Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11651) LÁZ válasza Lidl (#11650) üzenetére


LÁZ
addikt

hali, van pár mod, de eddig minden rendben volt, a vámpirossal toltam utoljára, ment, most meg inditásnál már kuka, osd-t megnézem, modok vannak, de eddig okés volt minden.

szerk. vga driver up to date, most a béta van fent , gtx670, de előzővel is kidobott..

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#11652) Lidl válasza LÁZ (#11651) üzenetére


Lidl
senior tag

Igen az tiszta, hogy eddig ment, de ezt a hibát szokták írni néhány mod-nál, ami mondjuk ugyanahhoz nyúl hozzá, amit beletettek az új DLC-be.
Pl. ha van egy Smithing modod, amivel tudsz sárkányfegyvereket csinálni, az összeakadhat a Dragonborn-al, mert ott is van ilyen újítás (ez csak példa volt, lehet, hogy ilyen nincs is ;) )

Szerintem ez inkább a gameplay modoknál lehet probléma, a grafikai modok nem hiszem, hogy ilyen gondot okoznának. (pl. ENB-k biztosan nem)

Ja, most jutott eszembe.
Akinek megvan a Dragonborn. Nem változott a játék verziója? A DLC csak egy fájl és kész vagy update is?
Mert ha változott a verzió, akkor pl. az SKSE sem biztos, hogy kompatibilis vele.
Nekem nincs még meg, tehát csak ötletelek ;)

Köszi
Lidl

(#11653) LÁZ válasza Lidl (#11652) üzenetére


LÁZ
addikt

semmi hatás, meg ugye nem a dlc-vel van a baj, hanem magával a skyrimmel, nem hajlandó elindulni, a steames ellenőrzés azt irta, hogy 1 fájlt nem tudott megnézni, letölti újra, de hogy melyik az, full rejtély....a crash pedig az ntdll.dll-re hivatkozik, amit szintén nem tudok felülirni, mert nem engedi, úgyhogy vicc az egész, a többi steames játék persze megy.....

ilyenkor kéne egy fejlesztő fejét csapkodni az asztalba a helyszinen, hogy 'öcsém, én ezért pénzt adtam'

szerk. a modok nagy része graf. jellegű, egy craftolós volt, Tytanis féle, de uninstallálva lett, de az sem használt..

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#11654) Lidl válasza LÁZ (#11653) üzenetére


Lidl
senior tag

Mégegy:
[link]

Utolsó hozzászólás.
A fickónak "véletlenül" Vista kompatibilitási módban futott a Steam Win7-en. Miután ezt kikapcsolta elindult a játék (nem a Skyrim)
Bár Neked korábban is ment, de azért vethetsz rá egy pillantást.

Lidl

(#11655) Lenry válasza genndy (#11636) üzenetére


Lenry
félisten

nem jött be :(

ennyit csinál, végtelen ideig.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11656) LÁZ válasza Lenry (#11655) üzenetére


LÁZ
addikt

a globál szpás :W .

@Lidl: úgy döntöttem, hogy a win vonalon próbálkozom, de ott is gáz van vmitől, mert a syswow64-ben kéne felülirjam ezt a ntdll.dll-t.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#11657) genndy válasza Lenry (#11655) üzenetére


genndy
addikt

Akkor ideiglenesen szedj ki minden modot (a DB-t persze ne).
Legegyszerűbb: más névvel lemásolod a plugins.txt-t (biztonsági másolat), a DB-n kívül kiüríted és írásvédetté teszed.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11658) LÁZ válasza Lidl (#11654) üzenetére


LÁZ
addikt

úgy néz ki, ez a windózos trükk bejött, már elkezdte frissiteni a steam a skyrimet...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#11659) Klikodesh


Klikodesh
senior tag

Jott ki hozza egy uj 1.5 GB os textura csomag, most lett fa amin csak az agak korvonala latszik, de tobbnyire elorelepes mar nem konzolport feeling.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#11660) csaba951 válasza LÁZ (#11653) üzenetére


csaba951
veterán

Ma jött egy 1,5 Gb-os frissítés a Skyrimhez. Csak nem pont ekkora véletlenül a Dragonborn mérete is? ;]
Próbáld ki, ezzel hátha nem fagy! Lépjél ki a Steamből, lépjél be és már tölti is le.

(#11661) albert8


albert8
addikt

Szevasztok!
Csináltam két topik képet, ha tetszik nektek, be lehet rakni az egyiket. :)
1

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#11662) WonderCSabo válasza Klikodesh (#11659) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Textúra csomag? Nem csak a Dragonborn?

(#11663) Klikodesh válasza WonderCSabo (#11662) üzenetére


Klikodesh
senior tag

A dragonborn az nincs egy giga es tegnap lejott, a High Res Texture pack 3 jott ki ma es 1.5GB.

[ Szerkesztve ]

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#11664) WonderCSabo válasza Klikodesh (#11663) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Miért volt High Res Texture Pack 2 is?

(#11665) Klikodesh válasza WonderCSabo (#11664) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Igen, sot 1 is. :DDD

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#11666) csaba951 válasza WonderCSabo (#11664) üzenetére


csaba951
veterán

Ha fent van neked a Skyrim: High Resolution Texture Pack, akkor most automatikusan letölti és beteszi a 3-at is (az 1, 2 mellé). A Skyrim verziószám maradt 1.8.151.0.7. Első indításkor a mentés betöltése kb. háromszor, négyszer annyi ideig tartott míg szokott. Utánna mentés, kilépés. Skyrim újbóli elindítása, mentés betöltése. Most már újra gyorsan tölt be.

[ Szerkesztve ]

(#11667) kiskornel


kiskornel
addikt

Még sose vásároltam a Steamen, de ez baromi egyszerű volt. Előtte azért csináltam egy biztonsági mentést, mert látom mások problémákra panaszkodnak...
Javaslom mindenkinek. Még MOD-ok felrakása előtt is. Volt olyan, amit elsőre nem működött. Aztán visszatöltöttem, ugyanúgy felraktam még1x és tökéletes volt.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#11668) csaba951


csaba951
veterán

Végre eltűntek a lila fatönkök amiknek a tetején egy balta volt! :C
(Javítva lett, most már nem lila, hanem "normális" fatönk kinézete van.)

(#11669) WonderCSabo válasza csaba951 (#11666) üzenetére


WonderCSabo
félisten

És új BSA fájlok is vannak?

(#11670) Klikodesh válasza WonderCSabo (#11669) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Igen, higres texture pack 03 néven.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#11671) kiskornel


kiskornel
addikt

Hol lehet a steamen megjeleníteni, hogy miket vásároltam? Konkrétan a nyomtatható számlát keresem. Kirakott egy ablakot, de nekem nincs nyomtatóm. Most raktam fel egy pdf nyomtatót, de nem tudom, hol lehet elérni a számlát, amit vásároltam.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#11672) csaba951 válasza WonderCSabo (#11669) üzenetére


csaba951
veterán

Megjelent teljesen újként a HighResTexturePack03.bsa. Ezen kívül módosításra került a HighResTexturePack01.bsa és HighResTexturePack02.bsa. Más változás nincs.

Lassú betöltés lehet, hogy azért volt mert elfelejtettem leállítani egy virtuális vmware gépet. :)

(#11671) kiskornel
Számla az e-mail fiókodban van.

Ha csak az érdekel, hogy mikor és miket vettél Steamen, akkor Steam kliensben:
jobb felső sarokban: username's Account -> Account Details -> STORE TRANSACTIONS.

Ugyanitt a LICENSES + SUBSCRIPTIONS-ben lehet megnézni, hogy mik vannak aktiválva a fiókodon. Ugyebár ajándékba is kaphattál egy barátodtól valamilyen játékot, az itt jelenik meg, nem a STORE TRANSACTIONS-ban.

[ Szerkesztve ]

(#11673) kiskornel válasza csaba951 (#11672) üzenetére


kiskornel
addikt

Köszönöm a választ, de amit küldött levél az egy egyszerű értesítés, nem számla. Az oldalon meg csak felsorolás van, nem lehet megnézni a részleteit. :O

Megmondjam őszintén a netes vásárlástól feláll a szőr a hátamon. Van ahol arra panaszkodnak, hogy többet húztak le a kártyájáról stb, stb. Meg feltörik a tárolókat, és megszerzik a kari adatokat. Ezért nem árt, ha legalább azt tudom igazolni, hogy nesze, ezt vettem, ide adtam ki a kari adatokat...

Postán nem küldik? Kérdezték a címet.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#11674) #57919488 válasza kiskornel (#11673) üzenetére


#57919488
törölt tag

Aki nem ismeri a netes/kártyás vásárlást az fél, aki ismeri az már el se tudná képzelni nélküle és csak fogja a fejét mikor hallja ezeket a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#11675) Klikodesh válasza kiskornel (#11673) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Postan nem kuldenek semmit, fennt irta hol tudod steamen megnezni mit vettel.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#11676) csaba951 válasza kiskornel (#11673) üzenetére


csaba951
veterán

Nem, nem küldenek postán számlát. Egyébként ez igaz az összes nagyobb online boltra is. A címet azért kérdezik meg, hogy megtudják állapítani az ÁFÁ-t.

Az e-mailben az összes adat benne van amit azon a weblapon is láttál. Mit akarsz még ezen kívül? :F

Egyébként a Steam jelenleg a Föld bolygón létező legnagyobb online pc játékbolt. Ezt nem tudták volna elérni, ha nem lennének megbízhatóak. És nem olyan hülyék, hogy azt higgyék, hogy az ő rendszerük feltörhetetlen. Pont arra készültek fel, hogy ilyenkor is biztonságban legyenek a kritikus fontosságú adatok.

Valószínűleg az általad ismert "offine" boltok többsége sokkal megbízhatatlanabb mint a Steam! :D

[ Szerkesztve ]

(#11677) KubanitoS válasza kiskornel (#11673) üzenetére


KubanitoS
veterán

4 éve vásárolok neten, főleg játékokat. Steam, GMG, Getgamesgo stb...

Még soha sehol nem volt problémám, bár az is hozzátartozik az igazsághoz, hogy Paypalt használok, ami az első számú... hmm mondjuk pénzfizetési eszköz? A biztonsággal nincs semmi gond, az tuti.

Javaslom, további kérdéseidet, észrevételeidet inkább a Steam topikban folytasd.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11678) Jorus


Jorus
nagyúr

Ami most éppen araszol lefelé, az a hájres hádé 3? Gondoltam játszom egy 20 percet lefekvés előtt (nőm ennyit engedélyezett), de ahogy nézem ez a 20 perc azzal fog elmenni, hogy lejön vmi kéretlen gigaupdate...

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11679) GypsFulvus2 válasza Jorus (#11678) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nem, baj, legalább szebb képeket tudsz csinálni. ;)

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#11680) Klikodesh válasza Jorus (#11678) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Igen az, ha epp jatszottal mikor kijott akkor se voltal szerencssebb mert kidobott es elkezdte leszedni, kell ez neked menj pihenj egy kicsit mig lejon gondoltak.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#11681) csaba951 válasza Jorus (#11678) üzenetére


csaba951
veterán

Az asszonyt 20 perc alatt lerendezed, és jöhetsz vissza játszani! :D
Valamilyen sorozatot csak talál majd magának a TV-ben!

[ Szerkesztve ]

(#11682) Lenry válasza csaba951 (#11666) üzenetére


Lenry
félisten

nálam is megjelent egy másfél gigás update, akkor ez az.

kár, hogy a letöltés nem akar elindulni...
jah, hogy már nincs ennyi hely a meghajtón :D

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11683) Jorus


Jorus
nagyúr

Hehhe, jólvan, jólvan, mókázzatok csak, ma akkor frissítünk, holnap meg játszunk. :D

Egyébként haver panaszkodott múlt héten, hogy mekkora f*s ez a Dragonborn, mert amióta megvette (ő XBox-on tolja), azóta szaggat és fagy minden a játékban, kb. felére esett az FPS, és ott ugye nem nagyon van mit állítani. HDD-ről tolja vagymit mondott. Itt asszem JamesHun tolja konzollal... PC-s verzióval nincsenek ilyen gondok?

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11684) kiskornel válasza Jorus (#11683) üzenetére


kiskornel
addikt

Dehogynem. Most felrakta a HD frissítést és a Dragonbornt. Mikor Dragonbornt használom, kilépked. Erre csináltam egy stability tesztet a Skyrim részen. 1 órát futottam a nagyvilágba, és faxa, nehogy stabil, még jelét se mutatja, hogy ki akarna lépni. Cellák közt van egy fél mp-re leesik 20-ra az fps, de utána folytonos.

Én még kalandozok egy kicsit Skyrimen, aztán ha jött valami javítás Dragonbornhoz, akkor átmegyek DB-be.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#11685) Klikodesh válasza kiskornel (#11684) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Oke, orommel hallom hogy nem csak nalam, az erdekes hogy nem fagy le, csak kilep desktopra es alt+tabolni kell hogy visszalepjek. Eleg bosszanto... Viszont most egy oraja nem csinalta, nem ertem... :F

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#11686) AMD_ok


AMD_ok
őstag

Hali

A szakertoktol kerdeznem, hogy miota lehet letni a mi magyar rendszerunkben a steamen a skyrimet? Vagy csak azota lathatom a jatekot es a kiegeszitoit, amiota megvan? Azert erdekes, mert itt ugye direkt csak lemezes formaban vasaolhato meg, ill eddig az volt :U

(#11687) #57919488


#57919488
törölt tag

Alapjátéknál is sok ilyen gond volt anno, hogy kilépkedett meg FPS esések.
Itt még az is lehet, hogy vannak mod-ok amik nincsenek DB-re áthangolva, talán.

(#11688) whiteman0524 válasza AMD_ok (#11686) üzenetére


whiteman0524
aktív tag

Hát szakértőnek nem mondanám magamat, de a napokban volt róla éppen szó (olvass vissza pár hozzászólást) hogy valóban elérhető lett a Skyrim és a kiegjei is a mi régiónkban a Steam-en. Tehát elvileg most már meg lehet venni idehaza is a Steam-en :)

(#11689) Klikodesh válasza AMD_ok (#11686) üzenetére


Klikodesh
senior tag

En kb egy hete latom, azaz miota fennt van a DB steamen, azt irta egy Bethesdas valahol a steam forumon ,hogy dolgoznak minden DLC steamen elerheto legyen kelet europaban is.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#11690) AMD_ok válasza whiteman0524 (#11688) üzenetére


AMD_ok
őstag

Aha, ertem, koszi. Mondjuk a 30 euro helyett azert igy is olcsobban vettem meg a dobozost, de akkor is erdekes volt ez eddig, hogy itt csak lemezes formaban lehetett megvenni tobb mint 1 evig... (a dlc-k kb forint araban vannak, ugy latom)

(#11691) Lenry válasza Lenry (#11655) üzenetére


Lenry
félisten

a Bethesda fórumán jött a megoldás: fast travel. én észre sem vettem, de a térkép bal alsó sarkában van egy nyíl Skyrim felirattal, azzal vissza lehet ugrani Windhelm kikötőjébe.

így tudok utazni :)

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11692) Varlaisaran válasza Klikodesh (#11685) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Persze, majd kijön hozzá a version 10.5.2.56.73456.345 beta gamma alfa csárli bravo omega anyjakinjatudjamilyen hatvangigás patch amivel már játszani is lehet... Ugyanez van magával a skyrimmel is, már azt se tudom mi az aktuális verziószám, változás nincs, egy bug eltünik, jön másik kettő, vagy épp visszajön egy régi. Én azt hittem hogy pl. az égberepülős bug rég a múlté, erre tessék, az is van. Nem érdekel ki mit mond, hogy csunya dolog, de a virágbolti stabilabb és jobb volt, ráadásul tetü steam mentes. Az utobbi idők játékórái fényében elmondhatom hogy mindössze tiszteletből volt értelme megvenni. Azt hittem majd rendesen naprakészen tartva jobb lesz, hát lfszt. Nem tudom ki számolta a patchek számát és méreteit, de már most kb az Oblivion és Morrowind patchainál kb 6x méretű a skyrimé dlc-kkel, és egyre kuszább szarabb az egész. Egyiknél megy, másnál villog, amott dll hibás, megajóisten... itt a dragonborn is, és szétdől az egész. Ésakkor még mindig csak vanilla game+dlc-kről beszélünk... Komoly csalódást érzek a Beth irányába, meg kell mondjam. Néha van is olyan érzésem hogy abba is hagyhatnák az egészet.
Még várok ezzel a dragonbornnal (ami nem is értem miért DB, mert az a dark brotherhood a hagyományok után), aztán meglátom. De már piszokul nem lelkesedem az egészért, valamint most kezd leesni hogy miért építenek modokat sokan ma is Morro és Obl alá...

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#11693) LÁZ


LÁZ
addikt

na, pünkösdi volt a királyság, b@szik menni, kb fél nap szopás után sikerült mennie 5percre vmi frissités után, elvileg textura pakk, de nálam csak kettő van belőle a datában, aztán otthagytam, most inditanám, de kuka megint, ntdll.dll powaa.... :W

asszem mérgemben felrakok külön egy virágboltit a modjaimmal, az eredeti meg megy a polcra...

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#11694) LÁZ válasza LÁZ (#11693) üzenetére


LÁZ
addikt

kiderült, hogy az afterburner a ludas, ha kilövöm elindul, igaz a sharpshooter mod kuka, sztem a textúra update miatt, vagy ntom, az most nem akar menni....

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#11695) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Nem tudom, másnál előfordult-e, de amióta csak kijött az új textúracsomag, azóta én gyakorlatilag nem tudok a Skyrimmel játszani. Folyamatosan kilépeget, pár percig bírja és kész, kivág az asztalra minden jel nélkül. Biztos, hogy a frissítéssel van valami baja a gépemnek, mert eddig simán ment a program. Szerencsére időközben rájöttem, hogyan lehet működésre bírni a játékot. Íme:

Akinél hasonló eset áll fenn, viszont hozzám hasonlóan izmosabb konfigurációval rendelkezik, ezért szeretne nagy részletességű textúrákat látni, az tegye a következőket:

- Tiltsuk le a HD Texture Pack összes elemét az indítómenüben,
- Töltsük le a Skyrim Nexus oldaláról a 2K Texture Pack-ot,
- Telepítsük azt fel Nexus Mod Manager segítségével és kész is vagyunk.

A mellékelt képen ezek után láthatjátok a kapott látványt (Kiegészítve egy ENB és modell moddal). Így nálam most már tökéletesen fut a játék, nem lépeget ki, a látvány pedig még szebb is, mint a hivatalos textúracsomaggal.

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11696) Vistaboy válasza Vistaboy (#11695) üzenetére


Vistaboy
veterán

Javítom magam: Ha minden modot letiltok, akkor működik a HD Texture Pack. Tehát meg kell várni, hogy legyen belőlük kompatibilis kiadás. :B

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11697) genndy válasza Vistaboy (#11695) üzenetére


genndy
addikt

Kieg: a 2K nem teljesen ugyanazokat a textúrákat cseréli le, mint a hivatalos HD csomag.
A legszebb látványért érdemes mindkettőt használni.

Sokkal valószínűbb, hogy a gondot a Dragonbornnal még nem kompatibilis modok okozzák.

(#11694) LÁZ : Textúracsomagnak semmi köze az ENB-hez. Próbáld újra bemásolni a Sharpsooter fájlait. Leginkább a d3...-mal kezdődőket nézd meg, hogy tényleg meglegyenek, és a főkönyvtárban.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11698) Klikodesh válasza Vistaboy (#11695) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Nekem is csinálta, de estefelé abbahagyta két órán keresztül nem lépett ki míg korábban tényleg random csinálta, valami modot upgradelhettek közben és az oldhatta meg talán.

Illetve mikor kidobott a ramhasználat mindig esett vagy fél gigát ez is valami textura modra utal szerintem.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#11699) GypsFulvus2 válasza Varlaisaran (#11692) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nem tisztem védeni őket, de az egész mizéria tutira a mod inkompatibilitások miatt van. Nem véletlen az, hogy a Morro és az Obli modjainál is mindíg kikötik a modderek a readme-ben, hogy csak a legutolsó patch-al működik, és a kiegek kellenek hozzá. A Skyrim esetében is akkor stabilizálódik a dolog, amikor kiadják a legutolsó DLC-t és patch-et, és minden modot ehhez a végső .esm file-hoz fejlesztenek / upgrade-olnak.
Mindezzel együt az Oblinál is egyértelmű tapasztalati tény volt, hogy a virágbolti stabilabb és kevesebb problémával moddolható, mint a steam-es verzió. Ami nyilván szégyenletes, és nem azt azt telepítőkre nézve...

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#11700) Xerxész válasza genndy (#11697) üzenetére


Xerxész
őstag

Nem ugyanazokat cseréli le, és azért kevesebbet is, mint a hivatalos HD csomagok. Viszont a Skyrim HD meg szebb, azt mondják.

Én is uninstalláltam a HD texture pakkokat és csak a Skyrim HD-t tettem fel, de jó lenne még kiegészítés hozzá. Valaki tud esetleg már bevált, jó minőségű grafikai modokat, ami nem külteret és flórát javít, hanem beltereket, tárgyakat, stb? :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.