Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k

Hozzászólások

(#3201) kenwood válasza Kiskutya (#3200) üzenetére


kenwood
veterán

Az elso videonak nem sok koze van a valosaghoz.
Agyon van filterezve. Sose ertettem, ezeknek mi ertelme van.
Mintha egy makett lenne lent,nem egy varos.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#3202) Kiskutya válasza kenwood (#3201) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nagyon szépek a fények és a fekete is pedig sötét szobába nézem. Attól is függ mit látsz mekyik fw van a tévén. Az előzőek nagyon túlszaturáltak voltak.

hmm...

(#3203) kenwood válasza Kiskutya (#3202) üzenetére


kenwood
veterán

Szerintem meg az elso felvetelt akarmilyen tvn nezed,nagyon fog latszodni, hogy igen agressziv utomunkalatok aldozataul esett,es jobban hasonlit egy videojatekra,mint egy filmre.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#3204) Kiskutya válasza kenwood (#3203) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nem csak a kijelző de még az fw verzió se mindegy hogy milyen. Ezek a demók túl vannak tolva az tény de attól még látványos. A második video nekem majdnem olyan mintha ott lennék. (fw379)

hmm...

(#3205) tomp válasza Kiskutya (#3204) üzenetére


tomp
félisten

Nekem ezek 321-es fw alatt is tökéletesek. :-)
Csak annyi baja van, hogy szaggat. De ha annyira szeretnék 4K60 HDR-t nézni ott a VodaTV box. :D

(#3206) Kiskutya válasza tomp (#3205) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nálam nem szaggat de nem is megy csak 1440p-be de így is szép. Amúgy hidd el jobb a hdr 379-en! Tegnap viszont mintha a netflix megjavult volna, néztem 3 sorozat részt dv-ben és nem volt akadás.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#3207) tomp válasza Kiskutya (#3206) üzenetére


tomp
félisten

Elhiszem, hogy jobb a 379 HDR mivel én is láttam. Valóban jobb! :K
De alig nézek valamit HDR-ben. Legalább HDR10+ van nálam. Sima HDR10-es filmet LLDV-n nézek az pedig ugyan olyan. Gondolom ott keményebb paraméterek között lehet csak lenni.

Tegnap Zidoo boxról néztem a Netflixet HDR-ben. Eléggé elszoktam a HDR-től... :DDD

(#3208) Kiskutya válasza tomp (#3207) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nálam egyelőre marad a tv rendszere. Lehet később beruházok én is egy boxra csak lenne már valami fejlesztés a hálózatba...

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#3209) kenwood válasza tomp (#3207) üzenetére


kenwood
veterán

Az a Zidoo box tud valamit kepugyileg,amit egy gtx460 gpu nem ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#3210) tomp válasza kenwood (#3209) üzenetére


tomp
félisten

Passz mivel nem tudom az a VGA mit tud. :)

(#3211) pucu9011


pucu9011
csendes tag

Ki milyen szín beállításokkal és egyéb beállításokkal használja ps4en a c715 típust? Kíváncsi vagyok más beállítására is.

(#3212) Kiskutya válasza pucu9011 (#3211) üzenetére


Kiskutya
veterán

Mind a 2 játékmod bekapcsolva és nem állítottam semmit. A Ps-en meg rgb full.

hmm...

(#3213) Szilast


Szilast
friss újonc

Sziasztok

Biztos alapnak tűnik a kéedés, aki tudja.
Van egy TCL 65C715 tv-m. Optikai kábellel rákötöm az erősítőre, de nincs hang. Hangbeállításnál nem lehet kiválasztani az optikait, csak HDMI, PCM, AUTOMATIKUS.
Mit rontok el? Hogyan lehet hangot csiholni az erősítőre? Semmilyen leírást nem találok.

Előre is köszi, ha valaki tud segíteni

(#3214) kenwood válasza tomp (#3210) üzenetére


kenwood
veterán

jah,jogos, rx460-ra gondoltam.Gondolom,ha van rajta hdmi 2.0, akkor mindent a leheto legjobb minosegben le tud jatszani.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#3215) Kiskutya válasza Szilast (#3213) üzenetére


Kiskutya
veterán

Valószínű az erősítőn kell valamit állítani, hogy megszólaljon. Ha a tv automatán van vagy pcm-en akkor működnie kell.

hmm...

(#3216) tomp válasza kenwood (#3214) üzenetére


tomp
félisten

Ki tudja adni a 4K60 Dolby Visiont. Ennél jobb nincs jelenleg ami értelmes üzemre való.
Tud még LLDV-t is!

(#3217) pucu9011 válasza Kiskutya (#3212) üzenetére


pucu9011
csendes tag

Dinamikus kontraszt, micro dimming?

(#3218) Kiskutya válasza pucu9011 (#3217) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nincs bekapcsolva.

hmm...

(#3219) mucsgyver70


mucsgyver70
aktív tag

Sziasztok! Kinéztem az 50P715 típust, lenne pár kérdésem a felhasználókhoz.
1. Tud felvenni USB-re?
2. Van benne DVB-C tuner?

Előre is köszönöm!

(#3220) Botika89 válasza pucu9011 (#3217) üzenetére


Botika89
tag

Nekem PS4 Pro dinamikus kontraszt alacsony!micro dimming Magas! :)

[ Szerkesztve ]

(#3221) darius09


darius09
tag

Van valakinek valami tapasztalata a philips 65pus8505-el kapcsolatosan? Egyik ismerősöm most vett egy eggyel regebbit elvileg az is ips de ahogy neztem a fekete nem olyan rossz sőt én rosszabbra számítottam, igaz napközben láttam de nekem tetszett.

(#3222) rainman72 válasza darius09 (#3221) üzenetére


rainman72
nagyúr

Ez lehet topicot tévesztett :DDD

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#3223) darius09 válasza rainman72 (#3222) üzenetére


darius09
tag

Igen :DDD

(#3224) Kiskutya válasza darius09 (#3221) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nappal megtévesztő a fekete, full sötét szobába nézz rá.

hmm...

(#3225) darius09 válasza Kiskutya (#3224) üzenetére


darius09
tag

Akkor lehet megtévesztett az amit láttam. Bár a színek tetszettek. Hát majd kiderül ha nem tetszik max vissza küldöm majd.

(#3226) Kiskutya válasza darius09 (#3225) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nappali fénybe szép az ips azért is ajánlott világos helységben. A va panel besötétített vagy full sötétben mutatja meg előnyét. Én pont ezért vettem a tcl-t mert én igy szoktam filmezni és az előző ips tévémnél zavart hogy gyenge a fekete. Most sem egy oled szint de ez már nem zavaró számomra fény mellett meg igazi mély a fekete.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#3227) tomp válasza Kiskutya (#3206) üzenetére


tomp
félisten

Este néztem Netflixet és megakadt.
Viszont reggel óta a Zidoo boxon akadozik a Netflix HDR!
Ugyan úgy megszűnik egy "Pause-Play" után. Na ez érdekes!! :F

(#3228) Kiskutya válasza tomp (#3227) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nekem tegnap végig jó volt. Lehet film függő is. Csak dv filmeket néztem.

hmm...

(#3229) tomp válasza Kiskutya (#3228) üzenetére


tomp
félisten

Akkor ez egyre jobban bebizonyosodik, hogy a Netflix oldalán van a hiba.
Eddig nekem a Zidoo-n gond nélkül ment a Netflix 4K HDR. Mától ez is akad.
Neked este nem akadt a Netflix Dolby Vision.
Ezt rakja össze valaki, hogy pontosan hol a hiba. Kapcsolatban vagy a szervernél?

(#3230) Botika89 válasza tomp (#3229) üzenetére


Botika89
tag

Nekem még mindig tökéletes a Netflix DV nem akad :)

(#3231) Kiskutya válasza tomp (#3229) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ma is tesztelem szabin vagyok csak még nem volt időm.

hmm...

(#3232) fila válasza fila (#3187) üzenetére


fila
senior tag

Bosszús vagyok.

Holnap szállítja ki a Telekom a megrendelt tévét. 5 év jótállással hirdetik, erre kiállították a jótállási jegyet 12 hónapra (?????).

Írtam nekik javítsák. Ha nem teszik, bosszús leszek. Kibontás nélkül megy vissza nekik.

Ha valaki rendelt tőlük megnézném mit írtak a jótállási jegyre?

Köszi

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#3233) tomp válasza fila (#3232) üzenetére


tomp
félisten

Nyugi mindenkinek 1év van a Telekom papírra írva. A törvényi minimum időt írják rá.
De 5év jár hozzá!
katt

(#3234) Kiskutya válasza fila (#3232) üzenetére


Kiskutya
veterán

Gondolom azért írt 1 évet mert egy évig hozzá is lehet fordulni ha gond van utána már csak a gyártó hivatalos szervizéhez. Egyébként volt már itt olyan akinek elromlott a tv igaz egy éven belül de azt írta normális volt a szerviz egyből kapott csere igazolást.

hmm...

(#3235) fila válasza Kiskutya (#3234) üzenetére


fila
senior tag

Úgy gondolom, hogy ez így nem oké.
Ha 5 év jótállási idővel hirdettek valamit, akkor annyit is kell adnom rá, annyit kell a jótállási jegyre írni.
Valóban ott van a jótállási jegyben, hogy 1 év után forduljak a gyártóhoz, címként meg egy lengyel cím van megadva. Hát köszi. Oda is küldjem ki ha gond van? Pont itt volt róla szó, hogy TCL-nek nincs normális szervize, de a Telekomban bíztam. Erre a Telekom a jótállási jegyre nem a hirdetett 5 évet írja rá, hanem 1 évet.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#3236) Kiskutya válasza fila (#3235) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ahogy fentebb írtam úgy néz ki van normális szerviz és mivel 5 év garancia van rá nekik köteles a tévét elvinni. Egyébként rá is lett kérdezve a szervizre és csak annyi kérésük volt hogy a dobaza legyen meg.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#3237) tomp válasza fila (#3235) üzenetére


tomp
félisten

Ha írsz a Telekomnak fb-on megírják a magyar szerviz elérhetőségét. Azért a lengyel címet írták a papírra mert ott van az EU-s cég illetve ott rakják össze. TV-re is rá van írva, hogy "Made in Poland"

(#3238) kenwood


kenwood
veterán

Azert az nem franko, hogy facebookrol meg forumrol kell osszekukazni ezeket az infokat

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#3239) fila válasza tomp (#3237) üzenetére


fila
senior tag

Írtam nekik, nem FB-n :)

Kíváncsi vagyok mit írnak le.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#3240) Kiskutya válasza kenwood (#3238) üzenetére


Kiskutya
veterán

Még most terjeszkedik Magyarországon itt még új márka. Amikor a Huawei kezdett itt ugyan ez volt most meg már az egyik legjobb szerviz hálózata van csak ugye az usa kinyirta ki tudja mi lesz velük.

hmm...

(#3241) tomp válasza fila (#3239) üzenetére


tomp
félisten

Szia Tamás! Köszönjük szépen megkeresésedet. Társaságunk minden eszköz esetében csak viszonteladó, és amit a törvényi szabályozás megköt, az egy éves garanciával értékesítjük azokat. Abban az esetben, ha egy akciót meghirdetünk (közösen a gyártóval), mint a TCL televízió esetében is, vagy egyedileg a gyártók vállalnak még + éveket a javításra egy adott termék esetében, akkor az ügyfeleink náluk tudják érvényesíteni.
Elérhetőségi telefonszámuk: (22) 502 866, e-mail címük: conelser@conelser.hu

Nekem ezt egy vasárnapi kora reggeli időpontban írták 10percen belül fb privát üzenetben.

(#3242) betmen3


betmen3
csendes tag

Sziasztok!
Az 50P715 típuson van CI kártya foglalat? :F

Köszi előre is!

Megbízhatóság: http://prohardver.hu/tema/kivel_erdemes_uzletelni_topic/keres.php?stext=betmen3&submit=

(#3243) fila válasza tomp (#3241) üzenetére


fila
senior tag

Szuper, csak nem így hirdetik a tv-ket.
Sehol egy betű nincs erről írva a honlapjukon.

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#3244) kenwood válasza fila (#3243) üzenetére


kenwood
veterán

Gondolom ugy vannak vele, hogy majd ha bajod van,elmondjak,mi a megoldas.
Felteve,hogy mondjuk 4.5 ev mulva meg letezni fog az a ceg, amelyik a garit intezi :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#3245) Kiskutya válasza kenwood (#3244) üzenetére


Kiskutya
veterán

Még mindig jobb mint a + biztosítás ami sokak szerint semmire nem jó a boltok meg elkérnek + 30ezret. Nyilván volt akinek tényleg cserélték de volt hogy a biztosító valami kiskapun keresztül kihátrált. Majd pár év múlva kiderül itt milyen az 5 év bár ne legyen rá szükség.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#3246) fila válasza kenwood (#3244) üzenetére


fila
senior tag

Hát ez az, mi van, ha 3 év múlva már nincs ez a cég? Elhajt a Telekom, vagy sem? Ő csak 1 évet vállalt.....

5% kedvezmény kód minden rendelésre. iherb.com: ZCD546

(#3247) tomp válasza fila (#3246) üzenetére


tomp
félisten

Tudtommal nem maradhat szerviz háttér nélkül egy hivatalosan forgalmazott márka.
Max nem itthoni szervize lenne hanem külföldi, de lenne. Oda pedig futár vinné.

pl. OnePlus. Itthoni márka szerviz nincs. Lengyeleknél van. Szerviz igény lead, futár jön, elviszi, javítják, futár visszahozza. 1hét alatt megvan az egész!

Láttad már a Sony Mobile hivatalos itthoni szervizét? Tyűűű na az az igazi garázs cég...

(#3248) rainman72 válasza betmen3 (#3242) üzenetére


rainman72
nagyúr

Itt az adatlapja [link]

TCL TS-8132 Philips 65PUS8518 Samsung 85CU8002 Fire tv 4K MAX

(#3249) kenwood


kenwood
veterán

Vegre van egy 4k kepes vgam (1050ti).
Picit tesztelgettem (gyari fw egyelore)
Erdekes modon ez a video pcrol sokkal szebb,mint a tv youtube kliensebol.
Nem is gond,nem tervezem a HDMIrol elkapcsolni a jovoben.

Viszont hiaba van a kepmod pcre allitva (ami elvileg,a tobbi gyartonal minden ilyen trumotion fele nyomorultsagot kilo) elegge szappanoperas az egesz.

Ez vajon a feltoltott film hibaja, vagy lehetne meg menubol emberszerubbe tenni a mozgast?
Fontos, hogy itt nem akadozasrol van szo (pcrol legalabbis biztosan nem), hanem kulonbozo "javito" mechanizmusokrol, amik teljesen megolik a filmeket.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#3250) Kiskutya válasza kenwood (#3249) üzenetére


Kiskutya
veterán

Lehet az nvidián belül kell valamit állítanod. Nálam az rx580 alapból minden szar képjavítot rányom a filmekre úgy kellett a radeon szoftverben kilőni. Pont ez a vidó amit linkeltél sokat javul az fw379-el. Nem fénylik az emberek arca és szebbek a színek is. Az is lehet hogy a 60fps miatt furcsa neked a film.

[ Szerkesztve ]

hmm...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.