Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) Jorus válasza kiskornel (#11684) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ő odáig nem jutott el. :) Felrakta a DB-t, és azóta brutálisan laggol a játék, akármit csinál, akárhol van. Van, hogy pár percig normálisan megy, aztán jön a diavetítés, függetlenül attól, hogy milyen terepen van (amikor felrakta, Rift nyugati szélén kóborolt épp, azóta ott mérgelődik a karakter :D).

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11702) Klikodesh válasza Xerxész (#11700) üzenetére


Klikodesh
senior tag

A nexuson találtam egy két dungeon belsejét masszirozó modot de az igazat megvallva nem volt nagyon észrevehető változás, pedig ráférne. :F

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#11703) genndy válasza Xerxész (#11700) üzenetére


genndy
addikt

Szépség: 2K > Skyrim HD > alapjáték
Textúramennyiség: 2K < Skyrim HD < alapjáték

Szerintem volt már linkelve, de ezt érdemes végignyálazni: STEP. Egy pdf, amiben szépen össze vannak gyűjtve a modok.
Illetve amit még tudok: SMIM.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11704) Xerxész válasza genndy (#11703) üzenetére


Xerxész
őstag

A 2K és a Skyrim HD az ugyanaz, nem? Nexuson a hivatalos neve Skyrim HD 2K Textures.
Vagy miről maradtam le? :DDD

(#11705) genndy válasza Xerxész (#11704) üzenetére


genndy
addikt

Nem. A Skyrim HD az a hivatalosan kiadott DLC (én legalábbis azt értem alatta), ami most kapott frissítést.
A 2K HD pedig egy Nexusos projekt, ami még szebbekre cserél le bizonyos textúrákat.

A Skyrim HD nem is lehet fönt a Nexuson, mert az jogsértés lenne, csak Steamről tölthető, eredeti játékhoz.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11706) WonderCSabo válasza genndy (#11705) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Kevered a neveket nagyon, Skyrim HD néven van fen a mod pl. facebookon. ;)

Egyébként azt hallottam, hogy ez a 3. hivatalos textúracsomag DrabonBorn új területeit fedi le, a Skyrim HD 2K mod természetesen abból még semmit se ír felül...

(#11707) Klikodesh válasza WonderCSabo (#11706) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Igy van az uj textura csomag csak Solstheimre van, szerintem sokkal latvanyosabb lett, es megteszi amig erre nincsenek modok.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#11708) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Hivatalos blogbejegyzés a frissített hivatalos HD textúra csomagról.

highrestexturepack01.esp / .bsa
highrestexturepack02.esp / .bsa

Ezek frissültek, de csak a vanilla Skyrimot fedik le. Most elvileg a bugos, vagy hiányzó textúrákkal bővültek (pl. lila farönk)

highrestexturepack03.esp /.bsa

Ez tartalmazza a 3 DLC (Dawnguard, Heathfire, Dragonborn) által hozzáadott új textúrák magasabb felbontású verzióit.

(#11709) Klikodesh válasza WonderCSabo (#11708) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Ezt miert nem tudjak a patchel steamen tudatni nem ertem, hirtelen lesz 5 topic es senki sem tudja mi az a 1.5GB amit most epp letolt a jatek es nem lehet tole hasznalni... :U

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#11710) genndy válasza Klikodesh (#11709) üzenetére


genndy
addikt

Mondjuk letöltés közben csak bele kell nézni a Steam 'download' könyvtárába, és máris lehet látni, mi is történik... :U

WonderCSabo : nincs facebookom, úgyhogy nem tudom ott hogy van fönt. Én mindig 2K-ként hivatkoztam rá, vagy láttam rá hivatkozást, ha a Nexusos nemhivatalos textúracsomagról volt szó.
Igen, a patchben a hibás lila textúrákat is javították (ellenőriztem).

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11711) Spet


Spet
addikt

Valaki találkozott már olyannal, hogy a legújabb HD textúra frissítésével néhány helyen egyszerűen elkezdenek villódzani a textúra részek (lila-fekete-világoskék kombináció)? Illetve ha valahova bemegyek néha egyszerűen beakad a kép ha hirtelen fordulnék (előző vidkártyámmal volt ilyen), frissítés előtt természetesen ilyen problémám nem volt.

Semmilyen más modot illetve DLC-t nem használok, de legalább ezen frissítéssel e "gagyi" farönkök eltűntek, és szebbé tette a játékot, és nem szeretném viszont látnia régebbi hiányos textúrákat.

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#11712) kiskornel válasza Spet (#11711) üzenetére


kiskornel
addikt

Ezek leginkább a videokari driverre jellemző dolgok. (Most így fejből, remélem nem keverem össze: )Én a Catalist 12.08-at találtam jónak. A 12.10 villodzott. A 13.xx-el nem volt gond szintén, de alacsonyabb FPS-eket kaptam átlagban.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#11713) Varlaisaran válasza GypsFulvus2 (#11699) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Igazad van, és egyúttal épp ez a bajom. Sosem lesz vége ennek a verziószám keverésnek, és vajmi kevés javulást lehet tapasztalni. Persze ez valamennyire letisztul majd ha kiforr a Dragonborn, nade vanilla game is összevissza bugol. Nálam mod sincs fent egy sem, kivéve a sajátomat, az is csak azért hogy teszteljem ha belenyúlok. Möglássuk mi lesz belőle, remélem lesz pozitív változás, de perpill úgy érzem, lelkiismeretpátyolgatásként és polcdisznek volt jó megvenni:D
Az Oblivionnál egyébként érdekes a dolog, ott a steames az kuka alapból, a virágbolti viszont a sima retail CD image-e, amire akkor döbbentem rá mikor megvettem az Obliviont, és annak fel-image-lése (deszépszó) után bitről bitre ugyanaz volt az iso mint a virágboltos.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#11714) LÁZ


LÁZ
addikt

aki még nem látta, van már unofficial dragonborn peccs is a nexuson....az milyen má' :D

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#11715) WonderCSabo válasza LÁZ (#11714) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Egyelőre még semmi komoly nincs benne, ha jól látom csak a saját másik patcheikel való kompatibilitást foltozgatták egyelőre.

(#11716) Spet válasza kiskornel (#11712) üzenetére


Spet
addikt

A 13.1-es verzióval számomra problémám nincs FPS javulást hozott az előző verziókkal szemben, hanem nagy valószínűséggel a legújabb HD pakkot nem kedveli valamiért a kártya (lehet hogy lefuttatok egy fájlellenőrzést).

Illetve azért nem szeretnék visszaváltani mert anno a Shogun 2 játék fagyasztotta be teljesen a játékot, amit a 13.1-es Catalist megoldotta (csak még mindig nem értem, hogy lehetett ilyet összehozni, de ez egy másik kérdés).

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#11717) csaba951 válasza Spet (#11711) üzenetére


csaba951
veterán

Meg tudnád írni, hogy pontosan hol, melyik helyszínen jelentkezik ez a probléma? És pontosan merre, melyik irányban kell nézni? Kíváncsi vagyok rá, hogy nálam is jelentkezik-e a probléma! :)

>ha valahova bemegyek néha egyszerűen beakad a kép ha hirtelen fordulnék

Nem értek hozzá, de nem lehet, hogy ilyenkor csak simán betelik az 1 Gb videó memória? Ilyenkor idő kell amíg helyet csinál a (videó) memóriában, és betölti a hd-ről a szükséges részeket. Ha ez 2-3 Gb-os kártyákon is előjön, akkor egyértelműen a játék hibája.

[ Szerkesztve ]

(#11718) #57919488 válasza csaba951 (#11717) üzenetére


#57919488
törölt tag

Vagy akár még a vinyó is lehet a fordulásnál a hibás ha nem SSD. Pl. D3-ban pendrive futtatásról eltűnt minden ilyen pici akadásom :))

(#11719) genndy válasza #57919488 (#11718) üzenetére


genndy
addikt

Ha eddig jó volt neki, akkor valószínűleg nem a vinyó a gond.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11720) LÁZ válasza LÁZ (#11694) üzenetére


LÁZ
addikt

aha, megint kuka, akkor én official done with skyrim.... :(((

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#11721) kiskornel válasza Spet (#11716) üzenetére


kiskornel
addikt

Ha tudsz, készíts róla videót, mi villog. Ha messzi tárgyakra jellemző / közepes távolság, akkor szinte biztos, hogy a kari driver... 5-ből nekem mindössze 1 (csúnyán mondva 1,5) driver volt jó ebből a szempontból. A többinél villogások fordultak elő.
Textúra lecserélése nem hinném, hogy okozhat ilyet. Ahhoz hibásnak kell lennie a videokaridnak is.

Néha azon csodálkozok, hogy egyáltalán müxik ez a turmixgép, mert minden PC az. Ennyi különböző cucc, különböző technikák, gyártók stb... nem csoda, hogy némely hardveren kiakadnak.

Amúgy most az alapjáték atom biztos, és szerintem szép is nálam. Olyan bugot tudtam mindössze összehozni, hogy a hegyekben találtam olyan sziklaszírteket, ahova ha bekerültem, többé nem tudtam kimászni. Olyan két-három ember nagyságú repedés szerű mélyedés. Beragadt szegény karakterem. Na meg széles látószögre van állítva, így néha a falba belát, de ezt meg én állítottam el. :DDD

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#11722) Xerxész


Xerxész
őstag

Azt akartam még kérdezni, hogy nem tudja valaki, hogy mi történt a Skyrim Realistic Overhaul grafikai moddal? Nem találom a Nexuson... Van esetleg infó róla, hogy frissítés miatt tették elérhetetlenné vagy véglegesen leszedték az oldalról?

(#11723) Spet válasza csaba951 (#11717) üzenetére


Spet
addikt

Markarth-->The Warrens--> balra az első ajtó (sajnos nem a második ajtó, if you know what i mean :DDD ) jobb oldali fal illetve sarok.

Az akadás az lehetséges illetve lehet attól is függ mert feljebb vettem 1-2 beállítást (1280x720 --> 1440x810 illetve FXAA is be lett állítva, többi minden maxon volt azon nem változtattam).

Teszem hozzá a 7750 előtt egy 5670 szerepelt de ott a kisebb felbontás illetve FXAA ki volt kapcsolva.

Majd még lehet, hogy ma este de legkésőbb ismét visszamegyek illetve ha hasonló problémával találkozok megpróbálom gyorsan videót készíteni róla. Bár azon is csodálkoztam, hogy valaki írta a frissítés után első alkalommal cammogni fog a mentés betöltése de ezzel a jelenséggel sem találkoztam.

K_mester: SSD-re jelenleg nem tartok igényt, számomra megfelelően kiszolgálnak a hagyományos merevlemezek :)

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#11724) csaba951 válasza Spet (#11723) üzenetére


csaba951
veterán

Ez az? Két férfinak van itt a szalmaágya. Nálam nincs villogás az egész szobában.

(#11725) Jorus válasza Xerxész (#11722) üzenetére


Jorus
nagyúr

Az alkotó, starac fizetőssé tette, cserébe bannolták Nexusról.

starac: I have deleted all files from the SRO main page. In the future i will send new updates to the people who supported me through donations.
Thanks to all the people who recognized quality!

Admin: Starac is now banned from this site for violation of both site regulations and Bethesda's policy on forcing payment for mod content.
User files have been locked, and comments closed.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11726) Spet válasza csaba951 (#11724) üzenetére


Spet
addikt

Én is visszamentem ugyanoda, most már nálam sem volt ott semmilyen pixelhiba. Úgy néz ki a frissítés utáni második indítással megoldódott a probléma (remélhetőleg nem fog ismét előfordulni), de ha mégis akkor előbb készítek róla screen-t mint ahogy kérdeznék :) .

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#11727) Lidl válasza Xerxész (#11722) üzenetére


Lidl
senior tag

Szerintem nekem megvan még valamelyik korábbi verzió otthon a gépemen.
Ha kell, megnézem és eljuttatom hozzád.

Lidl

(#11728) Xerxész válasza Jorus (#11725) üzenetére


Xerxész
őstag

Hej, köszi az infót! :)
Akkor asszem ez a mod megy a levesbe, bár korábbi verzió le van töltve nekem.
Pedig szép volt...

Grafikai modok királyait kérdezem az alábbi összemérésről:

Skyrim HD 2K - Landscape vs. Serious HD Retexture

Melyik jobb? Netán kombinálva?

#11727 Lidl
Korábbi verzió nekem is megvan, köszi. :) De szerintem az már nem elég áptudét. :)

[ Szerkesztve ]

(#11729) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Sziasztok!
Tegnap miután megtudtam, hogy Steam-en is fent van végre,és nálunk is elérhető,magamévá tettem a cuccot. Az Oblivionba is beleöltem párszáz órát, gondoltam, ebben sem fogok csalódni.
Kérdés:
Elkezdtem felfrissíteni a hivatalos HD Texture patch-et. Erre rá tudom majd frissíteni a nemhivatalos HD textura patch-et, és egyéb modokat?
Thx :R

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#11730) genndy válasza mcwolf79 (#11729) üzenetére


genndy
addikt

Igen. A Data könyvtáron belüli külön fájlok mindig felülbírálják a .bsa-ban lévőket.
Tehát ilyen a betöltési sorrend: Textures.bsa < HighResTexturePack.bsa < Külön könyvtárban lévő fájlok

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11731) Jorus


Jorus
nagyúr

Tegnap én is beszereztem a Dragonbornt, aztán be is aktiváltam. A HD pack 3 vagymi az nagyon nem jött be, teljesen kicsinálta nálam vmiért a játékot, rendszertelen időközönként átmegy diavetítésbe, szal ki is kapcsoltam gyorsan, azóta nincs ilyen probléma.
Megjöttek a szektások, de még nem indultam még el Solstheim felé, de kb. 15 perc alatt kétszer vágott ki az asztalra a játék...
Érdekes ugyanakkor, hogy eddig, ha befejeztem a játékot, akkor perceken át töltögette a mentést a felhőbe, most meg csak egy picit tölt, és annyi. Lehet, hogy végre átálltak inkrementális mentésre Steam-ék?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11732) daneel92


daneel92
tag

nem egészen ide tartozik, de aki esetleg megvette az oblivion 5th anniversary editiont, azon milyen extrák találhatóak? írták, hogy van egy dokumentumfilm a játék készítéséről, de az valami 5 perces kis gagyi, vagy komolyabb? (boxra szeretném beszerezni)

Asrock B450 Pro4, AMD Ryzen 7 2700 @3.2GHz, Sapphire Radeon RX 5700 XT Pulse 8GB, Chieftec 600W

(#11733) Nunder


Nunder
őstag

Én is beszereztem a Dragonborn-t, bár egyelőre nem tervezem, hogy afelé indulok el, de jó tudni, hogy megvan :)

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#11734) LÁZ válasza Jorus (#11731) üzenetére


LÁZ
addikt

az asztalra kivágásnál mit irt az eseménynapló, csak nem ntdll.dll?

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#11735) Jorus válasza daneel92 (#11732) üzenetére


Jorus
nagyúr

Nekem a Collector's Edition van meg, többek között, ahhoz is adtak bónusz DVD-t, amin szintén rajta van egy 'így készült' doksi film, feltételezem, ugyanaz a cucc. Nekem tetszett, vmi 1 óràs volt és érdekes.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11736) LÁZ


LÁZ
addikt

csak nem hagyott nyugodni a dolog, tegnap sikerült is inditani, afterburner off, textura pakk on, sharpshooter of, toltam kb 1 órát, ma inditanám, ismét ntdll.dll móka. steam-es fórumon olvastam, hogy segithet ha nem szinkronizál a felhővel, kilőttem a skyrimnál, a texturapakkot is kivettem, de kuka megint.

utolsó szalmaszálként toltam egy sfc /scannow -t, hátha segit, de no nothing, illetve a hiba okát se sikerült fixen megtalálni, néztem, hogy steam-en régóta másnál is van is para, oblival is volt, de most már tanácstalan vagyok, mert mind1, hogy megy e 1 alkalommal, ha következő startnál már kuka megint... :W

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#11737) Jorus válasza LÁZ (#11734) üzenetére


Jorus
nagyúr

Melyik/milyen eseménynaplóra gondolsz?

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11738) Lenry válasza LÁZ (#11736) üzenetére


Lenry
félisten

általánosan az ntdll.dll-re keresve több helyen is írták, hogy ha csak bizonyos szoftvereknél jön elő a hiba, akkor érdemes újratelepíteni az adott szoftvert.

így Skyrim esetében első körben talán elég a fájlintegritást megnézned Steam alól, ha még nem tetted volna.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#11739) LÁZ válasza Lenry (#11738) üzenetére


LÁZ
addikt

@Jorus: windózos

integritás volt az első, de nem történt semmi, irta, hogy 1 fájlt nem tudott másolni-megnézni, legközelebb letölti, aztán a következő checknél is csak ugyanezt irta...az a vicc, hogy dawnguardnál minden okés volt mindennel, miután végeztem vele nem inditottam, most meg halott az egész, a windózomban és a masinában se változott semmi azóta..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#11740) Lidl válasza LÁZ (#11736) üzenetére


Lidl
senior tag

Az Afterburner nem indult újra a két indítás között? Amúgy nem kell azt kilőni, csak a STEALTH MODE-ot kell kikapcsolni. Nálam legalábbis...
Amikor kikapcsoltad a Sharpshootert, akkor letörölted a d3d9.dll-t is? Lehet, hogy az kavar be?
Amúgy nálam is ki van kapcsolva a cloud sync, de azért, mert lassú volt a feltöltés.

Sajnos így nehéz ötletelni, mert nem tudjuk mi fut még a gépeden. Pl. Virtu? Hangkártya kezelő program? Vírusírtó?

Bár az a legfurcsább, hogy egyszer megy, egyszer nem. :F

Lidl

(#11741) LÁZ válasza Lidl (#11740) üzenetére


LÁZ
addikt

d3d9 mind1, mert akkor arra hivatkozna, nem az ntdll.dll-re, a többi steames gamma megy rendesen, adatlapos konfig, semmi xtra dolgot nem használok, kaspersky, esetleg ha valaki mail-be átdobná ezt az ntdll.dll-t, kiváncsi vagyok akkor mit ad, ha sikerül kicserélni..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#11742) Jorus válasza LÁZ (#11739) üzenetére


Jorus
nagyúr

Este megnézem.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11743) Lidl válasza LÁZ (#11741) üzenetére


Lidl
senior tag

Én is megnézem.
Milyen oprendszer? Win7 x64?

Amúgy szerintem nem azzal lesz a baj, hiába az van a bejegyzésben. Az az NT Layer DLL, ami egy mély, rendszerszintű dll. Ha gond lenne vele, nagyon sokmindennel gondod lenne.
Inkább csak ami a gondot okozza, az ebből hív meg valamit.
Amúgy meg ha felülírod, egy másik verzióval, akkor a dllcache könyvtárból visszanyomja a korábbi verziót (de rákérdez, azt hiszem)

Ha jól értem, akkor csak a Dragonborn telepítése után kezdett így viselkedni?
Ha kikapcsolod a Dragonborn-t akkor elindul?

Lidl

(#11744) LÁZ válasza Lidl (#11743) üzenetére


LÁZ
addikt

nem, maga a skyrim se indul, vagyis nyomokba ugye, ahogy a mellékelt ábra mutatja, ezért is vicces, igen w7x64..

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#11745) Lidl válasza LÁZ (#11744) üzenetére


Lidl
senior tag

Oké, nekem is.
Akkor este küldöm.

Lidl

(#11746) LÁZ válasza Lidl (#11745) üzenetére


LÁZ
addikt

közben öcsémtől kértem 1et, de még nem másoltam, az event azonositóra ránézve -1000- azt találtam, hogy a .net sz@rja, most update-elem 4.5-re, kiváncsi vagyok, ha kuka, utána átmásolom a dll-t, és irok mi van.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#11747) Lidl válasza LÁZ (#11746) üzenetére


Lidl
senior tag

Hali,

elküldtem az email címedre.
Remélem megoldás lesz.

Lidl

(#11748) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Látom lett borítója a topiknak. Zsír. :K

(#11749) LÁZ válasza Lidl (#11747) üzenetére


LÁZ
addikt

megjött, de nem kellett, .net update után sem ment, frissitettem az afterburnert, hátha, úgy is kuka volt, aztán kilőttem az ab-t, textura pakk on, sharpshooter off, igy ment, az előbb rápróbáltam csak inditásra, ment, úgyhogy úgy néz ki, az afterburnert nem szereti, és sajnos a frapsot sem, megy az is, de nem mutatja, én meg szeretem látni, mi a stájsz..

ps. van fps konzol parancs asszem, azmiaz? :R

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#11750) WonderCSabo válasza LÁZ (#11749) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Tudtommal ponthogy nincs fps konzol parancs. Nekem FRAPS mindig is ment, legalábbis a dragonborn előttig. Dragonbornnal még nem próbáltam.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.