Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5101) amargo


amargo
addikt

usdchf, mi volt ez? pont buy-ban voltam :Y

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5102) Dzoli válasza amargo (#5101) üzenetére


Dzoli
tag

Bocs én voltam, elütöttem a lot méretet. ;]

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5103) Ferdzsoo válasza Dzoli (#5102) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

LOOOOOL :DDD :C

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5104) amargo válasza Dzoli (#5102) üzenetére


amargo
addikt

Semmi gond :D
Legközelebb be is írhatod és előre beleülök - ahogy a nagyok csinálják - :B

Technikai kérdés, ilyenkor van értelme sell-be fordulni? Én elsőnek naiv fejjel azt gondoltam volna - nem kötöttem be -, de aztán elkezdtem gondolkozni rajta, hogy ilyen kitörések soha nem jók, az, hogy megint mázlim volt csak a véletlen műve. De érdekelne ki mit gondol erről?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5105) Dzoli válasza amargo (#5104) üzenetére


Dzoli
tag

Mit szeretnél shortolni egy szemmel láthatóan dinamikusan emelkedő instrumentumon? Azt várod, hogy ugyanilyen sebességgel vissza is adják? Jellemző emberi gondolkodásmód, hogy a tőzsdén a legtöbben valaminek a végét keresik. Ahelyett, hogy azt keresnék, hol fog a már elindult folyamat folytatódni.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5106) Gh0sT válasza Dzoli (#5105) üzenetére


Gh0sT
addikt

Te vagy az Zoli? ;] :P

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#5107) amargo válasza Dzoli (#5105) üzenetére


amargo
addikt

Igen, pont az ilyen naivitások miatt nem csinálok ilyenkor semmit.
Alapjában véve elsőnek bizony azt vártam volna, aztán ránéztem pár indikátorra és azt láttam, hogy nagy hülyeség.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5108) brd válasza amargo (#5104) üzenetére


brd
nagyúr

Ha nagyon alacsony spreaddel tudsz kereskedni, akkor ilyen ugrások után lehet hazardírozni az ellenkező irányra, általában kicsit visszamegy az ár, de azt inkább arra jó felhasználni, hogy ott szállj be az eredeti irányba. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#5109) brd válasza amargo (#5100) üzenetére


brd
nagyúr

A Tadawul-lal nekem eddig semmi gondom, de ha lesz, beírom ide.

The only real valuable thing is intuition.

(#5110) Fecdzo válasza amargo (#5100) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Mint mondtam én ATC párti vagyok. És mintha most lejjebb vették volna a nyitási mennyiséget is...

Tadawul elvileg STP tehát lehet jó, admiralról nincs infom...100forexbrokers.com és nézelődj

fulekitrading.wordpress.com

(#5111) ForexGuru válasza Gibkey (#5070) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

"Szerintem fog ez még feljebb menni. Ezen a héten még biztos vagyok benne. "
kösz a tippet [link] ;]

(#5112) amargo válasza brd (#5109) üzenetére


amargo
addikt

Köszönöm!

Fecdzo: Még a micro számla is nagy jelenleg. Amint úgy érzem, hogy felnőttem hozzá vélhetően ott fogok nyitni, mert jókat olvastam róla.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5113) C0d3r válasza animatrix11 (#5074) üzenetére


C0d3r
addikt

Hm, érdekes ez a chartok.hu, szemmel láthatóan igen sok munkájuk van benne. :N

(#5114) ForexGuru válasza C0d3r (#5113) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

lol :DDD

(#5115) brd válasza Fecdzo (#5110) üzenetére


brd
nagyúr

Ez az STP egyébként konkrétan mit jelent? Nem MM, de még nem megbízható annyira, mint egy ECN? Azért kérdezlek, mert neked gondolom nagyobb rálátásod volt (van?) erre.

The only real valuable thing is intuition.

(#5116) amargo


amargo
addikt

usdchf-ről és buy
tadawul

fxpro

equilor

admiral

No most, 4 demo 4 különböző működés. A vicc az egészben, hogy az admiral esetén is kistoppolódtam volna, de a bróker elutasította.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5117) Gh0sT válasza amargo (#5116) üzenetére


Gh0sT
addikt

Hány perces chart?

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#5118) amargo válasza Gh0sT (#5117) üzenetére


amargo
addikt

M15.
Bocs nem látszik mindenhol a szakaszolás - csak a nevébe raktam bele.

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5119) tiburon26


tiburon26
csendes tag

Don't Trade the News!!! :)

Sosem szabad alábecsülni a hülyeség hatalmát...

(#5120) Dzoli válasza tiburon26 (#5119) üzenetére


Dzoli
tag

Vagy tedd a stopot a HomeBase fölé, ahogy tanítják.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5121) amargo válasza tiburon26 (#5119) üzenetére


amargo
addikt

Csak, most néztem rá és jutott eszembe, hogy sell-ben voltam, nem tudok rá mit írni.
Dzoli technikáját követve, kiszedtem belőle a nyereséget, de benne hagytam annyit, hogy még akár lejjebb is mehet, stop-ot behúztam.

Ui.: Dzoli mostanában sokszor elüti a lot méretet ;]

Szerk:
A reggeli képsorokkal kapcsolatban lehet valamit tenni? Ilyenkor pl a brókernél lehet reklamálni? Avagy, miként utasíthatta el az egyik az orderstop-ot? Miért van, hogy valahol nem is jelent meg..

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5122) Gibkey válasza ForexGuru (#5111) üzenetére


Gibkey
csendes tag

Oké rendben, nagyon ügyes vagy, le tradelted m15-ön. Az emberünk pedig hosszú távra kérdezett. Mellesleg mikor szoksz le erről az alpári stílusodról ?

(#5123) amargo válasza amargo (#5121) üzenetére


amargo
addikt

Ez eddig fincsi volt +80pip. Csak azért volt, mert szűk stop követést használtam és noha még lefelé mehet az ár, de kirakott.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5124) Ferdzsoo


Ferdzsoo
addikt

EURUSD beszakadt picit... :Y
FED bolygatott picit... :C
Alakul az EUR HUF is. Számomra ez pozitív...

[ Szerkesztve ]

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5125) Gibkey válasza Ferdzsoo (#5124) üzenetére


Gibkey
csendes tag

Kb. minden piac amihez köze van az Usa dollárnak:) Szerencsére a gold előbb fel ment és csak aztán szakadt. Még a tp-m elérte.

(#5126) Fecdzo válasza brd (#5115) üzenetére


Fecdzo
senior tag

STP meg mindig Market Maker (az az MM aki valamilyen uton modon belenyul az arba!)! Csak ahogy a neve is mutatja, lefedezteti a te megbizasod az egyik likviditas szolgaltatojaval (de nem mindig!). Mivel ok is adhatnak fix spreadet ezert a spreaden is keresnek, tehat a spreaddel tudnak jatszani. Bar altalaban naluk mar lehet keresni jo penzt (tehat 10.000 dodo felett van ertelme szamlat nyitni) es nem kocsogolnek durvan.

Ha valtozo a spread, akkor meg jutit kernek forgalom utan. Manapsag kisse atalaukl ez a biznisz es mar nem lennek meglepve ha olyan broki is lenne aki STP, valtozo a spread (de rateszik a mark up-ot) es nem kernek jutit.

Az ECN-re meg ugy gondolj, mint a valos bankkozi deviza piacra. Mindig van juti, a spreadet az aktualis kereslet-kinalat alakitja (ahogy annak lennie kell!) es a masik oldalon mindig valamelyik likviditas szolgaltatoval parosit a broker.

fulekitrading.wordpress.com

(#5127) Fecdzo válasza amargo (#5121) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Ahogy azt mar korabban is irtam, minden broker mas likviditas szolgaltatokkal pacsizik le. Ergo az arak, annak alakulasa neha teljesen mas lehet broker es broker kozott. Ennak persze mas oka is lehet. Ha MM lehet volt ott egy stopp hunt (habar mar eltudjak tuntetni a charton az ilyen kiugrasokat). Az is elkepzelheto, hogy nem szurt adatai vannak. Ha nezel mondjuk reszvenyeket, akkor ritkan lehet olyat latni, hogy az aktualis piaci artol drasztikusan eltero kotes fut be a tozsdekre. Ezt altalaban megszurik (telefonos intezmeni mgbizassa szivattak be valakit), de van hogy fenn marad a charton. Ez nem azt jelenti, hogy ott vegig volt kotes, csak a gyertya mutatja ugy.

Egy ilyen kiugrasert meg sem erdemes kerdezni a brokiceget....azt mondjak "extrem piaci korulmeny, sorry". Azert tegyel egy probat, kivancsi vagyok mi manapsag a duma :)

fulekitrading.wordpress.com

(#5128) amargo válasza Fecdzo (#5127) üzenetére


amargo
addikt

Csak annyira meglepődtem, hogy lányos zavaromba mindent elfelejtettem.
Demo-ban történtek, így nem fáj a dolog - csak rontja az összképet -, meg aztán végig gondoltam és sell-ben lettem volna, akkor meg csak vigyorognék.

Kb mennyi ideig teszteltek egy manuális stratégiát, mire elkezditek leprogramozni - már aki leprogramozza.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5129) Fecdzo válasza amargo (#5128) üzenetére


Fecdzo
senior tag

A következő menet szerintem a legfontosabb:

1: Jó backteszt, stabil equity curve, alacsony Draw down, minnél hosszabb backteszt időszak alatt! (ez rendkívül fontos! véleményem szerint amely stratégia kibír 3-4 évet de korábban meg elhasal, az felejtős)

2: Forward teszt demoban kötés intenzitás függvénye mellett. Minnél többet köt annál inkább elég rövidebb idő is, de ha még új vagy pár hónap éles demo sztem kell h bízz a rendszerben.

3: Csinálni folyamatosan a backteszteket az éles demoban futó tesztek mellé, hogy a kötések mennyire egyeznek. Ha nem (eléggé eltér), akkor újra kell gondolni a dolgokat.

4: Ha megy minden, egyeznek az eredmények, akkor kicsi, de ÉLES pénzzel is el kell kezdeni ugyanezt. Tehát éles kis számlás trading és a backteszt össze hasonlítása. Ha nem jó, újra gondolni...

5: Ha minden stimmel akkor mehet nagyobb pénzzel és ésszerű kockázat mellett (historikus legnagyobb DD figyelembe vételével). Ez a végső stádium és mindegy mi van, ki kell tartani mellette...

Én így csináltam...

fulekitrading.wordpress.com

(#5130) Gibkey


Gibkey
csendes tag

Jól látom, hogy a GBP/JPY több mint 10éve nem volt ilyen mélyen? :U

(#5131) amargo válasza Fecdzo (#5129) üzenetére


amargo
addikt

1, eddig csak 2 évre nyomtam.. hosszabbon is megnézem.
2, még nem zártam le a fejlesztési időszakot.. a héten még egy hiányosságot felfedeztem. De mindenképpen éles demo teszt a tuti.
3, igen, ezt nagyon nézem és látok néha furcsaságokat. Persze a 99%-os az jobb képet ad mindig, ami furcsa, ellenben a data history-ból tesztelve meg a kötések mennyisége elég közel van - néha több is - a bukások is szépen megjelennek benne, ellenben elég ferde képet ad, mert a nyerőknél elég hamar kilép, miközben éles demo-ban a célárig megy sok esetben, itt csak 1-2 esetben. Ami szintén fura.
4, ebben még elég bátortalan vagyok, mert most demon sem muzsikálnak a robotok, buknak/nyernek felváltva, kb 0-ban mozognak. Így 1-2 trade-re engedem rá..
5, ehhez még készülni kell.

jön még egy kérdés: Ezek alapján eddig megérte? Nem anyagilag gondolom, családilag, testi, lelki, stb.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5132) brd válasza Fecdzo (#5126) üzenetére


brd
nagyúr

Köszi'! Tehát mondhatjuk, hogy a nagyobb megbízásoknál (merthogy azokat, gondolom, könnyebb lefedeztetni) kisebb eséllyel mutat MM tevékenységet?

Gibkey: Az összes xxx/JPY-s párral hasonló a helyzet, de ennek van bármi köze a kereskedési módszeredhez? ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#5133) Gibkey válasza brd (#5132) üzenetére


Gibkey
csendes tag

Keresem az alját egy jó kis vételhez :)

(#5134) brd válasza Gibkey (#5133) üzenetére


brd
nagyúr

Majd akkor lesz alja, ha emelkedni fog. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#5135) Fecdzo válasza amargo (#5131) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Jol csinalod! Alapos es figyelmes vagy, ennek meglesz az eredmenye, csak igy tovabb!

Kerdesedre valaszolva en mar regen fuggo vagyok :) es bizton jelentem, hogy megerte! Sok minden masra is megtanit a tozsde, nem csak penz keresesre!En mindig kinosan ugyeltem arra, hogy ne menjen a csalad vagy epp egeszseg rovasara. Igen, neha meg mindig stresszelek, de megtanit arra is hogy ezt hogy kezeld. Igazabol a parom tudna errol meselni a leghitelesebben.

Arra is megtanit (ha kitarto vagy), hogy soha nem adod fel es mindig nyilt vagy az ujdonsagra. A piac mindig megtanit valamire, valami ujra, amivel eddig meg nem talalkoztal. Es ha eltudod gorditeni az uj akadalyokat, akkor egy picit megint bolcsebb leszel es akar a sajat eleteden is javithatsz vele. Csak ehhez az kell, hogy rettentoen ovatos legyel es mindig a kockazat felol kozelits (tedd fel a kerdest, hogy mi a legrosszabb szenario es mit tennek ha uj DD csucsot utnek pl.). En igy tettem es ezert eltem tul azt az idoszakot (2 ev) amikor az emberek 95%-a bukoval kiszall. Es most mar lassan 7 ev utan visszatekintve eleg hosszu utat tettem meg, de buszke vagyok ra!

fulekitrading.wordpress.com

(#5136) Fecdzo válasza brd (#5132) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Mivel egy STP nem a te vesztesegeden keres elsosorban, hanem a spreaden ez nem ilyen egyszeru. Bele kellene latni az uzlet politikaba es rendszereikbe, ami eleg negez. Peladaul ott van Alpari. Volt naluk szamlam nekem is es skalpolo robot ment naluk. Elmondasuk alapja a megbizasok 90%-at fedeztettek le a bankkozin es egy ido utan csunya dolgok tortentek naluk, mig ezzel szemben egy ECN-nel (ATC) minden teljesen stabilan futott (parhouzamos eles szamlas futtatas). Ergo meg az STP-k is lutri katehoriaba tartoznak (spread tagitas lehetseges pl.)

MM-nel nem kerdes, hogy minnel nagyobb a loved es minnel nagyobb pozit veszel fel, annal inkabb fognak szivozni veled (sajat pelda erre Oanda).

Egy szo mint szaz a megoldas: nyitni egy szamlat ECN-nel es egyet STP-nel. Penz szet dob, ugyanazokat koteseket masolni mind ket szamlara es kiderul az igazsag es meyik STP jo!Bar sztem ez a teszt folosleges, miert nem ECN-nel nyit akkor egybol az ember szamlat. Ott van mar Dukascopy is akinel ugyan nincs MT4, de 1000 dodotol lehet nyitni szamlat.

A masik problema az alulkapitalizaltsag. Az emberek kicsivel akarjak elkezdeni, erre meg ramennek a brokerek es elhitetik, hogy ha naluk 500 dodoval nyithatsz szamlat akkor megtanulhatsz tradelni. Nem fog ugy senki megtanulni. Az igazi tanulas 10-20 ezer dollarnal kezdodik, amikor valos tetje van minden kotesednek, amikor havi fizetest keresel/vesztel egy kotessel es ezt tudod csinalni, a tobbi csak maszatolas, mert hiaba tudsz kis penzzel keresni, naggyal borulni fog minden es kezdheted elorol...

Bocsi, oszintesegi rohamom volt es nekem ez a velemenyem es meggyozodesem is...es ezt tapsztaltam. Ez mindenkinek szol, aki erintett!

fulekitrading.wordpress.com

(#5137) Gibkey válasza brd (#5134) üzenetére


Gibkey
csendes tag

Emelkedik :)

(#5138) amargo válasza Fecdzo (#5135) üzenetére


amargo
addikt

Még az életnek ezt el kell döntenie, de köszönöm a biztató szavakat! :)
Remélem nekem is sikerül majd fenntartani az egyensúlyt és alkalmazkodni tudok. Erre törekszem az élet minden területén.

Gibkey: Eddig 25pip és 35pip-nél behúzva a stop - mire leírtam már 39-nél van.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5139) amargo


amargo
addikt

Nem rég linkeltem pár myfxbook-os kimutatást. Most is megteszem okulás képen.
1
2

Szerk:
Az első esetben kézzel zárták, mielőtt fordult volna az ár, továbbá pénz is lett kivonva, egyszerűen sok volt az embernek.

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5140) Gibkey válasza amargo (#5138) üzenetére


Gibkey
csendes tag

Nálam is demon hasonló a szitu (az 02:45-kor kötött), élesben csak a dupla alj tetejétől raktam meg. Meglátjuk.

(#5141) Fecdzo válasza amargo (#5139) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Jááájj....ez az amely valami több ezer pipes -floatingot tartott? Ezért stoppoljon inkább az ember, csunya vége lehet az ilyennek.

Mellesleg a myfxbook asszem tudja kezelni a pénz kivétet/betétet. Szóval ezen nincs mit szépíteni, nulláztak...

fulekitrading.wordpress.com

(#5142) amargo válasza Fecdzo (#5141) üzenetére


amargo
addikt

igen, -5500pip-ben a 2. számla, az egy micro, de ide elvileg csak 10.000-el lehetett bejutni.. ezért értem meg, hogy a leátlagolástól miért intett itt mindenki.
Ma esti hírekben még bíznak, ha eljutnak odáig.

Gibkey: Én 1 órácskát voltam benne 64pip lett.

Szerk:
Csak magamnak is okulás képen osztom meg ezeket, na meg mert fellelhető szabadon az interneten.
Egy másik, demo

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5143) amargo


amargo
addikt

Én látom csak úgy, hogy megrángatták a piacot? 17, +25-nél stop behúzva a gbpusd-nél.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5144) amargo


amargo
addikt

Már többször láttam Dzoli-nál, hogy lezárja egy részét a trade-nek.

Ezt programoznám le, de kérdés, hogy nem hibás a gondolat menetem:
Lenne egy szűkebb és egy bővebb stop szint - a bővebb a bróker felé publikus -, a szűkebb esetén, annyit csinál, hogy lezárja a trade egy bizonyos részét, ha vissza esne arra a szintre, de a bővebb engedi, hogy a trend tovább menjen. Ennek persze, akkor van értelme, ha a maradéknál már 0-ba behúzta. Gyakorlatilag ezzel meg lenne valósítva, hogy az elsőnek egy konzervatívabb szintet menedzsel, míg a maradéknak engedi, hogy a trend vigye magával.
Hibás lenne a megállapításom?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5145) amargo válasza amargo (#5144) üzenetére


amargo
addikt

Bocsánat a sok kérdésért, de sok dolog nem fér a fejembe:
2011.09.23 19:28:44 Trailing Stop GBPJPY,M30: Buy,#56223490, Bid: 118.183, Ask: 118.227, spread: 0.044, Error: no error, Bid - TSTP: 118.113
118.110 a bekerülési ár.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5146) Dzoli válasza amargo (#5144) üzenetére


Dzoli
tag

Részt zárni nem visszaesésben kell, hanem egy meghúzásban, ami egy "túlfeszített" állapot.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5147) amargo válasza Dzoli (#5146) üzenetére


amargo
addikt

Ezt egy kicsit kifejthetnéd, hogy mit is jelent a "túlfeszített" állapot.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5148) Dzoli válasza amargo (#5147) üzenetére


Dzoli
tag

Rövid ideig tartó impulzusok, amik jelentősebb kitérést okoznak az árfolyam hullámban. Gyors lefolyásúak, ezért indikátorok nem fogják kiszámíthatóan "előre jelezni" őket.
Grafikon olvasással lehet kiválasztani a jó helyeket.

Jelentős esést követően a gyertyák nem mennek új aljra, utolsó pedig hosszú alsó kanócot csinál. A piac elutasítja a további esést. Korrekcióra várva vételi pozíció nyitás. Jelentős árelmozdulás a rákövetkező gyertyában, ahogy a rengeteg short megbízás stopja lezárul. Ez egy impulzus, ami további vevők nélkül nem fog folytatódni, ez látszik is a gyertya felső kanócán. Következő gyertya nyitása után a mozgás nem folytatódik, ezért itt a részzárás.

Számtalan ilyen helyzet, és ok van a piacon ami miatt célszerű némi profitot zsebre tenni.
De ezt indikátorokkal nem lehet kiszűrni csak szemmel, aggyal, és tapasztalattal.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5149) amargo válasza Dzoli (#5148) üzenetére


amargo
addikt

"Grafikon olvasással lehet kiválasztani a jó helyeket."
Visszanéztem a char-ot és ebben az időben eléggé medvés korszak volt - bár ez gondolom tök szubjektív - miért long-ot nyitottál?

"De ezt indikátorokkal nem lehet kiszűrni csak szemmel, aggyal, és tapasztalattal."
Azért ehhez évek kellenek..
"Számtalan ilyen helyzet, és ok van a piacon ami miatt célszerű némi profitot zsebre tenni."
Ezért gondoltam ki azt, amit. Hogy a beszállási pont miatt fájjon a fejem, utána meg a robot vigye tovább.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5150) Dzoli válasza amargo (#5149) üzenetére


Dzoli
tag

Trend csúcsokon is eljön az az "extrém" pont, ahol elfogynak a vevők-eladók. Már az is ellentétes elmozdulást fog generálni, hogy elkezdődik a korábban nyitott pozíciók zárása.
Ez is egy ilyen pont volt, ezért volt long nyitás. Alapvetően nem keresem a mozgások alját-tetejét, de ez nagyon adta magát, viszonylag kis kockázattal.

Extrém eltávolodási zónák, ahol számíthatok a mozgás kifáradására, és korrekció kialakulására.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.