Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#166251) Tajték válasza #86564352 (#166249) üzenetére


Tajték
senior tag

A Santos-al óvatosan mert a fél csapat hiányzik....

(#166252) jenei1994


jenei1994
addikt

Nyíregyháza is most akar x-elni. :(((

(#166253) fess


fess
őstag

PSG-t véletlenül 2 szelón is megraktam,remélem mostmár nyerni fognak :D

(#166254) yogibear válasza jenei1994 (#166252) üzenetére


yogibear
addikt

Nyugi ki fognak kapni Siófokon. :))

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166255) meta91


meta91
csendes tag

Most akkor az Udinese ilyen szar vagy csak a Juve jó? 🤔

(#166256) zolynet válasza #86564352 (#166210) üzenetére


zolynet
addikt

Kösz az ötletet! :R

Ez a szeló hozta nullára az évet, nagyon nyögvenyelősen megy idén.

#166255 meta91: ennyivel gyengébb az Udine, simán van ennyi a csapat között :K

[ Szerkesztve ]

Life is too short to stay stock!

(#166257) B-L-A-C-K válasza pohár (#166217) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen pont azért írtam eltépve is lehet, megmutatod, beírják nincs baj, de ha nincs nálad, és úgy beírják, és kifizetik, és utólag kiderül jogtalanul a lottózót baszcsizzák meg.

(#166258) pohár válasza B-L-A-C-K (#166257) üzenetére


pohár
félisten

mivel be van kamerázva az összes lottózó, gondolom nem próbálkoznak vele, ha meg valakinek felveszik így a nyereményét tudta nélkül, biztos utána lehet járni szelvényszám alapján, hogy hol vették fel és hogy, aztán jöhet a seggbőlszájba

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#166259) meta91 válasza zolynet (#166256) üzenetére


meta91
csendes tag

Grat! :)

(#166260) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Na már csak a real madridnak kell nulla kapott góllal abszorválnia a meccset! :R :R

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#166261) #86564352 válasza zolynet (#166256) üzenetére


#86564352
törölt tag

Korai Udinese gól és Juventus kiállítás gondolom kicsit izzasztott. :D Aztán milyen gólparádé lett a végére emberhátrányban is.

Egyébként a Bodö/Glimt nálam könyvjelzős csapat, kimagaslanak norvég2-ben. Speciel előző fordulóban épp kikaptak (ritka alkalmak egyike), de másik 20 meccset hozták és sok gólt rúgnak. Gyakran hendivel is nyernek, és simán is korrekt odds szokott lenni rájuk. Mint ma is 2 felett jóval és ugyanennek az ellenfélnek nyáron szintén 4 gólt lőttek. Még akiket csípek Japánból a Kawasaki Frontale, viszonylag megbízhatóan hozzák és jó az odds. Holland2-ben Nijmegen! League One-ban a Shrewsbury vonatra is érdemes felszállni amíg nem siklik ki. :)

Ma elég jól jöttek a neves csapatok meccsei is, utólag kicsit bánom nem raktam több kötést. Villarreal, Fiorentina, Atletico, AS Roma, veronai városi derbi, Arsenal, Young Boys, Benfica, Juventus két szelvényre keverve egyenesben egy ezressel, vagy a trixie-ket nagyobb téttel. Így is elégedett vagyok, 30 ezret nyertem a héten ami nálam csoda.

(#166262) LyonnaisFan1


LyonnaisFan1
őstag

Asensio :C Bár nagy potya is kellett a hálóőrtől :DDD

Kéne még vagy kettő gól, és az eibar össze is csuklott.

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#166263) yogibear válasza LyonnaisFan1 (#166262) üzenetére


yogibear
addikt

ezt a Hernandezt nem tudom, ki futtatja melyik kő alól szedték ki de visszatehetnék és rá egy nagyobb követ mert egy vicc... sokat pucsíthat hogy egyáltalán felhúzhatja a mezt. :P

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166264) LyonnaisFan1 válasza yogibear (#166263) üzenetére


LyonnaisFan1
őstag

:DD

As I sit here and slowly close my eyes. I take another deep breath. And feel the wind pass through my body. I'm the one in your soul. Reflecting inner light. Protect the ones who hold you. Cradling your inner child ((Godsmack - Serenity))

(#166265) Greentea


Greentea
senior tag

PSG :W

(#166266) #86564352 válasza #86564352 (#166249) üzenetére


#86564352
törölt tag

PSG vitte
3-as kötés jó
így egál

(#166267) Greentea válasza #86564352 (#166266) üzenetére


Greentea
senior tag

Én is 4/5-ben tettem meg tegnap, igy nekem is visszajott szerencsere.

(#166268) fess


fess
őstag

Psg :W

[ Szerkesztve ]

(#166269) Greentea


Greentea
senior tag

Houston - Chicago 1 - 0
Chicagora 7,75 odds
hmmmm

(#166270) Greentea válasza Greentea (#166269) üzenetére


Greentea
senior tag

Na ez most nagyon nem jött össze.
Nikoban pedig bíztam a multkori mesterhármas után..

(#166271) zolynet válasza #86564352 (#166261) üzenetére


zolynet
addikt

Még egy szelón jött a Bodö, mert tudtam h kikapni nem fognak:
Bodö x2 + Lazio + Juve 2k -> 5k :)
Már azt hittem idén többet nem nyerek.
Nijmegen sokszor nyeretem, vagy 2,5over-re teszem. :K

Life is too short to stay stock!

(#166272) #86564352


#86564352
törölt tag

Ajaccio - Ajaccio GFC
Odds: 2,00
Brescia - Bari
Odds: 2,65
Moreirense - Braga
Odds: 1,95

trixie 500-as -> 3K

Halep & Jokerit még esetleg?

[ Szerkesztve ]

(#166273) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ahhoz, hogy a betclic-ről kivegyük a pénzt, kell a személyi képe ugye?

Már régen töltöttem fel a kezdő bónuszért, nem emlékszem mi volt. Most arra gondoltam, hogy a család többi tagjával is megcsinálnám.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#166274) Aventador91 válasza NyxNyxNyx (#166273) üzenetére


Aventador91
őstag

egy háztartásban 1-et engednek. ha más lakcím van és más ip akkor jo. neke. is van 3 bet fiókom családtagokkal, de csak az elsőre jönnek bónuszok a többire nem

(#166275) férfiállat


férfiállat
tag

Van valami oldal vagy FB csoport ami nba, nfl, vagy nhl tippekkel foglalkozik, lehetőleg értelmesen??
az se baj ha fizetős...

(#166276) mtcob válasza férfiállat (#166275) üzenetére


mtcob
senior tag

nem hiszek/bízom az ilyenekben, inkább saját tippet teszek mindig, de VGSport egészen jó tippeket ad, korrekt elemzéssel, esetleg nézz rájuk :)

(#166277) ak05


ak05
tag

Tájékoztatunk, hogy 2017. október 23. 22:00 és október 24. 9:00 között karbantartás miatt nem lesz elérhető a Szerencsejáték Zrt. fogadási rendszere.

[ Szerkesztve ]

(#166278) jenei1994 válasza ak05 (#166277) üzenetére


jenei1994
addikt

Megcsinálhatnák már végre egy Betlic vagy bwin szintre. ;]

Az előfogadás továbbra is borzalmas a tippmixpron !

[ Szerkesztve ]

(#166279) #86564352


#86564352
törölt tag

Hát ez a Jokerit elviszi 250 forintomat, még ennyit is kár volt hokira tenni. :D

(#166280) #86564352 válasza #86564352 (#166272) üzenetére


#86564352
törölt tag

Bari kikapott, még jó trixie-be tettem. Holnap német kupában a nagyok a kicsik ellen? Leverkusen, Schalke, Dortmund talán kiad egy duplázóst.

(#166281) Greentea válasza #86564352 (#166280) üzenetére


Greentea
senior tag

:K Olasz másodosztály olyan mint az NB1.. Bármi megtörténhet..

(#166282) meta91


meta91
csendes tag

Sznúker: fogadási botrány, eltiltották a világbajnokot -- Azta kurva mindenit :C

(#166283) walcott14


walcott14
csendes tag

Ez a tippmixpro használhatatlan... 12 óta szenvedek Kiírja,h befejeződött ez a fogadás (ami este 8kor lesz). Most már be se jön az oldal és azt írja,h az oldal nem működik... Jó lesz ha a 6 órási meccseket ezért nem tudom majd megtenni.... :F :F :(((

(#166284) Aventador91 válasza walcott14 (#166283) üzenetére


Aventador91
őstag

az a baj hogy a megszokott is szar. jobban járnának átadnák a stafétát a bet365nek, ők meg menjenek izraelbe zsdó gcik ;]

[ Szerkesztve ]

(#166285) yogibear válasza Aventador91 (#166284) üzenetére


yogibear
addikt

"jelenleg" "lassabban" - erről egy híres mondat jut eszembe: Hazudtunk reggel, éjjel meg este....
ugyanis nyár eleje óta ilyen foshalom... akkor valamit belepiszkáltak elbactak és sz@rnak rá...
Mert kizárt, hogy akkor hirtelen úgy megemelkedett a userek száma, hogy hirtelen nem bírja a sz@rverük...
Végül is nem történt semmi, vissza a múltba, olyan kényelmes cucilista tempó...
Mi mást várhatunk egy állami cégtől... :(

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166286) yogibear


yogibear
addikt

Látom ződsasok hozták a kötelezőt. ;] :P :C 7,5-ös oddsért... már ennyiért is lehajolnak? :P

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166287) adise


adise
őstag

Angol kupába rakja valaki a nagyokat? :P

(#166288) fess válasza adise (#166287) üzenetére


fess
őstag

city,arsenal,leicester-2,31x, arsenal remélem ezt komolyan veszi, ha már az el-t nem akarja

(#166289) adise válasza fess (#166288) üzenetére


adise
őstag

United se rossz

(#166290) fess válasza adise (#166289) üzenetére


fess
őstag

Mourinho miatt nem mertem, nem tudom mennyire veszi komolyan

(#166291) yogibear válasza fess (#166290) üzenetére


yogibear
addikt

Tavaly asszem ők nyerték ezt a ligakupát...
Más nem is. ;]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166292) fess válasza yogibear (#166291) üzenetére


fess
őstag

Az EL-t azért behúzták, hogy indulhassanak a BL-ben

(#166293) pohár


pohár
félisten

jaj de jó, hogy ez a hoki fospro szarakszik egész este... maradt fent vagy 1500, erre pont most van "fejlesztés" :W

egy ilyesmi ment volna:

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#166294) yogibear válasza fess (#166292) üzenetére


yogibear
addikt

Jogos, tényleg. :)

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166295) fatallerror válasza pohár (#166293) üzenetére


fatallerror
addikt

Működik az oldal csak senki nem tud fogadni amíg nem fogadják el a feltöltött okmányokat....

Ez viszont nagyon aggasztó, hogy egy ilyen oldal ahol még kétlépéses belépés sincs (vagy csak nem találnám?) az tulajdonképpen a teljes életed kéri hisz kb minden létező adatod kérik ami még morogva elfogadható hisz sok a csaló a világban de így, hogy nincs legalább ennyire védve a fiókod az nem jó.

Kérek mindenkit aki használja a Ticketpro-t, hogy zaklassa őket e-mailben a kétlépéses beléptetésről és hátha megkapjuk. Nagy akadálya nem lehet hisz természetesen még a telefonszám is kötelezően ott kell lenni

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#166296) yogibear válasza fatallerror (#166295) üzenetére


yogibear
addikt

Ticketpro :(

Amúgy meg bachatod a kétlépéses belépést, ha utána nem vagy az oldalon 5 percig és kidob a pichába...
utána megint kétlépésesezzek, ha valamire fogadni akarok? el is megy az ajánlat mire újra így is nem egyszer jár így az ember...
Másrészt viszont nem tudom hogy gondolják, hogy majd a biodroidok nézegetik az adataidat, felírogatják a nevedet címedet szigszámodat, satöbbi, aztán majd rád tör a TEK mert valahol a te adataiddal valaki visszaél, vagy kapsz egy ordas számlát valahonnan... vicc.

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166297) jenei1994


jenei1994
addikt

Vicc ez a tippmixfos délelőtt 11 órakor föltöltetem a dokumentumokat. És most fogadáskor ezt kapom . Okmányaimat töltsem fel. :W

(#166298) yogibear


yogibear
addikt

Sokan panaszkodnak, hogy a külföldi irodák mennyi adatot kérnek a játékosoktól.
A regisztráció során a Szerencsejáték Zrt. a játékostól az alábbi adatok megadását kéri:
a) játékos által választott felhasználónév,
b) játékos által választott jelszó,
c) e-mail cím,
d) személyazonosság igazolására alkalmas hatósági igazolvány típusa és száma,
e) családi és utónév,
f) születési családi és utónév,
g) születési hely és idő,
h) anyja születési neve,
i) lakcím, ennek hiányában tartózkodási hely,
j) állampolgárság,
k) bankszámlaszám,
l) neme,
m) telefonszáma
n) kiemelt közszereplői minőség.
Derékbőség? BMI?

Lottózókba meg jöhet a vena szkenner

Bejutok. Jó sokáig várat. Azonosítás. Bemásolom a kért adatokat. Szórul-szóra a kártyákról. Válasz:
" A megadott személyi azonosító adatok nem szerepelnek a nyilvántartásban."
Hoppá! Lehet hogy nem is létezem? És melyik nyilvántartásban nem szerepelek? És miért vagyok nyilvántartva? Nyilván veszélyes vagyok. De kire?
Lehet, hogy még 1986. március 15.-e óta vagyok nyilvántartva mint ellenzéki? A nyilvántartóknál nem volt rendszerváltás? Még DOS van?

Faszbuk oldalukon már nem tűrték a negatív visszajelzéseket, ezért gyorsan inaktiválták az oldalt.

:P :C

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166299) yogibear válasza yogibear (#166298) üzenetére


yogibear
addikt

Ez a fejlesztés olyan jól sikerült, hogy elmorzsoltam egy könnycseppet a szemem sarkában, fantasztikusak vagytok, 3 év alatt ide eljutni...nem semmi. Ilyen melóhely kellene nekem is.

Mennyi időbe tellik az elektronika világában lekérni az okmányok helyességét? Talán el kellene zavarni az egész IT csapatot és ujakat felvenni ha ez se megy gond nélkül kb 3 órája feltöltöttem az okmányokat .Esetleg tesztelni is lehetett volna.

Ezt szajkózzák a pederaszták! A megadott adatokkal nincs érvényes személyazonosság igazolására alkalmas hatósági igazolvány a nyilvántartásban. Kérjük ellenőrizd az adataidat!
És mikor sz@pnak le! Durran az agyam...f@sznak néznek...hat szám két tetű!

Utalasra figyeljetek! Vasárnap utaltam ki egy nagyobb összeget és befizetésének könyvelte el valamiért már hívtam ügyfélszolgálatot de nem sok mindent mondták sajnos.

már öt órája feltöltöttem a igazolványom és lakcím kártyám képeit,ugye nem került a terroristák kezébe?

még egy órát várok és ha nem megy utalok le... órák óta várok az okmányok elfogadására is... ilyen hulladék oldalon nem fogom tartani a pénzem

Jobb lett volna ,ha nem csináltok semmit!Minek babráljátok ha nem értetek hozzá! 9 órára ígértétek hogy kész! Igaz nem mondtátok melyik nap 9 -re

Remek lett a fejlesztés! Nem lesz valami közös ünneplés, ahol a felhasználók személyesen is gratulálhatnának a dolgozóknak?

Kedves "Tippmixpro és csapat"! Szeretném megkérdezni, hogy "Ti" ezt közmunkásként csináljátok? Valaki igazolja ezt ledolgozott napnak?!

De ugye a 2020-as Tokió-i Olimpiára már tudok fogadni? Röhej komolyan mondom. Ha Én így dolgoznék már tuti repültem volna.

Mivel a befizetesnel azt írták,hogy sikertelen volt ,így újra meg próbálkoztam kétszer is.Most pedig látom ,hogy három alkalommal is sikeres lett.na ezen a ponton hagyom el az oldalt és remélem,hogy 1 munkanapon belül visszautalják a pénzem.

"Nem másolhatók az okmányok
Beszélt az okmánymásolás jogalapjáról is: másolás esetében több személyes adathoz juthatnak a dokumentumokat másolók, mint amire a jogszabályok lehetőséget biztosítanak. Kiemelte, az adatvédelmi hatóság általánosságban azon a véleményen van, hogy nem másolhatóak a személyes okmányok. Hozzátette, hogy erről már bírósági döntés is született nemrég." Péterfalvi Attila írta mellesleg!

Azt megkérdezném..hogy lehetséges az,hogy adatvédelmi törvény felett áll a Tippmixpro?
Hogy lehet a személyit,és egyébb igazolványt kérni fényképen?
Nyilván Beten is így van.. viszont arra nem a Magyarországi szabályozás vonatkozik.

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

(#166300) yogibear válasza yogibear (#166299) üzenetére


yogibear
addikt

Köszönöm, hogy nem működik egész nap az oldal. Rengeteget vesztettem volna a Fradi miatt!

:P :C

Mi az hogy a feltöltött kép mérete nem lehet tobb 2MB-nál??? :D Mivel fotózzak, betonkeverővel?

A nevetekben a pro szerintem a problémát jelenti.

[ Szerkesztve ]

„Magyarországon analfabétizmus nincs! – Összeírva…”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.