Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4951) brd válasza amargo (#4949) üzenetére


brd
nagyúr

Hosszútávon totál bukó, meg se próbáld. Minden értelmes kereskedő ezt mondja.

The only real valuable thing is intuition.

(#4952) amargo válasza Dzoli (#4950) üzenetére


amargo
addikt

A cél, hogy rossz irányba forduláskor minimalizálja a veszteséget, hogy kockázatos az is biztos, de mit ajánlanál/tok, hogy az esetleges vesztőbe forduláskor minimalizáljam a vesztést?

brd: Noha élesen én nem is, de többeknél látom és hallom ezt a fajta kereskedést. Továbbá ezért gondoltam, hogy komolyabb kockázati szintet beállítani neki.

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4953) Dzoli válasza amargo (#4952) üzenetére


Dzoli
tag

A kockázatot azzal minimalizálod a legjobban, ha már az első hibás pozíciót lezárod a meghatározott veszteségszinteden. A kereskedés során a kockázat fokozatos csökkenése, megszüntetése az egyik elsődleges cél. Nincs is annál jobb, ha már nem veszíthetsz egy tranzakción, viszont meg van a lehetőséged a "korlátlan" nyereségre.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#4954) amargo válasza Dzoli (#4953) üzenetére


amargo
addikt

Értem, tehát a veszteség minimalizálása nem cél?

Csinálok teszteket és megírom a végeredményt.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4955) brd válasza amargo (#4952) üzenetére


brd
nagyúr

Van mondjuk egy kis ABC-d egy kisebb faluban, ami folyamatosan néptelenedik el. Mit tennél, amikor látod, hogy már veszteséges a működtetése? Bezárnád, nem? Vagy inkább még tennél bele pénzt, hogy majd hátha épül mondjuk egy kaszinó (vagy valamilyen ipari létesítmény, tökmindegy) a közelben, és ettől nőne a forgalma az ABC-dnek? Itt ugyanerről van szó, azzal a könnyítéssel, hogy nem kell alkalmazottakkal foglalkozni, nem kell az árukészletet figyelni, rendelgetni a beszállítóktól, hanem csak egyetlen dolgod van: el kell döntened, hogy érdemes-e fenntartani az üzletet (igaz, ezt naponta többször is ;) ). Ebbe az hogyan fér bele, hogy ha veszteséges lesz, akkor még teszel bele pénzt (kockázatot)?

#4954: Dehogynem, pontosan azért kell lezárni (nem még növelni), és utána újabb jó beszállót keresni.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#4956) Dzoli válasza amargo (#4954) üzenetére


Dzoli
tag

Pont azzal minimalizálod a veszteséget, hogy időben elvágod. Nyilvánvalóan nem jó az irány, ha ellened megy. Te pedig még ezt halmozni szeretnéd abban a reményben, hogy ha megfordul, akkor hamarabb kerülj nullába.
A vastagon kiemelt szavak nem játszanak a tőzsdén. :)

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#4957) amargo válasza brd (#4955) üzenetére


amargo
addikt

Értem, amit írtok. Egyet is értek vele, ha esztelen nyitogatásról van szó.
A példádban nincs kockázat viselés - vagy legalább is annyi, hogy lehúzod a rolót -, ellenben én azt írtam, hogy a példádat kiegészítve azt mondom, hogy nyitok egy kocsmát vagy átalakítom kocsmává. Ha úgy veszem ezzel növeltem a kitettségemet, mert szintén boltot nyitottam - vagy fejlesztettem az ABC átalakításán - és az emberek úgy is elmennek. Ellenben egyet értek azzal, hogy veszteséges pozíciót le kell zárni ezt nem is vitatom, mint írtam én nem az esztelen utána nyitogatásra gondoltam, hanem ugyan úgy kockázat viseléssel nyitogatva.
A szimpla leátlagolást én is veszélyesnek tartom, mert abból csak nullázás lesz és meg is értem, kollégám is így döntötte be a számláját..

De mi a különbség a között, hogy 1 pozícióban vagy 2-ben van belőve a stop-od?
Mekkora Sl-el dolgoztok?

Dzoli: A következő nyitás is jelzés alapján megy. Mit írtam, nem remény alapján nyitogat.

De ezek alapján látom ez is halott ötlet.

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4958) Dzoli válasza amargo (#4957) üzenetére


Dzoli
tag

Egy pillanatra felejts el mindenféle indikátort. Neked csak egy dologra kell tudnod mindig jól a választ: Mit csinál az ár?
Ha szemmel láthatóan ellened megy, akkor valamit nyilvánvalóan nem jól gondolsz, és valószínűleg nem a piac a hülye. :)
Nyisson akkor másik pozíciót, ha már nincs kockázatban, és akkora lebegő profitja van, hogy annak a terhére ezt már megtehesse. Ne pedig akkor amikor még egy fillért sem keresett, csak a potenciális veszteségét halmozza.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#4959) amargo válasza Dzoli (#4958) üzenetére


amargo
addikt

Sajnos nem igazán akarok char-ot nézegetni folyton. Így nem is futtatom magam előtt, hogy meglássam, hogy ellenem megy a piac vagy sem, de megértettem, amit írtok :)

Köszönöm a segítséget!

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4960) brd válasza amargo (#4957) üzenetére


brd
nagyúr

Nyitsz egy kocsmát az ABC-d mellé (vagy átalakítod, mindegy)=plusz pénzt tettél bele, annak reményében, hogy hátha megfordul a folyamat, és akkor több vásárlód/vendéged (bevételed) lesz, mintha csak az ABC-d lenne. Ez ugyan igaz, de nem a kocsma tudja az embereket ott tartani, hanem egy rajtad kívül álló ok, és neked ahhoz kell alkalmazkodnod, különben elszegényedsz. (Bár abban igazad van, hogy ahol már kocsma sincs, az a település már erősen a kihalás szélén van. :) ) A Forexen ugyanez: láthatóan veszteségben vagy, azaz rossz irányban állsz. Mi a fenéért akarnál még jobban úgy lenni?

De mi a különbség a között, hogy 1 pozícióban vagy 2-ben van belőve a stop-od?
Mekkora Sl-el dolgoztok?

Az, hogy az egyiket egy jó beszállási jelre nyitod (remélem legalábbis :) ). A másikat pedig nem. Aprónak tűnő, de hosszútávon hatalmas különbség. Az ABC-d annak idején valószínűleg azért nyitottad, mert sokan laknak ott, és viszonylag kevés bolt volt a környéken. De ha a kocsmádat már nem ezért nyitnád, az baj... Növeled a kockázatod, ahelyett, hogy megvárnád, visszatér-e az élet a településre.
Én a manuális kötéseknél pozíciónként 2%-kal dolgozom (az összes, egyszerre nyitott pozíción max. 6%), de a visszatesztnél, ha elmegy a feléig veszteségben, akkor a felét zárom, így tulajdonképpen 1,5%. Magán a grafikonon a konkrét stopszintet sokféleképpen határozhatom meg, de olyan méretű pozíciót nyitok, hogy 2% kockázat legyen max.

The only real valuable thing is intuition.

(#4961) Gh0sT válasza amargo (#4949) üzenetére


Gh0sT
addikt

Cáfolni fogom a többieket, mert van létjogosultsága az ilyen stratégiáknak is. Tudok mutatni 10 évre visszamenő backtesztet, ami erre épül és 10% körüli DD mellett korrekt hozamokat produkál.

A lényege egy ilyen rendszernek, hogy a vállalható mondjuk 2-3% kockázatodat szétdobod 4-5 részre és nem egy helyen veszed fel a pozíciót, hanem egy sávban. A szignálod nem azt fogja mondani, hogy szállj be ezen és csak ezen az áron, ha ez és ez a feltétel teljesül, hanem:
1. lesz egy jelzésed, ahol beszállhatsz és az éppen aktuális árhoz képest meghatározol egy csatornát, amiben még pozícióba léphetsz
2. az entry nem egy időpillanatig érvényes, hanem van valamilyen egyéb jel, ami a beszállás végét jelzi

Nagyon sokan úgy gondolkodnak, hogy van a tökéletes entry és ennyi. Ha lecsúsztál róla, akkor várod a következő lehetőséget. Pedig nem biztos, hogy ez a helyes gondolkodás. Ha van kedvezőbb ár, miért ne lépnél be azon? A kulcs a money management.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#4962) amargo válasza brd (#4960) üzenetére


amargo
addikt

Én ritkán látok olyat, hogy nincs valami kis korrekció, de lehet tévedek.
Az a bajom, hogy a robotba nem tudok - vagy csak valakinek el kellene magyaráznia - olyat beletenni, hogy látom amint rossz irányba megy a piac.

A másik miért rossz beszállási jel - szerintem a nyitás pillanatában ezt nehéz tudni? Ugyan az a logika van mind a kettőben, ha létezne jó jel, akkor kérlek oszd meg velem :)

Gh0sT: Igen, erről próbálok írni/érdeklődni.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4963) amargo


amargo
addikt

Szoktam nézegetni számlákat ki mit használ.
Elvileg a GI mögött profi trade-ek vannak. -2000pip-nél én már a hajamat tépném csomókban.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4964) Dzoli válasza amargo (#4963) üzenetére


Dzoli
tag

Valamelyik magyar bróker, vagy tanácsadó ezeket csak "munka alatt álló tételek"-nek hívja. Muhahahahaha

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#4965) Gh0sT válasza amargo (#4963) üzenetére


Gh0sT
addikt

Hold and pray. ;)

MOD: sikerült megfogni EU alját shortra. :( Nagyon nem arra megy ez a piac, amerre kellene.

[ Szerkesztve ]

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#4966) amargo válasza Gh0sT (#4965) üzenetére


amargo
addikt

Olvasgatom, hogy vannak, akik még nem izgulnak miatta. Nem tudom mitől várják az isteni long-ot? Bár tény, hogy 1,37 eddig elég jól megfogta.

Szerk: Most szakadt be :)

Én 1,3836-nál beültem - a robot - egy kis short-ra.

Dzoli: Nem tudom mi a srácok stratégiája, de eddig elég szépen hoztak, kíváncsi leszek most mit hoznak össze.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4967) brd válasza amargo (#4962) üzenetére


brd
nagyúr

A rossz irány az (mármint neked :) ), ami a nyitott pozícióddal ellentétes, nem kell azt túlbonyolítani. Pl. van nyitva egy pozi', meghatározott stoppal, ha elmegy az árfolyam a stop feléig, akkor úgy döntesz (azért, mert elment odáig), hogy ez rossz irány, és lezárod mondjuk a pozíció felét.

A jó jel az, ahol hosszútávon 50%-nál nagyobb eséllyel találod el a jó irányt (nem kell itt sok-sok %-ra gondolni, fél százalék is elég). :) Ilyesmikre kell gondolni, hogy trend széléről visszapattanás, vagy egy támaszszint elérése, de ezt magadnak tudod kitalálni/kiszámolni, hogy melyiket érdemes, és tudod figyelni. Ha az első pozíciót ilyen jelre nyitottad, és használsz normális money managementet, akkor ennek a vesztőjében nehéz ugyanilyen jelet találni. De pl. ha úgy döntesz, hogy egy páron egyszerre max. 2%-ot kockáztathatsz, akkor ez alapján nem is tudod megnyitni a másikat úgy, hogy az első még vesztőben van, hiszen a másodiknak is lesz egy stop helyszíne, és a kettő együtt már nagyobb lesz, mint 2%.
Az előző, megnyitott pozíciók akkor számítanak, ha pl. pozícióépítésben gondolkozol, vagy a money managementbe nem fér már bele a több pozíció kockázata.

The only real valuable thing is intuition.

(#4968) amargo válasza brd (#4967) üzenetére


amargo
addikt

"lezárod mondjuk a pozíció felét."
Ilyet, hogy lehet csinálni? Valami rejtett helyen meg lehet adni, hogy egy nyitott pozíciónak mennyi részét zárjuk be?

De pl. ha úgy döntesz, hogy egy páron egyszerre max. 2%-ot kockáztathatsz, akkor ez alapján nem is tudod megnyitni a másikat úgy, hogy az első még vesztőben van, hiszen a másodiknak is lesz egy stop helyszíne, és a kettő együtt már nagyobb lesz, mint 2%.
Szabályok kellenek ez egyértelmű, mindenki maga választja ki a %-ot.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4969) Gibkey válasza amargo (#4968) üzenetére


Gibkey
csendes tag

Ugyanúgy mint amikor simán csak bezárnád, csak előtte felül átírod a kis ablakban, hogy mennyit. Pl . : Nyitottál 0,2lot pozit --> pozició zárása -> mennyiség felül : átírod 0.2ről 0.1-re és bumm a felét zártad csak le , a többi fut tovább.

Ha valamit rosszul írok javítsatok ki, még én is kezdő vagyok :)

(#4970) ForexGuru


ForexGuru
aktív tag

van itt vki aki ért a androidhoz?
[link]

(#4971) ForexGuru válasza ForexGuru (#4970) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

megoldottam ...buzi andoid :(

(#4972) kariad válasza ForexGuru (#4971) üzenetére


kariad
senior tag

Milyen progit? Nekem sosem volt gond az andoid-al! Mar FX-is lehet vele ;)

(#4973) amargo


amargo
addikt

Jött ki új mt4-es verzió, érdemes felrakni élesben vagy várni szoktatok vele?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4974) Fecdzo válasza amargo (#4973) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Ha nem robotot hasznal az ember akkor fellehet tenni. Ha viszont igen, akkor celszeru kulon kiprobalni, hogy mennek az expertek megfeleloen az uj verzioval, aztan ha igen akkor lehet a frisset hasznalni.

fulekitrading.wordpress.com

(#4975) amargo válasza Fecdzo (#4974) üzenetére


amargo
addikt

Köszönöm.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4976) ForexGuru válasza kariad (#4972) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

melyik a legjobb távoli asztal vezérlő progi szted?

(#4977) Gh0sT válasza ForexGuru (#4976) üzenetére


Gh0sT
addikt

Én Xtralogic remote desktopot használok, szerintem rettentően jó.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#4978) amargo


amargo
addikt

Vajon van alja az eurusd-nek?
Aki benne marad sell-ben pénteken az jól járt :)

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4979) brd válasza amargo (#4978) üzenetére


brd
nagyúr

Nincs, ill. a 0, a többi csak találgatás. ;)
Egyébként várható volt szerintem; engem sokkal jobban érdekel, hogy a svájci jegybank tényleg 1.2 felett tudja-e tartani az EURCHF-et, ill. hogy meddig.

The only real valuable thing is intuition.

(#4980) amargo válasza brd (#4979) üzenetére


amargo
addikt

A GI-ek -3400pip-ben csücsülnek.. én meg nem merem be indítani az élest.

Elég érdekes az eurchf is, valahol benne vagy, esetleg még kivársz? Emlékeim szerint szereted meglovagolni.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4981) brd válasza amargo (#4980) üzenetére


brd
nagyúr

Mi az a GI?

Egy óvatos longom van, kicsivel 1.2 alatti stoppal.

The only real valuable thing is intuition.

(#4982) Fecdzo válasza brd (#4979) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Egy ilyen vicces latvny lenne> eu 0.00001..amugy velhetoen nullat soha nem erne el, mert ujabb tizedes jegyet vezetnenek be...vagy az ar maradna ugyanannyi es azt mondanak 10euro all szemben a dollarral...

fulekitrading.wordpress.com

(#4983) amargo


amargo
addikt

genial invest, akiket múlthéten linkeltem. Kötés másolós robot, akiknek eddig elég jól bejöttek a dolgok, de most nagy zakóban vannak.

Fecdzo: De azok.
Grid-es robot, ez mit jelent?

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4984) Fecdzo válasza brd (#4981) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Belinkelte mar korabban, nem valami penz kezelo ceg?? :U

fulekitrading.wordpress.com

(#4985) Fecdzo válasza amargo (#4983) üzenetére


Fecdzo
senior tag

Sokan vannak most oriasi minuszokban. Elsosorban azok akik nem hasznalnak stoppokat, vagy epp grides robotot hasznalnak, de az meg egy idozitett bomba es nem tudod mikor robban fel a szamladdal...

fulekitrading.wordpress.com

(#4986) Fecdzo válasza amargo (#4983) üzenetére


Fecdzo
senior tag

A te otleted is valami ilyesmi illetve amit gh0st kollega is emlitett az is tudna hasonlokeppen uzemelni. Mondjuk nem egy entry pontod es stoppod van hanem ezek mondjuk savok es a savon belul bizonyos szinteken elkezdenek nyitni a robotok (robotizalva kivitelezhet csak). Majd elkezdenek pozit epietni a trend iranyba es az osszes pozit vagy ciklusokra bontva kezeli a rendszer vagy pedig egyben. Ez azt jelenti, hogy mondjuk long vagy short iranyba is sok pozid lehet es a robot az aggregalt profit/veszteseg-et fogja merni es ha mevan a kivant cel az osszes pozit zarja.
Ez igy egy nagyon szep emelkedesu profitgorbet eredmenyez, de a halala a tokeattetelben van (puffer), illetve a maximalisan nyitva hagyhato pozik szamaban. Hiszen ha valamelyik kimerul, a robot nem fog tudni ujabb pozikat nyitni, hogy korrigalhassa az eddigi vesztoket, ami igy egy hirtelen nagyobb vesztot fog benyelni, vagy pedig margin callt kap a szamla, ami azonnali 50% buko, hacsak nem tudsz betolni meg penzt h tartasak a pozidat.

Profit gorberol megallapithato ez a jelenseg. Nem rossz az otlet....velhetoen biztonsagosan intezmenyi szinten lehetne csinalni ezt normalisan es nyugodtabban.

fulekitrading.wordpress.com

(#4987) amargo válasza Fecdzo (#4986) üzenetére


amargo
addikt

Értem, ilyenre gondoltam én is, bár azt sejtettem, hogy micro számlával halott ötlet lehet ez.
Ellenben, annyival kiegészítve, hogy az ötletem alapján csak akkor nyit további pozíciókat, ha van szabad margin és a tőke képes elviselni a nyitót pozíciók bukást is bizonyos %-ig.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4988) amargo


amargo
addikt

No eddig egy érdekes jelenséget vettem észre az új MT4 esetén - ami nem feltétlen az Ő hibája -, nem kaptam meg pár értesítő mailt. Pedig a logokban látszik, hogy elküldte, de mivel hálózat elemző nem fut, így nem tudom megállapítani, hogy tényleg kiment-e a mail vagy a postafióknál volt elakadás.

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4989) Ferdzsoo válasza amargo (#4988) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Nálam a legújabb MT4 rém lassú, klasszisokkal lassabb mint az előző volt.
Várom már az MT5-öt.
De már 2 éve jön és valszeg még ugyanennyi mire tényleg kész is lesz... :N

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4990) amargo válasza Ferdzsoo (#4989) üzenetére


amargo
addikt

A lassulást még nem vettem észre, régebben volt, hogy belassult, de terhelés nem volt rajta. Nem tudom mi a bánatért.

Továbbá még egy észrevétel, hogy a fxt fájlokat se tudja felolvasni ezért le kell tölteni a módosítást a earview oldaláról. Nem kell újra generálni az fxt fájlt, csak a patch-et kell futtatni.

[ Szerkesztve ]

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4991) Gh0sT válasza amargo (#4990) üzenetére


Gh0sT
addikt

Elkerülendő az ilyeneket és az automatikus updatet, megfogtam és átneveztem az update.exe fájlt. Nagyon sokszor véletlenül belekattintottam az updatebe újraindításnál és szoptam emiatt.

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#4992) Ferdzsoo válasza Gh0sT (#4991) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Azért szőrnyű hogy egy pénzel való kereskedési program frissítése gyengülést hoz az előző verzióhoz képest... :N

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4993) amargo válasza Ferdzsoo (#4992) üzenetére


amargo
addikt

Azért gondolj bele mekkora pénz van ebben. Főként, ha akkor nem működik, amikor kellene.
Nálam múltheti hajrában, összezuhant az mt4. Demo-ban nem zavar, de élesben.

Gh0sT: Jó taktika :)

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4994) Dzoli válasza amargo (#4993) üzenetére


Dzoli
tag

Ezért nem hátrány, ha a brókerednek van webes platformja is, neked meg egy szünetmentes tápegységed, valamint egy tartalék mobil internetes hozzáférésed. :)

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#4995) Ferdzsoo válasza Dzoli (#4994) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Vagy csak egyszerűen iszonyat figyelsz a stoppjaidra... :)

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#4996) ForexGuru válasza Dzoli (#4994) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

minden kritériumnak megfelel a környezetem akkor :DDD

(#4997) amargo válasza Dzoli (#4994) üzenetére


amargo
addikt

Inkább notebook párti vagyok, kb 20w-ból elvan :)
De a többiben igazat adok, már 1x kapcsolt át mobil netre - igaz nem volt trade. Bár egy VPS lenne talán az igazi, de eddig ez sem dobta meg a villanyszámlám a ping-em így is 40-60 között van.

Továbbá itt jön a következő kérdésem, mivel úgy lettek a robotok megírva, hogy a tp és sl szinteket elrejtik, ezért bármi történhet - lerombolják a lakásom, stb -, de opcionális a bekapcsolása, érdemes-e ezzel szórakozni, azaz elrejteni vagy inkább legyen benne biztosan?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#4998) Dzoli válasza amargo (#4997) üzenetére


Dzoli
tag

Az a "tuti", ha bent figyel a bróker szerverén a megbízás.

https://forexklub.hu /Tőzsde, CFD, Forex kereskedés/

(#4999) amargo válasza Dzoli (#4998) üzenetére


amargo
addikt

Köszönöm!

Nyilván elég gáz, ha az ember fia nem bízik meg a brókerében, de mivel alacsony az sl szintem, ezért simán bennem van az is, hogy a bróker megfogja és kiüti. Ez csak legenda?

“The workdays are long and the weekend is short? Make a turn! Bike every day, bike to work too!”

(#5000) ForexGuru válasza amargo (#4999) üzenetére


ForexGuru
aktív tag

nem, de akkor mindeki úgy jár aki az adott brókernél van, nem te vagy a célpont.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.