Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12601) genndy válasza Lapajbacsi (#12598) üzenetére


genndy
addikt

Ha már támadják, akkor látják rajta, mert átváltozott - onnan már hiába vedel lötyit vagy templomozik. Amíg csak a piros betegség (Sanguine Vampiris) van rajta, meg megjegyzik hogy milyen sápadt, akkor még jó amit írsz, igen.
Vámpír lordságot talán kiemelte volna külön, de az is ugyanúgy gyógyítható, ahogy írtam a #12597-ben (meg ahogy te is).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12602) Chapel válasza genndy (#12601) üzenetére


Chapel
addikt

Írogatta/mondták hogy, de sápadt, stb. az egyik árus adott egy elixírt rá, megittam, nyílván múlik a hatása, de gondoltam majd rá jövök mi van. Nem lettem extra vámpír, tudnék róla. :N (Level 7, még elején vok, 3 sárkányt nyomtam le, egyenlőre barangoltam, a fő sztori szálat ímmel ámmal csináltam.)
Csak egyre jobban kijött a vér forrása és a végén lett a támadás, illetve onnnatól mindenki támad. Most élek a vadonban, de ez így nem vicces. Modot nem akarok, ha nem muszáj erre, inkább a gyógymód vagy megoldás érdekelne..feltételezem van :F

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#12603) LÁZ válasza Chapel (#12602) üzenetére


LÁZ
addikt

12597 ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#12604) Chapel válasza LÁZ (#12603) üzenetére


Chapel
addikt

Igen, már folyamatban ;)

Ezek szerint ellopakdohatok odáig? És ott beengednek, nem támadnak majd?

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#12605) Chapel válasza Chapel (#12604) üzenetére


Chapel
addikt

A válasz igen, ott is támadnak, ő maga is... Elmentem inkább felfedezni és irtani, addig kiagyalom hogy tudnék bejutni hozzá, köszi.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#12606) Klikodesh válasza Chapel (#12605) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Miert nem keresel egy banditat pl es iszol belole.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#12607) LÁZ válasza Chapel (#12605) üzenetére


LÁZ
addikt

vagy visszatöltesz egy régebbi mentést, ahol még nem ennyire előrehaladott a stáció, ha van ilyened, vagy egy láthatatlan löttyel odamész hozzá, 1x úgy is fogod használni a konzolt, ez még messze van a csalástól :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#12608) Chapel válasza Klikodesh (#12606) üzenetére


Chapel
addikt

Kerestem az éjjel, de nem leltem sajnos...de sikerült 2 sárkányt is felbőszítenem, ment a futás :D
Kipróbálom ezt az ivás dolgot, megnéztem hogy hogy is kell, már csak gyanútlan alvó ember kell...

(Azért ha már dobozos verzió meg plusz cuccok egy jó vaskos magyar nyelvű teljes leírás nem ártana, amit adnak a játékhoz az lópikula.)

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#12609) genndy válasza Chapel (#12608) üzenetére


genndy
addikt

Van ám a játékban is teljeskörű help, menüből elérhető (persze az angol). Meg a töltőképernyőkön is ellátnak egy csomó hasznos tippel.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12610) Chapel


Chapel
addikt

Érdekes fordulat, megoldódott a vámpír probléma, ellenben (nyilván egy bug hatására) a lovamal ez történt
Mondjuk nem röhögtem annyira, vennem kell újjat és hát 1000 rupó, mi van ha újra, rakosgassak lovat cheattel? :U

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#12611) genndy válasza Chapel (#12610) üzenetére


genndy
addikt

1. Ments sűrűn. Előfordulhat sajna ilyen bug, nem az igazi (még mindig) a Havok. Mondjuk nekem ilyen sose volt (bár nem lovagoltam túl sokat. Elég buták és emiatt hamar halnak szegények ha otthagyod egy barlang előtt is, nekimennek mindenkinek, stb.).
2. Rakj fel lovas modot. Mondjuk Convenient Horses (asszem ez a neve).
3. Lóra nem tudok cheatet. Pénzt könnyen tudsz konzollal adni magadnak, ilyen esetben talán megbocsájtható.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12612) Klikodesh válasza Chapel (#12610) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Hat, en majdnem sirtam a rohogestol mert meg nem lattam. :))

En nem vettem lovat soha csak a shadow van meg valahol, de nem hasznalom, lehet azert maradtam ki ebbol az elmenybol eddig.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#12613) Chapel válasza genndy (#12611) üzenetére


Chapel
addikt

Köszi, megnézem a modot. :R
Gondoltam a pénz cheatre, de végül kipengettem. Majd ha nagyon megszorulok visszaadom magamnak. :)

szerk.
Nektek elérhető rendesen a workshop a steamen? Minden más bejön, az képtelen és felcsesz. Mondjuk napopk óta problémásan lép oda,fura.

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#12614) Lapajbacsi


Lapajbacsi
aktív tag

Ez a flyaway bug az Oblivionban volt, modolás hatására ha jól emlékszem jellemző... aranyos...:D

(#12615) Ilsyde válasza Lapajbacsi (#12614) üzenetére


Ilsyde
őstag

(#12616) Spet válasza Ilsyde (#12615) üzenetére


Spet
addikt

Giant Air Line: We give you the starting kick...the rest is on you :DDD

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#12617) Xerxész válasza Ilsyde (#12615) üzenetére


Xerxész
őstag

Ja, ez a Föld körüli pálya bug. :DDD
De ez asszem csak óriás csapásakor jött elő.

(#12618) Klikodesh válasza Ilsyde (#12615) üzenetére


Klikodesh
senior tag

A repulo mamutok se kutyak, mar ha a repules temanal vagyunk. :DDD

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#12619) genndy válasza Klikodesh (#12618) üzenetére


genndy
addikt

Olyan nekem betöltés után néha jelentkezett... Mondjuk kijöttem a barlangból, és azt látom hogy a távolban, magasan megjelenik egy mammut, aztán persze lezuhan szegény... :(
Az újrabetöltés megoldotta az ilyeneket.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12620) freelanced


freelanced
addikt

Nekem akkor is az a kedvenc "bugom" amikor 3-4 sárkány jön egyszerre...

Na, ma nekivágok megint, szerintem most warriort kezdek, remélem az is izgalmas :)
Kár, hogy nincs meg a DragonBorn, de majd remélem még lesz akció...

[ Szerkesztve ]

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12621) genndy válasza freelanced (#12620) üzenetére


genndy
addikt

Az nem bug, hanem feature :D

Dragonborn leárazásra bizony még én is várok. Remélem legkésőbb a Leg.Ed megjelenésekor leárazzák. De azért jó lenne előbb is...

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12622) Varlaisaran


Varlaisaran
senior tag

Ezt a napot is megértük. Kész a White Gold Tower / Imperial City 100% legális assetje Skyrim alá. Rendes shot még nincs, százas FOV-al csináltam mert a kib... magas torony ki fade-lődik, nincs még LOD-ja.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#12623) freelanced válasza Varlaisaran (#12622) üzenetére


freelanced
addikt

Grat, jó lett :)!

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12624) Lidl válasza Varlaisaran (#12622) üzenetére


Lidl
senior tag

Nagyon jól néz ki!

Anno az Oblivionban is az tetszett nagyon, hogy bárhonnan is néztem, látszott az Imperial City (persze, ha volt rálátás).

És hogyan/hol fog megjelenni? Hogyan tervezitek?

Köszi
Lidl

(#12625) freelanced


freelanced
addikt

Egész jó ez a warrior. Sokáig kellett vacillálnom az Orc és a Redguard között de végül az Orc lett, azzal még nem mentem...

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12626) Skyhunter válasza freelanced (#12625) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Heavy armor+kétkezessel tolod? :)

És milyen nehézségi szinten? :) :)

(#12627) freelanced válasza Skyhunter (#12626) üzenetére


freelanced
addikt

Üdv! Még csak kettes :)

Hát még csak próbálgatom a fegyókat, de egyelőre a 2h tetszik legjobban, esetleg még a 1h.

Elég durva :DDD Bleak falls barrowban levegőt nem volt ideje venni az ellenségnek :)

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12628) Varlaisaran válasza Lidl (#12624) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Ez is az Ayleid Transfusion csomag része, mint szabad modder's resource lesz publikálva. Aztán amelyik modder kitalál valamit, az felhasználja a munkáihoz. Az előző ayleides csomagból is készült két nagy mod, egyik az Arweden, másik az Assault on Summerset Isles. Ebből is gondolom Thalmorhoz kapcsolódóakat, esetleg történelmi színtereket fognak csinálni. Továbbá a Beyond Skyrim projekt része is lesz, ami a nevéből fakadóan lehetővé teszi bejárni a Skyrim provincián kivül eső területeket Skyrim alatt. A többiek is durván haladnak, van már készen egy komplett Bruma, mindenféle imperial architektúrák, lakóházak, chapel-ek, meg mittudom én még mik, mind pontos mása az eredetinek.Ahogy elnézem a többiek haladását is, itt durván egy-két éven belül meglesz a teljesen bejárható Cyrodiil. Én ehhez csak az ayleid építészethez kapcsolódó részeket vállaltam be, az meg így, a WGT-vel együtt kb 90%on áll. A két jellegzetes ayleid szobortípus hiányzik még, meg a dungeonok belső részei, most azok következnek majd, aztán kész.

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#12629) Lidl válasza Varlaisaran (#12628) üzenetére


Lidl
senior tag

Értem. Már korábban említettétek a Beyond Skyrim-et, az nagyon jó lesz. Azt a 2 másik mod-ot megnézem.
És köszönjük a munkát amit csináltok.

Lidl

(#12630) Varlaisaran válasza Lidl (#12629) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Ugyan. Pont ezért jó csinálni, hogy mások örülnek neki:)

Az Arweden az előre szólok companion mod, nem mindenki szereti őket; de van neki egy egész jól öszerakott trailere. A másik nem tudom hol tart, egész komolyan belemerült az emberke, mindig frissíti. Ha erős a géped meg vannak finom enb-id, elvileg mocsokszépen fog kinézni, de őszintén szólva én sosem láttam élőben, a skyrimom nem játszható hónapok óta, develop módra van belőve (és rohadtul unom, de ha kész az elf főváros, akkor hónapokig szünet és játszok végre:D).

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#12631) Chapel válasza Varlaisaran (#12628) üzenetére


Chapel
addikt

Csak így tovább a szép munkát! :K
2 hete mióta fut a game 30-40 modot teszteltem keresztben, volt bugos, volt ami nem adott eredményt (elvileg mindent kilőttem amivel akadhatott), most olyan 20 van ami fixen jó szép.
Pár nyers screen, a teljesség ígénye nélkül. A minőségük kimentve persze romlik, de lényeg átjön.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11

Van még hova fejlődni :B

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#12632) Lapajbacsi válasza Varlaisaran (#12630) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

Grat köszi! :R Tölthető már? Ilyen új frankó maszek kieg modokról van valami lista? Gondolom mindnek külön honlapja van... nem?

(#12633) Varlaisaran válasza Lapajbacsi (#12632) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Ha most direkte a modder's resource típusu dolgokra gondolsz, akkor anak a nexuson saját kategóriája van a Categoriesben, oda tartozik pl az enyém is. Az Arweden meg a többi pedig egyszerüen Nexusról, szintén. Ma már minden modder ott publikál.

szerk.: Még nem tölthető, mert nincs teljesen kész minden hozzá. De már nem sok idő míag megy ki a release.

[ Szerkesztve ]

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#12634) freelanced


freelanced
addikt

Hali mindenki! Elvileg a DragonBorn 50% of GMG-n még nem volt csekkoltam, akinek kell nézzen fel.

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12635) genndy válasza freelanced (#12634) üzenetére


genndy
addikt

Tudsz nekem is szerezni egyet? Ugyanis sajnos régiózáras.
Azért köszi a hírt.
A Skyrim többi dolga is kapható -50%-ért.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12636) freelanced válasza genndy (#12635) üzenetére


freelanced
addikt

Hmm... a többit már beszereztem.
Hát jó lenne keríteni valakit aki tud esetleg, ha meg tudja oldani írjon. Köszönet!

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12637) LÁZ


LÁZ
addikt

én nem látom a dragonborn-t :F

@Grendy: ok, igazából nekem már tárgytalan, csak kiváncsi voltam. ;)

[ Szerkesztve ]

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#12638) genndy válasza LÁZ (#12637) üzenetére


genndy
addikt

A régiózár miatt a kereső sem dobja ki. Főoldalról a Bethesda Deals-ből elérhető, csak nem lesz Buy gomb, meg felül figyeld a kiírást.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12639) freelanced


freelanced
addikt

Valahogy ismét a a magyarokhoz nem jut el. Elnézést a "téves" infóért én egy fórumon láttam, nem tudtam, hogy zárt, csekkolnom kellett volna előbb. :W

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12640) csaba951 válasza freelanced (#12639) üzenetére


csaba951
veterán

Egyébként a legnagyobb poén az egészben, hogy az ég világon semmi értelme nincs annak, hogy nem lehet megvásárolni Magyarországról. Ha valami "egyéb" úton meg tudnád vásárolni, akkor a cdkulcs gond nélkül aktiválható lenne Steamen.

(#12641) Lapajbacsi válasza Varlaisaran (#12633) üzenetére


Lapajbacsi
aktív tag

http://www.moddb.com/mods/luftahraan

Ez milyen? Jó? Ismeri valaki?

(#12642) Youri válasza csaba951 (#12640) üzenetére


Youri
veterán

Szerintem a Bethesda valamiért megorrolt ránk :)

RTX ON

(#12643) kiskornel válasza csaba951 (#12640) üzenetére


kiskornel
addikt

Globalizáció. Egy országban lehet valaki kizárólagos importőr. Vagyis rajta keresztül lehet legálisan beszerezni abban az országban a cuccot. Ez esetben sokat kell fizetnie az eredeti márkatulajnak.
Manapság meg megvásárolható netről. Ezért tiltják le szerintem jobb helyeken.

Netes kereskedelem egy furi dolog ebből a szempontból. Maga a vásárlás a kliens fél országában történik (legalábbis a szerencsejátékokra ez vonatkozik). Ezért nem értem, miért nem tudnak normális számlát adni a Steamen vásárolt cuccokról.

Vagy most a régiós tiltás van, mint filmek és DVD megjelenés esetében? Annak itt mi értelme ez esetben?

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#12644) csaba951 válasza kiskornel (#12643) üzenetére


csaba951
veterán

Van logika a Bethesda szándékaiban, de a megvalósítás viszont elégtelenre sikerült, legalábbis Magyarország, Csehország, Lengyelország esetében.

Az alapelv minden bizonnyal az volt, hogy a "nyugathoz" képeset kevesebbet keresnek az emberek Oroszországban, ezért nem tudnak kiadni a játékokért pl. 60 USD/EUR-t, mint a "nyugatiak". Nosza, akkor az ott kapható példányokat olcsóbban adják. Cserébe viszont ezek a példányok nem használhatóak "nyugaton", mert a nyerészkedők rengeteg orosz példányt öntenének ezekre a piacokra, a kiadó pedig kevesebb nyereséget tudna zsebre tenni.

Valamilyen ostoba okból a Bethesda ezeket a korlátozott példányokat forgalmazza Magyarországon, Csehországban, Lengyelországban is. Viszont mivel ezek tagjai a gazdag EU régiónak, így a "nyugati" árát kéri a játékokért. :W

(#12645) freelanced


freelanced
addikt

Amúgy ha meg tudnánk venni működne elvileg mert egyfajta kulcs van...

Gentleman, you had my curiosity, but now you have my attention.

(#12646) Klikodesh válasza csaba951 (#12644) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Az meg kulon vicc hogy nem tudod megvenni hozza steamen, a dlc-ket.

Igy jartam a fallout new vegas collectorssal, meg most a bolti dishonored-el is. Nagyon benan oldotta meg a bethesda a kerdest. Megint az sziv aki megveszi a termeket, grat beth igy kell ezt csinalni.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#12647) genndy válasza Klikodesh (#12646) üzenetére


genndy
addikt

De igen, Steamről már elérhetők a DLC-k. Csak éppen ott még nem volt rájuk akció...

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#12648) Klikodesh válasza genndy (#12647) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Nem is irtam, hogy el nem ertheto, az irtam, hogy nem tudom megvenni a jatekhoz mert nem kompatibilis vele. :U Szoval de nem. ;]

A dishonored dlc-re rakeresek, es a slc oldalan kidobja hogy kell hozza az alapjatek, ha a jatek alol keresem a dlc-t akkor pedig a steam folapra dob ki.

A fallout new vegas collectorsnal is ugyanez a helyzet.

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

(#12649) csaba951 válasza Klikodesh (#12648) üzenetére


csaba951
veterán

Lehet, hogy a F:NW Collectors-ból nem volt ilyen "gettó" változat. Akkor viszont tényleg nem jó hozzá az a dlc, amit a magyar Steam Store-ban tudsz megvenni. A retail verzióból jó neked, amit pl. GG-ről, GMG-ről tudsz megvenni. Ezeket elvileg fogod tudni aktiválni. Vagy "nyugaton" vásárolt Steam Gift is jó.

Ha a Dishonoredet Magyarországon vásároltad hivatalos boltból, akkor ahhoz már elérhetőek a megfelelő dlc-k a magyar Steam Store-ban.

(#12650) Klikodesh válasza csaba951 (#12649) üzenetére


Klikodesh
senior tag

Sajnos nem megy a steamen a dishonored dlc vasarlas, hetente megprobalaom hatha valtozott valami, magyar bolti van pedig, pedig szivesen kiprobalnam a KoDt. :U Most is megprobaltam hatha.

Ellemben valami bizarr modon a skyrim megy. :F Az is magyar bolti, fene se erti.

Steam ugy probalta orvosolni a new vegas problemat hogy letorli a mostani new vegasom es ad egy "getto" vegast ahoz meg tudom venni, azt annyira nem akartam.

Ugyhogy le kene tisztitaniuk ezt a rendszert, mert megint azt buntetik aki penzt ad erte, de erre nem latok igazan eselyt a beth kesleltett dlci utan gondolom ugy vannak vele igy is veszik ugy is veszik.

[ Szerkesztve ]

CPUs are not a "war", you are not a solider. And there certainly won't be any battles fought on these forums.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.