Hirdetés

2024. június 5., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:00:15

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11401) andko123


andko123
tag

Ti is regeltetek Elder Scrolls bétára? Várjátok? Én már kíváncsi vagyok, remélem kapok bétát. :D Egyébként ennyit hátha tudtok: havidíjas lesz? Vagy egyszer kell majd megvenni?

(#11402) #57919488 válasza Jorus (#11399) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha online-t akarok akkor megyek vissza a régiekhez (wow, rift...) ha nem akkor meg a Bethesda játékok többnyire single világban.
Minden MMO kezdés egy bukás, ha azt túlélik akkor van jövője. GW-nél azért volt sok beta meg minden de itt még híre sincs és 2013 a kiadási dátum.

(#11400) Lidl
Age of Conan jó volt azoknak akik szerettek/rákényszerültek egyedül játszani de maga a játék tartalma már fejlődés közben elfogyott. Még ha endgame lett volna akkor idővel rá lehet fogni, hogy türelem és pár hét aztán lesz valami de a fejlődési küldik stb. ... :W
Nem helyre pofozták hanem jött helyette a The Secret World, de már az is B2P-re váltott.

szerk.
(#11401) andko123:
Beta! Bafki, dejóhogy írtad! azta quvva :Y :R

[ Szerkesztve ]

(#11403) Puma K


Puma K
veterán

Hali!

Sokadjára ki akarnám játszani a játékot ám most egy kicsit másképp.

Régebben mikor végig vittem a fő történetet és egy pár mellék küldetést akkor elkezdtem keresgélni neten milyen módon tudnám különlegessé tenni a játékot. Érdekelt az elérhető maximális szint, összes ruha szett, összes komolyabb és különleges fegyver és az összes varázslat na meg persze az összes képesség maximumon milyen lehet.

Találtam is egy videót Youtube-on aminek a leírásában (videó alatti szövegrész) ott volt két TXT amiket le kellett tölteni, majd be kellett másolni a játék könyvtárába.
A játékot elindítva a konzolból be kellett olvastatni a TXT-ket és máris meg lett a 81.5 LVL, összes varázslatot megtanulta könyvekből (amiket előbb beaddolt magának majd meg is tanulta vilámgyorsan az összeset egymás után).

Sajnos ezt a videót Youtube-on keresve és Google-ben sem találom... valaki esetleg véletlenül nem találta meg ugyan ezt a videót és mentette le a TXT fájlokat?

Üdv
Puma

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#11404) Xerxész válasza Puma K (#11403) üzenetére


Xerxész
őstag

Magyarán ez cheatelés, ha jól értelmeztem. A cheat szerintem nem különleges, hanem az állítólag egyszerű játékmenet még egyszerűbbé tétele.

Ha másképp akarsz játszani és úgy, hogy kihívás legyen, akkor tedd fel a realitás modokat (csak példaként egy pár: Total Realism: Basic Needs vagy Realistic Needs and Diseases, Frostfall, Sands of Time, Diseased, Fire Hurts, Damage Multiplier, Relistic Carry Weight, SkyRealism - Mass and Materials, SkyRealism - Encumbrance, stb.) és Adept szinten úgy fogsz pusztulászni, hogy örülsz, ha megölsz egy könnyebb ellenfelet, nemhogy sárkányokat. :)

(#11405) genndy válasza Puma K (#11403) üzenetére


genndy
addikt

Szerintem ezt keresed: "Easily Unlock all Perks and Skills" (tipp)
A varázslatos meg ez: "CHEAT" *Unlock All Valid Spells*

Minden cuccot megtalálsz így: konzolba:
coc qasmoke
Ez egy tesztszobába tesz, ahol a ládákban minden cuccot megtalálsz.

Nem tudom pontosan mi a célod, de így biztosan god mode-ban fogsz játszani.

[ Szerkesztve ]

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#11406) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Nekem baromira nem tetszik az Elder Scrolls Online. És nagyon nem örülnék, ha a TES sztoriját az MMORPG-ben vinnék tovább, a single játék meg eltűnik, mint a Warcraft világ esetében. :(((

(#11407) Jorus válasza WonderCSabo (#11406) üzenetére


Jorus
nagyúr

A "sztorit" biztosan nem viszi tovább az Online, mivel általa megbomlik az eddigi időrend (az eddig TES epizódok időrendben egymást követték a történelemben). A MMORPG történései ezzel szemben közel 1000 évvel a TES V. eseményeit megelőzően történnek. Nem mintha ez bárkit is vigasztalna. Megjegyzem, elég béna módon szuszakolták be a Lore-ba az Online sztoriját.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11408) #57919488 válasza Jorus (#11407) üzenetére


#57919488
törölt tag

A gond az, hogy az egész térképet megkapjuk ami a TES játékokban darabolva volt. Lehet idővel lesz Oblivion kieg meg 1-2 hasonló de megint ott leszünk mint WoW-nál. Lefutott az alap story és utána nincs mit kitalálni aztán csak hülyeséget raktak bele, pandák... :(((
Attól tartok, hogy itt is egyszer csak véges lesz a tartalom, vagy meg se éri :P

(#11409) Lidl válasza #57919488 (#11408) üzenetére


Lidl
senior tag

"A gond az, hogy az egész térképet megkapjuk"

Ez azt jelenti, hogy Te jelentkeztél a bétára, és már meg is kaptad a programot, és használod?
Vagy csak az infók alapján mondod, hogy a teljes térkép megvan.

Köszi
Lidl

(#11410) Malibutomi válasza Lidl (#11409) üzenetére


Malibutomi
nagyúr

Azt hiszem a fejlesztöi videóban mondják.

(#11411) Tomix24 válasza genndy (#11405) üzenetére


Tomix24
addikt

Köszi! Ez a txt file módszer király. Néha jó GOD-nak lenni :D
Hasonló pénzre nincs? Csóóri GOD vagyok :DDD

(#11412) WonderCSabo válasza Tomix24 (#11411) üzenetére


WonderCSabo
félisten

player.additem f 500

Ezzel 500 aranyat kapsz, nyilván az 500 helyére bármely szám behelyettesíthető.

[ Szerkesztve ]

(#11413) #57919488 válasza Malibutomi (#11410) üzenetére


#57919488
törölt tag

Igen, erre gondoltam.
A videóban látható, hogy minden tartomány fel lesz oldva hiszen a 3 frakciónak el kell férnie már csak a fejlődésben is és Cyrodiil meg egy teljesen csak PvP zóna lesz.
Ha ezeket bejártuk akkor onnantól kezdve mit lehet még kitalálni ami nem ütközik majd a single játékok történetébe? Habár elég sok idő eltérés lesz ami beleférne de akkor is.
Dwarf-ok talán akik akkoriban még léteztek és egy másik bolygó, világ? Ezért írtam Oblivion-t is egy külön lehetőségnek de lehet csak egy Raid vagy Instance helyek lesznek.

(#11414) Tomix24 válasza WonderCSabo (#11412) üzenetére


Tomix24
addikt

Köszi!

(#11415) Jorus válasza #57919488 (#11413) üzenetére


Jorus
nagyúr

A single játékok történetével nem nagyon lesz ütközés, mert jó messzire helyezték tőlük, egészen pontosan 714 évvel korábbra. :)
- TES Online: 2E 582

- TES I. Arena 3E 399
- TES II. Deggerfall 3E 405
- TES III. Morrowind 3E 427
- TES IV. Oblivion 3E 433
- TES V. Skyrim 4E 201

A dwemer kukltúra 1E 700-ban a Vörös-hegy tövében zajló ütközet során tűnt el Nirn földjéről, tehát 2.800 évvel korábban, mint ahogy az Elder Scrolls Online eseményei játszódnak.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11416) Puma K válasza genndy (#11405) üzenetére


Puma K
veterán

Pont ez az, hogy az nem god mod volt, mert bár az elérhető legmagasabb szinten voltam, nem voltam azért sebezhetetlen meg a manám sem a végtelenségig tartott ki és a sprint is elfogyott ha sokáig rohangáltam.
Azok a TXT-k amiket találtam az csak pont annyira tettek erőssé mint amennyire a maximum szinttől elvárható.

Lehet megpróbálom megcsinálni azt a két txt-t amit az alatt az egy videó alatt találtam

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#11417) Lidl válasza Malibutomi (#11410) üzenetére


Lidl
senior tag

Aha, már értem. Még nem tudtam magam nagyon beleásni, csak most esett le, hgoy ilyen is lesz.
Korábban nem nagyon érdeklődtem, mivel online.

De most akkor utána olvasok/nézek.

Köszi
Lidl

(#11418) GypsFulvus2 válasza Jorus (#11415) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy a TES Adventures: Redguard eseményei 2E 864-ben játszódnak, tehát ez áll legközelebb a TES Online-hoz. "Csak" 282 évvel későbbiek a Redguard eseményei.
Hajlamosak az emberek elfeledkezni a Redguardról és a Battlespire-ról, mivel ezek a nem a fősorozat részei. Előbbi egy Third Person nézetű RPG-akció-kalandjáték hibrid, utóbbi egy H&S akció-RPG kísérlet volt a TES világában.

Jorus: Nagyon kéne má' az a 4E vázlat... ;) :B A többi már elkészült. Akkor mindenki lekövethetné ezeket a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#11419) Jorus válasza GypsFulvus2 (#11418) üzenetére


Jorus
nagyúr

Rendben, belehúzok, na. :) Egy hete VMware szervert hegesztek, SharePointot tákolok, Actice Directoryt tisztázok és Oracle adatbázisokat bogozok. Még csak nem is tudtam játszani. Ez szomorú...

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11420) GypsFulvus2 válasza Jorus (#11419) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hö..??? Magyarul beszéjjé' vázzé' ! :DDD

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#11421) keIdor válasza Jorus (#11399) üzenetére


keIdor
titán

Imádom a TES univerzumát, de az MMO-t meg gyűlölöm, inkább lemondom előbbiről, mint hogy utóbbinak még egy (sokadik) esélyt adjam.
Akkor inkább nem játszom, mert az számomra nem játék, hanem vicc.

Remélem lesz rendes TES VI is, olyan szívesen elmennék másik tartományba is, Hammerfell és Elsweyr olyan érdekesnek tűnik. De lehetne egy Akavir is helyszín, tiszta misztikum.
Sajnos nem tetszik, hogy TES-nél meg Fallout-nál is MMO-ról hallani, Star Wars Kotor 3 helyett is azt csináltak, be is bukott, mindenki jobban örült volna egy rendes offline 3. résznek, de neeem... hülye MMO-t kell erőltetni. :O

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11422) WonderCSabo válasza keIdor (#11421) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Szívemből beszélsz, minden szavaddal egyetértek!

[ Szerkesztve ]

(#11423) GypsFulvus2 válasza keIdor (#11421) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Mind így vagyunk ezzel akik a TES játékokon "nőttünk fel". Nem is ránk számítanak szerintem. Jómagam sem játszottam MMO-val soha. Unalmas. A Trailer megtekintése után azt mondom, kár, hogy nem filmet készítenek... Ha egy épkézláb történetet kerítenének ehhez a stílushoz, tuti kasszasiker lenne.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#11424) keIdor válasza GypsFulvus2 (#11423) üzenetére


keIdor
titán

Az a baj a trailer semmire sem garancia. Itt az Old Republic trailere és egyben Introja is. Imádtam a Kotor 1-2-t, plusz hatalmas rajongótábora van.
A trailer ütős is, csak a játék egy nagy nulla, mindenki jobban örült volna egy rendes folytatásnak.
Még 30k-t is kiadtam volna érte, de inkább MMO lett... :U

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11425) GypsFulvus2 válasza keIdor (#11424) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Nyilván semmi köze a játékhoz. Arra viszont bizonyíték, hogy kitűnően megrendezett, látványos, akciódús mozifilmet tudnának csinálni, ha akarnának. :D

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#11426) (Piro) válasza GypsFulvus2 (#11425) üzenetére


(Piro)
csendes tag

Halo-rol is most csinálnak sorozatot, biztos nagy sikere lenne ennek is :D

http://steamcommunity.com/id/peero

(#11427) Varlaisaran válasza GypsFulvus2 (#11425) üzenetére


Varlaisaran
senior tag

Amilyen filmeket -főleg remake-eket- csinálnak manapság, inkább jobb ha nem nyúlnak semmihez, ami értékez hordoz. Gondolom nem véletlenül nem engedi a Valve sem a Half Life filmet példának okáért. Ha jót csinálnak abból nincs pénz, ha meg sihisuhi háromdéhádé látványosrobbanóshősös lengyelpiacos szemetet, azzal meg csak rombolnak. Számomra erre legdurvább kurrens példa a Robocop remake-je amit hál'stennek elhalasztottak elvileg (remélem el is felejtik). A TES esetében az a véleményem, hogy addig szép és szerethető, amíg a játékokban átélt kalandok, élmények és egyúttal vele együtt fantáziánk keveréke teszi felejthetetlenné. Igen igen, dobnék egy hátast egy igényes Oblivion vagy Skyrim film adaptáció hallatán, de erre sok esélyt nem látok. Arra meg semmiképp hogy igényes lehet, még ha lenne is. Magánvélemény, de ettől függetlenül igaz.

[ Szerkesztve ]

35mm-es kópiákat vásárolok, tartalomtól függetlenül. Christie P35GP-hez rövid objektíveket keresek, 25-40ig.

(#11428) Vistaboy válasza keIdor (#11424) üzenetére


Vistaboy
veterán

+1

Én azért jelentkeztem a bétára, meglátjuk, mi sül ki belőle. De ha a K.O.T.O.R. mintájára a TES Online is azt fogja jelenteni, hogy a Skyrim után nem lesz több single epizód, hanem a MMO-t bővítik majd kiegészítőkkel, mint a WoW-ot, akkor részemről ennyi volt a TES univerzum. :(

Szerk: Hejesírás... :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#11429) GypsFulvus2 válasza Varlaisaran (#11427) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hé, ne szidd a lengyelpiacot!!! :D
Nyilván az ideális megoldás az lenne, ha a trailerben látott technikát összeházasítanák egy kitűnő rendezővel, és az én forgatókönyvemmel. :DDD Ócsóér' elvállalnám nekik, 1 milla USD bőven elég lenne... :DDD Olyan forgatókönyvet rittyentenék nekik Tiber Septim hatalomra jutásáról, hogy a tíz ujjukat megnyalnák utána. Van abban a történetben minden, harc, vér, szerelem, árulás az árulás mögött, mágia, istenek, morális dilemmák... :)

Vistaboy: Majd várjuk a (spoilermentes) beszámolókat! Remélem nem lesz igazad, és lesz single TES játék is a jövőben. Reménykedem ebben, hiszen a Skyrim bombasiker lett (10 milla fölötti eladott példány), irgalmatlan lóvét hozott, míg az MMO mindig nagy kockázat. Biovérnek sem jött be eddig. A Skyrim előtt 1-2 évvel már lehetett tudni, hogy fejlesztik az MMO-t, és többen is pánikoltunk, hogy miatta nem lesz több single, hiszen nem lehet a Bethesdának akkora kapacitása, hogy mindkettőt egyszerre fejlessze, plusz még a Falloutokat is... Tévedtünk, volt rá kapacitása. Szóval remélhetőleg lesz rá a jövőben is. Az is erre utal, hogy nem egyszerűen a 4E-ban vették föl a timeline fonalát az MMO-hoz, hanem visszamentek egy relatíve "üres" időszakra, a Második Birodalom bukása és a Harmadik Birodalom (Tibber Septim birodalma) közötti időre. Ott van közel 300 évük a Redguard történéséig, amivel szabadon gazdálkodhatnak. Szóval én még azért reménykedem. Mindenesetre a legjobb az lenne, ha ez az MMO csak mérsékelt sikert aratna, akkorát, hogy ne fájjon nekik pénzügyileg, de azért ne keressenek rajta sokat. Ez kikényszerítené a single folytatását, hiszen az eddig tojta az aranytojást, rendesen.

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#11430) kiskornel válasza GypsFulvus2 (#11429) üzenetére


kiskornel
addikt

Az első dolog, amit észrevettem, hogy a történeteket töketlen faszik írják benne. Az Oblivion teljesen olyan játék, ahol sehol, semilyen téren nem jelenik meg a szerelem, szex, és hasonlók... és ez nagyjából öröklődik a Skyrimben. Ezért örült mindenki a házasságnak, de ez valójában semmit se jelent.
Őszíntén, a gyűrűk úrából is az hiányzott nagyon, hogy romantikus dolgok is legyenek.
Nem azt mondom, hogy Titanic színten csöpögősre, de hogy sehol :F .
Nem véletlenül karikírozzák ki a játékot a youtube-on, imitálva, hogy a főszereplő szexel a hullákkal...
Egyébként ennek egy kicsúfolása az, hogy olyan karakterekkel játszanak, mint pl. én. Ujjnyi vékony sminkkelt csajszi. :))
Meg az ilyen barbár portyák vannak küldetésként, szétverjük a lakosságot, elvesszük a javaikat, (és valós történelmi események szerint most jönne az, hogy végigerőszakoljuk az asszonyaikat, elraboljuk gyerekeiket, eladjuk őket rabszolgáknak, stb...) <- Ez csak egy megjegyzés volt, hogy kicsit uncsivá vállhat, hogy vág-vág-vág, láda kinyit, örülünk + Néhol kis feladvány...
Szóval a fent említett hiányzik ebből az egész világból... legalábbis a programok nem tükrözik vissza sehogy se, hogy lenne ilyen.

Szóval egy minimális kis romantika, romantikus szál jót tenne pár küldetésnek.

http://www.flickr.com/photos/34330024@N05/sets/

(#11431) WonderCSabo válasza kiskornel (#11430) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem pedig egyáltalán nem hiányzik, se a sok romantika, se a még több öldöklés, azokat ezerrel kapjuk már minden médiumon, jó volt ez így ahogy volt.

(#11432) keIdor válasza WonderCSabo (#11431) üzenetére


keIdor
titán

Nem is az, hogy sok, de kicsi nem ártana bele szerintem sem.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11433) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Sziasztok!

Egy láma kérdés: hol lehet látni, hogy milyen modokra vagyok "előfizetve" Steamen keresztül? Illetve hogyan lehet letörölni modokat?

szerk: Steames tréddel sikerült beszerválnom az új Dragonborn DLC-t (meg is jelent a játék alatti DLC-k listájában). Ha valakit érdekel a dolog, szívesen segítek. Olyan 3-4 ezer forint között lenne az ára és Paypalos átutalással menne a dolog. Írjatok nyugodtan és segítek a beszerzésben!

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11434) Jorus válasza KubanitoS (#11433) üzenetére


Jorus
nagyúr

Steam-ben Browse the Workshop, majd ott jobb oldalt Your Items-ben lesznek a kedvencek és az aktív (legalábbis Steam-en aktív) modok. Törlés Unsubscribe-bal történik, de nem árt csekkolni a Launcher Data Files-ban is.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11435) #57919488 válasza KubanitoS (#11433) üzenetére


#57919488
törölt tag

Ha workshop akkor le kell jelentkezni.

(#11436) KubanitoS válasza Jorus (#11434) üzenetére


KubanitoS
veterán

Köszi a gyors választ! A Launcher Data Filest hogyan lehet csekkolni?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11437) LÁZ válasza KubanitoS (#11433) üzenetére


LÁZ
addikt

dragonborn valszeg érdekelni fog, majd kereslek ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022) RAZER KAIRA PRO PC/PS5 FOR SZÉL

(#11438) Jorus válasza KubanitoS (#11436) üzenetére


Jorus
nagyúr

Steam-ben kattintasz a Play-re, elindul a Launcher, és felülről a 3. a Data Files. Már persze, ha mod managert használsz, vagy egyéb kiegészítőt, akkor abban.

[ Szerkesztve ]

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11439) KubanitoS válasza LÁZ (#11437) üzenetére


KubanitoS
veterán

Oksa. :K Az esetleges további érdeklődőknek: a Dragonborn beszerzése Steam tréddel fog történni és sima cserével működik, tehát nem kétes eredetű CD kulcsokról van szó. Ennélfogva bárki nyugodtan trédelhet a saját szakállára, a "felajánlásom" mindössze egy közvetítő szerep lenne, mivel viszonylag jártas vagyok a dologban.

A menete:

1. Paypalra elutaljátok a pénzt. (Fontos a Paypal, mert akkor azonnal megjelenik az összeg, én nem szeretnék bankszámlákkal szórakozni, ami ráadásul drágább is lenne.)

2. Megveszem a játékot. (Persze majd egyeztetünk előtte és csak nyilván akkor várom az utalást, ha már van eladó és egyből meg is tudom venni a cuccost. Ekkor derül majd ki a pontos ár is.)

3. Steam tréddel azonnal átadom a játékot.

Jorus: Nem használok semmiféle mod managert, csak a subscribe gombot ismerem. :D Akkor tárgytalan a dolog?

[ Szerkesztve ]

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11440) Jorus válasza KubanitoS (#11439) üzenetére


Jorus
nagyúr

Ha csak workshopos modok vannak fent, akkor elég ott leiratkozni.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#11441) KubanitoS válasza Jorus (#11440) üzenetére


KubanitoS
veterán

:R

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11442) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Mi a helyzet a lag problémákkal? Játszottam kicsit a játékkal és némely helyeken kegyetlenül belaggol. Itt most nem az "egyszerű" laggolásra gondolok, amikor a gép kevés, ez valami más. Cső alagutakban, házak belsejében kegyetlenül belassul a játék, de ha kicsit másfele nézek, akkor tükörsimán fut az egész. Azt is hozzátenném, hogy a játék a megjelenése után ultrán simán futott bármiféle lag nélkül. A Steames HD textúra pakk után jött elő ez az eléggé idegesítő probléma. Ha kilépek a szabad térbe sokszor perceket kell várni, hogy a játék játszható legyen, az fps simán lemegy 5-10 közé.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11443) #57919488 válasza KubanitoS (#11442) üzenetére


#57919488
törölt tag

HD textura patch és unofficial patch-ek lehet javítanak.

(#11444) Tomix24 válasza KubanitoS (#11442) üzenetére


Tomix24
addikt

1GB-os kari is lehet kevés ide. És okozhatja a lassúlást, akadást.

(#11445) KubanitoS válasza Tomix24 (#11444) üzenetére


KubanitoS
veterán

Persze, de régen meg jó volt, ráadásul havernál 460-as kártyával semmi gond. Kizártnak tartom, hogy a géppel lenne a probléma. Ez inkább tűnik valami komoly játékbeli hibának, mint a RAGE esetében a folyamatosan rajzolódó textúrák. Kimegyek a szabad térre Riftenben, nem laggol. Bemegyek egy házba laggol, mint állat. Újból kimegyek megint nem laggol. Következő játékbetöltésnél kint laggol játszhatatlanul, házakban nem. Ki érti ezt?

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11446) KubanitoS válasza KubanitoS (#11445) üzenetére


KubanitoS
veterán

Kerestem a neten is, ott is többféle megoldást javasolnak. Az egyik a Vsync kikapcsolása, amit meg is tettem és most úgy tűnik semmi gond nincs a játékkal.

Érdekes, hogy a Dead Space is játszhatatlanul laggol, ha be van kapcsolva a Vsync, utána semmi gond.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11447) csoki89 válasza KubanitoS (#11446) üzenetére


csoki89
csendes tag

Nekem is hasonló gondom van. Is! A gépnek nekem is vinnie kéne! Egy alapvető gyorsítást már próbáltam a játékhoz, de az meg nem működött - nem értem miért, pontról pontra követtem amit csinálni kell - szóval nekem is jól jönne valami ötlet :)

"Mikor felbasznak, ölni olyan könnyű mint levegőt venni"

(#11448) WonderCSabo válasza #57919488 (#11443) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ezek nem javítanak rajta. Az első csak a hiányzó textúrákat pótolja, a második meg a küldetésekben stb. lévő bugokat javítja.

(#11449) KubanitoS válasza csoki89 (#11447) üzenetére


KubanitoS
veterán

Végül a HD textúra pakk (az, ami a Steamen is fent van és ingyenes) kikapcsolása oldotta meg a problémát. A játék semmivel sem lett rondább, de a hirtelen 1-2 fps-re történő lassulások megszűntek. Leszedtem egy csomó modot Steamen keresztül, hogy szebb legyen a játék és azokkal sem szaggat semmit a játék. Lehet az egész a HD textúra pakk hibája.

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#11450) #57919488 válasza KubanitoS (#11449) üzenetére


#57919488
törölt tag

Nálam a gyári HD pack után állandóan kilépkedett a játék az asztalra. Vér István garázs modjai után meg semmi gond, érdekes...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  The Elder Scrolls V: Skyrim (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.