Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5051) Gibkey válasza Dzoli (#5050) üzenetére


Gibkey
csendes tag

Látom Archenius néven is terelgeted a nyájat indexen :)

(#5052) Dzoli válasza Gibkey (#5051) üzenetére


Dzoli
tag

Igen, túl sok a szabadidőm. :)

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5053) amargo


amargo
addikt

Leírok pár érdekes észrevételt robotos kereskedéssel kapcsolatban, amit nem értek.
Hetente visszaszoktam tesztelni a teljesítményt és bőven sok eltérést tapasztaltam, mind kötések száma, mint minősége között. A száma talán lényegtelen is.

Demo-ban futott:

Ez a folyamat játszódott le:
Line 11: 00:01:03 '1993885': order was opened : #55624328 sell 0.10 USDCHF at 0.87636 sl: 0.00000 tp: 0.00000
Line 107: 01:12:12 '1993885': modify order #55624328 sell 0.10 USDCHF at 0.87636 sl: 0.00000 tp: 0.00000 -> sl: 0.87632 tp: 0.00000
Line 108: 01:12:13 '1993885': modification of order #55624328 sell 0.10 USDCHF at 0.87636 sl: 0.00000 tp: 0.00000 -> sl: 0.87632 tp: 0.00000 failed [Invalid S/L or T/P]
Line 109: 01:12:53 '1993885': modify order #55624328 sell 0.10 USDCHF at 0.87636 sl: 0.00000 tp: 0.00000 -> sl: 0.87636 tp: 0.00000
Line 112: 01:12:53 '1993885': order #55624328 sell 0.10 USDCHF at 0.87636 was modified -> sl: 0.87636 tp: 0.00000

Tehát szépen behúzta a stop-ot, amit jó irányba indult el a dolog.
ellenben itt jön a fekete leves, mert bizony nagyon jó irányba ment el, de nem csinált ott semmit.
Expert log-ban:
USDCHF,M15: unknown ticket 55624328 for OrderModify function
USDCHF,M15: Hiba tortent modositaskor (Sell,#55624328, Bid: 0.8761, Ask: 0.8764, op: 0.8764, sl: 0.8762, tp: 0, spread: 0.0003).
Tehát nem tudta lejjebb húzni az SL szintet.. és végül 0-ba zárta.

Dukascopy-esetén:

Szépen elment TP-ig.. továbbá volt mér rengeteg bombázás is a környéken. Azokra meg tényleg nem tudok mit írni, hogy miért nem kötötte be Demo-ba. Ugyan az a logika fut..

Valakinek van ötlete ezekre a felvetésekre? Igazából az első a legaggasztóbb.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5054) amargo válasza amargo (#5053) üzenetére


amargo
addikt

ATC ECN demo számla adatai, jócskán van eltérés..

Szerk:
A Dukascopy-s grafikont csak szemléltetésnek raktam be, tudom, hogy a chart-on nem az Ő adataik vannak.

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5055) amargo válasza amargo (#5054) üzenetére


amargo
addikt

Egyszerűen nem értem..

Megkérdőjelezi ez az egész tesztelési eljárást. Ok különbség van az adatok között, de már real-time sem úgy viselkedik.. az már vicc.

Bocsánat az első bejegyzésnél is látszódik, hogy 2 kötés volt.. igen mind a 2x sl lett, ezek alapján azt gondolom, hogy nagyon rossz helyen van az sl szint 2 pip-ként csúszik. De ettől még el ment TP-ig!

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5056) Fecdzo válasza amargo (#5055) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Minden brókercég adata a likviditás szolgáltatói kapcsolatától függ forex esetén. Ezért különbözik. És ezért lehet h egy brókercégnél bizonyos stratégiák működnek, mások meg nem...

Jótanács: ne pár pipre menj! És akkor nem fog ennyire számítani...

fulekitrading.wordpress.com

(#5057) amargo válasza Fecdzo (#5056) üzenetére


amargo
addikt

Szia!

A különbség az OK, meg is emésztem. De azt, hogy látszólag elindul jó irányba és a robot módosítaná az SL-t - csúszó stop miatt, de nem tudja, miért nem? - .. avagy eléri a TP szintet, de sehol sincs bejegyzés róla, hogy kiakarta rakni.
Nincs más hátra loggolást építek be még több helyre.

Erre tudtok mit írni? Mi volt itt a hiba? Mert érzésem szerint én ezzel nem tudok mit csinálni..
USDCHF,M15: unknown ticket 55624328 for OrderModify function
USDCHF,M15: Hiba tortent modositaskor (Sell,#55624328, Bid: 0.8761, Ask: 0.8764, op: 0.8764, sl: 0.8762, tp: 0, spread: 0.0003).

Továbbá 100ms a ping-em, lehet azzal is baj van?
A jótanácsot mindenképpen megfogadom, 7-36pip-ig vadászok.
Noha mind a két esetben - amit kiemeltem - csak 11-13 pip lett volna meg, tudom nem sok. Több esetben 14-18pip-ig ment el az ár, de itt tudom mi a hiba -> túl szűk követést használok és nem volt ideje kialakulnia. De amiket mutattam ott kitudta volna szedni.

Van még mit finomítani a rendszeren.Volt pár rossz beszállási pontja is, amit 1-2pip-be is kitudott volna hozni vagy legalább is 0-ba, de végül sl lett a vége.

A fals jelzések kiszűrésére gondolkozom egy kiszűrésen, mert alapjában véve skalpoló robot és 3-4 óránál ritkán van tovább nyitva egy trade. Erre kellene kitalálni valamit, hogy próbáljam minimalizálni az sl szintet akár.
Ilyenekre vannak ötletek? Esetleg figyeljem tovább az indikátorokat és zárjam le, ha nagyon rossz irány az előrejelzés? Tudom, hogy az SL szintet úgy kell megválasztani, hogy ne fájjon, de ha van rá mód, hogy még jobban csökkentsem vagy minimalizáljam, akkor miért ne?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5058) amargo válasza amargo (#5057) üzenetére


amargo
addikt

Kérdésem, hogy itt miért van hiba az sl módosításakor?
(Buy,#1, Bid: 1.3887, Ask: 1.3892, op: 1.3881, sl: 1.3883, tp: 1.3892, spread: 5). ok: Invalid stops.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5059) amargo válasza amargo (#5058) üzenetére


amargo
addikt

Azt hiszem kihagytam valamit a számításból.
Ha jól értem létezik egy stop szint, ami alatt egyszerűen nem fogadja el a bróker a módosítást. Nyilván az én 2 pip-em karcsú hozzá. Ellenben nem értem, hogy máskor meg miért engedi akár 0-ba is behúzni a stop-ot?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5060) ForexGuru válasza amargo (#5059) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

mert túl közel van az ár a stophoz

(#5061) amargo válasza ForexGuru (#5060) üzenetére


amargo
addikt

Mi számít túl közelnek? Mert ezt nekem valahogy meg kellene fogalmaznom. Ki kellene számítani.
Miért van, hogy egyszer túl közel van másszor nem?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5062) Dzoli válasza amargo (#5061) üzenetére


Dzoli
tag

Brókerfüggő ki milyen közel hagy megbízást bevinni a pillanatnyi árhoz képest. Alpari ha jól emlékszem 2 pip, FxPro talán 5 pip. Abban sem vagyok biztos, hogy ebben a spread benne van-e. Ha nincs, akkor bizony könnyen lehet, hogy egy 3 pip spreades páron 5-8 pipen belül nem fogsz tudni stopot tenni-módosítani.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#5063) amargo válasza Dzoli (#5062) üzenetére


amargo
addikt

OK, tehát van egy stop level - ha jól gondolom ezt a kifejezést.
De, amit még mindig nem értek, hogy usdchf esetén miért tudta 0-ba húzni akkor?

order was opened : #55624328 sell 0.10 USDCHF at 0.87636 sl: 0.00000 tp: 0.00000
modify order #55624328 sell 0.10 USDCHF at 0.87636 sl: 0.00000 tp: 0.00000 -> sl: 0.87632 tp: 0.00000
modification of order #55624328 sell 0.10 USDCHF at 0.87636 sl: 0.00000 tp: 0.00000 -> sl: 0.87632 tp: 0.00000 failed [Invalid S/L or T/P]
modify order #55624328 sell 0.10 USDCHF at 0.87636 sl: 0.00000 tp: 0.00000 -> sl: 0.87636 tp: 0.00000
order #55624328 sell 0.10 USDCHF at 0.87636 was modified -> sl: 0.87636 tp: 0.00000

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5064) Fecdzo válasza amargo (#5057) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Extrem piaci korulmenyeknel nem fogod tudni ilyen par pipes tavra huzni a stoppot. Egyszeru pelda nalam mikor a legutobbi nagyobb esesben kereskedtem a Russel hatival (TF). Fel automatan tolom, tehat a stop huzasom automatikus. Miutan teljesult a megbizasom egy pillanattal kesobb mar +7 tickben voltam. Ekkor huzza a rendszer a stoppom +5 tickbe (tehat profitlock). Csakhogy, mire ezt a gep megcsinalta, es a jel kiert az NYBOT-ra addigra mar 3 tick-el fentebb volt az ar (1 tick vissza+ 2 tick spread) es mar nem tudtam ott bezarni a tradet....csak nullaban, sot, 1 tick csuszas mellett. Es ez meg csak nem is forex!! Itt ha akarod 1 tickre is lehet a stoppod ha engedi a spread.

MT4-ben a stopp akkor teljesul ha tenylegesen mondjuk5 pipet tehetsz el (huzas eseten).

fulekitrading.wordpress.com

(#5065) Fecdzo válasza amargo (#5059) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Ez csak MM-nel letezik....ilyen valos piaci korulmenyek kozott nem lehet (egyertelmu manipulacio). Kulonben a spread merteken is lehetne a stoppod...

fulekitrading.wordpress.com

(#5066) amargo válasza Fecdzo (#5064) üzenetére


amargo
addikt

"Extrem piaci korulmenyeknel nem fogod tudni ilyen par pipes tavra huzni a stoppot."
"Ez csak MM-nel letezik....ilyen valos piaci korulmenyek kozott nem lehet (egyertelmu manipulacio). Kulonben a spread merteken is lehetne a stoppod..."

Van esélyem bármi alapján ezt kiszűrni?
Jelenleg azon dolgozom, hogy az ADX-et is bele építem jel erősítésre.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5067) Fecdzo válasza amargo (#5066) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Fix periodusu tick chart segitsegevel kiszurheto (pl az elmult 5 percben x mennyisegu kotse extrem piaci korulmenynek tekintheto). Csak tudyommal nincs tick chart MT4ben csak 1tickes chart, de az tul kicsi. Mondjuk 62 tickes vagy 120 tickes chart kene.

Ugyanakkor spread vizsgalat is segithet ezt kiszurni. Kulonben nehez...sajna nem profi kereskedesre lett tervezve MT4. Bloomberg kell ide...

fulekitrading.wordpress.com

(#5068) amargo válasza Fecdzo (#5067) üzenetére


amargo
addikt

spread vizsgálat van benne.. de bezárnia tudni kellett volna és valamiért az nem ment. Mind1 most még pár kritikus helyre loggolást raktam be, meglátjuk majd mit tudok meg.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5069) albiosz válasza amargo (#5068) üzenetére


albiosz
őstag

Sziasztok!

Nem tudom jó helyen járok-e, de talán tudtok segíteni.

A lényeg, hogy anno pár éve nyitottam egy euró-alapú devizaszámlát és lekötöttem ott egy kisebb összeget, volt egy kis fölös pénzem és gondoltam inkább euróban kamatozzon, mint forintban. A tőzsdéhez nem értek, egyszerű épeszű megfontolás volt ez anno.

Most elég magasan kereskednek az euróval, nekem pedig a közeljövőben szükségem lenne a lekötött pénz egy részére, nem holnap, pár hónap múlva csak. Kérdésem, hogy érdemes-e most kivennem és eladnom ~290 körüli áron vagy várjak 2-3 hónapot vele? Nyilván biztosat senki sem tud, de van esély arra, hogy még akkor is ilyen magasan lesz?

Előre is köszönettel!

(#5070) Gibkey válasza albiosz (#5069) üzenetére


Gibkey
csendes tag

Szerintem fog ez még feljebb menni. Ezen a héten még biztos vagyok benne. Persze ne vedd 100%ra, mert olyan nincs.

(#5071) ForexGuru válasza Gibkey (#5070) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

még Warren se tudhatja, ne osztogass tanácsokat.
Mivel csak találgatsz( mint mindenki )
mindenestre azt láthatjuk hogy egy jelentős technikai szinten van..
[link]

(#5072) Ferdzsoo válasza albiosz (#5069) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Én azt mondom, 1-2 hét múlva többet lehetne mondani mint most.
Ez nagyon erős ellenállás ahol most van, ilyenkor kell türelemmel várni... :K

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#5073) Fecdzo válasza albiosz (#5069) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Mivel itt a hosszu tavu kerul eloterbe a fundat is bele kell vegyuk....

Igen eros ellenallasnal vagyunk DE a regios devizaktol is nagyon fugg a Ft megitelese. Es h leminositettek az olaszokat ez rank nezve sem tul jo hir. A Ft mult het ota gyengul ennyire. Sztem ez tul intenziv (meg nyugi van a piacokon).

A jegybankunk nem deklaralt elsodleges szerepe a Ft vedelme lenne, magyaran hosszu tavon nem kell tartani gyenge Ft-tol mert beavatkoznak. Mas kerdes meddig tudjak tartani a Ft-ot (lasd jen vagy epp a frank).

En azt mondom, hogy boven a fair erteke fole gyengult a Ft, jomagam is valtani fogok dollart Ft-ra a napokban. Sztem eleg konnyen visszacsoroghat.

Ha megtudod azt csinalni, hogy a a lekotesed ertekenek mondjuk felet most felveszed es a maradekot meg bent hagyod, az lenne a jo dontes. (igy tettel el profitot es hagytal eselyt a nagyobb profitra is).

fulekitrading.wordpress.com

(#5074) animatrix11


animatrix11
őstag

Sziasztok

kezdő vagyok még a forex kereskedés terén, ti milyen hiroldalakat szoktatok nézni?
én ezeket böngészem általában: chartok.hu, forexfactory.com, portfolio.hu, profitline.hu
tudtok még hasznos oldat ajánlani? köszi!

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5075) Fecdzo válasza animatrix11 (#5074) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Nincs szukseged masra...igy is eleget hazudnak az oldalakon ;)

fulekitrading.wordpress.com

(#5076) Fecdzo válasza ForexGuru (#5071) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Mellesleg eros szint kornyeken a legesszerubb dontes a profit realizalas reszben vagy egeszben...

[ Szerkesztve ]

fulekitrading.wordpress.com

(#5077) animatrix11 válasza Fecdzo (#5075) üzenetére


animatrix11
őstag

jó akkor mire van szükségem, hogy jól tőzsdézzek? :) valahonnan kell az infó

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5078) morhange válasza animatrix11 (#5077) üzenetére


morhange
tag

Alapvetően kezdőtőkére. De egyébként leginkább a tapasztalatra amit menet közben fogsz megszerezni.

(#5079) amargo válasza animatrix11 (#5077) üzenetére


amargo
addikt

Én hozzá tenném a rengeteg kitartást is és érdemes itt is kérdezni, mert sokat lehet tanulni.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5080) animatrix11 válasza amargo (#5079) üzenetére


animatrix11
őstag

Nos 400kból csináltam 1600k-t, amiből viszont elbuktam utána 1000kt, nem szeretnék igy járni többet, illettve bent szoktam egy-egy rossz vétel után ragadni pozikkal, ezeket szeretném valahogy elkerülnni a jövőben,
az sl-t azért nem használtam eddig mert marha nehéz eltaláni az alját/tetejét és ha kicsit átmegy minuszba az nem baj ha utána persze tudok plusszban zárni csak a dollár emelkedésekor, már késő volt... :W
eddig főleg eur/ust-vel toltam, ilettve amit a chartok.huról küldenek tippeket - elinte kb 5-ből 4 bejött nekik, monstanra az arány kb megfordult, igy teljesen magamra vagyok utalva...
az sl-t kb hány %ra érdemes rakni hogy elkerüljem a nagy minuszt viszont ne üsse ki ha picit elmozdul negatívba, de aztán, a nekem helyes írányba megy,
mert jártam igy is, hogy kiütötte a stoppot, mert túl közel raktam

És még egy kérdés a robotok mennyire használhatóak? Milyen hozamot termelnek kb?

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5081) amargo válasza animatrix11 (#5080) üzenetére


amargo
addikt

Számomra az egyik legfontosabb az SL, mindenki más stratégiát követ, ezt szerintem magad fogod érezni majd. Általában azt írják, hogy 1 trade-en a tőkéd 2%-t kockáztasd, a trade-ek együttesen pedig ne haladják meg a 6-10%-ot.

Én nagyon kevés hírt olvasok, mert simán megtudnak vezetni.. de azért a fundamentális okokra megpróbálok figyelni.

Jelenleg robotokat használok, 1 vásárolt, amit kis időre száműztem.. és 2 - 3 félig meddig saját építésű. A robotok teljesítménye is teljesen függ a brókertől és a konfigurálástól. Jelenleg én még mindig konfigurálom és fejlesztem a robotjaimat - már lassan 2 hónapja. Még mindig akadnak benne megoldandó problémáim.

Manuális stratégián is dolgozok közben.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5082) ForexGuru válasza Fecdzo (#5076) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

énis ezt tanácsoltam volna de nem irtam semmit mert nem szólok bele olyan dolgába akinek fogalma sincs mitkéne csinálni aztán ha nincs igazam akkor megén leszek a hülye.... :U

(#5083) Fecdzo válasza animatrix11 (#5080) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Pont azért buktál ekkorát mert nem használtál stoppot vélhetően. Senki nem fogja tudni jól elhelyzni a stoppot. Részvényeknél tudod azt megcsinálni, hogy elég jó valószínűséggel teszed be a stoppod h ne vegye ki az ár.

El kell fogadnod, hogy ahová a stoppod teszed ott jó helyen van és kész. Érdemes csúcs-volgy elemzést használni vagy ATR stoppot.

Én azt mondom 2% per kötés kockázat az rengeteg! 0,5% az ideális, hogy tudj is valamit tanulni, mert különben idő előtt lefelezed/nullázod a számlád, onnan pedig nagyon nehéz felállni.

400k?? 400.000 dodó?? :Y

fulekitrading.wordpress.com

(#5084) Gh0sT válasza Fecdzo (#5083) üzenetére


Gh0sT
addikt

Gondolom HUF.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#5085) Fecdzo válasza ForexGuru (#5082) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Az már az ő döntése, itt nem ad senki befektetési tanácsot, úgy hogy ettől nem kell aggódni...mindenesetre ez bekerül majd az első hszbe...

fulekitrading.wordpress.com

(#5086) Fecdzo válasza Gh0sT (#5084) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Igen, lehet :B annyira kocka vagyok h már csak dodóban vagy euróban tudok gondolkozni... :)

fulekitrading.wordpress.com

(#5087) animatrix11 válasza Fecdzo (#5083) üzenetére


animatrix11
őstag

400e ftból csináltam 1,6 millát, marad 600e most tartok 870enél ( egy hét alatt hoztam vissza 270e-t), indexenél 14xes, forexnél 33-40x tőkeáttél tolom, van más brokicég aknél van 100-200x-os de az tuti bukáshoz vezet rövidtávon...
szerintem az sl-t 0,5% mozgásra rakni is sok, 0,25%-0,5% lenne talán az ideális, de kitapasztalom majd

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5088) animatrix11 válasza Fecdzo (#5086) üzenetére


animatrix11
őstag

ha lenne annyi manym nem kéne tőzsdéznem :P

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5089) ForexGuru válasza animatrix11 (#5087) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nagyon nem számít a tőke áttét :U , ugyan ugy lehet(kell) kockázatot kezelni.

(#5090) Fecdzo válasza animatrix11 (#5088) üzenetére


Fecdzo
senior tag

ha normális hozamot akarnál és kockázat megosztást, dehogyisnem tőzsdéznél! ;)

Majd ha lesz annyim én akkoris fogok ;)

Egyetértek az alacsony kockázat megközelítéseddel, persze itt attól is függ, hogy mennyi kötésed van.

Melyik brókercégnél vagy?

fulekitrading.wordpress.com

(#5091) brd válasza animatrix11 (#5087) üzenetére


brd
nagyúr

A tőkeáttét nem veszélyes. Az a veszélyes, hogy emiatt van lehetőség nagyobbat kockáztatni (és a legtöbben sajnos meg is teszik, ők lesznek később a 90-95% a statisztikákban). Ha úgy "játszol", hogy egy pozin 1-2%, és összesen mondjuk 5-10% kockázat max., akkor a tőkeáttét az nem lehet veszélyes, mert úgymond, a stratégiának nem lesz eleme, nem kell vele számolnod sem.

The only real valuable thing is intuition.

(#5092) animatrix11 válasza Fecdzo (#5090) üzenetére


animatrix11
őstag

a plus500nál vagyok, jobb lett volna talán valami magyar céget választani de nagyon jó platformja van könnnyű kezelni igy most maradok, kb 2-3 hónapja keztem ennél, még annó otp-ztem az equitasnál de az halál

mod: az ATR stop hogy működik? :U

[ Szerkesztve ]

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5093) animatrix11 válasza brd (#5091) üzenetére


animatrix11
őstag

biztos igazad van eddig én ezkekkel a tőkeáttétekkel próbálkoztam (kb 10-40xig) nekem megfelel nagyobb nem hiszem hogy kell, kisebb meg kevés talán

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5094) ForexGuru válasza animatrix11 (#5093) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

egyáltalán érted mi az a tőke áttét ;]

(#5095) Fecdzo válasza animatrix11 (#5092) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Plus 500-hoz én nem tennék pénzt....akkora piacjegyzők mint a ház...

fulekitrading.wordpress.com

(#5096) animatrix11 válasza ForexGuru (#5094) üzenetére


animatrix11
őstag

hát de...

1 ft, 1:100 tőkeátténél 100 ftért kereskedsz...
ha tévedek javítsd

Hardvert vásárolok nagy tételben is!!! Elérhetőség: 18. kerületben.

(#5097) Fecdzo válasza animatrix11 (#5096) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Ne edd meg a marketinget!

Az alacsony számlanyitási minimum market maker tevékenységekre utal. Fix spreadek vannak náluk? Ha igen akkor tuti ellened tradelnek ott nyúlnak bele az árba és akkor késleltetik megbízásaidat amikor csak akarják. Nagy pénzt nem fogsz vélhetően náluk keresni...ha pedig túl jó vagy ők is elfognak tanácsolni ahogy azt pl Oanda is teszi, vagy Fxpro, vagy Mig....

Gondolom nem szeretnél érdekellentétben tradelni, elég nehéz a piac önmagától, ne tedd mégnehezebbé magadnak...

[ Szerkesztve ]

fulekitrading.wordpress.com

(#5098) Fecdzo válasza animatrix11 (#5096) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Legegyszerűbb ha meggyőződsz erről. Hívd fel őket bátran és kérdezd meg tőlük nyíltan, hogy beküldik e a te megbízásaidat a valós bankközi devizapiacra, vagy ellened tradelnek...

fulekitrading.wordpress.com

(#5099) ForexGuru válasza animatrix11 (#5096) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

Keress vissza a topikban

(#5100) amargo válasza Fecdzo (#5097) üzenetére


amargo
addikt

Tadawul FX, Admiral Markets-ről mi a véleményed/tek?

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.