Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#4251) Bagira01


Bagira01
veterán

Tiszteletem!

Ez az acer noti 64bit-es win7-el van felvértezve?

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4252) HUN]Repa válasza Bagira01 (#4251) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Szia !

Sajnos nincs Windows-os jelenleg belőle, csak Linux-al felvértezett, de abból bármilyen verziót rakhatsz. :R

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4253) Bagira01 válasza HUN]Repa (#4252) üzenetére


Bagira01
veterán

Specifikációkba , látom már javítva lett, de a "képaláírásba" maradt: 'Windows 7 Home Premium operációs rendszerrel rendszerrel, "

[ Szerkesztve ]

Hirdetéseim: http://goo.gl/TfNH1d

(#4254) HUN]Repa válasza Bagira01 (#4253) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Köszi ! Javítva :)

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4255) Barthezz2


Barthezz2
MODERÁTOR

Sziasztok!

Sajnos ismételten kénytelen vagyok igénybe venni a garanciafutár szolgáltatást(igaz korábban eleve hibás terméket kaptam, az meg ugye megesik, még ha akkor ez nem is vigasztalt).. :(

Konkrétan egy Thrustmaster F430-as kormány adta fel imént a szolgálatot, történetesen használat közben fogta magát a fékpedál, és letört..
Bár a törés sokszor kibúvó a garancia alól, nagyon remélem, hogy ezúttal nem lesz, ugyanis belül, pont a pedál aljzat(az a része, ami körül fordul) tört ketté, és az a fele, amit a rugó nyom vissza levált a pedál részről. Nagyobb baj, hogy pont az a fele tartalmazhatja az érzékelőt is(most hiába nyomom, nem csinál semmit), így még csak házilagos "rúgó a pedál mögé" módszerrel sem orvosolható..

Képekben:

Mire számíthatok, nyugodtan küldjem vissza(tavaly októberi vásárlás, 24 hó gar van rá)?

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4256) devast


devast
addikt

Üdv!
Pár napja vásároltam egy xd memóriakártyát, amit természetesen nem hajlandó megenni a fényképezőm :O , ezért tegnap emailben jeleztem a vásárlástól való elállási szándékomat, amire még nem jött válasz. Kicsit meg vagyok lőve, mert ilyent még nem csináltam... Levélpostai küldeményként ajánlottként mehet ? Idefele pickpack pontra jött. Bankszámlára visszautalás lenne a legjobb szerintem. Számlát is vissza kell küldenem, vagy elég a terméket + garancia papírokat ?

(#4257) Alu


Alu
senior tag

Sziasztok!

Múlt hét kedden adtam le egy Asus P8P67-Evo alaplapot garanciáztatni. A hiba az volt, hogy a PCIE_2 slotban nem adott képet. Lehet tudni róla valami, hogy kb. mikor jön meg az alaplap, mikor tudnám átvenni?

Előre is köszönöm!

λŁƯ™

(#4258) tlac válasza Alu (#4257) üzenetére


tlac
nagyúr

miért nem írsz nekik egy emailt?

(#4259) Alu válasza tlac (#4258) üzenetére


Alu
senior tag

Mert csak érdeklődök, hogy ha esetleg tudni róla valamit, akkor úgy tervezném a jövő hetemet, hogy be tudjak ugrani érte.
Azt mondták, hogy 1,5 - 2 hét, a 2. hét jövő hét kedden lesz, tehát bőven benne vagyunk még a 2 hétben. Ezért meg nem akarom őket "zavarni". :)

λŁƯ™

(#4260) tlac válasza Alu (#4259) üzenetére


tlac
nagyúr

ha a válasz is érdekel, emailt kellene írnod
ez a topik nem arra való, amire sokan tévesen használják

(#4261) #56184576


#56184576
törölt tag

Garanciális ügyem IPON-nál pozitivan zajlott le,hamarabb lett meg mint 15 munkanap.
Kicserélték a gyári hibás ramot,azóta rendesen müködik! Lehet türelmetlen voltam,illetve ez votl az elsö garanciális ügyem,továbbra is IPON-nál fogok vásárolni,ha továbbra is ilyen jól kezelik a garancia ügyet. :R

(#4262) Barthezz2 válasza Barthezz2 (#4255) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem szeretek panaszkodni, és az iponra nincs is miért, a futárcéggel viszont leülhetnének elbeszélgetni.. Ezidáig két alkalommal kellett garanciafutárt rendelnem, ebből kétszer nem értettük meg egymást.. :(

Első alkalommal pénteki napon igényeltem, a következő hét hétfőjére, mikor is kedden este sikerült is odaérnie a csomagért.

Most tegnap 5 körül kaptam meg a visszaigazoló mail-t, hogy megrendelték számomra a futárt a kért napra(ez jövő hét kedd lenne), erre fel ma 11kor a futár ébresztett(éjjel dolgoztam) fel, hogy jött a csomagért..
Becsülendő, hogy ilyen gyorsak, a gond csak ott van, hogy eddig konkrétan a szükséges dokumentumok nyomtatása/fénymásolása részig jutottam, a garanciáztatandó eszköz viszont még nagyon messze volt a becsomagolt állapottól. Mikor félálomban közöltem ezt a fél órája becsülettel az ébresztésemen küzdő futárral, a papírt a kezében lobogtatva közölte, hogy őt mára küldték ide, szarul van itt minden, majd beült a kocsiba, és elviharzott.

Én meg azt se tudom, most visszajön-e kedden :U

Még én éreztem magam kellemetlenül, de hát könyörgöm.. Ha már egyszer választhatok, mely napra kérek futárt, akkor nem véletlenül választom azt az időpontot, amit, hanem azért mert az jó, és ha már választottam, nem 4 nappal előbb várom.. :O

Everybody lies.

(#4263) HUN]Repa válasza Barthezz2 (#4262) üzenetére


HUN]Repa
aktív tag

Próbálunk mindent megtenni, hogy a lehető legzökkenőmentesek legyenek az ilyen felvétek, de sajnos minden cégnek megvan az előnye-hátránya :(

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4264) HUN]Repa


HUN]Repa
aktív tag

A következő héten (aug.21-24)-ig szülési szabadságon leszek így leveleimhez és a fórumhoz nem vagy korlátozottan fogok hozzáférni. A céges levelezések is lassulhatnak így kérjük mindenkitől a türelmet minden levélre válaszolva lesz !

Bármilyen SOS ügybe vagy vásárlói panaszra /nem garanciális panaszra/ én is válaszolok az rtomi@ipon.hu címen.

God save us from the arrows of the Hungarians.

(#4265) chatran


chatran
őstag

Közel 2 hónap után ma végre visszakaptam a tönkrement GTX460 árát. Korrektek voltak, mert a garancialapon levő infóval ellentétben a teljes vételárat visszakaptam.
A jövőben valószínűleg a konkurenciánál fogok vásárolni, mert az helyben van.

(#4266) Barthezz2 válasza HUN]Repa (#4263) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Tudom, hogy egyik sem tökéletes sajnos.. Reméljük megoldódik :)

A babához pedig gratula, már ha saját miatt a szülési szabi :) :R

Everybody lies.

(#4267) tlac válasza HUN]Repa (#4264) üzenetére


tlac
nagyúr

szerintem definiáld, hogy mi az sos, félő, hogy sokan lazán fogják értelmezni ;)

(#4268) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Újabb pozitív tapasztalattal gazdagodtam.
Szerettem volna vásárolni egy Thrustmaster RGT FFB Clutch kormányt. Több helyen is érdeklődtem, ahol webshopban másnapi átvételre tüntették fel, de mindenhol azt a választ kaptam, hogy sajnos nem beszerezhető.
Ipon webshopjába tegnapi napon ismét visszakerült a termék és ma már mehetek is érte :C

Gratula :C :R

(#4269) Cheesy


Cheesy
őstag

Létezik az Ipon oldalán, "legfrissebb" termékek aloldal? Vagy nem létező dolgot keresek? :)
Szerintem legalábbis nem lenne hülyeség egy ilyen al"szűrő"oldal létrehozása tőlük...
Láthatnánk a legújabb hardvereket és kiegészítőket amiket felvettek a kínálatukba.

www.vakbelmutet.hu

(#4270) tlac válasza dethroner (#4232) üzenetére


tlac
nagyúr

lehet egyedi eset volt, mert én most nem kaptam tőle
és csak utólag jutott eszembe, hogy vazz, odaadtam valakinek egy rossz monitort :D

(#4271) dethroner válasza tlac (#4270) üzenetére


dethroner
veterán

:C Lehet gondolatolvasó a futár srác. De amúgy már többször vitt és hozott terméket nekem, de eddig sose kaptam. Kíváncsi vagyok a következő alkalommal (mert tapasztalatból tudom hogy lesz) fogok-e kapni.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#4272) Barthezz2 válasza tlac (#4270) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én se kaptam sosem, de szerencsére most is odaért:)

Everybody lies.

(#4273) Cheesy


Cheesy
őstag

Más:

Nemrég vettem egy Enermax Ostrog házat.
Tegnap bővítettem volna hdd-vel és a kivehető hdd fészekhez anno nem csomagoltak síneket.
Azt is csak onnan tudom, hogy jár hozzá, hogy a ház kézikönyvében végignéztem a listát minek kéne a csomagban lenni.

Kérdésem az Iponhoz, hogy ezt lehet-e pótolni? A kiskönyv szerint 4db hdd sín jár hozzá, nekem nem volt benne a csomagban.

Így ugyanis az a része a háznak használhatatlan.

[ Szerkesztve ]

www.vakbelmutet.hu

(#4274) Jim74


Jim74
nagyúr

Sziasztok!

Múlt hét csütörtökön vásároltam az Ipon-nál egy terméket, személyes átvétellel.
Nincs garanciális probléma a termékkel, de nem azt nyújtja, amit elvártam tőle. Ilyen esetben van lehetőség másik típusú termékre cserélni, a korábban vásárolt árucikket?
Ha igen, akkor mennyi időn belül van erre lehetőségem?

Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#4275) lukaszokni válasza Jim74 (#4274) üzenetére


lukaszokni
aktív tag

Ne itt tedd fel, hanem e-mailbe, info@ipon.hu, ott fognak válaszolni.
Ha jól tudom 8 napig elállási jogod van a szerződéstől.

mAtx4ever!

(#4276) Jim74 válasza lukaszokni (#4275) üzenetére


Jim74
nagyúr

Köszi. :R

(#4277) tlac


tlac
nagyúr

ha a garanciafutárral küldött vacak megékezik az iponhoz, küldenek róla mailt?
mintha régen küldtek volna

(#4278) Barthezz2 válasza tlac (#4277) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Én kaptam most is(múlt hét szerdán vitte el a futár, csütörtökön jött a mail).

Everybody lies.

(#4279) tlac válasza Barthezz2 (#4278) üzenetére


tlac
nagyúr

nekem pénteken vitte el, eddig még nem jött levél
még ma várok rá

[ Szerkesztve ]

(#4280) tlac válasza tlac (#4279) üzenetére


tlac
nagyúr

megérkezett

(#4281) mZoleee


mZoleee
senior tag

Üdv.

Garanciáztatásból írtak nekem egy emailt hogy az adott termék (egy alaplap) amit bevittem, nem tudták sem javítani, sem cserélni, így írták hogy vásároljam le vagy valami..
Levásárlás mellett döntöttem, viszont a kérdésem, az lenne, hogy mennyire gond az, ha a termék megrendelésénél az EGYÉB SZOLGÁLTATÁSOK alatt a "Van garanciális levásárlásom" menüpontot pipáltam illetve a mellette lévő helyre beírtam az RMA kódot? Vagyis a külön helyen található megjegyzés rovatba, külön nem írtam be hogy garancia levásárlás + RMA kód.

Ez így gond lehet vagy inkább rendeljem meg újra a termékeket normálisan, úgy hogy mindenhol kivan töltve minden vagy elég lesz ez nekik??

Előre is köszönöm a segítséget!!

Üdv: mZ

(#4282) Jim74 válasza mZoleee (#4281) üzenetére


Jim74
nagyúr

Nem gond. Én sosem írtam megjegyzésbe külön semmit, csak bepipáltam a garanciális levásárlást és megadtam az RMA számot.

Nyugodj meg, jól csináltad ;)

(#4283) mZoleee válasza Jim74 (#4282) üzenetére


mZoleee
senior tag

Köszönöm szépen! Akkor megnyugodtam :)

(#4284) Barthezz2 válasza tlac (#4280) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Akkor most várhatjuk, hogy jöjjön vissza:)

Everybody lies.

(#4285) mZoleee válasza Jim74 (#4282) üzenetére


mZoleee
senior tag

és az mennyire gond ha nincs meg a számla? visszatudják keresni vagy valami?

edit: az email még megvan, mikor rendeltem azon rajta van az ára hogy ténylegesen mennyit ér

[ Szerkesztve ]

(#4286) Jim74 válasza mZoleee (#4285) üzenetére


Jim74
nagyúr

Ezt sajnos nem tudom.

(#4287) PhoenixK válasza mZoleee (#4285) üzenetére


PhoenixK
őstag

Általában rugalmasan kezelik, ha a terméken rajta van a sorozatszám vagy a saját matricájuk, akkor megoldják! Legrosszabb esetben nekik tuti megvan a számla. ;]

"Önérzetem van, de hülye azért nem vagyok!"

(#4288) Alu válasza tlac (#4260) üzenetére


Alu
senior tag

A topik neve alapján megosztani másokkal, hogy mi a véleményünk/tapasztalatunk az Iponnal? :F

Akkor én leírnám az enyémet:
2012.08.07-én leadtam PCIE_2 slot hibával Asus P8P67-Evo alaplapomat. Azt mondták, hogy kb. 1,5 - 2 hét. Kértek egy e-mail címet és egy telefonszámot. Azt mondták, hogy vagy küldenek egy e-mailt vagy hívnak. Ez volt 7.-én.
Aug. 22-én írtam egy levelet az rma@iPon.hu e-mail címre, amelyben érdeklődtem, hogy hol tart a garanciáztatás, illetve előre láthatólag mikor fog megérkezni, mikor tudok menni az alaplapért. Vidékről nem egyszerű feljutnom Pestre, általában mindent előre lefixálok és egy nap alatt elintézek mindent, ezért szerettem volna tudni, hogy kb. mikor mehetek majd az alaplapért. (Az e-mailt véletlenül 3x küldtem el, mert a freemail levélküldési hibát írt ki, ennek ellenére elküldte az üzenete(ke)t..)
Az e-mailre a mai napig nem kaptam választ, pedig ha jól emlékszem, akkor az Ipon weboldalán az e-mail cím mögött zárójelben megjegyezték, hogy munkaidőben 1 órán belül megpróbálnak válaszolni.

Lehet, hogy én tévesztettem el valamit a leadásnál (rossz e-mail, félrediktált telefonszám.. én is emberből vagyok, ahogy mindenki más), de ennek ellenére nem értem, hogy miért nem tudnak válaszolni a múlthét szerdán küldött e-mailemre...? :F

λŁƯ™

(#4289) Jim74 válasza Alu (#4288) üzenetére


Jim74
nagyúr

A freemail eléggé megbízhatatlan levelező kiszolgáló...

Valószínűleg a szabadságolások miatt lassabb a válaszadás.

A tegnap írt levelemre ma reggel válaszoltak. Igaz, nem freemailes címről küldtem.

Próbáld meg esetleg újra elküldeni a levelet.

(#4290) Alu válasza Jim74 (#4289) üzenetére


Alu
senior tag

Megpróbálom, de előtte szerintem felhívom őket, hátha telefonban is tudnak segíteni..

λŁƯ™

(#4291) Jim74 válasza Alu (#4290) üzenetére


Jim74
nagyúr

Egy próbát mindenféleképpen megér. Szerintem csak véletlenül elkavarodhatott a leveled.

(#4292) 04ahgy válasza Alu (#4288) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Vissza kell csak olvasni egy kicsit: [link].

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4293) Alu válasza Jim74 (#4291) üzenetére


Alu
senior tag

Lehetséges, megpróbálom mégegyszer. Az sincs kizárva, hogy a freemail el se küldte..

04ahgy: Olvastam amikor írta, teljesen megértem, de csak HUN]Repa kezeli nálatok az e-maileket/csak ő van a garis részen? Telefonban tudtuk ilyenben segíteni, hogy xy termék hol tart a gariztatásban, ill. kb. mikor tudok menni érte? Vagy inkább próbáljam meg mégegyszer elküldeni az üzenetet? Pénteken -ha minden igaz- mennék fel Pestre, jó lenne előre tudni, hogy kell-e felétek mennem, mert akkor úgy osztanám be az időmet.

[ Szerkesztve ]

λŁƯ™

(#4294) S.O.S.


S.O.S.
senior tag

Helló !

Érdeklődtem de. van-e vertex vagy agility 4!
Azt monták van. Itt jön a csel ,mikor néztem a vertex 31 k volt most meg 33 k :F

Na most ez vajon véletlen-e? :(((

Üdv,

(#4295) fricz19 válasza S.O.S. (#4294) üzenetére


fricz19
őstag

:DDD

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4296) Nyugdíjas válasza S.O.S. (#4294) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Bearanyoztad a napomat. Imádlak! :DD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4297) S.O.S. válasza Nyugdíjas (#4296) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Kösz fiúk,hogy együtt éreztek ! :DD

(#4298) Jim74 válasza S.O.S. (#4294) üzenetére


Jim74
nagyúr

Romlik a forint....

(#4299) Jim74


Jim74
nagyúr

Újabb pozitív tapasztalattal gyarapodtam Ipon-nal kapcsolatban:

Múlt hét csütörtökön vásároltam egy Thrustmaster kormányt. Hazahoztam, teljesen hibátlan volt, de valahogy mégsem voltam vele 100%-ig elégetett és írtam nekik, hogy ki lehetne-e cserélni egy Logitech DFGT-re.

Ezúton szeretném megköszönni Hajdú György Úrnak a gyors és érdemi választ :R , valamint HunRepa-nak a csere gyors és rugalmas lebonyolítását. :R

MAXIRESPECT! :C :R

(#4300) S.O.S. válasza Jim74 (#4298) üzenetére


S.O.S.
senior tag

Persze csak 1 termékre vetítve:) Ma ismét 31 k de már megrendeltem másik üzletből!
Holnap érkezik ...

Üdv,

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.