Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k

Hozzászólások

(#3801) embe válasza Tomacko (#3800) üzenetére


embe
nagyúr

Köszi!
Nekem házimozihoz keresek, tehát igazán nem releváns. Csak lehet nyűg lenne a felszerelése.
Falra menne a tévé. A hátlapon lévő "mélynyomónak" mennyire kell a tér? Elbírj a falra szerelést?
A soundbar hátlapján van felfogatás? Tehát falra lehet rögzíteni, vagy polc kell neki? Ugyanis így a saját lába állványa nem lenne használva.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3802) H2o-pok


H2o-pok
aktív tag

Üdv
Gariztatás hogyan működik itthon? Most tervezünk egy TCL tv t beszerezni. Csak szeretném tudni, hogy ha estleg gond lenne, mi a módja a garizásnak. Nekem kell elküldeni, futár viszi ingyen, stb. Vodafontól hoznám el, csomagban, hűséggel, de ott azt mondták tv garizást nem ők csinálják. Mondjuk ez érdekes.

(#3803) ritkaság válasza H2o-pok (#3802) üzenetére


ritkaság
tag

Hali!

Fogyasztóvédelmi törvény szerint, úgy tudom, köteles a bolt is foglalkozni vele.

(#3804) tomp válasza H2o-pok (#3802) üzenetére


tomp
félisten

Felhívod a Conelser Kft-t elmondod a gondot majd bedobozolod a TV-t. Küldik az MPL nagy kocsit érte.
Múlthét hétfőn vitték el megvizsgálni a TV-t. Holnap délelőtt hozza az MPL vissza.
Már tegnap hozta volna csak dolgoztam.

(#3805) embe válasza tomp (#3804) üzenetére


embe
nagyúr

Mi a nyűgje hogy már be kellett vizsgálni?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3806) darius09


darius09
tag

Sziasztok optikán jól működik a hang?? vagy bluetoothon?

[ Szerkesztve ]

(#3807) Kiskutya válasza darius09 (#3806) üzenetére


Kiskutya
veterán

Én hdmi arcon használom. Nekem régen csúszott a hang optikan de azóta már lehet javították én nem teszteltem. Azon kívül nem volt gond.

hmm...

(#3808) lasse001 válasza darius09 (#3806) üzenetére


lasse001
senior tag

Szia. Én is hdmi arcon használom.

(#3809) tomp válasza embe (#3805) üzenetére


tomp
félisten

Csak bevizsgáltattam mert olykor látom a sávosodást de szoftveres bug.

(#3810) darius09 válasza Kiskutya (#3807) üzenetére


darius09
tag

Rendeltem egy hangprojektort ma jön meg elvileg van rajta hdmi csatlakozás is gondolom akkor azon keresztül is össze köthetem majd. Vagy kifejezetten hdmi arc csatlakozásának kell rajta lennie?
Erről lenne szó am: sharp ht-sbw420 2.1

[ Szerkesztve ]

(#3811) -Rolika-


-Rolika-
senior tag

Szerdán meghozták a 65C715-öt. Pár dolog.
Xbox One X-el nagyon szuper, semmi késést nem tapasztaltam és gyönyörű a kép :Y
Youtubon néztem ilyen x%-os szürke képeket és elég foltosnak tűnik a kijelző, de ezt eddig használat közben nem vettem észre. Szóval nem érdekel. Viszont YT 4Ks videók hogy is mondjam... brutálisak :Y :Y
Filmeket még nem néztem rajta, azt majd hétvégén akarom kipróbálni.
Az android kicsit lassan reagál, de megszokható.
Ami egyenlőre nem tetszik az az, hogy ha leveszem a hangerőt 0-ra, akkor is ott lesz a kis ikon a jobb szélen, mint mikor megnyomom a mute-ot. wtf :F A régi LG-n nem volt. Esténként ha fülessel játszom 1-esre kell levennem a hangot.
Ha esetleg valaki tudna nekem küldeni akár priviben saját beállítást játékra meg filmekre azt nagyon megköszönném :R

(#3812) embe válasza tomp (#3809) üzenetére


embe
nagyúr

Akkor hátha javítva lesz!
Én még sehol sem vagyok a tévé projekttel. Most megy a nappali berendezése. Ülőgarnitúra kipipálva, szekrény még semmi...már több mint 1 hónapja keresgélünk - már ahogy időnk engedi.
De hátha lesz valami akció így év vége felé. De az Emag és az ED is levitte 2 évre a garit. :W

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#3813) darius09 válasza -Rolika- (#3811) üzenetére


darius09
tag

Dv filmekkel is teszteld :D Nekem még full hd filmeknél is nagyon tetszik a kép :) a rendszer gyorsaságát megszoktam más androidos tvhez képest ez szerintem teljesen jó. Jó kis tv ez :)

(#3814) Kiskutya válasza darius09 (#3813) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nekem gyorsabb mint az LG webos volt!

hmm...

(#3815) Kiskutya válasza -Rolika- (#3811) üzenetére


Kiskutya
veterán

1en kell hagyni a hangerőt úgy nem látszik ez engem is zavart az elején. Az frissítést tedd fel ha még nem történt meg. Fw 378 vagy 379es

hmm...

(#3816) Kiskutya válasza darius09 (#3810) üzenetére


Kiskutya
veterán

Kiprobálhatod bt-vel is ha van a projektorba párosítani kell a tévével. Most nem tudom megnezni mert dolgozom.

hmm...

(#3817) -Rolika- válasza darius09 (#3813) üzenetére


-Rolika-
senior tag

YT-on van fent egy részlet a Gemini Man-ből ami DV-s, hát kerestem az állam. :Y
Kiskutya: szerda délelőtt jött meg, este az volt az első :D
Amúgy le a kalappal a Telekom előtt. Szombat délben megrendeltem, vasárnap reggel 9kor már hívtak és szerda negyed 11-kor már itt is volt. :R

[ Szerkesztve ]

(#3818) tomp


tomp
félisten

TV átvéve.
Nem hardveres hiba! Ez azért megnyugtató. :)
Gondolom majd szoftveresen finomítanak rajta mert a 389-es már nagyon minimálisan volt csak foltos sávos.
Már csak segítséget kell szereznem, hogy visszakerüljön a régi helyére. :)

(#3819) darius09 válasza Kiskutya (#3814) üzenetére


darius09
tag

Nekem teljesen jó rokonom philipse lasabb pedig elvileg erősebb hardver van benne...

(#3820) darius09 válasza Kiskutya (#3816) üzenetére


darius09
tag

sikerült hdmi arcon keresztül :) bár a hangprojektor hát.... studio monitorok után... de tv hangzásához képest azért másabb még tesztelgetem ha nem ak megy vissza :D :)

(#3821) tomp válasza darius09 (#3820) üzenetére


tomp
félisten

Én egy Sony HTS350-el használom szintén HDMI-n. Nem rossz a hangja.

(#3822) kenwood válasza darius09 (#3819) üzenetére


kenwood
veterán

Ha neked teljesen jo a rokonod philliipse, akkor miert vettel sajatot ? :DDD

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#3823) darius09 válasza kenwood (#3822) üzenetére


darius09
tag

Rosszúl fogalmaztam :D a philips lasabb.... nekem Tcl65c715-öm van :)

(#3824) Kiskutya válasza darius09 (#3820) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ha csak kicsit jobb mint a tv hangszóró akkor szerintem küldd vissza nézz valami normálisabbat még ha kicsit drágább is!

hmm...

(#3825) ritkaság


ritkaság
tag

Sziasztok! Megjött a soundbar. Még ismerkedünk egymással, de... Az a gondom, hogy ARC kábellel összekötöttem a tv-t (43DP600) és a soundbart, de a közszolgálati tv hangja (M1, M2, Duna...) nem jön át. :W Ha elzárom a hangprojektort, akkor ugye a tv szól, de utána megint be kell állítani a T-link működését. :W Valakinek van 5lete mi lehet a gond? Ugye csak az ARC kábellal vezérli a tv a soundbart? :F

(#3826) Kiskutya válasza ritkaság (#3825) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ha van benne bt vagy optika azokkal is szerintem.

hmm...

(#3827) ritkaság válasza Kiskutya (#3826) üzenetére


ritkaság
tag

Mi van, ha minden lehetséges módon összekötöm? :Y :F :W

(#3828) Kiskutya válasza ritkaság (#3827) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nem elég egy? :D :D :D

hmm...

(#3829) Botika89 válasza darius09 (#3820) üzenetére


Botika89
tag

En most vettem egy JBL Bar 5.1 et ! :DD65 c715 alá!odabaszos :))

[ Szerkesztve ]

(#3830) Kiskutya válasza Botika89 (#3829) üzenetére


Kiskutya
veterán

Na linket kérek!

hmm...

(#3833) Botika89 válasza Kiskutya (#3830) üzenetére


Botika89
tag

(#3834) Kiskutya válasza Botika89 (#3833) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ez csak virtuál 5.1? Ahogy látom nincs háttér sugárzó.

hmm...

(#3835) Botika89 válasza Kiskutya (#3834) üzenetére


Botika89
tag

5.1 itt nem arra utal hogy tényleg 5.1 itt mást jelent!logitech z906 rol váltottam és nem bántam meg! :)már reg akartam egy soundbart és erre esett a választásom! :))szemezgettem a 9.1 változattal is ami Atmos meg le csatlakoztatható hangszorok stb de az már nekem annyit nem ér meg mint amennyi!🙂

[ Szerkesztve ]

(#3836) Botika89


Botika89
tag

Nálam a TV távirányítóval tökéletesen működik a soundbar! :) ki be kapcs,hangerő,mute! Tv bekapcsnal indul a bar is!ki kapcsnál is együtt működik!tökéletes! :) ja és a ps4 pro is rá van kötve a bárra hdmi vel tökéletesen működik!tehát TV hdmi arc megy a bar-ra hdmi arc ott is!bár bol megy hdmi ps4 be!megy úgy ahogy kell! :)

(#3837) darius09 válasza Kiskutya (#3824) üzenetére


darius09
tag

Tesztelgettem azért a tv hanszóróinál jobb :) van mély is nem ablak rezgető de azért hallani hogy van nem rossz filmeknél meg kifejezetten jó :) még azért agyalok rajta igazából azon hogy kel e ennél több és jobb.
Még ezzel szemezgettem:
https://www.emag.hu/sony-5-1-csatornas-hangprojektor-400w-bluetooth-hdmi-arc-hts20r-cel/pd/D44RJMMBM/?X-Search-Id=fb2b768be938da88fa27&X-Product-Id=57700776&X-Search-Page=1&X-Search-Position=12&X-Section=search&X-MB=0&X-Search-Action=view

[ Szerkesztve ]

(#3838) darius09 válasza Botika89 (#3829) üzenetére


darius09
tag

Ha ennyit rátudnék szánni én is vennék egy ilyet :) bíztos hatalmasat szól és szép részletgazdag hangzásban

(#3839) tomp válasza Botika89 (#3836) üzenetére


tomp
félisten

Nálam is hiba nélkül teszi a dolgát az ARC.
Ami meglepett, hogy ha a soundbar saját távjával állítom a hangerőt akkor is kiírja a TV a hangerőt. Régi Sony TV-m ilyenkor nem mutatja a hangerőt. Csak akkor ha a TV távirányítóval állítom a soundbart.

(#3840) Botika89 válasza darius09 (#3838) üzenetére


Botika89
tag

Tudod mi az érdekes?ra nézel a bárra és el mosolyogsz aztán mikor meg szólal és társul a sub na akkor a mosoly el tűnik és csak annyit kérdezel ez szólt? :)) nagyon finom hangok jönnek a bárbbol és tudom hogy hihetetlen de filmnél nem tudom jbl ék mit csináltak de pl akció filmeknel hallod hogy a golyó a füled mellett huz el!vicces mert csak egy bár de igaz! :D nem bántam meg !nagyon élvezetes!a Sub az gyilkos! :DD láttátok volna meg mikor szomszédok meg látták mivel érkeztem! :DDD :Y

(#3842) Botika89 válasza tomp (#3839) üzenetére


Botika89
tag

Igen nálam is ki mutassa! :)

(#3843) erzol válasza ritkaság (#3825) üzenetére


erzol
őstag

Kötöttem én mindenhogy az 50dp600-at. Optika, hdmi, cec, arc, t-link miegymást.
Az erősítőt "csak" be és ki kapcsolja a tv táv. Hangerőt nem tudok állítani az erölködőn, mindenképp a tv hangszórói hangosodnak... :W

(#3844) Kiskutya válasza Botika89 (#3840) üzenetére


Kiskutya
veterán

Jól néz ki én is gondolkodtam rajta hogy nézek egy jobbat de nekem az atmos lenne előre lépés úgy gondolom. Jbl aréna 170 frontjaim vannak tudom milyen a jbl hangzás! :C

hmm...

(#3845) tomp válasza erzol (#3843) üzenetére


tomp
félisten

T-link menüben a külső hangeszközt kiválasztva be van kapcsolva az "Erősítő" opció?
Ugye az ARC felirattal ellátott HDMI-re van dugva?

(#3846) Botika89 válasza Kiskutya (#3844) üzenetére


Botika89
tag

Nem tudom en is vágytam rá de rengeteg pénz!most még!de ez most engem ki szolgál pár évig!aztán addigra lejjebb kúszik az atmos ára és akkor jöhet de per pill nekem annyi pénzt amennyi a jbl 9.1 nem er meg konkrétan a duplája amit most vettem! :N és úgy vagyok ha veszek akkor jot veszek!ez most jó nekem nagyon is :DD :))

(#3847) kenwood válasza Botika89 (#3846) üzenetére


kenwood
veterán

Neked rokonod darius09 ?

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#3848) Botika89 válasza kenwood (#3847) üzenetére


Botika89
tag

nem! :) :N

(#3849) darius09 válasza Botika89 (#3840) üzenetére


darius09
tag

:) bíztos örültek :D bíztos nagyon jó ahogy leírtad :)

(#3850) erzol válasza tomp (#3845) üzenetére


erzol
őstag

Sajnos ez nem androidos tv.
Így eléggé különbözik a többitől.
Pl. nincs külső hangeszköz menüpont.
Lemaradt...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.