Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer

Hozzászólások

(#4301) Jim74 válasza S.O.S. (#4300) üzenetére


Jim74
nagyúr

Csak egy tipp volt...

(#4302) leonel


leonel
aktív tag

Akkor én is leírnám a tapasztalataimat.
Vitatkozni nem fogok - mindenki ott vásárol ahol akar de én biztos máshol. :DDD

Trükköznek és Szlovákiából meg ahonnan lehet hordják be a "szürkeimportos" cuccot.
Sok esetben nem is hivatalos mo-i importőrtől/forrásból van a termék amit árulnak.
.
Ez - többek között - az előző Sabertooth alaplapomnál derült ki, amikor annak kapcsán felhívtam az Asus supportot hogy hivatalosan 5 év gari van a lapra akkor az Ipon miért csak 3-at adott?
Jött a hidegzuhany, hogy a lapom ami az Iponból származott elvileg nem is lehetett volna Magyarországon.
Nem véletlenül megy a trükközés a garancia időkkel:
Egy példa:
1 év garival Asrock lap és ez nem elírás!!!
Múlt héten írtam nekik - csak kíváncsiságból - hogy miként árulnak egy 3 év gyártói garival rendelkező lapot 1 év garanciával? Valamint felhívtam a figyelmüket, hogy ha mással nem is de ez Eu szabályokkal biztos ellenkezik (2év)
Választ nem kaptam, de másnap már 3 évvel szerepelt a lap - ezt más is látta innen Ph-ról.
Eltelt pár nap - és szépen csöndben megint 1 év lett. (Lsd fentebb a linken.)
Azt hiszem a fentiek tükrében az elírás lehetőségét kizárhatjuk - főleg úgy hogy az pl.Asrock lapok egy részét 3 míg többet 1 év garanciával árusítják.

Ugye a szürkén behozott termékeknek problémásabb a gariztatása.
Így ha 1 éven belül meghal az az ő saruk - ha nem akkor nyertek.
Jahh - és a gari levélen mindig az szerepel garancia időként ami a webshopban - és utólag nem lehet ezügyben reklamálni.
Na így tudják olcsóbban adni kiskerben mint esetenként a nagykerek!!!

Gondolom jelen irományom után megint 3 év lesz a gari egy jó ideig, és biztos több példa lesz mindennek az ellenkezőjére - de engem ez már nem érdekel.
Nem fogok a továbbiakban reagálni. Ahogy írtam az elején - ez az én véleményem - mindenkinek szíve joga eldönteni hol költi a pénzét, de én biztos máshol - hacsak nem egy 1-2e Ft-os tételről (pl.kábel vagy bill.) van szó.

Bocs a hosszért és az esetleges hibákért. Telefonról írtam.

[ Szerkesztve ]

www.wrcauto.hu - autóalkatrészek legolcsóbban

(#4303) fricz19 válasza leonel (#4302) üzenetére


fricz19
őstag

Nagy titok mikor ki is van írva a webshopba hogy küldőföldről jön egy két áru... :D
Egyébként csak annyit kell megérteni hogy sok nagyker van, sok helyről jön a termék.
Egyik nagyker ennyit a másik meg annyit ad rá, nyilván annyival adják amennyivel veszik.
Így változik ez...
Ha meg te elolvastad hogy 1évet vállalnak rá, és TE mégis így megvetted, akkor mi a probléma?
Magyarországon a köteles jótállás 1év, a gyártó nem a magyar jogszabálynak megfelelő garanciát vállal, hanem LimitedWarrantyt.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4304) Jester01 válasza fricz19 (#4303) üzenetére


Jester01
veterán

Kivéve ezt az apróságot:
"Ha a gyártó a fogyasztási cikkre az e rendeletben foglaltaknál kedvezőbb jótállási feltételeket vállal, a jótállás alapján a forgalmazót megillető jogok a fogyasztói szerződés teljesítésének időpontjában átszállnak a fogyasztóra."

(151/2003. (IX. 22.) Korm. rendelet, 1. § 4. bek.)

Jester

(#4305) fricz19 válasza Jester01 (#4304) üzenetére


fricz19
őstag

?
melyik ad kedvezőbbet? :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4306) tlac válasza fricz19 (#4303) üzenetére


tlac
nagyúr

az is benne van a jogszabályban, hogy köteles tovább adni a kisker a plusz éveket, amit a gyártó vállal

(#4307) fricz19:
javítva

[ Szerkesztve ]

(#4307) fricz19 válasza tlac (#4306) üzenetére


fricz19
őstag

ipon nem forgalmazó
e: hol van ez a jogszabály?

[ Szerkesztve ]

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4308) tlac válasza leonel (#4302) üzenetére


tlac
nagyúr

szerintem itt csak annyi történt, hogy kijavították, aztán másik helyről került be a webshopba a termék és ott meg nem lett kijavítva

(#4309) Jim74 válasza Jester01 (#4304) üzenetére


Jim74
nagyúr

Igen valóban átszáll a fogyasztóra. De a gyártói garancia. Tehát a gyártó vállal a termékre 1 évnél hosszabb garanciaidőt, nem pedig a forgalmazó. Ergo a gyártónál érvényesítheted egy év után a garanciaigényedet. Ebben senki nem korlátoz, még az Ipon sem.

(#4310) tlac válasza fricz19 (#4307) üzenetére


tlac
nagyúr

az ipon oldalán is fent van:

A 151/2003. Korm. rendelet alapján a rendelet mellékletében felsorolt tartós fogyasztási cikkekre az iPon Computer Kft. 1 éves jótállási kötelezettséggel tartozik.
Egyes termékek esetében a gyártó a fent említett jogszabályoknál kedvezőbb feltételeket vállal, melyeket az iPon Computer Kft. köteles vásárlói számára is biztosítani. Az egy évesnél hosszabb garancia pontos feltételeit a termékek jótállási jegyén olvashatják. Kérés esetén ezeket feltételeket előre is megismertetjük kedves vásárlóinkkal.

(#4311) Jester01 válasza tlac (#4310) üzenetére


Jester01
veterán

Legalább a szabályt tudják, mégha nem is alkalmazzák ;]

Jester

(#4312) fricz19 válasza tlac (#4310) üzenetére


fricz19
őstag

"Egyes termékek esetében a gyártó a fent említett jogszabályoknál kedvezőbb feltételeket vállal, melyeket az iPon Computer Kft. köteles vásárlói számára is biztosítani."

A gyártógarancia nem kedvezőbb (csere terméknek nem kell megegyeznie, pénzt nem adnak vissza, garancia nem újul meg, javításnál nincs garancia hosszabbítás), tehát nem kedvezőbb, nem kell tovább adni, a LimitedWarranty a magyarjogszabályokhoz képest nem csak hogy hátrányosabb de ütközik is velük.
Ettől még a gyártói garancia él, amit a végfelhasználó érvényesíthet.

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4313) tlac válasza fricz19 (#4312) üzenetére


tlac
nagyúr

a csak 1 év vagy az 1 év + valaminél az utóbbi kedvezőbb

(#4314) fricz19 válasza tlac (#4313) üzenetére


fricz19
őstag

két garanciális feltétel közül melyik a kedvezőbb?
(az hogy neked jobb a hosszabb garancia, attól még nem lesz a garanciális feltétele jobb)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4315) amarc válasza leonel (#4302) üzenetére


amarc
csendes tag

Jaja, minden reggel kiugrunk Szlovakiaba, osszeszedni egy kamionnyi arut, aztan 2 oratol at is lehet venni :-).

Hatalmas titok huzodik a hatterben, az egyik legnagyobb nemetorszagi nagyker hazai leanycegen keresztul lehet a nemetorszagi raktarkeszletbol is rendelni, plusz egy nap szallitasi idovel. Bevettuk oket, mert rengeteg olyan dolog van, ami itthon nem elerheto, es sok dolognal meg jobb arak is vannak /pl. mostani 660Ti toluk a legolcsobb.../.

Sajnos naluk kicsit mas a rendszer mint az itthoni cegeknel, es nem adjak at automatikusan a termeknevvel a garancia idot, ilyen esetben pedig 1 evet allit be a rendszerunk. Dolgoznak rajta, varhatoan osszel megoldodik a problema. Ennek ellenere a rendes gyartoi garanciat vallaljak minden esetben, ezzel nem is volt meg problema /ha lenne nem fogalmaznank toluk/.

Aki nem szeretne ilyet, az szimplan ne rendeljen kulfoldi raktaros termeket, bar semmilyen hatrany nem erheti ezzel se, ha gari idovel gond van egyes ilyen termekeknel, akkor javitjuk oket, illetve ha gari papir kiment azon is atirjuk. Minek szorakoznank ilyennel, jarunk minden heten a szervizbe, nagyker meg intezi nekunk.

Itt nem nagyon vagyok, csak hallottam sajat forumonkon hogy szemet szlovak penzmosok vagyunk valamiert :-) Kerdes van mail legyszives, vagy sajat forum.
k a.

(#4316) Nyugdíjas válasza amarc (#4315) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

szemet szlovak penzmosok vagyunk valamiert
Dehát azok vagytok, nem? ;] :DDD

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4317) Nyugdíjas válasza Nyugdíjas (#4316) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Egyébként a minden reggel kiugrunk... az nem annyira elrugaszkodott. Kár volt ezzel példálóznod ;)

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4318) MongolZ válasza Nyugdíjas (#4317) üzenetére


MongolZ
addikt

Marhára tök mindegy, hogy melyik országból jön a termék, már rég nincsenek határok. Se fizikailag, se pénzügyileg. A garanciaidő pedig mindenhol ugyanannyi. A semmin rugóztok.

(#4319) Nyugdíjas válasza MongolZ (#4318) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Szerintem tettem smileyt. Nem véletlenül. De ha már viccezni sem lehet... :U

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4320) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

Ide is felírom, hátha több szerencsém lesz:
Az egy éves Gigabyte 560Ti OC kátyámon valószinüleg haldoklik az elülső ventillátor, folyton leáll 30-60 rpm-re, sajna akkor is amikor igazából fel kellene pörögnie. Ha megpöckölöm, megindul, de csak ideiglenes, terhelés alatt ujra lelustul.
Vinném gariztatni de melóra (is) kell a gép, nem tudom napokra nélkülözni.

Meddig tart egy ilyen ügy bevizsgálása és javíttatása?

Az érdeklődő levelemre a szabványos (14 nap) választ megkaptam, de reménykedek, hogy van valakinek gyakorlati tapasztalata az ügyben. A meló miatt, sajnos lehetetlen hogy akár egy hétre gép nélkül legyek, és azért esténként jó lenne egy kicsit lazítani is (a vga-t meg megpörgetni).

(#4321) 04ahgy válasza Meglivorn (#4320) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Ha annyira fontos a munkádhoz a VGA, hogy semennyit sem tudod nélkülözni, akkor miért nem szerzel egy tartalék olcsó VGA-t itt a PH! aprón arra a néhány hétre, és árában eladod, ha véget ért a gariztatásod?

Egy Ft-ot sem buksz rajta, csak befekteted pár hétre, és a végén kiesés nélküli munkaidő, visszaforgatott tőke, két pirospont pluszban, és egy garizott, jól működő VGA a jutalom. Ugye milyen utopisztikusan hangzik? :DDD

Mi amúgy a pontos konfig?

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#4322) tlac válasza Meglivorn (#4320) üzenetére


tlac
nagyúr

A meló miatt, sajnos lehetetlen hogy akár egy hétre gép nélkül legyek, és azért esténként jó lenne egy kicsit lazítani is

inkább ne ülj annyit a gép előtt :DD
és akkor elég egy kis gagyi kártya is ideiglenesen (kivéve ha nem valami masszívan párhuzamosítható programot futtatsz a gpu-n munkád során)

[ Szerkesztve ]

(#4323) Meglivorn


Meglivorn
aktív tag

"inkább ne ülj annyit a gép előtt "
Sejtettem, hogy ezt megkapom :)
Direkt nem hétvégét írtam. ;) Viszont az esti sorozatbambulás helyett jó jáccogatni egy adagot.
A meló nem vga igényes, pár adobe program. Viszont most sikerült megszabadulni az előző 9600GT-mtől. És híresen nem vagyok jó az adok-veszek bizniszelésben (már a gyerekkori rágópapír csereberét is mindig buktam) szóval, nem mennék bele.
De lehet, hogy az lesz a vége. Csak előbb körbejárom a lehetőségeimet.

(#4324) tlac válasza Meglivorn (#4323) üzenetére


tlac
nagyúr

lehet ingyen is tudsz valahonnan szerezni egy félig rosszat
nekem pl. a rosszabb időkre el van téve egy memóriahibás, de a hiba csak nagy terhelésnél és mikor felmelegszik, akkor jön elő

(#4325) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Én most szereztem újabb jó tapasztalatot:
mielőtt rendeltem egy meglehetősen drága gépházat, leelenőriztettem velük, hogy a ház már az új ventivel lesz-e szerelve. Ezt máshogy nem lehetett eldönteni, mint, hogy a külföldi beszállítóval felbontatnak és megnéznek eggyet. Megcsinálták...
(mondtam nekik, hogy ez nekem KO kritérium)

Megrendeltem és rendben megérkezett!

J

(#4326) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok, vásároltam ma két db e-könyv olvasót. Itthon vettem észre, hogy a garancialevelet (és a számlát sem) nem pecsételték le az árukiadónál. Szeretném megkérdezni, hogy ez így normális-e :R Köszi!

(#4327) fricz19 válasza ^Clown (#4326) üzenetére


fricz19
őstag

igen, olvasd el a számla/garlevél alját :)

AM4/ Intel 8-12. gen CPU-t, Alaplapot, Tápot, DDR4-t, SSD-t VGA-t veszek!

(#4328) ^Clown válasza fricz19 (#4327) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Köszi, akkor no problemo :)

(#4329) devast


devast
addikt

Megérkezett a vásárlástól való elállásom utalása :C Korrekt bolt.
Mégegyszer elnézést, jól megsz*patott az a büdös xd kártya.... meg az olympus fényképezőm.
szerk: és én voltam a hülye, amikor csak poénból rénézek google első találatnak természetesen azt dobja ki amire szükségem lett volna akkor....

[ Szerkesztve ]

(#4330) samfishR


samfishR
senior tag

sziasztok!

visszaküldtem egy fülest garanciába, 2hete jött az email hogy megkezdték a vizsgálatot blabla. azóta semmi. írjak nekik? mik a tapasztalatok, mennyi időbe telik az ügyintézés? köszi előre is :R

(#4331) tlac válasza samfishR (#4330) üzenetére


tlac
nagyúr

szerintem kérdezd meg tőlük, hogy mi a helyzet
talán tudnak ajánlani más megoldásokat is

(#4332) horuszkutya


horuszkutya
csendes tag

Sziaszzok!
Történt már meg valakivel hogy akár saját kérése, akár más, esetleg vitás ügyben az ipon a boltban lévő pc-ben kipróbált valamilyen hardvert? Szóval nem elküldte a beszállítónak, vagy a szervízbe, hanem ott, az ügyfél előtt tesztelt valamit?

(#4333) Barthezz2 válasza samfishR (#4330) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Augusztus 23. óta volt náluk egy cuccom, az imént írtam rájuk mi a helyzet, és rögtön utána jött is a mail, hogy kész az ügyintézés 2 nap múlva hozza vissza a futár a cuccot. Az mondjuk kicsit érdekes, hogy nekem kellett előbb rájuk írnom. Persze puszta véletlen is lehet, mert a múlt héten egyszer érdeklődtem, akkor e hét közepére ígérték, hogy visszakapják ők is a gyártótól, szóval elképzelhető, hogy maguktól is írtak volna ma.:)

Mindettől eltekintve, bár kicsit elhúzódott, eddig korrektül ment a dolog, készséggel segítettek, és válaszoltak érdeklődésemre is, úgyhogy javaslom írj nekik mailt te is nyugodtan.

Nekem meg már csak érjen épségben vissza a cucc:)

Szerk.: Most jött épp a mail, hogy fel is adták a csomagom.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4334) tlac válasza Barthezz2 (#4333) üzenetére


tlac
nagyúr

Az mondjuk kicsit érdekes, hogy nekem kellett előbb rájuk írnom.

ez nekem is így volt, egy monitort cseréltettem, ami rögtön rossz volt, hetente pingeltem őket, ha nem írok rájuk, szerintem még most sem lenne semmi

[ Szerkesztve ]

(#4335) Alu válasza Barthezz2 (#4333) üzenetére


Alu
senior tag

A kérdés már csak az, hogy jól működő terméket kapsz-e vissza... :U

λŁƯ™

(#4336) Barthezz2 válasza Alu (#4335) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Addig el sem jutottam, hogy megnézzem megy-e, ugyan is nem is azt kaptam vissza, amit elküldtem. Ugyan minden megvan, de(felül az elküldése előtti, alatta az utáni állapot):

A pedál pedig szanaszét kopva, és ugyan úgy erős rugóval, és látszólag is elhasználódott pedálkarral(azaz esélyesen újra törni fog, mivel elvileg gyári hiba).

Roppant haragos vagyok, hogy erre vártam majd egy hónapot.. :W

A bolt válaszolt is a történtekre, ez korrekt. Felveszik a kapcsolatot a szervizzel(gyári szerviz, nem ipon), mert esélyes, hogy ők keverték meg, vagy ha visszaküldöm, jóváírják a vételárat vagy levásárolhatom.
Úgy érzem utóbbi lesz, nincs kedvem megint heteket várni.. :(

Everybody lies.

(#4337) Alu válasza Barthezz2 (#4336) üzenetére


Alu
senior tag

Na szép..:F
Ferrari fan vagy? :D

Mindenkinek:

Ha személyesen vettem valamit az iPonba (azaz nem futárral rendeltem), akkor a garifutárt ki se hívhatom?

λŁƯ™

(#4338) Barthezz2 válasza Alu (#4337) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Igen, de a kormányt nem azért választottam, mert Ferraris. :)

Lebeszéltem a bolttal(1 órán belül egy tucat mailt váltottunk, mindegyikre egyből jött válasz, ez a történtek ellenére + pont). Hívom a garifutárt, és levásárolom az árát.

A kérdésedre a válasz: nem, mivel az első házhoz szállítási díjban fizeted a garanciafutárt, így ha nem úgy vásároltál, hanem személyesen, akkor rád nem érvényes ez a szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4339) tlac válasza Alu (#4337) üzenetére


tlac
nagyúr

kihívhatod, de ki kell fizetned az árát, és ezután meg lesz a garifutáros szolgáltatásod

(#4340) Alu válasza tlac (#4339) üzenetére


Alu
senior tag

& Barthezz2

És mi az ára, vagy hol tudom ezt megnézni? - 2.500Ft. :R

[ Szerkesztve ]

λŁƯ™

(#4341) Rison77


Rison77
senior tag

3. hete , hogy megrendeltem egy hibás termékre a garanciafutárt, és a mai napig nem érkezett meg. Időm ahogy engedi piszkálgatok akit tudok, de hiába. A sprintertől ha érdeklődök mindig egyeztet a futárral és ír egy időpontot mikor várjam, persze az időpontban a futár sehol. Az ipon szintén megrendeli a futárt ismételten, és elnézést kér az időhúzásért, de futár sehol. Amennyiben kételkedő lennék azt mondanám, hogy időhúzás ( cirka 3 hét van még hátra a gariból), de nyilvánvaló, hogy a futárcéggel vannak problémák.

(#4342) tlac válasza Rison77 (#4341) üzenetére


tlac
nagyúr

azt a qrva :Y
valami extrém címed van?

(#4343) Alu válasza tlac (#4339) üzenetére


Alu
senior tag

Ha egyszer kihívom mondjuk egy SSD -hez és kifizetem az összeget, de gariztatás után eladom az SSD -t és veszek pl. egy HDD -t, ami szintén személyesen lett véve az iPonba, akkor ha a HDD -t garifutárral szeretném visszaküldeni, ugyan úgy ki kell fizetnem a 2500 Ft -ot? Tehát akkor csak arra az SSD -re lesz ingyenes a továbbiakban a garanciafutár? Vagy ha egyszer kifizettem, akkor bár mit visszaküldhetek, ingyenes lesz?

λŁƯ™

(#4344) Nyugdíjas válasza Alu (#4343) üzenetére


Nyugdíjas
nagyúr

Tök logikus, hogy bár mit (sic!), örökké. Az se baj ha nem ott vetted :D

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#4345) leonel


leonel
aktív tag

Sziasztok,

Múltkor negatívan nyilatkoztam az Iponról. Most olyan ajánlatuk volt, hogy úgy döntöttem - megpróbálom - ennyiért megér még egy misét.
Ennek tükrében viszont úgy korrekt, ha ezt a pozitív tapasztalatot is megosztom.

7 azaz 7 számtech nagykerrel állok kapcsolatban mint viszonteladó, de a kiszemelt VGA nettó 4000Ft-al volt olcsóbb az Iponnál mint a legolcsóbb nagykernél!!!!
Ráadásul ajándék Sleeping Dogs is jár hozzá - ami a nagykerben nem!!!

Szóval - ezek után (próba-szerencse) megrendeltem. :K
Nem tudom hogyan lehetséges - de az biztos, hogy ezek a "diegos fiúk mindig kitalálnak valamit!" :DDD ;]

www.wrcauto.hu - autóalkatrészek legolcsóbban

(#4346) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

Pick-pack pontos átvétellel rendeltem és most nézem, hogy a csomagkereső azt írja:
A csomag a járaton van. 2012.09.21 11:13 ez azt jelenti, hogy holnap megkapom?

(#4347) Bélaaaa válasza smiti (#4346) üzenetére


Bélaaaa
őstag

Kapsz SMS-t, ha mehecc a cuccért.

Vasvellával nem lehet szí'vát asza'ni!

(#4348) Barthezz2 válasza Barthezz2 (#4338) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nos, visszaért a tévesen nekem postázott F430, ami nem az enyém volt, és levásárlás keretein belül rendeltem helyette DFGT-t. Rá kell fizetnem, de talán azzal nem lesz baj, és happyend lesz a történet vége :)

Ha a bolt hibázott, ha a szerviz, innen is köszönöm a probléma megoldásában nyújtott segítséget :R

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#4349) smiti válasza Bélaaaa (#4347) üzenetére


smiti
addikt

Azt mindet tudom, nem az első rendelésem volt. Csak arra lettem volna kíváncsi hogy holnap megérkezik-e. :F

(#4350) smiti


smiti
addikt

Sziasztok!

iPON-os fiúktól kérdezném, hogy azt meg lehet -e oldani, hogyha élek az elállás jogával, akkor választanék egy másik terméket és az be lenne számítva abba amit visszaküldök.
Vagy mindenképpen meg kell várni azt a pár hetet amíg rendeződik az ügy és ha megkaptam a pénzem akkor esetleg levásárolhatom?

Útvonal

Fórumok  »  Gazdaság, jog  »  iPon Computer
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.