Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5701) animatrix11 válasza batorpeti (#5700) üzenetére


animatrix11
őstag

igen a veszteség kezelés érdekes, van az a pont ahol ki kell szállni

a pozi nyitás is érdekes a pozik amiket nyitok 2/3-a kb nem kézzel történik nálam hanem sell/buy limittel, amikor már lassan nyithatnék akkor van az, hogy van még hely és beállítom, ha túl messze rakom akkor lehet nem nyílik meg, viszont volt amikor simán elérte, és akkor volt szép haszon rajta, de ez egyéni taktika

a position size calculator -t majd megnézem

de lot méret, kötésegység méretet nem értem, voltam egy cégnél ahol ft alapú számla volt ott ilyen 0,1, 0,2-es pozikat nyitottam, most eur alapú számlán vagyok egy másiknál ahol 15, 30, 60as pozikat nyitok :F mitől függ ez

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5702) batorpeti válasza animatrix11 (#5701) üzenetére


batorpeti
tag

A lotméretre írok egy példát:
tegyük fel hogy 2 millió ft tőkével kereskedünk. Meghatároztuk hogy egy trade-en minden esetben a tőke 1%-át kockáztatjuk, tehát 20 ezer ft-ot. Mondjuk eur/usd páron nyitunk pozíciót 50 pipes stop loss távolsággal. Így ebben az esetben 0,17 lot mérettel nyithatunk pozíciót.
kép
Ha nem forint alapú a számla akkor is ugyanígy kell számolni, a devizanemet ki tudod választani a calculatorban.

[ Szerkesztve ]

(#5703) danih válasza batorpeti (#5702) üzenetére


danih
addikt

Én írtam erre indit (vagy mit) a metatraderhez, azonnal látom mekkorát nyithatok a bal felső sarokban.
Egyébiránt egyetértek, a veszteséget kell tervezni, nem a nyereséget álmodni :)

(#5704) Linlithgow


Linlithgow
csendes tag

animatrix11: mizujs a kábellal?

(#5705) animatrix11 válasza Linlithgow (#5704) üzenetére


animatrix11
őstag

volt egy kis fel, én úgy gondolom hogy shortolom...

Autostop (BreakEvenExpert) bekapcsolva ha elmegy 10 pipre, 1,61079-en nyitottam

ha kidurrantja a stoppot esetleg, akkor 6,150re raktam egy sell limitet

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5706) animatrix11


animatrix11
őstag

stop behúzva, ha mázlim van akkor lemegy, ha nem akkor kiüti, de így már nyugodtan alszom, ti hová raktátok a tp-t?

bár divergencia van lehet, hogy nem lesz igazam, majd kiderül

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5707) batorpeti


batorpeti
tag

Egy kis problémába futottam a mai nap. Admiral Markets demo számlán nem tudok xau/usd pozíciót nyitni. Korábban még nem próbáltam, most akartam kipróbálni, de amikor meg van nyitva a xau/usd chart, akkor ugye kattintok az új megbízásra, de a szimbólum nevű felső legördülő menüben mindig usd/cad jelenik meg. Gondoltam akkor kiválasztom én a xau/usd-t, de a gond az hogy nincs, nem szerepel a listában, pedig a piacfigyelő ablakban a mindent mutat van, és ott meg is jelenik, a megbízásnál viszont nem. Arannyal viszont enged kereskedni. Mi lehet a gond? A piacfigyelő ablakban Service ticker (for calculations) felirat jelenik meg ha ráviszem az egeret.

[ Szerkesztve ]

(#5708) psycroptic


psycroptic
őstag

Sziasztok!

Csak kliensen keresztül lehet kereskedni vagy van esetleg olyan is ami web-es felületen teszi lehetővé az üzérkedést? Melóhelyen nem lehet ám csak úgy feltelepíteni az ilyesmit... :DDD

Köszönettel:
psycroptic

PSNID: Tomy83PS

(#5709) brd válasza psycroptic (#5708) üzenetére


brd
nagyúr

A normális brókereknek van java-s, vagy flash-es felülete is. Mondjuk a legtöbb nyögvenyelős a klienshez képest. Viszont a klienst (az MT4-est legalábbis) nem kell feltétlen telepíteni, mert ha egy máshol telepítettet fileonként másolsz a gépre, és onnan indítod, akkor csak a jelszót kell tudnod, ahogy láttam, minden mást megjegyez.

The only real valuable thing is intuition.

(#5710) psycroptic válasza brd (#5709) üzenetére


psycroptic
őstag

Köszi az infót! Ezt majd kipróbálom! :R

PSNID: Tomy83PS

(#5711) Sn[4k3]


Sn[4k3]
senior tag

Sziasztok!

Én szívesen elkezdenék tőzsdézni, de nem tudom, hogy miként lássak hozzá... az elsősorban hszben a link elévült.
Hogyan kell elkezdeni? És mennyivel érdemes? Én abszolút kis tételben (20-30e Ft) kezdeném, az elég lenne?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#5712) Dzoli válasza psycroptic (#5708) üzenetére


Dzoli
tag

psycroptic
Akár USB drive-ról is mehet az MT4, és akkor még a gépre sem kell bemásolni semmit.
De több brókernek is van webes felülete.

Sn[4k3]
Kezd el demózni, tanulni tökéletes, és pénzt sem kell kockáztatnod.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5713) psycroptic válasza Dzoli (#5712) üzenetére


psycroptic
őstag

Sajna az USB nem játszik, mert az le van tiltva. Úgy gondoltam, hogy e-mailban elküldöm magamnak és itt a melóban meg leszedem. Szétnézek majd a brókerek között. Néztem a Plus500-at de sajna lefagyasztja az egész internet böngészőt. Egyenlőre amúgy is csak demoznék.

Az iForex-ről van véleménye valakinek?

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#5714) Sn[4k3] válasza Dzoli (#5712) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

És hol lenne érdemes? Forex megteszi?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#5715) Dzoli válasza Sn[4k3] (#5714) üzenetére


Dzoli
tag

Igen, szerintem egy Metatrader4 jó választás. Akár devizapárok, akár CFD-k jó ismerkedési terület lehet.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5716) Linlithgow válasza Sn[4k3] (#5711) üzenetére


Linlithgow
csendes tag

bocsáss meg, de az ilyenekből jön ki a 90%...
kereskedtél már demo számlán? van már kiforrott stratégiád?

amíg ezek nem tiszták és bejáratottak,addig csak lutri

[ Szerkesztve ]

(#5717) Sn[4k3] válasza Linlithgow (#5716) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Igaz,lehet jobb ötlet demo számlázni. Bár lélektanilag teljesen más, szerintem. Mire ügyekkel?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#5718) psycroptic válasza Sn[4k3] (#5717) üzenetére


psycroptic
őstag

Te már élesben nyomod?

Más:

Nincs olyan bróker esetleg ahol nincs tőkeáttétel?

[ Szerkesztve ]

PSNID: Tomy83PS

(#5719) Dzoli


Dzoli
tag

Sn[4k3]

Amíg demó számlán nem tudsz virtuális pénzt keresni, addig éles számlán sem fogsz tudni!!!
Először legyen egy bevált, begyakorolt kereskedési stílusod, alakuljon ki a hitrendszered.
Utána rérsz foglalkozni azokkal a pszichológiai problémákkal, amik a valódi pénz kockáztatása miatt fognak jelentkezni.

psycroptic

Miért probléma neked a tőkeáttétel? Nem kötelező kihasználni. De nincs is annál jobb dolog, ha már egy kockázat nélküli pozíció mellé tudsz újabbakat is nyitni, mert kvázi "ingyen hitelt" ad neked a brókered a tőkeáttétel biztosításával.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5720) psycroptic válasza Dzoli (#5719) üzenetére


psycroptic
őstag

Nem probléma az csak én hitelellenes vagyok de cefetül... :DDD

Komolyra fordítva a szót ha nem lőném be stop loss-t, akkor a tőkeáttét miatt hamarabb elfogyna a pénzem, persze az is igaz, hogy így többszörösével tudok kereskedni és elvileg nagyobb haszonra tehetek szert de sajnos itt a melóhelyen nem tudom megoldani a rendszeres ráfigyelést.

Magyarán ez nem olyan, hogy reggel veszek xy devizát s este meg eladom, mert ha időközben akkorát zuhan az értéke, akkor elfogyott a lóvém, holott valódi váltóban ha bemegyek és veszek mondjuk eur-t és mondjuk a forint úgy elkezd erősödni, hogy deficites volna eladnom az eur-t, akkor várok pár napot de közben nem fogy el tőkém, mert más valutában de megvan/megmarad. Kivárhatok a megfelelő alkalomra és csak utána váltom vissza forintra. Ez az online kereskedésben nem elérhető dolog, mert ha rossz lóra teszek, akkor elfogy a tőkém is és a devizám is amit vettem. Vagy rosszul értelmezem?

Esetleg nem is ez volna a lényege a forexnek, hogy két deviza közötti árfolyamkülönbözetet kihasználva nyereséghez jussunk? Elnézést a lámaságomért de nem csináltam még ilyet.

:R

PSNID: Tomy83PS

(#5721) Sn[4k3] válasza Dzoli (#5719) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Vettem!
Egy kérdés: a Forex meg az ehhez hasonlò oldalak miből èlnek? Nem fognak semmi jutalékot levonni?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#5722) kariad válasza Sn[4k3] (#5721) üzenetére


kariad
senior tag

Szia!

Spread a neve olyan, mint amikor váltasz pénzt eladási és vételi oldal különbözete! :R
A market maker cégekről nem is szólva mit elkövetnek, hogy "megéljenek"

(#5723) Sn[4k3] válasza kariad (#5722) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Aham. Akkor hol érdemes "üzérkednem", ahol megmarad a pénzem?

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#5724) Linlithgow válasza Sn[4k3] (#5723) üzenetére


Linlithgow
csendes tag

hogy megmaradjon a pénzed?

egyetlen módja van: elutazol 1 lakatlan szigetre, és beteszed a párnacihába, és fel sem szállsz róla...

minden más csak viszi a pénzt

(#5725) kariad válasza Sn[4k3] (#5723) üzenetére


kariad
senior tag

A brókercégnél az a lényeg, hogy ECN vagy legalább STP legyen. Ezt fel van tüntetve. :R
És MT4 legyen nála! A többi paraméter a te igényed szerint alakul! :R

ui: a pénzed, hogy megmaradjon az innentől kedvezve money management-en múlik!

[ Szerkesztve ]

(#5726) Dzoli válasza psycroptic (#5720) üzenetére


Dzoli
tag

Ez nem egy zsák krumpli, amit megveszel, és megmarad.
Vétel, és eladás szavakat használjuk a tranzakciókra, de ez egy CSERE ÜGYLET.
Ennek alaposan utána kell nézni, mielőtt ebbe fog az ember.
Röviden mondom, forinttal, mert talán úgy érthetőbb lesz:

Van 3.000.000 Ft-od, arra számítasz, hogy az euró erősödni fog a forinthoz képest (ugyanannyi euróért több forintot kell majd adni). Ezért a forintodat elcseréled euróra. Tegyük fel 300Ft-ért váltanak 1 eurót. Így a 3.000.000 Ft-odat átváltják 10.000 euróra (0,1lot). Nem számolok a bróker költségével, a vételi, és eladási ár különbözettel, valamint a swap költséggel sem, ne bonyolítsuk túl, ezek amúgy sem jelentős tételek a fő devizapárokon. Ülsz a 10.000 euródon mondjuk két hetet, felmegy az árfolyam 310 Ft-ra. Ekkor visszaváltod az euródat forintra. A 10.000 euróért 310Ft-os keresztárfolyamon már 3.100.000 Ft-ot fogsz kapni. Lett 100.000 Ft nyereséged, az induló 3.000.000 Ft-hoz képest.

A tőkeáttétel azért jó, mert ugyanezt a nyereséget jóval kisebb tőkével is el lehet érni.
Érdemi nyereséghez nagyon sok pénzt kell mozgatni. Pl EUR/USD 0,1 lotos (10.000 euró) pozíció 1 pipes elmozdulása csak 1$ nyereséget-veszteséget generál. Nagyon nem mindegy, hogy ehhez 10.000 euró (1:1) ,vagy csak 20 euró (1:500) letét (margin) szükséges. Közvetlenül a tőkeáttétel nincs hatással a nyereségre. Ugyanannyi lesz a nyereség-veszteség Y méretű pozíción X elmozdulás mellett 1:1, mint 1:500 tőkeáttétellel. Többet pedig nem veszíthetsz annál, mint ami a számládon van, erre brókered ügyel, nehogy neki csinálj veszteséget. ;]

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5727) Sn[4k3] válasza Dzoli (#5726) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Ezt vagy háromszor olvastam át, de még mindig nem értem... Valami leírás jól esne, sajnos az első hsz-beli link nem jó.

Ha jól értem: tíz szem krumplival ugyanúgy egy krumplit "nyerhetnek", mint három krumplival, mert az utóbbi esetben tőkeáttétellel adott hét krumplit? Mi ennek az értelme? Itt a bróker nagyobbat bukhat :F

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#5728) Dzoli válasza Sn[4k3] (#5727) üzenetére


Dzoli
tag

A bróker sosem bukik!

Elég nagy az internet, minden infót meg lehet találni rajta. Nekem nincs kedvem külön leírogatni minden alap dolgot. Ez kb olyan, mintha úgy akarnál csúcsforgalomban vezetni, hogy még azt sem tudod melyik oldalon van a vezető ülés, és mik azok a pedálok a padlón. Sok sikert, és kitartást!

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5729) batorpeti válasza Sn[4k3] (#5727) üzenetére


batorpeti
tag

Ha nem gond hogy angol, akkor ezt az oldalt ajánlom, itt minden alap dolog le van írva elég szájbarágósan. Magyar nyelven ez a fórum lehet nagyon hasznos, érdemes olvasgatni.
Más: ez a xau/usd amit múltkor kérdeztem, amihez a piacfigyelő ablakban oda van írva hogy Service ticker (for calculations), az mi?

[ Szerkesztve ]

(#5730) psycroptic válasza Dzoli (#5726) üzenetére


psycroptic
őstag

Köszönöm! Ezt megértettem! Hasznos információ!

Még egy kérdés: van értelme ezt úgy csinálni, hogy egy nap csak kétszer tud ránézni az ember? Ugye be tudom állítani, hogy mennyit veszítsek, ha mégsem jó irányban mozdul el az adott árfolyam és ez a nyereségre is igaz, ezeket a követő pip-el tudom folytonossá tenni ugye?

Mégegyszer köszönöm a válaszodat! :R

PSNID: Tomy83PS

(#5731) Sn[4k3] válasza batorpeti (#5729) üzenetére


Sn[4k3]
senior tag

Köszönöm!

Dzoli: az első hsz-ben van egy link ami egy kezdőknek való .pdf-re mutatna (gondolom én), egy hasonló link jól jött volna, eszem ágában sem volt kérni, hogy írj nekem egy kisesszét Stocks for Dumnies címmel :)

Ericcson T100 -> Sony Ericcson T230i -> Sony Ericcson K610i -> Motorola V3 -> Nokia 6120c -> Nokia 3310c -> Samsung E250-> LG Shine -> LG KF750 Secret -> Samsung Monte -> Sony Ericcson Xperia X8 -> ZTE Blade -> HTC Dream -> ?

(#5732) Linlithgow válasza psycroptic (#5730) üzenetére


Linlithgow
csendes tag

válasz röviden nem, akkor ne devizával foglalkozz, ill kezdőként ne

hosszabban: vannak ott olyanok, hogy M1, M5, M15 ...D1, W, ...ez az idősíkok, amin figyelheted a chartot a jelekez, és köthetsz, ezeket az idősíkokat kell akkor figyelned, ennyi időnként kell, legalább ránézned, és összevetni a felállított stratégiáddal és cselekedni vagy nem tenni semmit.

persze minél nagyobb idősíkon dolgozol, annál kevésbé szükséges sűrűn ránézned, illetve annál nagyobb lehet a stop távolság (veszteség szint) amit be kell vállalni...
természetesen erre is fel lehet készülni a MM-el, ha rögzíted a valós veszteségszintedet és annak megfelelő méretben kötsz (stop távolság poziméret fordított aránya!)

vissza a korábbiakra: olvass sokat az egész hátteréről mielőtt belekezdesz. sok veszteségtől kíméled meg magad. tartalékold későbbre!

üdv: L.

(#5733) #83856896


#83856896
törölt tag

snake

ajánlott könyvek:

Kecskeméti István 2 könyve
Castorina 2 könyve
Nagy Attila 2 könyve

ajánlott weboldalak:

http://www.elemzeskozpont.hu
http://www.equilor.hu/deviza_mindenkinek.php
http://www.devizatrader.hu
http://www.forexbazis.hu
http://forexdeviza.hu

ajánlott tanfolyam:

tozsdetanfolyam.hu
forexegyetem.hu

voltam pár tanfolyamon és a forexegyetem a legjobb.

[link]

amúgy a google és a youtube a barátod.

sindler

[ Szerkesztve ]

(#5734) Linlithgow válasza #83856896 (#5733) üzenetére


Linlithgow
csendes tag

Scalper: kitől idéztél a postod végén?

az előtte említett dolgokkal nekem nincs összhangban!

L

(#5735) #83856896 válasza Linlithgow (#5734) üzenetére


#83856896
törölt tag

"az előtte említett dolgokkal nekem nincs összhangban!"

jó és akkor most mi van? :D nem értem ehhez nekem mi közöm.

[ Szerkesztve ]

(#5736) kariad


kariad
senior tag

Sziasztok!

Kíváncsi vagyok az "öreg rókák" véleményére illetve próbálta már valaki?Katt

(#5737) danih válasza kariad (#5736) üzenetére


danih
addikt

Ebben a topikban ugyan nem vagyok "öreg róka", de azt elmondhatom, hogy az ilyeneknél nem a stratégiát árulják, hanem a tanfolyamot...
Ha valami annyira kurvajó, hogy a csajod is átnedvesedik tőle, akkor nem tanítod, hanen szépen kussban lekereskeded ;)

[ Szerkesztve ]

(#5738) #83856896


#83856896
törölt tag

a http://forextozsdestrategia.shp.hu féle leugan stratrégia nekem megvan és működik sok embernek. a stratégia nyereséges.
a jedi még nincs. de nekem nincs is rá szükségem, mert a sajátomnál jobbat még nem találtam.

(#5739) kariad válasza #83856896 (#5738) üzenetére


kariad
senior tag

Akkor azért nem használod, mert a tiéd jobb! Több pénzt termel vagy esetleg kevesebb a kockázat. Ha jó attól még használhatnád tovább!? :U

(#5740) psycroptic válasza Linlithgow (#5732) üzenetére


psycroptic
őstag

Köszi az infót! Egyenlőre amúgy is csak demo számlát használok. Utánajárok a témának, mihelyst lesz egy kis időm. :R

PSNID: Tomy83PS

(#5741) brd válasza kariad (#5739) üzenetére


brd
nagyúr

Mindenkinek a sajátja a legjobb (amit a különböző stratégiákból összeszed, a saját személyiségéhez igazítja és tudja magát tartani is hozzá, és a piac változását is képes figyelembe venni), bár inkább úgy fogalmaznék, hogy az egyetlen jó (hosszútávon), aztán ebbe bele lehet kötni, de akkor majd 2-3 év múlva visszatérünk rá. ;)

The only real valuable thing is intuition.

(#5742) Sziszifeca


Sziszifeca
őstag

Sziasztok.

Ti milyen céget ajánlotok, hol érdemes forexezni, ami megbízható, és ahol annyira nem manipulálnak a brókerek?
Magyarban eddig csak csalódtam :)
Köszönöm! :R

>>Youtube/Sziszifeca<<

(#5743) rauschie


rauschie
senior tag

Ha hedge fundot akarok alapítani, mit kellene tanulnom hozzá?

(#5744) attiati válasza rauschie (#5743) üzenetére


attiati
veterán

konkrétabban? :)

(#5745) WiZARD


WiZARD
addikt

Sziasztok!

Ebben a topicban új vagyok, de mostantól próbálok aktívan részt venni, illetve ahogy időm engedi visszaolvasom a régebbi hozzászólásokat...

Equilornál dolgozok brókerként majd 4 éve, eleinte főleg részvény, aztán kötvényekkel is foglalkoztam, elmúlt 1 évben pedig a részvények mellett főleg automatizált forexxel foglalkozok.
Ha van céggel/brókerekkel/stb kapcsolatos kérdésetek akkor keressetek/kérdezzetek akár itt, akár priviben :)
Ha valaki számlát akar nyitni, akkor is keressen :)
Ha MT4 demószámlát akar valaki robot próbálgatáshoz, akkor szóljon, tudok oda is picit jobb spread-et :)

Ákos

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5746) kariad válasza WiZARD (#5745) üzenetére


kariad
senior tag

Szia!

És milyen ott dolgozni?Egy kis kulisszatitok jöhet, akár ide, akár privibe is :))
Elég marketing szagú a vége ;)

(#5747) WiZARD válasza kariad (#5746) üzenetére


WiZARD
addikt

Szia!

Jó, szeretem a munkám, jók a körülmények, mi kell még? :) Ráadásul a tőzsde fix időben bezár, így nincs túlóra és egyebek :)
(Anno diákként nem tudtam elképzelni hogy létezik olyan munkahely ahova bárki is szívesen megy be. Most meg hétvégén várom, hogy végre hétfő legyen és nyisson a tőzsde, lehessen kereskedni)

Kulisszatitok nem sok van, de ha konkrét kérdés van, akkor azért megpróbálok válaszolni :)

Egy kis marketing se árt. Az alap spread sajnos magasabb, sokan megijednek ettől, és eleve nem is gondolkoznak azon hogy nálunk nyissanak számlát, ezért mondom, hogy ha valaki kipróbálná szóljon...
(Nem a marketing bullshitet akarom itt nyomni, nem látom annak értelmét.)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5748) kariad válasza WiZARD (#5747) üzenetére


kariad
senior tag

Én se bánnám, ha egy ilyen helyen kelne dolgozni :K
Hogy lehet bekerülni? :)

Mennyi a spread Eur/usd? Írtad, hogy ez a hátránya a cégnek.
Amúgy még lényegesebb, hogy milyen: Market maker, STP, ECN ?

És ami még fontosabb te Kinél kereskedsz még rajtuk kívül? ;]

(#5749) WiZARD válasza kariad (#5748) üzenetére


WiZARD
addikt

Nehezen, próbálkozni kell :)

Eurusd spread 2.0 átlagosan. IBFX white label partner az Equilor, tulajdonképpen az ő szolgáltatásukat adjuk tovább, magyar ügyfélszolgálattal, magyar szabályozással stb...
IBFX tudtommal market maker, nekem 1 éve fut itt mindenféle robotom, eddig tökéletesen elégedett vagyok ezzel. Sokszor felmerült bennem, hogy nyitok máshol számlát, volt hogy meg is nyitottam, aztán nem utaltam lét, mert kényelmesebb volt itthon, forintban befizetni/felvenni, stb... Sokat nézelődtem, és rá kellett jönnöm, hogy önmagában kisebb spread nem garancia arra, hogy az adott robotok jobban fognak futni, illetve ismerősökkel hasonlítva, hasonló eredmények voltak, pedig van köztük ECN számla is, amivel hasonlítottam...

(WallStreet és MDP fut nekem jó eredményekkel itt. Na meg pár másik :) )

Nincs máshol aktív számlám, nincs szükségem rá.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#5750) totti94


totti94
csendes tag

Sziasztok! én még teljesen új vagyok ezen a téren... 18 éves vagyok, leérettségiztem, de nema pénzügy világába vettem az irányt, hanem a katonaság felé... kérdésem lenne, hogy ha nincs semmiféle felsőfokú ismeretem a pénzügyi dolgokról, (de matekból jó vagyok és viszonylag könnyen tanulok) van-e értelme akár a devizapiaccal foglalkozom? minél hamarabb el akarom kezdeni az ajánlott Kecskeméti-könyvet és az alapokat elsajátítani...Szerintetek belevághatok?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.