Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#5345) 04ahgy válasza Size83 (#5342) üzenetére


04ahgy
nagyúr

"Mindezek mellé két több tételből álló rendelésemben több hibás termékek volt. Egy ssd, videókártya, monitor, ram, de az első videókártya és egy későbbi SSD garanciáztatás időtartama elvette a kedvem attól hogy a hibás monitoromat és ramomat is leadjam ügyintézésre."

Nálad aztán nem alacsony a hibaarány. ;] Érdekes, nekem szinte semmim nem romlik el, pedig tuningolom a cuccot elég alaposan. Minőségi cuccot kell venni, nem az alsóházból. Meg nem Sapphire-t.

"Nem mellékesen ez a páromnak munkagép, így a szervizeléssel töltött időtartam több szempontból is "érvágás"."

Azt már a fórumban korábban megvitattuk, ha munkagép, akkor legyen tartalék alkatrész.

(#5340) Duliee: "Feldobtam a gyári hűtést / A6-5400K/, hmm, érdekes. Az FX8120-as hűtőhöz képest 15 fokkal alacsonyabb a hőfok." - Én mondtam, hogy a légáramlat a dolgok kulcsa. Szerinted az extrém tuningosok nitrózáskor miért nem ramsüniket raknak a FET-ekre, hanem ventilátorral fújatják hűtőborda nélkül...? :U

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.