek.

(#4791) demmer123


demmer123
őstag

970 kártya tulajdonosok nektek hogy érhető el 60fps milyen beállításokkal?Nekem minden ultra kivéve a csuszkák és post fxaa low van 40-45-50fps.Extre streming dist nektek mennyin van 0-nál?

[ Szerkesztve ]

(#4792) .LnB válasza demmer123 (#4791) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ott valami baj lesz. Azzal a géppel nem annyi fpst kellene kapnod mint én.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4793) bandras54 válasza Drenadar (#4770) üzenetére


bandras54
aktív tag

Nekem is ez a bajom. kerestem angol oldalakon is megoldást + ubisoft ajánlásai a problémák megoldására, de még mindig áll a probléma.

(#4794) Drenadar válasza bandras54 (#4793) üzenetére


Drenadar
veterán

nálam egy AMD driver reinstall majd egy restart megoldott a gondot

(#4795) bandras54 válasza Drenadar (#4794) üzenetére


bandras54
aktív tag

akkor lehet én is megpróbálok egy régebbi drivert feltenni. köszi

(#4796) velizare válasza Drenadar (#4794) üzenetére


velizare
nagyúr

dsr/vsr nem volt bekapcsolva?

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#4797) nesh_019


nesh_019
senior tag

Steamre szedtem le, de inditásnál elinditja az Uplayt is és fail :D :D és utána kiírja hogy leállt... Ekkora egy sz*rt. Látom jól indítót mindenkinél a játék, hát ezek után ebből se lesz valami nagy siker..
Origin esetleg még nem kell hozzá vagy Windows Store? Mert így a négyel egyszerre biztosan elindul!!!!

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#4798) demmer123 válasza .LnB (#4792) üzenetére


demmer123
őstag

Hát pedig de.Már csomó beállítást levettem high-ra ultraról fxaa kikapcsoltam és így is 45-50-55fps van.Harc közbe 40-re is leesik.Mi a fene van a 970-emel ?

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4799) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

nincs ebben a játékban fejlövés? szépen becélzom a feka fejét dur azt ez kezd lőni, igaz nagyot sebbzet...

(#4800) marilllyo válasza Zlcsi (#4799) üzenetére


marilllyo
veterán

Ennyi. Instant kill nincs vele.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.