Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#4451) Cheesy


Cheesy
őstag

HUN]Repa: 2-2,5 hónapja várok választ arra, hogy miért nem volt teljes a gépház amit vettem tőletek.
Miért nem kapok választ rá? E-mailben ígérted, hogy utánanézel. Ennek több mint 1 hónapja.

Nem lenne itt gond, ha egyáltalán lehetne kapni ilyen hdd síneket, mint ami nekem kellene. Még jobb lett volna, ha eleve kapok olyat a gépházhoz.

www.vakbelmutet.hu

(#4452) tlac válasza Cheesy (#4451) üzenetére


tlac
nagyúr

biztos nincs a házban?
engem egyszer egy antec solo ház szívatott meg, az odd-hez kellettek sínek, de sehol nem találtam, aztán pár óra múlva észrevettem, hogy a ház aljában vannak

(#4453) Cheesy válasza tlac (#4452) üzenetére


Cheesy
őstag

(#4454) laca500


laca500
aktív tag

Azt szeretném megtudni, hogy ha megrendelek valamit és a visszaigazoló e-mailt és az sms-t is megkapom, akkor személyes átvétel esetén hogyan lehet lemondani a rendelést? Egyáltalán van erre mód? Az ipon oldalán semmi érdemlegeset ezzel kapcsolatban nem találok. Egyedül a 8 napos elállási jogról találni csak infót.

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

(#4455) Shad0w válasza laca500 (#4454) üzenetére


Shad0w
senior tag

Válaszolj a visszaigazoló levélre, hogy le szeretnéd mondani a rendelést.

(#4456) laca500 válasza Shad0w (#4455) üzenetére


laca500
aktív tag

És ennyi? Ezzel elvileg le is van tudva?
És mi van esetleg akkor, ha a termék már ott van és átvehető? Akkor is lemondható?
Megjegyzem, még nem rendeltem semmit, csak azért érdekel mert vacillálok két termék között.

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

(#4457) Shad0w válasza laca500 (#4456) üzenetére


Shad0w
senior tag

Azt nem tudom, hogy mennyi, de utána válaszolnak, hogy sikerült-e.
Sztm még mindig jobban járnak egy nem átvett termékkel, mint egy kibontott, 8 napon belül vissza vittel. Szal sztm akkor is le lehet mondani, ha már átvehető állapotban van a termék, de biztosat csak az info@ipon.hu -n tudnak mondani.

Amúgy meg nem értem az indíttatásod, azután akarsz választani a két termék közül miután megrendelted? :F
Dönts előtte! :K

[ Szerkesztve ]

(#4458) PhoenixK válasza laca500 (#4456) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ha még nem rendelted meg, akkor inkább dönts előtte! Ezzel se magadnak, sem pedig nekik nem okozol kellemetlenséget.
Másrészt le lehet mondani a rendelést a fentebb írtak szerint.

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#4459) laca500 válasza PhoenixK (#4458) üzenetére


laca500
aktív tag

Igazatok van, csak olyasmire gondoltam, hogy pl. már 2 hete várom az FX 8350 megjelenését, de legalább is azt, hogy az árát lássam. Na most itt van a 8320 aminek aránylag ma jó ára van. Várni nem akarok, mert össze-vissza ugrálnak az árak és esetleg úgy járok mint a múltkor az 5800K-val. Addig vártam míg fel ment az ára. Viszont ha leadom a rendelést a 8320-ra és ne agy isten közben megjelenne a listában a nagy tesó, akkor természetesen inkább az kellene. Bonyolult vagyok egy kicsit? :F

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

(#4460) PhoenixK válasza laca500 (#4459) üzenetére


PhoenixK
őstag

Ha megengedsz egy véleményt: Várd meg a 8350-et! Ha most meg is veszed a kisebbet (még ha olcsóbban is), akkor is bánni fogod, amint megjelenik. Várj vele, te jársz jobban!

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#4461) laca500 válasza PhoenixK (#4460) üzenetére


laca500
aktív tag

Lehet igazad van! Csak az a baj, hogy itt áll a sarokban minden alkatrész az új gépemhez lassan 3 hete, és se híre se hamva. Senki nem tudja még csak megközelítőleg sem, hogy mikorra ér ide. Lehet, hogy csak decemberben az ünnepekre. Rá adásul a másik topikban azt mondják nem érdemes rá várni, mert csak MHz különbség van köztük, amit belehet állítani a kisebbiken is.

Alaplap: MSI X470 GAMING PRO CARBON + VGA: EVGA RTX 3070 Ti 8GB GDDR6X FTW3 Ultra + CPU: Ryzen 7 5800X + RAM: G Skill Aegis F4-3000C16-8GISB 16GB kit + SSD: Samsung NVMe 970 EVO + Táp: Cooler Master V750 Gold V2 + CPU hűtő: Be Quiet DARK ROCK PRO C1 + Ház: Be Quiet Silent Base 802

(#4462) Rossi


Rossi
addikt

Üdv!

Vasárnap rendelt, hétfőn átvehetőre visszaigazolt rendelésemet nem tudtam ma átvenni, mivel mint kiderült számomra az üzletben nem lehet kártyával fizetni (lassan 2013 van, de ne kapkodjátok el...).
Pénteken tudnék legközelebb érte menni, átvehető lesz még?

Köszi.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#4463) tlac válasza Rossi (#4462) üzenetére


tlac
nagyúr

(#4464) Nyugdíjas válasza Rossi (#4462) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nem is tudtam, hogy:
1. Te kötelezheted a boltot ahol vásárolni szeretnél, hogy fogadják el a rossz plasztikdarabodat ;]
2. Ez ráadásul függ az évszámtól, amit írunk.

Miket nem tanul itt az ember fia :)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4465) Rossi válasza Nyugdíjas (#4464) üzenetére


Rossi
addikt

És még te nevezed magad szakértőnek...

Mindenesetre részemről jogos az igény, mivel az élet minden területén próbálják minimalizálni a készpénzes tranzakciókat, arról pedig nem tehetek, hogy ez Mo.-on jó szokás szerint erős fáziskéséssel megy csak.

De nehogy már a fika egye meg az óvodást, eddig ott hagytam 4-500k-t (utána lehet nézni), vagy többet, vásárolhatok eztán máshol is.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#4466) Rossi válasza tlac (#4463) üzenetére


Rossi
addikt

Köszönöm, azóta én is megnéztem, csak ez előtte meg sem fordult a fejemben.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#4467) Nyugdíjas válasza Rossi (#4465) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Szóval van neked a kártyádon 4-500k, és ettől jogot formálsz magadnak dolgokra. Értem... Azért ezen is érdemes lenne elgondokozni.

A személyeskedés részét lerendezhetjük priviben, itt nem vagyok rá hajlandó reagálni.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4468) fricz19 válasza Rossi (#4465) üzenetére


fricz19
őstag

nem ő nevezi magát szakértőnek hanem a pH ;]

máshol sincs, mivel a kis árréssel dolgozok nem tehetik meg, megy panaszkodni a bankodhoz, hogy miért olyan drága a kártyás fizetés..............

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4469) Rossi válasza Nyugdíjas (#4467) üzenetére


Rossi
addikt

Nem a kártyámon van 4-500k, hanem annyiért vásároltam már kb. az iPonban, kb. 5 év alatt...

Mind1, már válaszoltak e-mailben, félretették, ennyi.

Személyeskedésre se kedvem se időm, egyébként is abban a stílusban reagáltam, ahogy te méltóztattál írni, hol itt a személyeskedés :F

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#4470) fokukac


fokukac
nagyúr

Halkan szeretnék hozzászólni az iménti szóváltáshoz:

Én is szeretném, ha lehetne kártyával fizetni, és valószínűleg vagyunk még így néhányan, mert elég macerás, hogy mindig bankautomatához kell rohangálni, ha az ember vesz valamit.
Tehát nem azért mert kötelező, hanem mert így ügyfélbarát.

Amúgy pedig igen, 2012 van, és jó lenne haladni a korral...
"A lovamat is kikötöttem az utcára :)" (báj Hofi)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4471) Nyugdíjas válasza fokukac (#4470) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Akkor is vásárolnál ott, ha 3-5%-al drágábbak lennének? Nem? Naugye. Make your choice.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4472) fricz19 válasza fokukac (#4470) üzenetére


fricz19
őstag

"Akkor is vásárolnál ott, ha 3-5%-al drágábbak lennének?"
Nem véletlenül nincs sok helyen, bankoknál tessék panaszkodni.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4473) tlac válasza fokukac (#4470) üzenetére


tlac
nagyúr

utalással egyébként lehet fizetni, akkor sem kell rohangálni

(#4474) Jester01 válasza Nyugdíjas (#4471) üzenetére


Jester01
veterán

Ma éppen nem kicsit drágult néhány dolog :O (pl. FX-8320)

Jester

(#4475) Nyugdíjas válasza tlac (#4473) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

De az fárasztó ;]

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4476) fokukac válasza Nyugdíjas (#4475) üzenetére


fokukac
nagyúr

Az utalással csupán egy baj van, hogy nem esik egybe az áruátvétel időpontjával.
Egy elég bensőséges, és bizalmat feltételező dolog, mivel nincs meg az embernek az az érzése, hogy igen pénzt adok, és ezért cserébe árut kapok (most), hanem megelőlegezem a pénzt...

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#4477) 04ahgy válasza fokukac (#4476) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Munkanap 4h alatt átmegy. Felkelsz, utalsz reggel, délután meg bebattyogsz az áruért.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4478) bul07 válasza 04ahgy (#4477) üzenetére


bul07
nagyúr

És ha véletlen valamit elrontott az üzlet mást rendelt meg a vevőnek akkor bent pihen a pénz az ő számlájukon(mert mindenki hibázhat)
Személyes átvételnél miért is kéne előre fizetni, a sarki újságárusnál is lesz lassan bánkártya elfogadó
Oké hogy plusz költsége van de akkor is , vagy ki lehetne írni hogy bánkártyás fizetésnél vásárlót terheli a tranzakció díja

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4479) Nyugdíjas válasza bul07 (#4478) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Mi kiirtuk. Szeretnéd, hogy szemezgessek a felháborodott telefonokból, levelekből, személyes megjegyzésekből, vagy elhiszed hogy ezt csak Te, meg egy páran veszik ilyen simán?

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4480) bul07 válasza Nyugdíjas (#4479) üzenetére


bul07
nagyúr

Azokat el kell küldeni a ......-ba
Na jó úgyse lehet megtenni ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4481) tlac válasza Nyugdíjas (#4479) üzenetére


tlac
nagyúr

én szeretném :)

(#4482) Nyugdíjas válasza tlac (#4481) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Ilyet utoljára Tunéziában hallottam, micsoda eljárás ez?! Diszkrimináció! (közben már csapódott az ajtó)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4483) 04ahgy válasza bul07 (#4478) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Félreértesz. Én semmit nem írtam, hogy kéne vagy nem. Csak köznapi nyelven megfogalmaztam az előreutalás menetét, próbáltam érzékeltetni, hogy nem olyan nagy dolog.

Azt meg nem értem, hogy miért nem idegenkednek az emberek a feltöltőkártyás telefon előfizetéstől (amit lehet a sarki újságosnál bankkártyával is fizetni), hiszen ott is előre fizetsz, utólag kapsz a pénzedért szolgáltatást (amit meg sem lehet ráadásul fogni)...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4484) Alu


Alu
senior tag

Üdv!

Ha kaptam egy e-mailt, hogy megérkezett az alaplapom garanciából, akkor a személyes átvételnél van lehetőség kipróbálni a terméket?

λŁƯ™

(#4485) bul07 válasza 04ahgy (#4483) üzenetére


bul07
nagyúr

Mert ahogy kifizeted a kezedben van, mármint a feltöltő kártya, tehát kézzel fogható
Én már spájzoltam be vodafone-os feltöltő kártyát 13.500Ft-ost (ha jól emlékszek az összegre) ami adott 17.000Ft és egy fél év múlva akartam felhasználni de nem működöt, felhívtam az ügyfélszolgálatot és kiderült lejár a felhasználhatósága , nem örültem neki (nem mostanában volt jó pár éve)
És az utalás szerintem is rendben van csak nem személyes átvételnél , mert ha már személyes akkor személyes a fizetés is
Mi van ha bemegy a cuccért és van a polcon valami jó ami megtetszik és a számláján van a pénz akkor már meg se tudja venni , menjen haza utalja el és menjen vissza (bár egyre kevesebb az ilyen vevő aki hirtelen felindulásból is tud vásárolni több tízezerért)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4486) 04ahgy válasza bul07 (#4485) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Értelek. Nem a feltöltőkártya megvásárlására céloztam, hanem amikor felhasználod. A szolgáltatónak azzal előre kifizetted 17000Ft értékű beszélgetésed, SMS-ed, stb. Úgy, hogy ezt nem egy nap múlva, hanem lehet, hogy egy fél év múlva használod csak fel. Így értettem. De mindegy is, kár ezen rágódni, felesleges körök csak, a helyzeten nem tudunk változtatni.

"Mi van ha bemegy a cuccért és van a polcon valami jó ami megtetszik és a számláján van a pénz akkor már meg se tudja venni , menjen haza utalja el és menjen vissza (bár egyre kevesebb az ilyen vevő aki hirtelen felindulásból is tud vásárolni több tízezerért)"

És egyre kevesebb az olyan bolt is, ahol van a polcon olyan termék, ami nem más által megrendelt, tehát raktárkészletes. Az iPon példának okáért épp ilyen.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4487) bul07 válasza 04ahgy (#4486) üzenetére


bul07
nagyúr

Elhiszem főleg hogy napról napra , vagy percről percre is változhat az ára
Nem jártam még személyesen a boltotokban , de akkor lehet hogy nem lenne hülyeség az üzletérben elhelyezni egy gépet nettel hogy helyszínen is eltudja intézni az átutalást, mert legrosszabb esetben is 4óra alatt átér(ahogy fentebb írták is) de ha ép bankon belül utal azonnal, és így helyszínen is tudna fizetni átutalással
(biztos van elfekvőben egy két öreg gép, kéttonnás régi CRT monitorral)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4488) Shad0w válasza bul07 (#4487) üzenetére


Shad0w
senior tag

Annak a gépnek a közelébe nem vinném a banki adataimat. Igazából semmilyen olyan gépnek nem viszem a közelébe a személyes adataimat, amit nem én használok...

És csakhogy a kártyás fizetéshez is hozzászóljak: a Postán pl. le tudják nyelni az emberek, hogy készpénzfelvételnek minősül ha kártyával szeretne fizetni, akkor máshol is le kéne tudni. Másrészről pedig megértem a boltot is, hogy nem ezzel akarja húzni az időt, mármint magyarázni a kedves ügyfélnek, hogy készpénz felvételnek minősül a kártyás fizetés, főleg ha nem honos banké a terminál és 1-2 ezer a kp. felvétel (nem tudom mennyibe kerül most, ne ebbe kössetek bele).
Összességében sztm jól van ez így, a bolt tájékoztat arról, hogy nem lehet kártyával fizetni, aki pedig megszokásból akar élni az rá fog baszni, ennyi.

(#4489) Nyugdíjas válasza Shad0w (#4488) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Nagyjából.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4490) bul07 válasza Shad0w (#4488) üzenetére


bul07
nagyúr

Ó ha jó a bank semmi veszély nincs
Pl nekem Erste nettbank
Belépéshez kell egy ügyfél azonosító , egy név amit én adtam meg (nem a saját nevem), meg egy jelszó , és ekkor jön az SMS a telefonra amivel enged belépni
Nevet jelszót se perc alatt lehet változtatni telefonon így nyílt hely után azonnal meg lehet őket változtatni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#4491) 04ahgy válasza bul07 (#4490) üzenetére


04ahgy
nagyúr

OTP is hasonló. Sőt, a legtöbb banknak van Android / iOS / Win mobile appja a netbankhoz, és akkor semmi nyilvános gépet nem kell babrálni, max. egy WiFi + netkapcsolat kellhet (akinek nem mobilnetes a csomagja).

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4492) Rossi válasza Shad0w (#4488) üzenetére


Rossi
addikt

"aki pedig megszokásból akar élni az rá fog baszni, ennyi."

Ez aztán az ügyfélbarát hozzáállás, mert hát ugye a vevőnek/ügyfélnek/vendégnek mindig igaza van, vagy mégsem?... :(

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#4493) Nyugdíjas válasza Rossi (#4492) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Már hogy lenne. Ezt csak azok a pökhendi alakok találták ki akik szeretnek erre hivatkozva más embereket lábtörlőnek használni :)

disclaimer: Nincsen semmi közöm az iponhoz, csak nem kedvelem ezt a lábtörlős hozzáállást.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4494) Shad0w válasza Rossi (#4492) üzenetére


Shad0w
senior tag

Csakhogy ne legyen félreértés: én nem képviselem az iPon-t semmilyen formában, azt amit idéztél bölcsességnek szántam, amit az élet területeire általában rá lehet húzni.

(#4495) Rossi válasza Nyugdíjas (#4493) üzenetére


Rossi
addikt

Akkor a munkám során engem is lábtörlőnek kellene, hogy használjanak az ügyfeleink, mégsincs ilyen tapasztalatom, és én sem szoktam így viselkedni ellenkező esetben. De értem, mire gondolsz.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#4496) Nyugdíjas válasza Rossi (#4495) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Én csak arra gondolok, hogy alanyi jogon minden marhaságban nincsen igaza senkinek, csak mert ő éppen az aki/akinek gondolja magát. Természetes, hogy az ügyfélnek kedvében kell járni, és az is oké, de azért emberek vannak a túloldalon is, és egy normális hozzáállás (a nekem jár, akármilyen paraszt is vagyok helyett) csodákra képes.

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4497) rocket


rocket
nagyúr

Valami gubanc van a weboldalotokon, nem tudom leadni a rendelest.
"Megrendeles"->"kosar ellenorzes" beallitok mindent majd "vasarlas folytatasa", es ez a hiba uzenet jon:

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#4498) rocket válasza rocket (#4497) üzenetére


rocket
nagyúr

Chrome alatt se mukodik, ott meg a hiba uzenet se jon ami IE9 alatt, csak visszalep az akcios termekekhez.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#4499) 04ahgy válasza rocket (#4498) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Az imént rendeltem egyet, hibátlanul működött (w7 x64, FF 16.0.2). Kilépni, sütiket törölni, belépni már próbáltál?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4500) rocket válasza 04ahgy (#4499) üzenetére


rocket
nagyúr

Probaltam ezeket, de ugyanugy nem jo.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.