Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5951) batorpeti válasza Linlithgow (#5949) üzenetére


batorpeti
tag

Drag and drop stop loss scriptet, amit írtam ebben a hozzászólásomban, ilyesmit.

(#5952) Linlithgow válasza batorpeti (#5951) üzenetére


Linlithgow
csendes tag

de tudok ilyet, itt van, sőt ajánlom is az oldalt.

(#5953) Linlithgow válasza kariad (#5950) üzenetére


Linlithgow
csendes tag

telepítés után kérdezte a brókert, majd ugyanúgy kellett megadni a szlaszámot és jelszót mint nagy MT4ben

(#5954) batorpeti válasza Linlithgow (#5952) üzenetére


batorpeti
tag

Igen, ilyenre gondoltam, ki is fogom próbálni, köszönöm. :R

(#5955) aAron_ válasza Linlithgow (#5947) üzenetére


aAron_
őstag

szívesen írnék róla pár dolgot, de még komolyabb tapasztalatom nincs vele, ill szerintem sokkal jobban jársz ha kipróbálod, lehet demo számlát is nyitni ;)

röviden: tényleg marha jó, még trendvonalakat is be lehet húzni, rengeteg indikátor, fibo, stb :K

azt nem tudom, hogy éles kereskedésre mennyire használható, gondolom bróker függő, de egyébként azt írják, hogy "multi-broker forex platform"

What is your ikigai?

(#5956) kariad


kariad
senior tag

Ezt olvastátok?! :))

(#5957) Linlithgow válasza aAron_ (#5955) üzenetére


Linlithgow
csendes tag

kösz aAron,

nem tudod, meglévő szlát is rá lehet kapcsolni, vagy csak egy új, az ő brókerénélnyitott demo szlát fogad el?

(#5958) Linlithgow


Linlithgow
csendes tag

a sima MT4-st leszedtem, mert egy idő után már a saját szlámat se hozta be

(#5959) aAron_ válasza Linlithgow (#5958) üzenetére


aAron_
őstag

Furcsa, nálam eddig minden rendben volt, semmi bug. Én eddig nem próbálkoztam másmilyen demószámla aktiválásával, náluk nyitottam egyet.

(#5956) kariad: érdekes, csak aztán nehogy jöjjön egy másik kutató csoport ami bebizonyítja az ellenkezőjét :DDD

egyébként mint minden, szerintem ez sem fekete és fehér, meg vannak a robotok haszna is, meg a kára is, az hogy melyik a nagyobb volumenű az már persze más kérdés...

What is your ikigai?

(#5960) Kal-El


Kal-El
senior tag

Hello!
Tud valaki olyan bankot, vagy olyan netes brókercéget, ahol olcsón lehet kisebb összegben pénzt váltani?
Mert én kerestem, de nem találtam. A legjobb megoldásnak a valutaváltó tűnik. Ott pl.: 0,8-1Ft-ból ki lehet hozni a váltást $-onként. De jobb lenne ha rohangálás nélkül is meg lehetne ezt csinálni.

(#5961) batorpeti


batorpeti
tag

Használ valaki esetleg olyan expertet, ami a stop loss-t egy, a pozíció megnyitásakor beállított értékre módosítja, ha az árfolyam elért egy szintén előre beállított értéket? Olyanra gondolok, ami pl egységnyi elmozdulás esetén 0-ba húzná a stopot.

(#5962) Dzoli válasza batorpeti (#5961) üzenetére


Dzoli
tag

Nézd meg a Swiss Army EA-t, elég sok mindent tud.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5963) batorpeti válasza Dzoli (#5962) üzenetére


batorpeti
tag

Köszönöm. :R

(#5964) kariad


kariad
senior tag

100% bonusz! Mi ebbe a csavar? Mert akkor kockázat nélkül duplázhatok?! :U

(#5965) attiati válasza kariad (#5964) üzenetére


attiati
veterán

hirtelen átfutottam, de nem látom, hogy milyen feltétele van annak, hogy megkapd a bónuszt (hogy ki is fizessék withdraw-nál)

(#5966) batorpeti válasza kariad (#5964) üzenetére


batorpeti
tag

A 9. pontban ezt írja:
"9. The Festive Welcome Trading Bonus will be held solely for trading with IronFX and cannot be withdrawn. At any given time, even after the expiration of the promotional period, when a Client requests for a withdraw IronFX will remove the Festive Welcome Trading Bonus credited into the Client’s account."
Tehát az összeget nem veheted fel, csak kereskedhetsz vele, és amint pénzt akarsz visszautalni, visszaveszik a bonust. Ha jól sejtem arra megy ki a játék hogy minél több pénzt befizess, a nagyobb összeggel nagyobb pozíciókat nyiss, és így többet bukj el.

(#5967) attiati válasza batorpeti (#5966) üzenetére


attiati
veterán

Ez eddig világos. Az nem világos, hogy mikor van a bónusz teljesített állapotban, amikortól már ki is fizethető?

pl. bónusz összegének ötszörösét kell megnyitni, stb...

(#5968) batorpeti válasza attiati (#5967) üzenetére


batorpeti
tag

Igen, értem amit mondasz. Nekem az jött le a Felhasználói feltételekből az alapján amit idéztem, hogy soha nem veheted fel az összeget: "Bonus will be held solely for trading with IronFX and cannot be withdrawn".

[ Szerkesztve ]

(#5969) Dzoli válasza batorpeti (#5968) üzenetére


Dzoli
tag

Kérdezz rá a magyar kapcsolattartónál: Znemeth[kukac]IronFX.com

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5970) batorpeti válasza Dzoli (#5969) üzenetére


batorpeti
tag

Engem annyira nem érdekelnek az ilyen bónuszok, csak kariad fórumtárs kérdésére reagáltam. Azért köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#5971) Gibkey


Gibkey
csendes tag

Szerintem , bár lehet nem , de én úgy vettem le , hogy, akkor veheted ki a bonusszal a saját pénzed is ha vége a "100%"-os promójuknak.
Ha nem - hát nem.

(#5972) Dzoli


Dzoli
tag

Másik fórumban megválaszolták. Készpénzben sosem kivehető a bónusz, csak kereskedni lehet vele.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5973) kariad válasza Dzoli (#5972) üzenetére


kariad
senior tag

Köszönöm! :R Végül is olyan,ha elveszem a saját pénzem, nem kell újra befizetnem ezzel visszatornászhatom esetleg... Vagy nagyobb pozikat nyithatok általa. Ennyi előnyét látom akkor!
Viszont STP/ECN-számlán nem kapható, szóval inkább.......Felejtős!

(#5974) attiati válasza kariad (#5973) üzenetére


attiati
veterán

Jaja, csak leverage-t növeltek ezzel, totál értelmetlen. Mint szerintem az összes csillivilli bónusz.

(#5975) batorpeti válasza attiati (#5974) üzenetére


batorpeti
tag

Ezért írtam hogy a bróker célja ezzel is az hogy minél többet veszíts.

[ Szerkesztve ]

(#5976) attiati válasza batorpeti (#5975) üzenetére


attiati
veterán

Így értettem, igen.

(#5977) kariad


kariad
senior tag

Elképesztő ez a hír gondoltam megosztom!
Ennyivel megúszta???? :Y és még felvették A konkurenciához dolgozni :DD

(#5978) aAron_ válasza kariad (#5977) üzenetére


aAron_
őstag

Lehet biztonsági szakértőnek vették fel, hogy keressen gyenge pontokat, úgy látszik abban ügyes. :U persze még így is nagyon érdekes...

egyébként az hogy lehetséges, hogy 8.3 millió $ értekben vett fel határidős pozíciót, de ennek több mint 14x-esét elbukta a bank? egy "e-mini S&P határidős ügylet" hogy lehet hamis?
valaki ez elmagyarázná, mert nem teljesen értem

[ Szerkesztve ]

What is your ikigai?

(#5979) attiati válasza aAron_ (#5978) üzenetére


attiati
veterán

Gondolom nem vizsgálták a fedezetet és a tőkeáttételes ügylet átfordulhatott mínuszba is. Nem igazán értem én se.

(#5980) kariad válasza aAron_ (#5978) üzenetére


kariad
senior tag

Jah azt se nagyon értettem, hogy csinálta ezt....ha már kereskedni nem tud, legalább elrejteni és fedezet nélküli pozikat nyitni megy neki ;]

(#5981) batorpeti válasza kariad (#5977) üzenetére


batorpeti
tag

Én csak azon csodálkozom hogy ezek után a Morgan Stanley alkalmazza őt. Ha a konkurenciánál ilyet csinált, én biztos nem venném fel.

(#5982) Dzoli válasza batorpeti (#5981) üzenetére


Dzoli
tag

Csak tőkeáttétellel hozhatta össze. Régi ügyletről van szó, gondolom időközben igazolt át a konkurenciához, és nem a vizsgálat után. :)

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5983) kariad válasza Dzoli (#5982) üzenetére


kariad
senior tag

A tőkeáttétellel világos, de mínuszba nem engednek sosem! Vagy csak minket földi halandókat?! :U
Ja lehet, hogy előbb átment, de ha már így alakult... maradj pajtás ;)

(#5984) attiati válasza kariad (#5983) üzenetére


attiati
veterán

Eleve arról szólt a hír, hogy rejtett volt az ügylet. Ezért is írtam, hogy nem vizsgálta a fedezetet az, akinek kellett volna. Bár nem értem, hogy ez az üzlet milyen üzletként vagy banki pozícióként volt becsomagolva, hogy nem tűnt fel ekkora veszteség.

Azt még el tudom képzelni, hogy a bankon belül mondjuk heti jelentési kötelezettség volt az egyes területek között, és pont a jelentés leadása után ugrott meg a veszteség a határ fölé. Vagy valami ilyesmi.
De igazából fog. sincs :)

[ Szerkesztve ]

(#5985) kariad válasza attiati (#5984) üzenetére


kariad
senior tag

Okés, így érthetőbb a dolog! :R

(#5986) Gibkey


Gibkey
csendes tag

Csak kíváncsiságból, tudtok olyan brókert, aki lehetőséget ad demo számlán szórakozni Amerikai & Európai részvényekkel ? Kipróbálnám magam ott is.

(#5987) Grass


Grass
aktív tag

Sziasztok!

Nem 100%-ig idevágó kérdés de a többi tőzsdés topic nagyon leült.

Van a CIB-nél a Titánok alap [link]
Samsung, Apple és Microsoft részvényekból származtatott befektetési alap. Két éves futamidejű tőkevédett.
Lényegében arról van szó hogy 2013 január 14-én megnézik az aktuális árfolyamot és ehhez mérik a lejáratkori árfolyamot (2015 január 14). Ha mindhárom magasabb az induló árfolyamnál akkor a hozam garantált 21%, ellenkező esetben megindul a matekozás.
A kérdésem az lenne (nekik is feltettem de eddig nem igazán tudtak választ adni) hogy ha pl. az Apple kitalálja hogy osztalékot fizet és ezáltal lecsökken a részvény árfolyama, akkor azzal nekik majd a lejáratkor be kellene korrigálni nemde? Vagy játszhatnak direkt erre is, hogy ők csak a változást nézik, és figyelmen kívül hagyják az ilyen eseményeket?
Ti találkoztatok már hasonlóval? Ha igen, ott mi volt a bevett szokás?
Előre is köszönöm a választ!

"Ne vedd készpénznek mások gondolatait" - Good Will Hunting

(#5988) WiZARD válasza Grass (#5987) üzenetére


WiZARD
addikt

Nézd meg az alap részletes tájékoztatóját, szabályzatát, esetleg kérdezd meg a kezelőjét.
Nem a bevett szokás a lényeg, hanem az, hogy ők, és konkrétan ezt, hogyan kezelik.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5989) WiZARD válasza Gibkey (#5986) üzenetére


WiZARD
addikt

Equilor
(ha érdekel később éles számla, kérlek keress engem - Balog Ákos)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5990) attiati


attiati
veterán

Milyen androidos alkalmazásokat használtok megelégedéssel?
Leginkább valami letisztult widgetet keresnék, szabadon hozzáadható deviza, index, részvény, nyersanyag tickerekkel, live árakkal.

Dukascopy alkalmazása nagyon tetszik, de ott ugye a deviza a fő profil.

[ Szerkesztve ]

(#5991) Caruso77


Caruso77
csendes tag

Sziasztok!

Boldog Új Évet! Idén májusban kezdtem kereskedni, egyenlőre még az eredményeim nem alakultak úgy ahogy azt elterveztem, de az egyenlegem pozitív, remélem 2013 jobb lesz. Sokat tanultam a kereskedésekből. A tervem a havi 5 % volt - ez most éves lett -, az még várat magára. Munka mellett a daytrade természetesen szóba sem jöhet. Próbálok part-time stratégiát kialakítani: trendben visszatesztelést, fibo szinteket nézek. Ti hogyan látjátok a daytrade vs part-time trade kérdést? Mit tapasztaltatok?

(#5992) Ferdzsoo válasza Caruso77 (#5991) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

SZerintem daytrade alacsony idősíkon neméppen kezdőknek való.
Kezdőknek mindig minimum H1 és afeletti idősíkokat ajánlanak a profik...

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5993) Linlithgow válasza Ferdzsoo (#5992) üzenetére


Linlithgow
csendes tag

BUÉK!

sztem, nem is annyira a daytrade vagy parttime a kérdés, hanem az idősík, hogy mennyi időd van a chartra nézni
H1, min óránként? H4 4 óránként?
csatlakozva az előttem szólóhoz: kezdő, vagy kevés idővel rendelkezel? H4 v (akár) D1
L.

(#5994) aAron_


aAron_
őstag

egyébként ha valakinek kevés ideje van akár még a skalpolás is nyerő lehet, nem? persze az semmi kép sem kezdőknek való, sőt, talán eleve nem illik mindenkihez

ezt csak azért hoztam fel, mert azért nem teljesen kőbevésett, hogy ilyen esetbe milyen idősík felé kell elmozdulni, szvsz

What is your ikigai?

(#5995) Ferdzsoo válasza aAron_ (#5994) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

A skalpolásnál olyan robotokkal, és kereskedési rendszerekkel szálsz szembe amik 1 másodperc alatt akár többször is nyitnak zárnak pozíciókat...
Nemtudom mennyire okos ötlet ez... :U

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5996) aAron_ válasza Ferdzsoo (#5995) üzenetére


aAron_
őstag

szerintem az már megint egy másik idősík

What is your ikigai?

(#5997) Gibkey válasza Ferdzsoo (#5995) üzenetére


Gibkey
csendes tag

Eljátszogathat 1perces charton attól függetlenül, hogy kikkel száll szembe...csak ő a poziját mondjuk 3-4-5percig megtartja. Ezzel a fajta kereskedéssel akármikor fel mehet a piacra. Nem kötött időhöz. Persze 22 után már nem olyan aktívak a dolgok.

(#5998) Dzoli válasza Gibkey (#5997) üzenetére


Dzoli
tag

Én nem ismerek olyan személyt, aki pár perces ugrabugrákkal, bizonyítottan, és tartósan nyereségesen tudna kereskedni. Egy tisztességed daytrade pozíció 15-30 percnél kezdődik, amit jól lehet tervezni, és nagy valószínűséggel kitermeli a brókerköltséget, valamint a kezdeti kockázat többszörösét.
Olyat sem ismerek, aki abból élne, hogy bármikor beugrik egy kis pénzért a piacra, mintha csak a sarki zöldségesbe menne le. Olyat viszont többet is, akik akár órákat is várnak egy-egy kedvező belépési szituációra. Addig viszont csak nézik a monitort és ott ülnek napi 8-10 órát, hiába csak 30-40 percet töltenek el ténylegesen kereskedéssel.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5999) Caruso77


Caruso77
csendes tag

Sziasztok,
Egyre több trade esetén tapasztalom, hogy nem egyezik az általam számított profit vagy veszteség érték, mint az ami azután teljesül. Most éppen egy aktuális példa. Tegnap nyitottam egy USD/CHF short pozícót. 0.92517-es áron 3 mikrolot kötésegységgel. 0.91437 az aktuális ár, ami alapján 26.73 Eur profitot mutat a Metatrader. 1080 pont és 40 pont a spread. Én ezek alapján 31.2 Eur-t számolnék. A számlám euróban van. Ez elég nagy különbség. Hol van probléma?

(#6000) brd válasza Caruso77 (#5999) üzenetére


brd
nagyúr

Kihagytad a PIP, USD-ről EUR-ra való átszámolását, ez a mostani árfolyam szerint egy 1.3254-gyel való osztást jelent (1 PIP, 1 LOT-tal ugye ~10 USD, és ~7.545 EUR a jelen árfolyam szerint)

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.