Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k

Hozzászólások

(#1951) wallace 234 válasza smidipeti1 (#1947) üzenetére


wallace 234
őstag

Jó döntés! Kíváncsi várjuk, hogy tetszik amint meg lett :R

(#1952) wallace 234 válasza Kiskutya (#1950) üzenetére


wallace 234
őstag

Tvből megy vissza a ps hangja? Ha igen akkor a tvbe a digitális hangkimenetbe, állítsd át hdmi jeltovábitásra!

(#1953) Kiskutya válasza wallace 234 (#1952) üzenetére


Kiskutya
veterán

Az hol keressem audio beállításoknál nem láttam ilyet? Egyébként hdmi megy a ps-böl a tvbe a tv-böl meg optikan az erősítőre.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#1954) abrakadab


abrakadab
csendes tag

Csak egy jó tanács Telekomos rendelés esetén...hivjátok fel őket telefonon ha online rendeltétek, mert vagy 3 napig bénáznak előtte és nem mindig látszik utána se a rendszerükben semmi. Agyrém...

(#1955) wallace 234 válasza wallace 234 (#1952) üzenetére


wallace 234
őstag

Hang-speciális videó-digitális hangkimenet-automatikus itt van ez a menü, ott nézd meg mire van állítva. Hdmi arc ot nem próbáltad, vagy nem is lehet?

[ Szerkesztve ]

(#1956) Kiskutya válasza wallace 234 (#1955) üzenetére


Kiskutya
veterán

Azt nemtom lehet e de olyat nem is láttam a hang menüben hogy hdmiarc. Majd ha hazamegyek segíthetnél befotozom mit látok a menüben mert többek között a dts volt az egyik ok hogy nem us néztem a samsungokat. Meg itt másik tv nel írtatok valami szerviz menüt azt ennél nem lehet be hozni hátha ott is valamit csinálni kell. Egyébként tegnap néztem online frissitessel nem hozott updateet hozzá pedig abban bíztam hátha javítva lesz. Lehet csak én vagyok a béna hogy nem találom.

hmm...

(#1957) wallace 234 válasza Kiskutya (#1956) üzenetére


wallace 234
őstag

Segítek szívesen ahogy itt bárki más is! Hdmi Arc a tvn az egyik hdmi kimenete. Hang Menübe hdmi jeltovábitás a neve

[ Szerkesztve ]

(#1958) Kiskutya válasza wallace 234 (#1957) üzenetére


Kiskutya
veterán

Köszönöm csak legyen minden ok! Nem szeretném visszaküldeni.

hmm...

(#1959) wallace 234 válasza Kiskutya (#1958) üzenetére


wallace 234
őstag

T link a rendszer menübe azt is be kell kapcsolni a hdmi arc hoz! de elvileg optikán is ki kéne adnia a DTS t. A menübe a kontrasztra kell rá menni és be ütni a 1950 et szerviz menübe reset all shop ra kell rá menni, frissítés után.

[ Szerkesztve ]

(#1960) Kiskutya válasza wallace 234 (#1959) üzenetére


Kiskutya
veterán

Most melózok de megnézem ha hazáértem!

hmm...

(#1961) Ciccuka válasza Ciccuka (#1910) üzenetére


Ciccuka
veterán

Kipróbáltam, működik (50DP600 425-ről 445-re frissült).
Elég sokáig tartott, ami azt illeti a frissítés (kb. 5 perc).
Amint elkezdni türelmesnek kell lenni (nem szabad bántani), mert nincs folyamatjelző egyáltalán. Magától újraindul 2x is közben.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1962) Beniii06 válasza Ciccuka (#1961) üzenetére


Beniii06
őstag

Milyen változást vettél észre?

"Got any other secret weapons?"

(#1963) Ciccuka válasza Ra3 (#1859) üzenetére


Ciccuka
veterán

ExFat pendrive-el próbáltad?

Beniii06
Talán a Smart része gyorsulhatott.

[ Szerkesztve ]

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1964) Ciccuka


Ciccuka
veterán

50DP600

ExFat fájlrendszert nem támogatja!
Ezeket viszont igen: NTFS, Fat32

Cicák támogatása: www.fos.hu/1176

(#1965) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Na kezdek idegbajt kapni arc nem működik. Ps4 dts nem működik valamiért a tv meg az erősítő és dd nek írja pedig ps menüben dts van beállítva. YouTube-on meg hbogo-on kimegy a hang viszont csak dd sztereó és az erősítő nem enged se dts nép se dd prol 5.1 be szét dobni..... A hangot nem lehet 0ra elvenni mert ott marad a hangszóró jele tvn. Ha 1esre felveszem akkor meg este csendbe lehet hallani hogy a tv hangszóróból is jön a hang.... Valami ötlet? Ja 65c715 a tv

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#1966) wallace 234 válasza Kiskutya (#1965) üzenetére


wallace 234
őstag

HBOgo 2.0 Dolby Digital, nem is lesz más hang! Digitális hangkimenetet tedd autómatikusra nézd meg akkor mit ad ki!

(#1967) Kiskutya válasza wallace 234 (#1966) üzenetére


Kiskutya
veterán

Az ok az előző tvn is így volt viszont az erősítő engedte rá a dts neot erre meg valamiért nem. Semmihez nem nyúltam csak az egyik tv böl ki a másikba be a kábel. Egyébként automatan van az arc nemtom miért nem mehet? Legalább az lenne jó! A Ps4et se értem miért nem dts elméletileg tudja a tv.

hmm...

(#1968) wallace 234 válasza Kiskutya (#1967) üzenetére


wallace 234
őstag

DTS neo akkor van ha pcm et küld a tv az erősítőre! Automatikusan van akkor amit kap azt küldi ki, ill ha sztereó jelet akkor Dolby Digital 2.0 át! HBOgo nál tedd pcmre akkor az erősítőn próbáld ki a dts neot

(#1969) Kiskutya válasza wallace 234 (#1968) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nekem az előző tvn megcsinálta hogy dd volt + neo de valami nagyon nem ok mert eddig mindent az embyn keresztül néztem ami a gépemen vannak filmek. Kipróbáltam és minden 5.1 film csak sztereó. A dts is meg az dd 5.1. Minden csak dd sztereó. Mindjárt kipróbálom a netflixet meg a saját lejátszóját külső hdd-röl.

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#1970) Kiskutya válasza Kiskutya (#1969) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ez most már végképp nem értem. Netflix dd 5.1 emby dd 2.0 ha ugyan azt a fájlt atmásolom és rakotom külső hddvel a tv-re akkor kiirja a dts is és az erősítőn is átvált dtsre. Elméletileg atmegy optikán a jel az erősítőre a dts is de csak így. Akkor a ps miért nem dts ezt nem érem... És az embyt se 5.1 be játssza csak 2.0 aaaa megőrűlök!

hmm...

(#1971) tothjani81 válasza Kiskutya (#1970) üzenetére


tothjani81
senior tag

Mivel van az erősítőre kötve a tv hang ügyileg? Optika vagy hdmi? Milyen erősítő?

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#1972) Kiskutya válasza tothjani81 (#1971) üzenetére


Kiskutya
veterán

Optika! De mondom hdd röl megy a dts ps közvetlen tvre van kötve és dd nek írja a tv holott ps menübe dts van beállítva! Embyröl meg csak sztereó!

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#1973) Kiskutya válasza Kiskutya (#1972) üzenetére


Kiskutya
veterán

Azt nem értem ha közvetlen hddröl megy a dts film akkor közvetlen Ps4 dts miért dd nek ismeri fel a tv és itt még az erősítő nincs is képbe.

hmm...

(#1974) tothjani81 válasza Kiskutya (#1973) üzenetére


tothjani81
senior tag

Hát ránézek ezekre de nem tudom mikor lessz rá időm. Én hdd ről próbáltam de az ugye neked is megy.

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#1975) Kiskutya válasza tothjani81 (#1974) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ja azt meköszönném mert amúgy a tv tetszik és jó lenne megoldani. Szerinted van rá esély hogy valami frissítéssel megoldják idővel? Jó lenne tudni hogy csak nálam csinálja e vagy típus hiba hogy pl közvetlen rákötött Ps4-nél nem ismeri fel a dts-t. Nincs valami tcl support akivel lehetne beszélni?

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#1976) tothjani81 válasza Kiskutya (#1975) üzenetére


tothjani81
senior tag

Azt próbáltad már hogy a dts drc kikapcsolod. A drc végülis ilyen valami tartományszabájzó.

Ha tudsz segíts, ha tudok segítek de amihez nem értek nem szólok

(#1977) Kiskutya válasza tothjani81 (#1976) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ja ki be mindent. Ebbe a hang menüben nem sok mindent lehet állítani, minden variáció megvolt szerintem. A szerviz menüt meg nem néztem de lehet abba nem nyulnék bele.

hmm...

(#1978) wallace 234 válasza Kiskutya (#1970) üzenetére


wallace 234
őstag

Érdekes jelenség, lehet hogy a ps tréfál meg? Mert ha tv ki adja a DTS t akkor jónak kéne lennie! Ha jól értem akkor ki adja. Audio menübe valóban nem sok minden van! Kicsi szegényes

(#1979) Kiskutya válasza wallace 234 (#1978) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nem tudom mert előző tv-vel ment semmi gond nem volt minden ugyan úgy ugyan azokkal a kábelekkel kötöttem össze. Eddig csak 1 módon jelezta a tv a dts-t ha közvetlenül rákötött hdd-én volt az dts anyag. Se embyn keresztül se hdmi csatlakozások keresztül (Ps4) nem szólalt meg csak dd-ban a tv azt is írta ki! Valakinek nincs Ps4 amit rá tudna kötni? Jó lenne tudni hogy egyedi hiba vagy ilyen és esetleg lehet később szoftveres javítani. Az az érdekes hogy az emby is szépen kiirja a formátumot de hiába írja hogy dts 5.1 vagy dd 5.1 mindent csak dd 2.0 ba visz át az erősítőre!

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#1980) Ra3


Ra3
őstag

Kicsit volt időm tesztelni a telekomos 50dp600-at, hát nem 100% hogy megtartom, azért van pár dolog ami zavar benne, ahogy korábban írtam a smart része nem annyira gond a külső box használata miatt, de pont emiatt nagyon kellene a HDMI-CEC, és az sehogy sem működik, hiába van bekapcsolva minden a menüben.
Ez egy tíz éves LG tévén is gond nélkül megy, nem értem mi akkora nehézség benne hogy nem bírták megoldani.
A wifi is nagyon lassú, 4/5-ös jel, a router mögötte van, és a yt app 240p-nél akadozik, ez mondjuk másnak lenne fontos a családból nem nekem, de legalább ez működhetne rendesen a smart részből, kábellel bekötve is ugyanez van, szóval a rendszerrel van valami.
Hétvégén még tesztelem jobban aztán meglátom mi legyen.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1981) wallace 234 válasza Kiskutya (#1979) üzenetére


wallace 234
őstag

Hát úgy látszik TCL nek, kicsit gondja akadt ezzel az Arc al ill jelek ki küldésével,engem is ki akasztott az Arc hol jó hol nem, kezd olyan lenni mint a magyarnépmesékbe! Hol volt holnem volt :(( :R :R De az is Google hibája ez az egész!

(#1982) Kiskutya válasza wallace 234 (#1981) üzenetére


Kiskutya
veterán

Szia! Igazából arc az LG vel se működött az lett volna az első hogy teszteljem szóval itt még lehet én is bamba vagyok. Van az erősítőn a hdmi hang kimenet pioneer vsx 323 ott az egyik vége a másik a tv arc hdmi csatlakozója. Az erősítőn menübe hdmi arc on. A tévén azokat bekapcspltam amiket mondtál tegnap. Optikát kihuztam ne zavarjon be. Minden eszköz ki volt kapcsolva utána be és semmi hang. Valamit kellett volna még állítani?

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#1983) wallace 234 válasza Kiskutya (#1982) üzenetére


wallace 234
őstag

Ha az erősítőnél meg a tv nél egyezik az Arc csatlakozók, akkor az erősítőbe a hdmi controlt nézd meg! Vannak erősítők, amiknél egybe van az Arc al és ha nincs engedélyezve akkor nem lesz hang! Ill ha külön van az Arc akkor lehet, hogy tényleg valami hiba van!

[ Szerkesztve ]

(#1984) Kiskutya válasza wallace 234 (#1983) üzenetére


Kiskutya
veterán

Elméletileg arc on-rá állítottam az erősítőn én más beállítást nem láttam. De nagyon nem is szenvedtem vele eddig mert ment minden optikán csak most a tcl szilvat sajnos.....

hmm...

(#1985) interstate76 válasza Ra3 (#1980) üzenetére


interstate76
addikt

Nekem a wifi elég gyors az összes youtube videóhoz, viszont néha eldobja a jelet. Utána, amikor ránézek a hálózati beállításokra, minden működik szépen, de 1-2 naponta oda kell kóvályogni a menüben. Elég béna.

Viszont a képet most sikerült úgy beállítani, hogy közel olyan színeket produkál, mint egy jobb fajta ips panellel szerelt tablet. Amit viszont a VA panelnek tudnia kellene, azt nem tudja: a sötét részeken kevésbé látszanak a részletek, mint ips-en (vagy max. ugyanannyira), szóval aki nagy kontrasztot keres, az drágább vonalon nézelődjön!

Ha lesz időm, összeszedem egy hsz-ben a tapasztalataimat és leírom azt is, milyen beállítások mellett tetszik legjobban a kép.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1986) novinyul válasza interstate76 (#1985) üzenetére


novinyul
veterán

Jöhet :)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#1987) Ra3 válasza interstate76 (#1985) üzenetére


Ra3
őstag

A beállításokra én is kíváncsi lennék, most sikerült összerakni valamennyire elfogadhatóra, de azért VA paneltől én se erre számítottam, kábé tényleg olyan mint egy IPS, fekete helyett inkább szürke minden, az egyéb dogai mellett még ezt is emészteni kell kicsit, a hétvégén eldől hogy marad-e.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1988) kiralytom


kiralytom
aktív tag

50DP600 Visszaolvastam a hozzászólásokat és vegyes érzéseim vannak rendeljek e.
A fájlmegosztás DLNA (ha jól tudom) könnyebb/nehezebb/ugyanolyan mint pl egy belépőszintű LG készüléken?
A képe kapcsán is úgy tűnt megoszlanak a vélemények.
A menüről esetleg tud valaki egy rövidke videót feldobni? Valahogy szeretn2m megkönnyíteni a döntést. Egy dolgot tudok csak, hogy a T-nél most olcsó de ennyit csupán.

(#1989) Ra3 válasza kiralytom (#1988) üzenetére


Ra3
őstag

Segítek, a t-nél kifogyott, szóval ráérsz gondolkodni. Nekem az a bajom hogy nem tudom most egy belépő szintű 130-150ezres Lg vagy Samsung mellé odatenni képminőséget összenézni, egy régebbi ultraclear paneles Samsunggal meg nem fair összehasonlítani.
A képe amúgy csak sötét jelenetknél zavar, olyan IPS-esen szürke, egyébként szépek a színek, 4khdr demók nagyon jól néznek ki rajta.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1990) kiralytom válasza Ra3 (#1989) üzenetére


kiralytom
aktív tag

Én ma újra elérhetőnek láttam.

Köszi az infót. Az biztatóan hangzik hogy a színek szépek és a 4k hdr is jól fest.
Tényleg örülnék ha sikerülne döntésre jutnom belépőszintű LG avagy TCL 50DP600.
Az előbbit sok éve használja a család több tagja is. Meg vagyok elégedve az én full belépő szintű full HD 32"-os kis tévémmel is.

[ Szerkesztve ]

(#1991) interstate76 válasza interstate76 (#1985) üzenetére


interstate76
addikt

Na akkor egy kis összesítő a TCL 50DP600-assal kapcsolatos tapasztalataimról.

Pozitívumok:
- egész jó színek (erre még visszatérek)
- alacsony ár
- számomra észrevehetetlen input lag
- jól kezeli a gyors mozgásokat

Negatívumok:
- lassú menü
- lassan kapcsol be. Ez azonban kiküszöbölhető/gyorsítható: Beállítások/Rendszer/Speciális videó/Azonnali bekapcsolás - ha ezt aktiválod, gyorsabban kapcsol be. Azt még nem tudom, hogy hátránya (pl. magasabb fogyasztás stand by üzemmódban) van-e.
- eldobálja a wifit
- betekintési szögek nagyon alacsonyak, aki nem szemből nézi, ne vegye meg!
- nem működik a hdmi-cec (itt T-Link)
- a leírással ellentétben nem működik a Miracast
- a hálózaton elérhető szerver(ek) a magyar menüben a bemenetek között az adathordozók megnevezés és egy pendrive piktogram alatt található(k) WTF
- utóbbi helyen látja azokat az eszközöket is, amelyek képét esetleg tükröznéd rá, de csak akkor mutatja az "okos csatlakoztatás" menüpontot, ha van a TV által látható dlna szerver a hálózaton. Ha nincs, akkor csak annyit ír ki, hogy "A TV-hez nincs USB-meghajtó csatlakoztatva!", tehát esélyed sincs arra, hogy átlődd valamelyik eszközöd képét a TV-re. Ekkora balfékséget még nem láttam.
- képjavítás nagyon gyenge közepes. Mondjuk ebben az árkategóriában nem is várható el, hogy többet tudjon, de ez is hozzátartozik az összképhez.
- a leggázabb dolog: ha megnyomom a home gombot és elindíom mondjuk a youtube applikációt, akkor a kép menüpontban simán tudom állítani a háttérvilágítást. Viszont ha valamelyik hdmi bemenet aktív, megy egy film, és ott próbálom levenni a háttérvilágítást, mert a fehér részek olyanok, mint egy enyhén kiégett fotón, akkor egy darabig csökkenti, aztán visszaugrik az eredetire (csak a világítás, a csúszka nem), és közben borzasztóan elcseszi a színeket is, csak a kikapcsolás segít. Emiatt 100-ason kell hagynom a fényerőt. Ha leveszem 50-re és utána újraindítom a TV-t, akkor is ez van. Akár szabvány, akár HDR-javítás, akár játék módban vagyok a kép menüponton belül. Szóval mondtam az elején, hogy egész jó színek, és hogy erre még visszatérek: azért nem nagyon jók, mert úgy tudtam elérni az ideálishoz legközelebbit, hogy pl. egy fehér kaviccsal felszórt ösvényen a túl nagy fényerő miatt egybeolvadnak a kavicsok. Ez szoftveres hiba, talán orvosolják, de ultragáz, ilyet más gyártónál még nem láttam.
- VA-panelhez képest gagyi kontraszt. Ill. a fehér az fehér, túlságosan is, de ips-en jobban látom a sötét tónusok közti eltéréseket, mint ezen a TV-n, és ezen csak rontana, ha lejjebb tudnám venni a háttérvilágítást.

Fentiek között lehetnek olyan dolgok, amiket csak az én készülékem produkál, szóval ezt a háttérvilágítás dolgot pl. kipróbálhatnátok páran! Légyszi indítsatok el egy videót, állítsátok meg egy világosabb képnél és próbáljatok állítani a háttérvilágításon! Ha másnál megy, akkor egyedi hiba.

A beállításokat holnap tudom beírni, ugyanis most foglalt a TV, és a családi béke fontosabb, mint a topiktársak informálása. :D

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1992) interstate76 válasza interstate76 (#1991) üzenetére


interstate76
addikt

Még 2 negatívum:
- fehéregyensúly-állítás nem működik
- hiába állítom egyénire a színteret, hiába állítok át bármit e menüponton belül, a kép ugyanolyan marad

Összefoglalva: az áránál - szerintem - többet tud a panel, szoftveresen viszont egy trágyadomb a készülék, és itt nem az ún. okos funkciókról beszélek, hanem alap- és középszintű beállításokról. Ja, és persze a legfrissebb szoftver fut rajta.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1993) Ra3 válasza interstate76 (#1991) üzenetére


Ra3
őstag

Ezt a fényerő állításos problémát nem értem teljesen, szóval elkezded levenni mondjuk 50-re és visszaugrik 100-ra a menüben?
Vagy csak látod hogy visszamegy 100-ra miközben a menü más értéket mutat?
Nekem ilyet nem csinál, ott marad ahova állítottam.

Azt a szervíz menüs trükköt megnézted amit egy hete írtam? Előtte nekem össze-vissza ugrált a fényerő, attól elmúlt, ez más TCL tévéknél is megvan, külföldi fórumokon is panaszkodtak rá.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#1994) interstate76 válasza Ra3 (#1993) üzenetére


interstate76
addikt

Utóbbi, azaz visszamegy 100-ra, miközben a menüben már 50 körül vagyok.

Megvolt a szerviz menüs történet, de nem segített. Ha egyedi a hiba, az legalább nektek és a potenciális vásárlóknak jó hír! Megvárom a következő szoftverfrissítést, aztán ha nem segít, akkor gariztatom.

[ Szerkesztve ]

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1995) wallace 234 válasza interstate76 (#1992) üzenetére


wallace 234
őstag

Rendszer menübe van olyan, hogy környezet, az kezdő lapon van? Autómatikus bolti üzemre vált, ha nem kezdő lapon van!

(#1996) interstate76 válasza wallace 234 (#1995) üzenetére


interstate76
addikt

Igen, kezdőlapon van, köszi!

Az alábbi beállításokkal használom a TV-t (ha tudnék állítani a háttérvilágításon, a fehéregyensúlyon és a színtéren, akkor lehet, hogy a lentieken is változtatnék, de az előbb felsoroltak finomhangolása nélkül is ki merem jelenteni, hogy egészen jók a színek):

Üzemmód: szabvány

Kép/Speciális videó:

Kontraszt: 70
Élesség: 55
Szín: 48
Fényerő: 45
Dinamikus kontraszt: ki
Fekete sáv: magas

Minden egyéb a szabvány üzemmód gyári beállítása.

téglalap, Amerika, hangszóró, hétfő... továbbá eladó Xiaomi Mi 12T Pro, Teclast P26T tablet és PS4 játékok (Far Cry 4, Heavy Rain & Beyond Two Souls, Prey, The Evil Within 2)

(#1997) kiralytom válasza interstate76 (#1992) üzenetére


kiralytom
aktív tag

nagyon szépen köszönöm. én azt hittem ez a DLNA ennél a TVL-nél is csupán annyi lesz hogy a pc-n kipipálok néhány megosztást és azt követően viszonylag könnyen kommunikál egymással a két eszköz és a tartalmakat könnyen megosztva tudom élvezni ennek előnyeit a tévékészüléken.

(#1998) wallace 234 válasza interstate76 (#1996) üzenetére


wallace 234
őstag

Nekem igaz X815 van de szerintem az a fényerő kicsit alacsony, kontrasztra is mehetne kicsit feljebb, van olyan hogy dinamikus háttér világítás?

[ Szerkesztve ]

(#1999) Aaron14


Aaron14
őstag

Bocsi, kicsit off topik, de aki mostanában rendelt TV-t, ti kibontottátok a dobozt a futár jelenlétében, ellenőrizve, hogy nem-e sérült a TV? Vagy csak a dobozt neztetek meg kivulrol?

[ Szerkesztve ]

Sony KD-55XF9005 - MacBook Pro M1 Pro 14” - iPhone 15 Pro 128GB

(#2000) Kiskutya válasza Aaron14 (#1999) üzenetére


Kiskutya
veterán

Dobozt néztem meg és csináltam videót ahogy kibontom a telefonommal. Nemtom ez mennyit ért volna ha sérült de inkább csináltam.

[ Szerkesztve ]

hmm...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  TCL LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.