Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#8001) bluyoo válasza torma1981 (#7998) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ne haragudj, de ha az üzlet helyébe képzelem magam. Hát hogy is mondjam. Inkább nem. :R
Egyszerűbb lett volna kivárni azt a 14 napot azzal a kuponnal. Gondolom tisztába voltál a lehetőségeiddel ezen a téren.

(#7999) htc07
Egy "jó üzlettől" elesni persze, hogy rosszul esik az embernek. :)

Bazinga!

(#8002) htc07 válasza torma1981 (#8000) üzenetére


htc07
addikt

Megesik. Szerzel egy másik kupont, elküldöd nekik, mindenki éli tovább az életét.

De szerintem ez továbbra sem róható fel az üzlet inkorrektségének. Örülök hogy ebben megegyeztünk. :)

(#8003) torma1981 válasza htc07 (#8002) üzenetére


torma1981
veterán

Az lesz. Remélem más nem esik bele ebbe a dologba. Tuti a téli FC4 miatt sok volt a visszaélés ezért szigorítottak be.

(#8004) Reggie0 válasza torma1981 (#7986) üzenetére


Reggie0
félisten

Ha ingyenes volt a kupon, akkor ingyen szerezzel egyet es add vissza, ilyen egyszeru.:)

(#8005) Chal válasza Reggie0 (#8004) üzenetére


Chal
addikt

Az nem nehéz manapság, csak ki kell szedni egy vga dobozából, aztán elállni a vásárlástól ;)

(#8006) ACE- válasza torma1981 (#8003) üzenetére


ACE-
addikt

Ez nem beleesés kérdése. Ezt Te sem gondolhattad komolyan hogy rendelsz kuponostul egy vidikártyát, amit utána visszaküldesz, visszakapod az árát, az 5-10ezer Ft értékű kupont pedig megtartod...

Revolut (7000 Ft azonnali) Curve (5font)

(#8007) subaruwrc válasza Chal (#8005) üzenetére


subaruwrc
félisten

hahaha. Rég láttam ekkora öngólt. Maradt volna csendben.

[ Szerkesztve ]

(#8008) 04ahgy


04ahgy
nagyúr

Én csak egy, a google cache-ből az utókor számára kimentett szép képpel járulnék hozzá a topikhoz.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#8009) maláj válasza 04ahgy (#8008) üzenetére


maláj
őstag

:DDD

(#8010) torma1981 válasza 04ahgy (#8008) üzenetére


torma1981
veterán

Ha olvastál volna vissza láttad volna amit írtam. Hogy haver kuponját árulom. De látom azt nem nézted. :D Szerinted miért töröltem az aláírást? Mert mindenki azt mondta hogy hazudok, meg seftelek vele. Arra senki nem gondolt, hogy más dolgát is lehet árulni. Na de mindegy. Így jártam. Nem véletlen kárörvendő a magyar nép na.

(#8006) ACE

Nem egy embert tudok innen a PH-ról akik a decemberi FC4 kuponokkal bizniszeltek így. Érdekes akkor nem olvastátok a fórumot vagy mi? :D

[ Szerkesztve ]

(#8011) subaruwrc válasza torma1981 (#8010) üzenetére


subaruwrc
félisten

Valószínű ők nem jöttek ide öngólt rúgni sajat maguknak aztan meg szapulni az ipont :D

(#8012) torma1981 válasza subaruwrc (#8011) üzenetére


torma1981
veterán

:D

(#8013) 04ahgy válasza torma1981 (#8010) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Természetesen visszaolvastam. Én nem minősítettelek az aláírásod miatt, csak egy tényt tettem ki, rögzített formában. A mesét meg a gyerekről biztosan ismered, aki farkast kiáltott. Amikor tényleg jött a farkas, nem hittek neki.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#8014) torma1981 válasza 04ahgy (#8013) üzenetére


torma1981
veterán

Na mindegy megoldódott a helyzet az a lényeg. Szép estét nektek. :D

(#8015) 04ahgy válasza torma1981 (#8014) üzenetére


04ahgy
nagyúr

És hogy oldódott meg, (#7991) torma1981 17:38-kor még nem is kaptál választ?

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#8016) vasi89 válasza bluyoo (#7997) üzenetére


vasi89
addikt

Személy szerint Én lesz.rom milyen a többi vásárló. Én korrekt vagyok velük, ők is legyenek korrektek de írkálhatom én itt a dolgokat, MO-n teljesen normális h egy garis ügyintézés elhúzódik hónapokig. Épp ezért veszem drágábban boltból bizonyos dolgokat h legyen gari de így kb semmi értelme.

(#8017) bluyoo válasza vasi89 (#8016) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ha te mondod! :) Nekem meg az mindegy kinek meddig, és mi húzódik! :R
Nekem is volt már hónapos lapcserém, nem kellemes, de legalább cserélték! :DDD
Azt meg hogy külföldön minden rózsaszín egy nagy h....ég! Persze sok mindent megtehetnek, amit mi nem .... és sok mindent nem tesznek meg, amit mi megteszünk .... De ez általánosítás, és természetesen ettől még kellemetlen a megvásárolt hardver nélkül! De erről nem kifejezetten csak egy üzlet tehet, de ezt gondolom te is tudod.

Bazinga!

(#8018) fricz19 válasza torma1981 (#8010) üzenetére


fricz19
őstag

A "már csak 1 db van belőle!" rész erőteljesen arra enged következtetni, hogy volt belőle több darab is...
Ahogy az is, hogy hardverapron még most is él a hirdetés. :)

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#8019) Attix82 válasza fricz19 (#8018) üzenetére


Attix82
őstag

....mind1

[ Szerkesztve ]

(#8020) subaruwrc válasza torma1981 (#8014) üzenetére


subaruwrc
félisten

Elég pár perc szimpla keresgélés itt a fórumon hogy nyilvánvaló legyen hogy te ezt üzletszerűen űzted aztan csíp a pisi hogy az iPon nem asszisztál hozzá.

(#8021) torma1981 válasza subaruwrc (#8020) üzenetére


torma1981
veterán

Igaz te ismersz. Te csak tudod. :D Ezért jó itt a PH-n olvasni a hozzászólásokat. :P

(#8022) Gyula84 válasza fricz19 (#8018) üzenetére


Gyula84
veterán

az embernek nem csak egy haverja van általában :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#8023) 04ahgy válasza subaruwrc (#8020) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Megkeresgéltem egy kis segítséggel ;] :

GTX970 topik [link]: 2015-03-11.

[Link], azaz a Witcher 3 kupon hirdetés feladása: 2015-03-11.

Túl sok az egybeesés. De mint állította, haver kuponját árulta. Én hiszek neki. :U :P

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#8024) subaruwrc válasza torma1981 (#8021) üzenetére


subaruwrc
félisten

Nem ismerlek de az fix hogy jót kacagsz a saját bénaságodon. Veled tartok.

(#8025) Reggie0 válasza 04ahgy (#8023) üzenetére


Reggie0
félisten

Biztos pont olyan veletlen, mint ahogy 1-2 politikusnak gyorsabban no a lakasa a tudta nelkul, mint ahogy kisetal belole:)

(#8026) h1mpi válasza 04ahgy (#8023) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem akarok beleszólni, de a hirdetés alapján egyet már eladott és van még egy. Eszerint lehet a haverjáé, mert kettőt nem adnak senkinek (csak nekem) :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#8027) vasi89 válasza bluyoo (#8017) üzenetére


vasi89
addikt

Nem ellened szólt hanem az amit te is írsz. Ne általánosítsanak, akkor álljanak igy hozzam ha egyszer mar megpróbáltam átverni őket de addig ne. Es ez igaz most mindenkire nem csak rajuk. De az meg a másik h nem hiszem el h valamit 1-2 hónapig tart bevizsgálni. Akkor ott valaki nagyon szarul végzi a dolgát.

[ Szerkesztve ]

(#8028) bluyoo válasza vasi89 (#8027) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Nem vettem magamra. :)
Csak arra akartam kilyukadni, hogy sok vásárló issza meg a levét az élelmes társaik tetteinek. Mert ugye az üzletben nem ismernek .... hiába gondolom magam korrektnek.
Persze ez a korrekt vásárlót nem vigasztalja ..... Négy hét után már én is "követelőztem" az üzletnél. :DDD
Ez a beszállítómizéria engem is idegesít (bár most más okból).
Lásd a nemrég általam felvetett garancia nélküli termékek megjelenése.

Bazinga!

(#8029) vasi89 válasza subaruwrc (#8024) üzenetére


vasi89
addikt

Nem beleszólni akarok sőt én sem támogatom ezt az adjuk el az ajándék kupon dolgot. De amikor pl a Coca-cola-hoz jár ajándék pohár, a tescoban vagy Ők vagy az élelmesek kiszedik a poharat és ugyan annyiért adják mint máshol ahol benne van a pohár az jogszerű? Ez csak egy felvetés és tudom h hülye hasonlat de, ha ezt egy üzletlánc rendszeresen csinálja akkor én mint magánember miért ne csinálhatnám fordítva? De véletlenül se vitát akarok kiváltani csak ugye amit a nagyoknak lehet a kicsiknek nem :F

[ Szerkesztve ]

(#8030) Chal válasza vasi89 (#8029) üzenetére


Chal
addikt

Szerintem valamit félreértesz. Nem attól dobott mindenki hátast, hogy kiszedett egy srác egy kupont egy vga dobozából, hanem attól amit az után művelt, hogy ezt szóvá tette neki a kereskedő :)

[ Szerkesztve ]

(#8031) bluyoo válasza vasi89 (#8029) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Mondjuk nem vagy köteles az ajándék nélküli terméket megvenni .... így semmi károd nem keletkezik, megveszed máshol.
Itt meg ugye az üzlet kész tények elé van állítva (a vásárló elállás joga).
Ha az iPon tudta volna előre, biztos nem adja el neki azt a VGA-t! Inkább egy olyan vásárlónak, akinek kell a termék.
Ha vásárolok tőled egy VGA-t, majd meggondolom magam és visszaküldöm (követelve a pénzem), de pl. a mellé járó ajándék egérpad nélkül.
Te mit mondanál? Hogy ok, használd egészséggel, a tacskóban úgy is kilopják az ajándék poharat a dolgozók? :DDD

Bazinga!

(#8032) vasi89 válasza bluyoo (#8031) üzenetére


vasi89
addikt

Azért írtam h véletlenül se vitát akarok indítani. Értem Én amit Ti írtok, hogy min megy a felháborodás csak ugye sok helyen ez nagyüzemben megy.

"Te mit mondanál? Hogy ok, használd egészséggel, a tacskóban úgy is kilopják az ajándék poharat a dolgozók?"

Nem tudom de ezen jót nevettem :D Egyébként ha ajándék akkor ugye ugyan annyiba kerül ajándék nélkül is. A tescoban meg pont nem érdekli őket ha kiszeded az ajándékot belőle, ők is ezt tennék :DDD

UI.: tudom h hülyeséget beszélek, csak el gondolkodtam itt a dolgokon de pl velem is előfordult h vettem vmi cuccot, informatikai boltban és a dobozán ott virított h milyen ajándék jár hozzá. És megmagyarázták h az csak külföldön éérvényes. Na persze :)) nem az ipon volt, nem is emlékszem melyik bolt de nem a blaha aluljáróban valamelyik arab.

[ Szerkesztve ]

(#8033) Reggie0 válasza vasi89 (#8032) üzenetére


Reggie0
félisten

Igazabol csak akkor ajandek, ha a kartya melle van, viszont ha hianyzik es potolni kell, akkor nyilvan kepvisel valamilyen piaci erteket.

(#8034) bluyoo válasza vasi89 (#8032) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Ok, a felhozott példa tényleg dühítő. Hiszen meg akartak vezetni.
Viszont aki egy ilyen helyen mégis vásárol, hát meg is érdemli! Ugye máris minősíti az üzletet ....
Na de off, off! :R

Bazinga!

(#8035) bul07


bul07
nagyúr

Mondom hú de sok hozzászólás lehet hogy valami nagy akciót tart az ipon, de nem :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#8036) vasi89 válasza bluyoo (#8034) üzenetére


vasi89
addikt

Ugye ha webshopból rendeled és mikor megkapod akkor derül ki az még jobb sztori. Mindegy én emiatt nem álltam el a vásárlástól de ha reklamáltam volna akkor vajon adtak volna e kompenzációt? :F nem hiszem :(

(#8037) csabika0001


csabika0001
senior tag

Sziasztok

Másodika óta a vga-m gariban van iponéknál.
Korábban már írtam nekik, mi a helyzet, de csak a sablon szöveget kapom vissza. Ráadásul ezt a sablon szöveget megkaptam egyik este csak úgy random. :) Hogy általában 15 munkanap, de törekednek csökkenteni ezt az időtartamot.
Semmi bajom nincsen az iponnal eddig sem volt.
Van valami lehetőségem gyorsítani a folyamatot? Levásárlást kérni vagy a vételár visszatérítését stb?

(#8038) Repsol600 válasza csabika0001 (#8037) üzenetére


Repsol600
addikt

Ha megjavították / kicserélik úgy is fognak írni. Nem hiszem, hogy gyorsítani tudnád, mivel nem az Ipon végzi a javítást.

[ Szerkesztve ]

(#8039) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

A múlt heti Iponnal való beszélgetés után nem tudom elérni az oldalt. Azért ez nagyon érdekes na. :-) Az IP címemet tuti tiltó listára tették. Elég érdekes ha igaz. Ez egy komoly megoldás a bolttól. Ha valakinek gondja van csak letíltják? Csak mobil netről tudom elérni az oldalt. Routeren keresztül nem semelyik géppel sem.

(#8040) h1mpi válasza torma1981 (#8039) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem szeretnék, ha a jövőben is vásárolnál :))

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#8041) torma1981 válasza h1mpi (#8040) üzenetére


torma1981
veterán

:-) Hát úgy tűnik na. :-) Érdekes piaci hozzáállás na. De telóról elérem őket.

(#8042) 04ahgy válasza torma1981 (#8041) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Nem sok érdekes van a piaci hozzáállásban. Az ember ösztönösen kerüli a fájdalmat, a bolt pedig úgy tűnik, azt, hogy kárt okozzanak számára.

Visszaküldted már a felhasználatlan kupont?

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#8043) torma1981 válasza 04ahgy (#8042) üzenetére


torma1981
veterán

Hát te tudod na. :-) Mikor a bolt nem küldi, adja az ajándékot akkor ő nem okoz senkinek sem kárt igaz? :-) Ja ilyen nem fordult még elő. :-) ;-)

[ Szerkesztve ]

(#8044) Reggie0 válasza torma1981 (#8041) üzenetére


Reggie0
félisten

Lehet, hogy meg sokaig foglalkoznak a kuponokkal es nincs felkeszitve a rendszeruk, hogy csak azokat a kartyakat ne lasd a webshopban, amelyikhez jar.

(#8045) torma1981 válasza Reggie0 (#8044) üzenetére


torma1981
veterán

Ez tetszett. :D :P

(#8046) torma1981


torma1981
veterán

És lássatok csodát megy megint az oldal. :D :P Köszönöm szépen. :D

(#8047) bluyoo válasza vasi89 (#8036) üzenetére


bluyoo
nagyúr

Akkor nem is volt gond, ha nem küldted vissza .... Ez ilyen egyszerű! Szerintem.

(#8046) torma1981
Biztos örülnek neked! ;]

[ Szerkesztve ]

Bazinga!

(#8048) h1mpi válasza torma1981 (#8046) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Te voltál márciusban a hónap ügyfele :D

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#8049) vasi89 válasza bluyoo (#8047) üzenetére


vasi89
addikt

Nekem nem volt gond, nem igazán érdekelnek ezek az ajándék kuponok vagy nem tudom mi volt az. De akkor most jön ki h ez teljesen normális igaz? A boltok megtehetik.... De szerintem Te sem így gondolod csak félreérthető amit írsz. Én jeleztem feléjuk h hol a kupon, de annyira nem érdekelt h még a visszapostázást is fizessem és akkor elment 3e ft-om egy kupon miatt. Nem h bentebb hanem még jobban -ban lettem volna...

(#8050) 04ahgy válasza vasi89 (#8049) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Meglehetősen zavaros, amit írsz. Vagy én vagyok túl fáradt. Milyen kupont nem kaptál meg és melyik cégtől? Azért kérdem csak, mert már volt itt TESCO meg minden más...

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.