Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k

Hozzászólások

(#3554) Kiskutya válasza Botika89 (#3553) üzenetére


Kiskutya
veterán

Meg van a Samsungokkal is problémám ezt még tothjani81 írta:
Hát én soha töbett samsung. Az 1 gen samum van 55 q7 fam ebből semitse spóroltak még ki 570 ezerért vettem. Hogy megérte hát nagyon nem. Valami nyűgje mindig van volt. Gari időn belül vagyis 20 hónap befoltosodott a kijelző amire 10 ~vet vállal a samu. 23. Hónapban 2 teljes sor pixel kiment. Most pijen dobozba és valszinű pereskedés lesz mert nem akarják garanciázni. Vettem not 9 et az 512/8 as variánst egy mate 10 pro után és mintha időt utaztam volna visszafele vagy 5 évet. Huawei után egy kalao szarr se ér 280 ezerért. De röviden meg ne vedd akármelyik samut is. Az en samum mwg 7 es széria a mostaniak közül csak a 9 es felel meg a 7 nek és mwg abban sincs dts pl. Ha nem bízol a Tcl be vegyél bármit de semut ne. Samunak szine túlszaturált meseszerű élettelen. Ez a 715 ös kb az 1 gen samut produkálja de természetes szinekkel. Hangba leveri designe leveri. Rendszere nekem jobb. Amúgy a droid meglepően gyors rajta. Gyorsabb mint x815 ön. Eddig csalódásmentes a tv amire volt időm tesztelni.

hmm...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.